Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taam, kas Francijaa. Par Ziemassveetkiem un DIY

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Taatad meitenes. Kaada veida veikalos ir jaapeerk visas taas liimes pistoles un citi prichendaalji, lai taisiitu lietas? Lai nav daargi un ir liela izveele. Parasti eju uz kaut kaadiem Carrefouriem, libreerijaam, bet tur ir tiiik daargi un parasti nav nekaadas izveeles. Pagaajusho gadu gaaju uz kaut kaadu Jardilandu, lai nopirktu zarus, ar ko uztaisiit adventes vainagu, bet man tur piedaavaaja tikai jau kautkaadu apbirushus atgriezumus no egliiteem :D Es ljoti veelos shogad izrotaat maaju, uztaisiit adventes vainagu, visaadas pashtaisiitaas dekoraacijas sataisiit, bet izskataas, ka tas var izmaksaat aptuveni gaziljons eiro un materiaalu mekleeshana vareetu ievilkties liidz janvaarim. Kaa sauc taada tipa veikalus, kur var nopirkt visas taas DIY lietinjas?

Paldies
26.11.2013 16:28 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Es ari butu prieciga atrast kaut kadu Tiimari tipa veikalu, bet nav izdevies. Lidz ar to ar majas dekoresanu nemaz neaizrausos, tapat svetkus svinesu Latvijaa.
Ja vajadzetu limes pistoli utml, tad drosi vien dotos uz lielo Auchan.
26.11.2013 16:33 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
mm, nu no Francijas neesmu, taču padalīšos ar savām idejām, varbūt noder.
Dekorācijām šogad izvēlējos ciedru čiekurus un palielus gliemežvākus gan viens, gan otrs ir pieejams brīvā dabā cik uzziet. Zarus likšu vāzēs un gatavošu virtenes pēdējā brīdī. Kur man reāli izies naudiņa ir līmes pistole, metāliskās stieples un dažas pūšamās krāsas, kuras ir nopērkamas būvmateriālu veikalos. Lentītes, bantītes utt man ir milzīgi liela kaste ar visām šīm mazajām lietiņām, tās es nemetu ārā, bet krāju vienmēr beigās noder.
26.11.2013 16:37 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Visādus dekorēšanas nieciņus var atrast lielajos Carrefour un Bricorama. Lentītes vari meklēt vietējā mercerie. Ja Tev tuvumā ir IKEA, vari kaut ko meklēt tur. Un vēl ir tāds veikals Cultura. Bet vispār jau atkarīgs no tā, kurā Francijas galā Tu atrodies. Vari pamēģināt iegūglēt magasins loisirs créatifs savā pilsētā.
26.11.2013 16:47 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Pēc zariem un čiekuriem jāiet uz mežu :)
26.11.2013 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
hmm, neiedomaajos ne par ciedru chiekuriem, ne Bricorama.
paldies :) gan jau kaut kaa visu to kopaa salikshu.

peleece, es jau gribeeju teikt, ka man jau te apkaart tikai lapu koku mezhi (kaa arii tieshaam ir), bet kameer rakstiiju pirmo shii komentaara tiekumu, paskatiijos aaraa pa logu un man tachu daarzaa ir baigi skaistaa priediite ar taadaam lielaam, zaljaam skujaam. Nedeelju jau domaaju par to adventes vainagu, tachu temat 10m attalumaa no maajas durviim ir!!! kaut kaada blondiine :D
26.11.2013 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits