Atvērt durvis, pacelt telefonu..

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Vai jūs vienmēr atverat durvis, ja kāds tur klauvē/zvana?
Un tas pats ar telefonu, vai vienmēr paceļat,kad kāds zvana?

Man ir reizes,kad es negribu atvērt durvis. Ja nevienu negaidu un nevienam netraucēju ar to,ka esmu mājās, tad man negribās vērt vaļā durvis. Parasti kādi reklāmisti nāk, kaut ko piedāvā, mēģina pierunāt uz kaut ko, man ir slinkums tērēt savu laiku,lai ietu un atkautos no viņiem.

Tāpat ar telefonu,ja zvana kāds,ar ko tajā brīdī negribās runāt, vai svešs numurs - vienkārši neceļu klausuli.
28.11.2013 16:12 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tā kā man ir privātmāja nomalē, tad reti kurš nāk nebrīdinājis, un radi parasti ir ar auto, tad nu ja mašīna, tad redzu, kas atbrauc, un tā brīdina. Bet vispār, reti kad kas nāk, nepazīstamie pāris reizes ir iemaldījušies kaut kādi dzērāji, naktī tirgojot kartupeļus, bet, paldies dievam, suns aizbaida lielāko daļu šādu cilvēku.

Tel, mans nr ir tikai dažiem, nepazīstamus neceļu, jo pagaidām izmantoju mammas telefonu un numuru.
29.11.2013 00:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Durvis veru vai neveru valā atkarībā no tā, ko ieraugu kamerā. Kaiminiem atveru, nezināmajiem neveru. Uz stacionāro telefonu man zvana tikai mamma, mobilajā celu vienmēr, jo iepriekš tas bija arī darba telefons, bet šobrīd kalpo kā sazinas līdzeklis darba meklēšanā.
29.11.2013 00:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits