Ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Vakar biju izklaidēties ar savām draudzenēm. protams, bija arī trīs puiši, kas sēdēja tuvumā un smaidīja visu laiku... Draudzene pačukstēja, ka viens no viņiem ir precējies, es skatos, laulības gredzena nav! nu neko.. mazliet vēlāk tas pats precētais pienāk man klāt, sāk sarunu... Un es, godīgi pateikšu, uzreiz viņam prasu: kur tad Tavs laulības gredzens? Viņš tāds, kā tu mani zini la la la... un tad seko atbilde: tāpēc, ka man spiež pirkstu tas gredzens! (apprecējies šogad) Nu, es viņam saku, uztaisi lielāku! :) Viņš saka, nē, tad kritīšot nost! Es jautāju, kāpēc viņš, ja ir precējies, iepazīstas ar citām ? Viņš saka, ka vnk grib kontaktēties, sarunāties, neko vairāk! Neticēju, protams! Prasu: tātad tu mīli savu sievu un nekad nekrāpsi? Viņš atbild: nu kāpēc nekad?! nekad nesaki nekad!! :) un smaida...
UZzināju vēl, ka viņa sieva ir stāvoklī, gaida bērniņu... Kad atšuvu viņu, visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu... Viņa draugs pēc tam pienāk man klāt, un prasa, kāpēc atšuvu to otru, la la la... es saku, ka negribu pīties ar precēto! //Zinu, ka ja nebūtu draudzene man to pateikusi, un es srazu nenoliktu viņu pie vietas,, viņš ar lielāko prieku būtu i skūpstījies, i pārgulējis... Sieva tikmēr mājās,, stāvoklī, gaidot viņu mājās... Forši ne?

Tad nu esmu izmocījusies pa visu šo dienu ar 1001 domu, sagruzījusies, un vēlos uzmeklēt draugos viņa sievu un caur fake profilu uzrakstīt,, kā klubā bija. Kas par cilvēku ir tas vīrs... Kā domājat Jūs?
Vienkārši man jau ir pretīgi... Pirms dažām dienām biju uz darba pārrunām, tur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts! un pat uzaicināja mani sociālajos tīklos, lai gan nevienu citu no tā darba nebija aicinājis.... Un nedomājiet, ka es vnk ģērbjos vai uzvedos lēti. Gluži otrādi, intervijā man bija kleita līdz celim, neatsedzoša. Bet uz klubu džinsi.. Ko man darīt?
29.11.2013 22:25 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, nu bet priekš kam tad jāprecās? Tak ja gribās visas sievietes,tad jājies pa pasauli visu savu mūžu! Priekš kam ir jāsāpina kādu sievieti un jārada bērnus,kuri arī no tā tiks sāpināti ? ?

Mēs esam spiesti pielāgoties sabiedrības likumiem, kuri nav adekvāti tam, kāda ir mūsu būtība. Mēs pielāgojamies. Cits var un grib sevī to apspiest dažādu iemeslu dēļ, bet ir tādi, kuri to nevar vai/un negrib. Ja turpinājumā gribat noliet vīriešus ar dubļiem, tad varat to darīt, tikai man tādā gadījumā ir viens līdzīgs pretjautājums.
Kāpēc ieņemat un dzemdējat bērnus, kad ir pilnīgi skaidrs, ka viņa tēvs ar jums nepaliks? Kāpēc bieži tad, kad cerības uz ģimeni ir izgaisušas, atrodat uz brīdi spermas donoru, ieņemat bērnu, lai arī pašas zināt, ka ar šo vīrieti kopā dzīvot un šo bērnu audzināt netaisāties. Kāpēc nolemjat bērnu dzīvei nepilnā ģimenē bez tēva?
29.11.2013 23:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Psihologi saka ka abi dzimumi kraapj vienaadi. Un abi var buut uzticiigi ja psihologjiski ir laimiigi. Cits gadiijums ja kaadam ir no bernibas trauma un nevar paarstaat kniebties apkaart, bet tad jaaiet arsteties.

Ai un man vsp tas nesjkjiet tik buutiski. Ja mums ar viiru buutu viss forshi un es buutu laimiiga, lai kniebjas apkaart javtas vinjam nepiecieshams, bet lai ir spejigs to nosleept un nesacept beernus :D
29.11.2013 23:24 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Precas, jo tajā brīdī ir mīla. Pēc tam saprot, ka tomēr ar vienu nevar.

P.S. Cik nācies uz laiku ārzemēs izbraukušas precētas sievietes redzēt, tad (neatkarīgi no izglītības līmeņa, statusa utt) arī mājās gaidošie vīri tiek krāpti tāpat, starp dzimumiem atšķirības īpaši nav.
29.11.2013 23:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Manuprāt, ir pilnīgi lieki jaukties tur iekšā, meklēt viņa sievu un būt "labvēlei", lai "atvērtu acis".
Tas, ko viņš dara, ir tīri uz viņa sirdsapziņas. Un ko tu zini - varbūt sieva to akceptē.
Ģimenes modeļi ir ļoti dažādi. Turklāt tev jau ar viņu nekā nebija, lai par to uztrauktos. :)
29.11.2013 23:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Melns, bet kāpēc pielāgoties, ja var nepielāgoties un dzīvot brīvībā?
29.11.2013 23:25 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Luudzu beidz runaat daudzskaitlii. Ir ljoti daudz viirieshu, kuri tev nepiekritiis un kuru dziive balstaas uz citaam religijaam, citiem moraalajiem uzskatiem un kuri ir savaadaak audzinaati.

Jā, lielākā daļa vīriešu zina, ko jūs gribat un ko - negribat no viņiem dzirdēt. :-D
29.11.2013 23:25 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Because God made us like that. Mēs esam poligāmi. Lai cik visām to negribētos dzirdēt un redzēt, tas nemaina un nemainīs neko. Jūsu ideālais variants ir viens vīrietis, bet 90% vīriešu ideāls ir vairākas sievietes.


Taisnība, cilvēces pirmsākumos vīrieša uzdevums bija apaugļot pēc iespējas vairāk sievietes, tomēr mēs esam attālinājušies no tiem laikiem. Citi laiki, citas vērtības. Mani vienmēr ir interesējis, kādēļ vieni var un citi nevar sevī apspiest šo primitīvo instinktu? Intelekts, zems libido?
29.11.2013 23:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mēs esam spiesti pielāgoties sabiedrības likumiem, kuri nav adekvāti tam, kāda ir mūsu būtība. Mēs pielāgojamies. Cits var un grib sevī to apspiest dažādu iemeslu dēļ, bet ir tādi, kuri to nevar vai/un negrib.

Nesmiidini tautu! Gadsimtu gaitaa sabiedriibas likumus ir dikteejushi tikai un vieniigi viirieshi, tik diez kaapeec visaas pasaules malaas nav ieviesta poligaamija, taa kaa arguments ir nederiigs. Nu negribaas viirietim njemties ar vairaakaam sievieteem vienlaiciigi, ir pietiekami daudz citu, interesantu nodarbju dziivee, ne tikai skriet no vienas sievietes pie otras. Ja jaanjemaas ar 3 vai cik tur sievieteem, tad nepaliek laika ne hobijiem, ne pashizaugsmei.
29.11.2013 23:27 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Kāpēc nolemjat bērnu dzīvei nepilnā ģimenē bez tēva?


Tāpēc, ka sievietes ļoti bieži bērnu dzemdē tikai priekš sevis un tas tēvs ģimenes idillē nemaz neitilpst.
29.11.2013 23:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taisnība, cilvēces pirmsākumos vīrieša uzdevums bija apaugļot pēc iespējas vairāk sievietes, tomēr mēs esam attālinājušies no tiem laikiem. Citi laiki, citas vērtības.

Tolaik arii sievieteem dzima katru gadu pa beernam un katru reizi no cita teeva.
29.11.2013 23:28 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
+ Mēs nezinam, kas notiek ģimenes iekšienē, lai spriestu par tā vīrieša izgājieniem.

Es personīgi, nezinu nevienu sievieti, kas krāpj savu vīrieti vai vīrieti, kas krāpj savu sievieti. Manā draugu un paziņu lokā neviens neprecas, tie, kas ir kopā, vienkārši ir laimīgi kopā.
29.11.2013 23:28 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Tolaik arii sievieteem dzima katru gadu pa beernam un katru reizi no cita teeva.


Tādas sievietes joprojām pastāv. :D
29.11.2013 23:30 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu

ur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts!

:D :D :D :D :D :D :D :D
29.11.2013 23:30 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nazi, tev tikai skauž! :D
29.11.2013 23:31 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, bet kāpēc pielāgoties, ja var nepielāgoties un dzīvot brīvībā?

1. Mums ir dažas visiem zināmas un neatliekamas vajadzības.
2. Jā, gribas cilvēku blakus un vēl daudzko citu, tāpēc - pielāgojamies un samierināmies.
Ja Tavs teksts bija domāts kā neliels ultimāts - vai nu samierinies, vai arī "dzīvo brīvībā", tad tā ir sava veida šantāža. Citiem vārdiem sakot, vai nu būs tā, kā gribu es (mēs, sievietes), vai arī dzīvo viens. :-D Grozies, kā gribi, bet šādu attieksmi par pilnīgi godīgu es uzskatīt nevaru.
29.11.2013 23:32 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Jā, lielākā daļa vīriešu zina, ko jūs gribat un ko - negribat no viņiem dzirdēt.

Jā, par cik ir gadījušās situācijās, kad kādu laiku esmu tikai čoms, tad iepazīstu viena veida puisi, kad jau kaut kas sāk veidoties, tad pilnīgi citi teksti nāk laukā. Piemēram, viena puiša istabas dzīvokļa biedrs krāpa savu draudzeni, es šausminājos, bet puisis saka, ka tas ir ok, tāpat tas draugs savu meiteni ļoti mīl, šīs ir tikai izklaidei. Kad jau esam kopā, tad pēkšņi viņš tādas lietas neatbalstot, tas esot šausmīgi utt.
29.11.2013 23:33 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Kur tad palika tavējais brūtgāns, kuram kā Tu rakstīji ir par lielu? :D Jeb pati arī laid pa kreisi? :D
29.11.2013 23:33 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
nu priekš kam viņš bildināja to sievieti? Priekš kam viņš precējās un priekš kam viņš to bērnu taisija, ja nemaz to nevēlās? Priekš kam?
Bija gļēvs un nevarēja pateikt nē.
29.11.2013 23:35 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Un vispār, Melns runā tā kā no meža izbēdzis alu cilvēks. Tas nekas, ka tu esi vīrietis, bet tu arī esi cilvēks, kurš ir apdāvināts ar domāšanu, gribu un izvēles iespēju. Tu neesi nekāds dzīvnieks, kam vnk ir ieprogrammēts apaugļot pēc iespējas vairāk mātīšu, tāpēc šito savu ūdeni par poligāmiju, instinktu un ko tur vēl vari neliet. Besī tādi tipiņi, kuri visur plivina savu bikšu priekšu, jo redz "tā daba mūs ieprogrammējusi". Bullshit.
29.11.2013 23:36 |
 
Reitings 68
Reģ: 16.10.2009
sievai neko neteiktu, viņu dzīve ar laiku visu saliks pa plauktiņiem
29.11.2013 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits