Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

virietis dzemdibas

 
Reitings 784
Reģ: 22.04.2010
meitenes, pastastisu jums savu rugto pieredzi.es savu virinu loti milu un mums piedzima meitina skaista pecina. virs negribeja piedalities dzemdibas,bet es biju tik nobijusies,kad viss sakas,ka vins palika ar mani. ta bija mana kluda, vins teica,ka nav gribejis to visu redzet un mums nav bijis seksuals kontakts pec ta visa. loti skumji,bet es nezinu ko darit,vins tikai piekrit,ka es vinu apmierinu orala veida. vins teica,ka vinam no ta trauma, es raudu,man no ta piens pazuda un vins atkal vaino mani,ka es pat bernu pazidit nevaru
26.11.2013 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Pie bērna 'iedabūšanas' iekšā vagīnā-viņš ļoti laprāt vēlējās būt klātesošs, bet pie izdabūšanas-trauma!!! Divkosis! Tu padomā pati kritiski par viņa attiesmi-vai tas vispār ir vīrietis? Ko viņš karā darītu???
29.11.2013 11:23 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
neesmu dzemdeejusi veel, netaisos pagaidām, bet jau zinu, mans virietis klat nebus. n to es sapratu, kad man paradija reālu dzemdibu video no tehniskaas puses! Goda vārds, man kā sievietei iestājās panika un šausmas kā pārvēršas sievietes dzimumorgāni, kā bērnins nāk ārā, un kas lidz ar vinju. Ja man draudzene lugtu pastāvet vinjai blakus dzemdiibaas, miilu vinju, bet no manis kategorisks nee! Tieshaam iesaku noskatities kadu no tiem video un uzreiz nenoniecinat cilvēkus kas pasauli redz citadak.
28.11.2013 02:21 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.01.2009
Ir jau vīrieši,kuri gribēs stāvēt blakus vecmātei un skatīties kā viss notiek un pēc tam just nepatiku pret sievu.Ir un būs tādi vīrieši,kuri zinās un sapratīs cik tālu ir spējīgi būt klāt šajā nepavisam ne vieglajā procesā-dzemdības.
Nebiju un nebūšu no tām,kuras uzskata ka sievietei dzemdībās ir jābūt sapucētai dūdiņai.
28.11.2013 01:32 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Nu jā, latvietes jau droši vien uz dzemdību gultas vēl lūpas uzkrāsos, lai tikai nabaga vīrieti neaizbiedētu. Nebūt nedomāju, ka vīrietim noteikti ir jābūt klāt dzemdībās, bet šāda šausmināšanās par to, cik dzemdības ir pretīgas un 'neskaistas' pārsteidz. Bet, protams, ka nekā estētiski skaista tur nav, bet sievietes krūtīm un dzimumorgāniem tomēr primārā funkcija ir reproduktīva, tāpēc tāda šokēšanās no vīrieša puses, ka tie pēkšņi vairs nekalpo tikai seksuālo vajadzību apmierināšanai, šķiet, maigi izsakoties, bērnišķīga.
28.11.2013 01:24 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju visu,bet mana pieredze ir tāda-vīrietis piedalījās dzemdībās tik ilgi un tik tālu cik vecmāte redzēja par nepeciešamu.Bija ar man kopā līdz brīdim kad iegāju dzemdību zālē.Tad vecmāte izsūtīja viņu āra un ieaicināja atpakaļ tika tad kad dūdiņa bija piedzimusi,un piebildīšu,ka viņš bija pirmais,kurš viņu turēja un noteica-Kā tādu var nemīlēt!, un tikai tad princesīti uzlika man uz punča.
Tagad atceroties-bija arī kuriozi brīži-ieskrēju tualetes durvju stenderē un kad vecmāte nāca klausīties sirsniņu,draugam pieteica-skaties,lai viņa elpo,citādi pārstāj kad es klausos(cerams sapratāt).
Nezinu gan vai otrreiz viņš būs ar mieru-dzīvosim redzēsim.
Atvainojos,ka tik gari sanāca.
28.11.2013 01:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nav jaavelk viirietis liidzi, ja vinjsh pats to iisti negrib. Daudziem cilveekiem metaas nelabi no slimniicaam, asiniim, mediciiniskiem pasaakumiem utt, neatkariigi no dzimuma. Juutiigaakajiem shaadas lietas var radiit patieshaam lielu traumu. (Atceros sevi, kad redzeeju, kaa tramvajs izskjaida tantinju. Veel ilgi murgi peec tam mociija) Taam lielaam bljaaveejaam, kuras uzskata, ka ir viirietim obligaati jaabuut klaat - vai pashas staaveetu viirietim blakus teiksim, hemoroidu operaacijas laikaa vai kad vinjam shuj kopaa lupataas sapleestu kaajas aadu? Vai jums pashaam neparautu uz gjiibienu? Pat mediciinas studenti vemstiidamies skraida apkaart pie dazaam proceduuraam, lai gan vinji, pirms staashanaas bija paarliecinaati par to, ka no asiniim nemetaas nelabi.
28.11.2013 00:50 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man gan nešķiet normāla šitā vīriešu nodiršana.Manējais nebūs ne palātā,ne slimnīcā, ne vienā valstī, ja kādreiz dzemdēšu.Sakiet, ko gribiet tas nav nekas skaists un, ja es būtu vīrietis man arī sieviete nešķistu iekārojama pēc kaut kā tāda.
Pati vainīga,kāpēc tu viņu vilki līdzi?Domāji, ka pēkšņi viņš sagribēs to visu redzēt.Varbūt ar laiku viņa trauma izgaisīs, taču pēc tāda notikuma, nekad nebūsi viņa seksīgā beibe,bet tikai viņa bērna māte.
28.11.2013 00:43 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un mākslīgi ne tuvu nav tik īsti kā daudzām nākas justies, labklājības dzemdētāji.

Tie divi dānīši gan izskatās tādi, ka nomirtu, atkritumu spaini divatā nesot :-D :-D :-D.
27.11.2013 14:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es ne par ko neņemtu vīru līdzi dzemdību zālē, ne tik dēļ viņa traumām, bet man pašai negribas , lai mans vīrs redz mani samocītu un visas tās asinis - fuj , man pašai dzemdības šķiet , kā lieta, kas ir vienkārši jāpārdzīvo un ļoti ātri jāaizmirst.
Es reāli nesaprotu, ko tur vecim darīt !? Es drīzāk gribētu , lai viņš ir blakus, kad bēbīti ģērbs u.t.t. arī pirms pašām dzemdībām , gribētu lai ir blakus, bet ne jau , kad es ar paplestām kājām uz galda.
Nu nevairo tas iekāri, tikai žēlumu pret nabaga sievieti, kas tur mokās ....

Runājot par emocinolā mainīšanos, domāju, ka ne tikai sieviete mainās , bet arī vīrietis , protams , ja tas ir gribēts bērns no viņa puses :)

Vispār, ja tā padomā, man pašai būtu nepatīkami, ka vīrs redz mani tādu samocītu, asiņaiņu un nobimbājušos ...
27.11.2013 13:55 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Ja vīrietis sava psiholoģiskā vājuma dēļ atsaka mīļotajai dalību šajā procesā, ja tā to ir lūgusi, tad viņš ir lupata.

ja man kādreiz būs dēļs, nedod Dievs viņam sievu ar tādiem uzskatiem! :)
Šī pasaule ir tik izlutināta...
27.11.2013 13:38 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
http://www.youtube.com/watch?v=TWONY-K-8cw

Un mākslīgi ne tuvu nav tik īsti kā daudzām nākas justies, labklājības dzemdētāji. :D :D
27.11.2013 11:19 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Draudzenei mamma bija dzemdībās blakus, viņa teica, ka labak nebūtu viņa bijusi, gandrīz mammu uz vienu vietu pasūtījusi , jo tā ucinašanās viņai tā esot izbesījusi :D

Katrā ziņā, kad man pienāks tas laiks, mammu noteikti negribētu blakus dzemdībās un par vīru vēl nezinu. Esam par to runājuši un šis teica, ka tagad neko nevarot spriest, kad būs laiks, tad jau arī skatīsies pēc situācijas. Un es domaju tā pat - neesmu ne par, ne pret... redzēs kā abi jutīsimies taja brīdī un tad jau viss notiks, kā tam janotiek.
27.11.2013 10:12 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es arī vīru nevilktu iekšā dzemdību zālē. Lai sēž un gaida :D bet es ļoti gribētu, lai mamma man būtu blakus. Droši vien tas būtu neiespējami, jo dzīvojam dažādās pilsētās... bet es ļoti ceru, ka tad, kad būšu stāvoklī, tomēr būs iespēja, ka mamma ir blakus (l)
27.11.2013 10:06 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Atceros tās bildes, jā.. Tur vēl vannā bija otrs bērns, kas redzēja kā māte dzemdē.

Tas bērns reāli ņēmās pa to pašu ūdeni, kur mātei asinis tek un viss pārējais un reāli bija nolikts tieši, lai skatītos pakaļā, es atvainojos. brr..baisi.
__________
Vispār es teicu,ka gribētu,lai mana mamma ir ar mani dzemdībās. nesen par to tika runāts un mana mamma pateica kategoriskku nē.:D :D tad jau laikam mana mamma mani neciena un nemīl. Viņa savu izvēli pamatoja ar to,ka negrib skatīties,kā pašas meita mokās.
Bet vispār šis te man noteikti iet secen, jo ārste teica,ka man drīzāk būs ķeizars mana lauztā astes kaula dēļ.
27.11.2013 09:54 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Atceros tās bildes, jā.. Tur vēl vannā bija otrs bērns, kas redzēja kā māte dzemdē.

Ja mans vīrs negribētu būt klāt, es nedomāju, ka tas pēkšņi nozīmē - viņš mani neciena, viņam ir vienalga, es biju tikai seksa objekts, viņš ir lupata, viņš nesaprot u.t.t. Šeit lieku reizi pierādās cik sievietes ir neracionālas un uzvelk pašas sevi. Man arī gadās, tikai tagad no malas vērojot es nākamreiz padomāšu 2x - cerams. :D
27.11.2013 09:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
pasaule un medicīna iet uz priekšu,slimnīcās saprot ka bērna dzimšana neattiecas uz vienu cilvēku,bet gan uz diviem,un ja kopā ieņēmāt tad kādēļ nesagaidīt?


Es domāju, ka slimnīcas to ''saprot'' papildus ienākumu dēļ... par šādām izpriecām ir jāmaksā :)

Protams, ideālās dzemdībās tas kļūst par skaistāko dzīves momentu (ja vīrietim nepaliek slikti no asinīm utt.), bet ko tad, ja sākas komplikācijas, piemēram, masīva asiņošana? Jūs gribētu, lai 2. pusīte to visu noskatās? Tā jau tiešām var iegūt smagu psiholoģisku traumu.. redzot ''seksa sekas'' :)
Ok.. sanāk, atainoju dikti drūmu skatu, bet dzīvē gadās arī tā.

Man dzemdības šķiet tāda ''sieviešu padarīšana''. Tad jau labāk dzemdību zālē atvest mammu.. tuvs un pieredzējis cilvēks :)
27.11.2013 09:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
oj, atceraties,kad tā disksuija panesās,kur sievietes plikas fočējās dzemdībās un kur viņas mājās dzemdēja? un tur tā bilde,kur sievietei pa vagīnu nāk ārā tas šķidrums ar tādu šalti....tas man kā sievietei radīja traumu, par ko iedomājoties vēl tagad tipras pārskrien. brrr....
27.11.2013 09:18 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man arī būtu nenormāla trauma, ja es redzētu kā bērns nāk ārā pa vietu, kura man iepriekš likusies seksīga.
Nav jau pirmais gadījums. Ziņu ginekoloģi, kura uzskata, ka vīriešiem noteikti nevajag ļaut piedalīties dzemdībās, ja pēc tam grib normālu seksuālo dzīvi.
27.11.2013 09:16 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
TIARA - tak velc savu veci un liec skatīties. Tā ir tava izvēle. Tas,ka vīrietis neredz kā tu spied bērnu ārā nepataisa vīrieti par lupatu. ir miljons citu lietu,kā sieviete viņu par tādu pataisa un tur mazs sakars ar dzemdēšanu.
Jā, jā..visas pieslēdziet savus večus ar roku dzelžiem pie dzemdējamās gultas, lai skatās,jo VIŅAM IR JĀREDZ. jo tā ir tgd modē, jo Jums kaut ko gribas pierādīt,ka vot- es spiežu tavu bērnu, tagad tev mani jāciena dubultā un tu, draņķis tāds, nedrīksti man pat vārdu teikt,jo es taču dzemdēju. Redzēji, tik smagi bija?
Nezinu nevienu veci,kas neredzējis kā sieviete dzemdē palicis par lupatu.
Ja lupatu appreci, tad pati vainīga. Vajag meklēt normālus vīriešus. Tad pat dzemdībās nebūs jāvelk ar varu līdzi, lai kaut ko kādam parādītu,jo tā vajag.
27.11.2013 09:15 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
Esmu pārliecināts, ka cilvēks savā būtībā mainās ļoti lēni, ja vispār mainās. Šis gadījums, ja, protams, tas nav autores izgudrota pasaciņa, ir interesants no cita viedokļa. Kāpēc agrāk (pirms gadiem 100) vīriešus, tēvus, brāļus un vīrus dzīšus dzina prom no šī procesa? Varbūt tad cilvēki zināja ko tādu, ko mēs esam aizmirsuši? Varbūt šeit ir pirmā atbilde uz jautājumu, ko nozīmē un sevī slēpj jēdziens " intīms"?


Agrāk ja dzemdēji bet nebiji precējusies,varēji tikt nomētāta ar akmeņiem,bet mēs augam un attīstamies,pasaule un medicīna iet uz priekšu,slimnīcās saprot ka bērna dzimšana neattiecas uz vienu cilvēku,bet gan uz diviem,un ja kopā ieņēmāt tad kādēļ nesagaidīt?
27.11.2013 09:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits