Ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Vakar biju izklaidēties ar savām draudzenēm. protams, bija arī trīs puiši, kas sēdēja tuvumā un smaidīja visu laiku... Draudzene pačukstēja, ka viens no viņiem ir precējies, es skatos, laulības gredzena nav! nu neko.. mazliet vēlāk tas pats precētais pienāk man klāt, sāk sarunu... Un es, godīgi pateikšu, uzreiz viņam prasu: kur tad Tavs laulības gredzens? Viņš tāds, kā tu mani zini la la la... un tad seko atbilde: tāpēc, ka man spiež pirkstu tas gredzens! (apprecējies šogad) Nu, es viņam saku, uztaisi lielāku! :) Viņš saka, nē, tad kritīšot nost! Es jautāju, kāpēc viņš, ja ir precējies, iepazīstas ar citām ? Viņš saka, ka vnk grib kontaktēties, sarunāties, neko vairāk! Neticēju, protams! Prasu: tātad tu mīli savu sievu un nekad nekrāpsi? Viņš atbild: nu kāpēc nekad?! nekad nesaki nekad!! :) un smaida...
UZzināju vēl, ka viņa sieva ir stāvoklī, gaida bērniņu... Kad atšuvu viņu, visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu... Viņa draugs pēc tam pienāk man klāt, un prasa, kāpēc atšuvu to otru, la la la... es saku, ka negribu pīties ar precēto! //Zinu, ka ja nebūtu draudzene man to pateikusi, un es srazu nenoliktu viņu pie vietas,, viņš ar lielāko prieku būtu i skūpstījies, i pārgulējis... Sieva tikmēr mājās,, stāvoklī, gaidot viņu mājās... Forši ne?

Tad nu esmu izmocījusies pa visu šo dienu ar 1001 domu, sagruzījusies, un vēlos uzmeklēt draugos viņa sievu un caur fake profilu uzrakstīt,, kā klubā bija. Kas par cilvēku ir tas vīrs... Kā domājat Jūs?
Vienkārši man jau ir pretīgi... Pirms dažām dienām biju uz darba pārrunām, tur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts! un pat uzaicināja mani sociālajos tīklos, lai gan nevienu citu no tā darba nebija aicinājis.... Un nedomājiet, ka es vnk ģērbjos vai uzvedos lēti. Gluži otrādi, intervijā man bija kleita līdz celim, neatsedzoša. Bet uz klubu džinsi.. Ko man darīt?
29.11.2013 22:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sievai neko nesaki, vēl būs veselibas problemas no uztraukumiem.
30.11.2013 16:26 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
neteikšu. gan jau, ka pati uzzinās
30.11.2013 16:26 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kas attiecas uz manu sievu, viņa ir informēta par sekām, tā kā nez' vai riskēs
Piedraudēji ar šķiršanos? Tiešām labāk neriskēt....

:D :D :D :D :D :D
30.11.2013 16:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti neteiktu!Kaapeec uztraukt sievieti,kura ir staavoklii?
30.11.2013 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nekas nekur nezūd, Melns :) Sasaistot kopā ar bezbērnu diskusiju, kā Tu domā, kādas izaug meitas ar tēviem-krāpējiem vai ģimenes pametējiem? Kur viņas ir nostiprinājušas ticību vīriešiem, attiecībām, ģimenei (sieva+vīrs+bērni)? Un iedomājies tagad, ka (tīri teorētiski) Tavs dēls satiktu to liktenīgo un īsto jauno sievieti, kura ir izaugusi ar bērnības traumu par savas ģimenes postu un kura tā rezultātā nevēlas ģimeni un dzemdēt bērnus jeb Tavus mazbērnus?! Atceries, ka Tu, sludinot poligāmijas nenovēršamību, arī esi daļēji par to atbildīgs :) Ko Tu būtu viņai tiesīgs pārmest ...

Es uzskatu, ka bērniem ir jānāk pasaulē tikai pilnvērtīgā ģimenē. Ja tādas nav vai partneri nav pilnvērtīgi savā emocionālajā attīstībā, tad labāk pietaupīt topošo izpostīto dvēselīti debesīs.
30.11.2013 17:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sasaistot kopā ar bezbērnu diskusiju, kā Tu domā, kādas izaug meitas ar tēviem-krāpējiem vai ģimenes pametējiem? Kur viņas ir nostiprinājušas ticību vīriešiem, attiecībām, ģimenei (sieva+vīrs+bērni)? Un iedomājies tagad, ka (tīri teorētiski) Tavs dēls satiktu to liktenīgo un īsto jauno sievieti, kura ir izaugusi ar bērnības traumu par savas ģimenes postu un kura tā rezultātā nevēlas ģimeni un dzemdēt bērnus jeb Tavus mazbērnus?! Atceries, ka Tu, sludinot poligāmijas nenovēršamību, arī esi daļēji par to atbildīgs Ko Tu būtu viņai tiesīgs pārmest ...

Shim pilniibaa piekriitu. Ja kaadu dienu noticeetu, ka visi viirieshi ir kraapeeji, poligaamisti un uzmeteeji, tad veelme peec beerniem un gjimenes pilniibaa paarietu, jo audzinaat naakamos kraapeejus, uzmeteejus - deelus vai toposhos vinju upurus - meitas buutu zjeel un arii pashai kropli pie saaniem negribeetos. Saaktu dzert hormonus, lai dzimumdzinja pazuud un iegaadaatos kakji. Jeega kaada ir dziivot ar cilveeku, kas melo aciis skatiidamies un slapstaas pa stuuriem?
30.11.2013 23:29 |
 
Reitings 141
Reģ: 13.11.2013
Te jau ir tas fenoments. Taču iespējams Tu būtu lielā pārsteigumā, ka tā sieva sāktu vainot Tevi, vai attaisnotu savu vīru. Tā teikt, lai pati aplaužās.
Labi, ka pati laicīgi attapies un netiki pie bērna. Tu jau nezini vai vienīgā sieva vai vēl kāda.
Viņu attiecības ir laika jautājums. Tu vari macīties no šīs situācijas.
30.11.2013 23:34 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Taisnība meitenēm, kas saka, lai sievu nemeklē..

Izlasot tavu stāstu, man uzreiz pamodās velniņš, kas gribētu pamocīt to nekaunīgo vīrieti, lai tas saprot cik cūcīgi rīkojas... :D
30.11.2013 23:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
neko!!!!!!!1
01.12.2013 00:09 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nekas nekur nezūd, Melns Sasaistot kopā ar bezbērnu diskusiju, kā Tu domā, kādas izaug meitas ar tēviem-krāpējiem vai ģimenes pametējiem? Kur viņas ir nostiprinājušas ticību vīriešiem, attiecībām, ģimenei (sieva+vīrs+bērni)? Un iedomājies tagad, ka (tīri teorētiski) Tavs dēls satiktu to liktenīgo un īsto jauno sievieti, kura ir izaugusi ar bērnības traumu par savas ģimenes postu un kura tā rezultātā nevēlas ģimeni un dzemdēt bērnus jeb Tavus mazbērnus?! Atceries, ka Tu, sludinot poligāmijas nenovēršamību, arī esi daļēji par to atbildīgs Ko Tu būtu viņai tiesīgs pārmest ...

Poligāmija nozīmē ģimenes pamešanu tikai mūsu - ačgārnajā - situācijā. Poligāmija normālā izpratnē nozīmē iespēju veidot divas, trīs un četras ģimenes un nevienu nepamest. Vīrietim ir lielākas tiesības un lielāki pienākumi un atbildība. Un visām vai gandrīz visām sievietēm ir iespējas veidot ģimeni un laist pasaulē bērnus KOPĀ ar vīrieti
Par dēlu. Pasaule ir liela un, jo lielāka ir dzīves pieredze, jo labāk cilvēks saprot, ka NAV tādu liktenīgo sieviešu. Tā, kura šodien šķiet mana liktenīgā, pēc diviem gadiem liks domāt: " Nesaprotu, ko es viņā biju atradis?"
Varu likties cinisks, bet jau tagad skaidroju savējiem, ka attiecībās ir lietas, kurās kompromisiem nav vietas. Ja es bērnus gribu, bet liktenīgā jaunā sieviete - nē, tad ir jāceļas un jāiet meklēt tālāk. Dzīvot tā, kā gribas pašam, ir tiesības KATRAM, gan - man, gan manam dēlam.
01.12.2013 00:58 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Shim pilniibaa piekriitu. Ja kaadu dienu noticeetu, ka visi viirieshi ir kraapeeji, poligaamisti un uzmeteeji, tad veelme peec beerniem un gjimenes pilniibaa paarietu, jo audzinaat naakamos kraapeejus, uzmeteejus - deelus vai toposhos vinju upurus - meitas buutu zjeel un arii pashai kropli pie saaniem negribeetos. Saaktu dzert hormonus, lai dzimumdzinja pazuud un iegaadaatos kakji. Jeega kaada ir dziivot ar cilveeku, kas melo aciis skatiidamies un slapstaas pa stuuriem?

Kam sabiedrībā ir jāuzņemas atbildība par to, kas notiek cilvēku attiecībās? Ja mēs, vīrieši, esam spiesti dzīvot ne līdz galam tā, kā mums gribas, tad ir tikai loģiski atbildēt: "Sievietes". Ja (par poligāmiju šobrīd aizmirstam) esat uzņēmušās (uzurpējušas) tiesības noteikt, ka katram vīrietim ir tiesības dzīvot tikai ar vienu no jums, tad, esiet tik laipnas, - uzņemieties arī atbildību. Atbildību par to, kas notiek visapkārt. Augstākminētais ir sieviešu atbildības lauciņš un par nekārtībām tajā atbildību prasiet no sevis un savām mātēm.
01.12.2013 01:17 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Poligāmija nozīmē ģimenes pamešanu tikai mūsu - ačgārnajā - situācijā. Poligāmija normālā izpratnē nozīmē iespēju veidot divas, trīs un četras ģimenes un nevienu nepamest. Vīrietim ir lielākas tiesības un lielāki pienākumi un atbildība. Un visām vai gandrīz visām sievietēm ir iespējas veidot ģimeni un laist pasaulē bērnus KOPĀ ar vīrieti
Par dēlu. Pasaule ir liela un, jo lielāka ir dzīves pieredze, jo labāk cilvēks saprot, ka NAV tādu liktenīgo sieviešu. Tā, kura šodien šķiet mana liktenīgā, pēc diviem gadiem liks domāt: " Nesaprotu, ko es viņā biju atradis?"
Varu likties cinisks, bet jau tagad skaidroju savējiem, ka attiecībās ir lietas, kurās kompromisiem nav vietas. Ja es bērnus gribu, bet liktenīgā jaunā sieviete - nē, tad ir jāceļas un jāiet meklēt tālāk. Dzīvot tā, kā gribas pašam, ir tiesības KATRAM, gan - man, gan manam dēlam.


Nē, tā nav normāla poligāmija, jo sieviete ir ierobežota vīriešu izvēlē. Kāpēc tikai viens? Atbildība ir ļoti laba lieta! Un mūsdienās taču ir izgudrota alimentu sistēma, kas naudas izteiksmē no vīrieša ir liels atbalsts sievietei. Audzināt bērnu kopā var arī škirtā laulībā - tas sanāk tieši tāpat, kā tās 2 vai 4 ģimenes - tēvam taču ir laiks pēc darba laika, lai apciemotu katru ģimeni?! Sieviete var atbalstīt sevi pati strādājot savā profesijā. Galvenais ir parūpēties par bērnu ;) . Tikmēr sieviete var jau lūkoties plēc nākamā alimentu maksātāja :D . Tikai godīgi, jo nav arī liktenīgo vīriešu. Jau pēc 2 gadiem nokrīt rozā brilles un domā - kur tāds radies?! Nu tas, protams notiek, ja krīt lielās mīlas valgos bez loģiskās domāšanas.
01.12.2013 01:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sievietes ljoti daudz upuru nes gjimenes labaa, virietim ir palicis bez maz vai tik viens vieniigs upuris - beigt piities ar citaam un to pashu daudziem ir probleemas izpildiit. Kauneeties vajadzeetu!
01.12.2013 01:24 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Kam sabiedrībā ir jāuzņemas atbildība par to, kas notiek cilvēku attiecībās? Ja mēs, vīrieši, esam spiesti dzīvot ne līdz galam tā, kā mums gribas, tad ir tikai loģiski atbildēt: "Sievietes". Ja (par poligāmiju šobrīd aizmirstam) esat uzņēmušās (uzurpējušas) tiesības noteikt, ka katram vīrietim ir tiesības dzīvot tikai ar vienu no jums, tad, esiet tik laipnas, - uzņemieties arī atbildību.


Smiekli nāk, ko tādu lasot. Sievietes nevar piespiest vīrieti dzīvot tā, kā viņš negrib!!! Ja vēlies vairākas partneres - okeānā taču tik daudz zivtiņu. Par bērnu var uzņemties atbildību tāpat, atliek tikai parūpēties, lai to partneru būtu tik daudz, ka visas var atcerēties, tāpat arī bērnus. Turklāt, kristietība nav sieviešu izgudrojums, kur reliģija paredz katram tikai vienu partneri. To izgudroja vīrieši. Paliek iespaids, ka tev kaut kāds iekšējs konflikts radies, ka esi spiests dzīvot tikai ar savu vienīgo sievu. Pastāv taču izvēle - arī viņa var atrast citu vīrieti!
01.12.2013 01:35 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nē, tā nav normāla poligāmija, jo sieviete ir ierobežota vīriešu izvēlē. Kāpēc tikai viens?

Visu nezinu pat es. Esmu dzirdējis vienu izskaidrojumu, kurš netieši norāda uz to, ka tā ir taisnība. Sieviete ir radīta vienam vīrietim, bet vīrietis - vairākām, t.i., - jums pašām (lielākajai daļai, kuras tiek apzīmētas ar jēdzienu "normāla") ideālais stāvoklis ir būt kopā ar VIENU vīrieti. Kāpēc man liekas, ka tā ir taisnība? Vienkārši. Attiecības un visu saistīto mēs veidojam pēc likumiem, kuri ir sieviešu izdomāti. Ja kāds ir izdomājis, ka likumam ir jābūt 1:1, tad tas ir viņas ideālais modelis. Ja to ir izdomājušas sievietes, tātad? .......................... :-D
01.12.2013 01:46 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un mūsdienās taču ir izgudrota alimentu sistēma, kas naudas izteiksmē no vīrieša ir liels atbalsts sievietei. Audzināt bērnu kopā var arī škirtā laulībā - tas sanāk tieši tāpat, kā tās 2 vai 4 ģimenes - tēvam taču ir laiks pēc darba laika, lai apciemotu katru ģimeni?!

Kārtējais piemērs, ka daļa sieviešu domā tikai par sevi. Kāds tas bērns bez tēva izaugs un ko tie lieliskie alimenti viņam dos, tas taču ir vienalga, vai nē?
01.12.2013 01:49 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Smiekli nāk, ko tādu lasot. Sievietes nevar piespiest vīrieti dzīvot tā, kā viņš negrib!!!

Var, tikai jūs to nemākat :-D. Tā kā smieties varat pašas par sevi.
01.12.2013 01:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Visu nezinu pat es. Esmu dzirdējis vienu izskaidrojumu, kurš netieši norāda uz to, ka tā ir taisnība. Sieviete ir radīta vienam vīrietim, bet vīrietis - vairākām, t.i., - jums pašām (lielākajai daļai, kuras tiek apzīmētas ar jēdzienu "normāla") ideālais stāvoklis ir būt kopā ar VIENU vīrieti. Kāpēc man liekas, ka tā ir taisnība?

Sievietes ir tendeetas uz monogaamiju, bet tavaa burviigajaa bildee neiederaas tikai viens fakts. Sievietes ir ljoti teritoriaalas. Vinjas zemapzinjaa neciesh citas sievietes, pat ar viiramaateem vai savaam maateem nespeej daudzas dziivot zem viena jumta. Daba ir iekaartojusi taa, ka speeciigaakaa maatiite padziis vaajaako un beigaas taapat viirietis attapsies ar vienu teoreetisko sievu un vienu patieso sievu.
01.12.2013 01:53 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Turklāt, kristietība nav sieviešu izgudrojums, kur reliģija paredz katram tikai vienu partneri.

Tas cilvēks citē Bībeli un Korānu no galvas. Esmu dzirdējis, ka viņš ir tās abas grāmatas iemācījies pilnībā, un arī kontekstu izstudējis
http://www.youtube.com/watch?v=_5ZuQ7Rltw4
Paklausies, ko viņš saka no 3:20. Neesmu specs kristietības lietās, bet man nav iemesla tam vīriņam neticēt. Secinājus. Kristietība NAV tā, kas saka, ka modelim jābūt 1:1.
01.12.2013 02:00 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Kārtējais piemērs, ka daļa sieviešu domā tikai par sevi. Kāds tas bērns bez tēva izaugs un ko tie lieliskie alimenti viņam dos, tas taču ir vienalga, vai nē?


Kurā vietā sieviete te domā par sevi! Jau rakstīju, ka audzināt bērnu KOPĀ var arī škirtā laulībā - tas sanāk TIEŠI TĀPAT, KĀ TĀS 2-4 ĢIMENES - tēvam taču ir laiks pēc darba laika, lai apciemotu katru ģimeni?! Tā ir vīrieša izvēle, piedalīties bērna audzināšanā vai nē, savukārt sieviete var izvēlēties arī nākamos partnerus, nevis apstāties tikai pie viena. Var taču mīlēt vairākus vīriešus vienlaicīgi - viens smukāks, otrs strādīgāks, trešais gultā labāks, ceturtajam labāka sirds... :D
01.12.2013 02:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits