Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Studijas
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
1
2
3
4
5
|
nākamā »
Vai šeit ir kāda sangviniķe,holeriķe,flegmatiķe un melanholiķe?
Chocolate
185
Reģ: 29.01.2009
Labvakar!
Man studiju nolūkos, vajadzētu katra temperamenta tipu pārstāvjiem, uzdot divus jautājumus. Vai šeit ir meitenes, kas pieder pie kāda no šiem tipiem?
Jauku vakaru!
:)
0
0
27.11.2013 21:14 |
Jackie
4617
Reģ: 02.06.2012
esmu holēriķe;)
0
0
27.11.2013 21:15 |
Alexxa
7408
Reģ: 06.05.2013
Pie kāda jau visas pieder. Jautājums, pie kura. Es gan īsti vairs neatceros, kurš tur kāds skaitījās. Melanholiķis bija čīkstulis, to gan es atceros.
0
0
27.11.2013 21:16 |
PārslaKo
5516
Reģ: 03.08.2013
Esmu sangviniķis - vismaz skolā veiktais tests tā uzrādīja.
0
0
27.11.2013 21:17 |
Alexxa
7408
Reģ: 06.05.2013
Atradu, izlasīju. Mani pie sangviniķiem.
0
0
27.11.2013 21:18 |
Chocolate
185
Reģ: 29.01.2009
Varbūt ir vēl kāda melanholiķe un flegmatiķe? :)
0
0
27.11.2013 21:20 |
Parfait
5929
Reģ: 29.01.2009
Es esmu holēriķe, draugs sangviniķis :D
0
0
27.11.2013 21:21 |
Milla
1972
Reģ: 06.11.2013
Holēriķe :D
0
0
27.11.2013 21:22 |
Chocolate
185
Reģ: 29.01.2009
Jā,skatos holeriķu un sangvīniķu daudz! :D
0
0
27.11.2013 21:23 |
Samaara
3296
Reģ: 26.08.2009
tipiska holēriķe.
0
0
27.11.2013 21:23 |
Elīna232
10
Reģ: 29.10.2013
Skolā skolotāja, kurai hobijs ir astraloģija, pēc maniem datiem noteica, ka lielākā daļa man ir flegmatiķis un nedaudz melanholiķe.
0
0
27.11.2013 21:23 |
x
1220
Reģ: 28.08.2013
flegmatiķe
0
0
27.11.2013 21:24 |
Elīna232
10
Reģ: 29.10.2013
*astroloģija
0
0
27.11.2013 21:24 |
Chocolate
185
Reģ: 29.01.2009
Paldies par atsaucību!
Tām, kuras nezin, ieteiktu izpildīt to testu- ir diezgan interesanti! :)
0
0
27.11.2013 21:27 |
Akvarele
341
Reģ: 13.01.2011
Esmu flegmātiķe.
0
0
27.11.2013 21:30 |
misshine
2793
Reģ: 09.12.2010
Melanholiķe.
0
0
27.11.2013 21:31 |
misshine
2793
Reģ: 09.12.2010
http://ed.id.lv/temper/tempertest.php
0
0
27.11.2013 21:32 |
Akvarele
341
Reģ: 13.01.2011
Tests saka, ka melanholiķe. Tad nu būšu kaut kas starp melanholiķi un flegmatiķi :)
0
0
27.11.2013 21:34 |
peekaboo
1853
Reģ: 27.01.2011
melanholiķe
0
0
27.11.2013 21:37 |
limni
347
Reģ: 15.03.2013
Flegmātiķe
0
0
27.11.2013 21:42 |
Dālllija
1724
Reģ: 01.02.2013
Melanholiķe. Kādus jautājums uzdosi?
0
0
27.11.2013 21:47 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
1
2
3
4
5
|
nākamā »
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
IetekMeļu tops
influencere
Šodien, 23:31
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Hubabuba
Šodien, 21:36
Viss par un ap NL
CallMeAnnika
Šodien, 19:44
Butterfly clothing
Luna Com 2000
Šodien, 17:56
Šķiršanās-bērni un domubiedres
Andrew Mitchell
Šodien, 07:49
Maģīstra studijas
Ryan Edwards
2026-06-27 11:31
Pieteikums maģistriem RTU
Chloe Simmons
2026-06-27 08:21
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (27)
Tusnelda
Apple of my eye
zinunezinu
Wine wine
Elizabeteeee
ae.pauls
SviestMaize
Pavasaris5
Stefania
Stalkere Jr.
nadiinaa
Valdet
Adele4
Amnile
He730
Biezlape
It kā Tu ko zinātu
Fargerike
Kristena214
Sveiciens
© 2022 Dieviete.lv