virietis dzemdibas

 
Reitings 784
Reģ: 22.04.2010
meitenes, pastastisu jums savu rugto pieredzi.es savu virinu loti milu un mums piedzima meitina skaista pecina. virs negribeja piedalities dzemdibas,bet es biju tik nobijusies,kad viss sakas,ka vins palika ar mani. ta bija mana kluda, vins teica,ka nav gribejis to visu redzet un mums nav bijis seksuals kontakts pec ta visa. loti skumji,bet es nezinu ko darit,vins tikai piekrit,ka es vinu apmierinu orala veida. vins teica,ka vinam no ta trauma, es raudu,man no ta piens pazuda un vins atkal vaino mani,ka es pat bernu pazidit nevaru
26.11.2013 16:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man uzskats, ka vīrietim ir ļoti "veselīgi" piedalīties dzemdībās, lai beidzot apjaustu, ka sieviete un viņas dzimumorgāni nav paredzēti tikai un vienīgi seksam.

Tāpat man šķiet, ka vīrieši, kuru dzīves galvenais centrs grozās tikai par un ap seksu tieši ir tie, kuriem pēc redzētā ir dziļa seksuālā trauma.

Tas gan nenozīmē, ka vīrietis ar varu ir jāvelk uz dzemdībām paskatīties, bet būtu gan jāpavēro uzmanīgāk, vai vīrietis tiešām izprot sievietes būtību attiecībās?...
26.11.2013 21:40 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Uzskatu, ja vīrietis būtu pietiekami izglītots tajā, kā bērns nāk pasaulē un kas notiek ar sievieti, kāds ir izjūtas dzemdību laikā, un pēc tām, tad stulbas replikas par sievietes izskatu, nespēju sniegt seksu nebūtu. Tāpēc, manuprāt, ir svarīgi vīrietim būr blakus dzemdību procesā, lai vīrietis saprastu, kas notiek ar sievieti un, ka tas nav viegls process. Tas ir grūts darbs gan mazulim, gan mammai.
26.11.2013 21:44 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, Tavi salīdzinājumi kļūst galēji izmisuši. Tur nav vairs, ko diskutēt!

Vai varbūt esmu sācis nepieļaujami un nepiedodami revidēt kādu mītu, kurš ir ārkārtīgi izdevīgs kādai grupai cilvēku, kam pateicoties šis mīts tiek uzturēts un uzturēts spēkā visiem iespējamajiem līdzekļiem? Vēl jo vairāk, ja mēs visi lieliski zinām, ka nekad un neviens vīrietis nezinās, ko nozīmē vai ko nenozīmē dzemdēt!? Es saprotu, ka salīdzināt dzemdību mokas ar mājas celtniecību ne katrs riskēs, bet ja nu es, nesot cementa spaiņus tiešām esmu vairāk nomocījies, nekā jūs - dzemdējot? Kurš var pateikt, ka viņš var dot objektīvu slēdzienu? Kurš var teikt, ka viņš ir izjutis uz savas ādas abas lietas?
Es, protams, riskēju nonākt spitālīgo kategorijā, bet - tomēr - jautājums paliek.
26.11.2013 21:46 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labi, pašā dzemdību zālē, vai būt klāt vīrietim, var diskutēt -būt vai nebūt, bet kontrakciju laikā, pirmsdzemdību palātā, ir jābūt klāt!
26.11.2013 21:46 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kaa parasti cosmo stilaa- ja viirietis negrib iet uz dzemdiibaam, tad vinjsh sievirti nemiil un vajag tikai seksam. Ja grib iet- super attieciibas, bet ja peecaak negrib savu sievieti- vecis ir idinjhs un sieviete nolaidusies.
Reizeem tieshaam saak likties,ka cosmo dalja ir tupas vistas.
Bet parasti taas, kas ssavu viedokli uztver kaa vieniigo un pareizo dziive aplauzh vai iespljauj sejaa. Lai jau.
26.11.2013 21:47 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
bet ja nu es, nesot cementa spaiņus tiešām esmu vairāk nomocījies, nekā jūs - dzemdējot?

LOL
Tu neizproti, ko nozīmē sievietei dzemdēt, tavs komentārs to parāda, un tu to nemaz negribi saprast un izzināt!
26.11.2013 21:50 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tāpat man šķiet, ka vīrieši, kuru dzīves galvenais centrs grozās tikai par un ap seksu tieši ir tie, kuriem pēc redzētā ir dziļa seksuālā trauma.

Ja nu kāda sāks šo pašu rakstīt kategoriskāk un saukt večus par bezsmadzeņu jākļiem, utml., tad jau savlaicīgi atļaušos atgādināt, ka ne jūsu tēvu amata prasmju, ne izlasīto grāmatu, ne apmeklēto teātra izrāžu, bet gan - prastā un negļitā libido dēļ jūs staigājat pa šo pasauli :-D. Aicinu neaizmirst.
26.11.2013 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu bet tā nu dabā iekārtots, ka dzemdības nav tas estētiskākais skats. Ne šajā autores gadījumā, bet vispār - reāli nav jau tā, ka vīrietis sievieti nemīl, bet nu psiholoģiskā noturība katram ir individuāla. Un ko viņam nabagam darīt, ja viņš nespēj piedabūt sevi gribēt seksu pēc tā redzētā?! Tas taču nav jautājums par - tev ir celulīts, es tevi negribu.
Mēs varam saukāt visus par mīkstajiem, bet sieviete nekad nezinās, vai viņa gribētu seksu ar savu vīrieti, ja vīriešiem būtu jāveic kāds neestētisks process ar saviem dzimumorgāniem, kurus sieviete redzētu. Ja vīrietis ir visādi citādi atbalstošs un gādīgs, ir drusku stulbi pārmest to, ka viņam tiešām vajag kādu brīdi, lai tiktu pāri redzētajam. (Atkārtojos, ka nerunāju par konkrēto gadījumu, kurā izteikumi no vīra puses bija, manuprāt, nepieņemami.)
26.11.2013 21:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tomer ir ļoti liela atšķirība - vai tavu ķermeni plēš no iekšpuses nekontrolējami, vai tomēr no ārpuses ar smagumu, kuru pats vari regulēt cik ir pa spēkam...
26.11.2013 21:52 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Melns, tad Tu stāsti, ka esi tas, kas nodrošini ģimenes labklājību, salīdzini dzemdības ar līgumu slēgšanām, tad met kažoku uz otru pusi un apgalvo, ka neesi bijis spējīgs ģimenei 8 gadus radīt mājokli.

Patiesībā šis viss ir štrunts, kā jau teicu. Runa ir par to, ka tiek atteikts atbalsts balstoties uz kaut kādiem mītiem, savām robežām, ko baidies pārkāpt. Neviena Tev te nestāsta, ka ir obligāti jābūt, jāstāv blakus dakterim, jāgriež nabassaite un vēl sazin kas, lai skaitītos īsts vecis/vīrs/tēvs. Ir runa par savas sievietes atbalstīšanu, ja tā to ir lūgusi.
26.11.2013 21:52 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
+ Čāčai

Es saskatu tomēr taisnību gan Mademoiselle, gan Melns teiktajā, jo nu tiešām, tie nav tādi jautājumi, kur patiesība viena. Un galvenais taču, ka katram blakus ir tāds cilvēks, kas atbilst mūsu pašu ekspektācijām. Nav obligāti jāuzspiež taču savs viedoklis citiem. :)
26.11.2013 21:53 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tomer ir ļoti liela atšķirība - vai tavu ķermeni plēš no iekšpuses nekontrolējami, vai tomēr no ārpuses ar smagumu, kuru pats vari regulēt cik ir pa spēkam...

Piekrītu. Bet vai ir salīdzināmas 2, 3, 5 vai pat 8 stundas ar 8 gadiem?
26.11.2013 21:54 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Melns, ir arī 12, 24 stundas.
Piedod, bet tavs salīdzinājums ir pilnīgi nevietā.
26.11.2013 21:56 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, tad Tu stāsti, ka esi tas, kas nodrošini ģimenes labklājību, salīdzini dzemdības ar līgumu slēgšanām, tad met kažoku uz otru pusi un apgalvo, ka neesi bijis spējīgs ģimenei 8 gadus radīt mājokli.

Mums bija, kur dzīvot, un es neesmu parastais latvietis - būvēju bez kredītiem :-D. Un es nebūvēju pārdošanai (kā Re&Re un citi), bet - pašam sev, tāpēc arī process ir lēnāks. Tai mājā esmu ielicis vismaz 40000 SAVAS, nevis - bankas - naudas. :-D
26.11.2013 21:58 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vai šobrīd risinānas tāda kā spēle, kurš pierādīs, kas ir smagāk - dzemdēt vai celt māju? Ejiet gulēt, cilvēki! :D Katram ir sava vieta, savs krusts. Nu tā mums, sievietēm, ir - jādzemdē, kāpēc jāsalīdzina, kas smagāk? Protams, ja sieviete lūdz atbalstu, tas jāsniedz - ja ne tādā veidā kā lūgts, tad vismaz rodot kompromisu.
26.11.2013 22:00 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, ir arī 12, 24 stundas.
Piedod, bet tavs salīdzinājums ir pilnīgi nevietā.

? Ja Tu personīgi būtu būvējusi un dzemdējusi, piekristu Tev nekavējoties. Neviens no mums nevar salīdzināt. neviens.
26.11.2013 22:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Melns, bet tu to pats varēji kontrolēt. Tu varēji vispār izvēlēties to nedarīt. Bet sieviete, ja reiz ir palikusi stāvoklī - tad gribot negribot dzemdēs (vai ķeizarosies). Tā ir apzināta izvēle izciest šīs mokas. Un pēc tādas izvēles vīrietis ņem un aizgriežas, pasakot, ka viņam ir pretīgi!

Es saprotu, no vienas puses ir daudz cilvēku kuriem no asinīm vien nelabi metās, kaut vai tā būtu tikai skrambiņa uz pirksta. Ne visi ir spējīgi skatīties uz to, kā tiek operēts cilvēks. Arī dzemdības ir sava veida medicīniskā iejaukšanās un visi tie skati nav nekas patīkams. Tas ir normāli negribēt to redzēt un būt šokētam no redzētā... Nenormāli ir pēc redzētā nemeklēt ārsta palīdzību, bet novelt visu vainu uz sievieti un sakropļot seksuālās attiecības.
26.11.2013 22:01 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Melns, atbildi uz vienu jautājumu... ja sieva lūgtu būt blakus dzemdībās, Tu atteiktu?

Būtībā, autores gadījumā

,bet es biju tik nobijusies,kad viss sakas,ka vins palika ar mani. ta bija mana kluda


sanāk, ka viņai jājūtas vainīgai par to, ka bija nobijusies un vēlējās atbalstu. Reāli izjūt vainu par šo faktu, kā rezultātā apraujas piens, par ko sieviete atkal saņem pārmetumus no vīrieša. Piekritīsi, nav īsti normāli, vai ne?
26.11.2013 22:02 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Vai šobrīd risinānas tāda kā spēle, kurš pierādīs, kas ir smagāk - dzemdēt vai celt māju? Ejiet gulēt, cilvēki! Katram ir sava vieta, savs krusts. Nu tā mums, sievietēm, ir - jādzemdē, kāpēc jāsalīdzina, kas smagāk? Protams, ja sieviete lūdz atbalstu, tas jāsniedz - ja ne tādā veidā kā lūgts, tad vismaz rodot kompromisu.

Labi, ka viens prātīgs cilvēks atradās. Bez jokiem un sarkasma.
26.11.2013 22:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Uzskatu, ja vīrietis būtu pietiekami izglītots tajā, kā bērns nāk pasaulē un kas notiek ar sievieti, kāds ir izjūtas dzemdību laikā, un pēc tām, tad stulbas replikas par sievietes izskatu, nespēju sniegt seksu nebūtu.


Nezinu kur rodās šie uzskati vīrieša nesaprašanu ???
Lai vīrietis pilnībā to izjustu viņam ir jāimplantē dzemde ar mazuli iekšā un jātaisa ķeizargrieziens.
Par atbalstu, rūpēm,palīdzību - es praktiski nezinu nevienu pazīstamu tēvu kurš būtu bijis vienaldzīgs vai bezatbildīgs abiem tik svarīgā brīdī.
Protams gadās izņēmumi, bet dzemdības jau tā kā ir plānots process un laiks sagatavoties tam ir.
26.11.2013 22:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits