Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latviešu bāleliņi.

 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Laba diena!
Intereses vadīta piereģistrējos iepazīšanās portālā, ne gluži tādēļ, ka būtu ieinteresēta iepazīties, bet, lai izjustu uz savas ādas kā tur viss notiek. Paralēli tam, piereģistrējos starptautiskā iepazīšanās saitā, ne īstā vieta tam, bet lai uzzinātu ko vairāk par blakus esošajām valstīm un praktizētos angļu valodā.
Esmu diezgan pārsteigta, latviešu puiši, kuri izklausās pēc inteliģentām radībām, attiecīgajā vietnē bija milzīgs retums, tad izskrienot cauri Eiropas lielāko pilsētu vīriešiem nespēju beigt brīnīties kā tik inteliģenti un simpātiski vīrieši maz ir brīvo statusā. Izglītoti, pieklājīgi, raksta gramatiski pareizi un tā, ka nagi niez atbildēt, uztur interesantas sarunas, plaši apraksta sevi profilā, protams, nav teikts, ka šis cilvēks ir tik ideāls kā izklausās, bet vismaz iespaidu rada pozitīvu, tur pretī - latviešiem 'par mani' logā ķiņķēziņi visādi, smaidiņš ielikts, punktiņi kaut kādi, vai arī - I love fuck boddies u.t.t. briesmas. Neko vairāk kā - čau, vai arī - Tu esi seksīga, nespēj izspļaut.
Tad nu sāku domāt, kas vainas latviešu vīriešiem, precīzāk sakot - vienai daļai vīriešu ja jāsalīdzina ar vīriešiem citur Europā?
26.11.2013 11:52 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pirmkārt, ļoti apšaubu to, ka iepazīšanās portālos uzturas tie sakarīgākie un normālākie čaļi.
26.11.2013 12:01 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
tāpēc, ka normālie čaļi ir sen aizņemti un nesēž tādos portālos
26.11.2013 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 06.04.2011
Arī es uzskatu, ka tiešām sakarīgam vīrietim nav problēmu iepazīties ar sievietēm dzīvē, tādēļ nesēž šādos iepazīšanās saitos.
26.11.2013 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Ko tur liegties, nav vērts - manā dzīvē ir bijis īslaicīgs periods, kad aktīvi dzīvojos pa diviem iepazīšanās portāliem. Gluži tāpat kā Tu - gan pašmāju, gan starptautiska mēroga. Mans secinājums ikreiz, kad lasu diskusijas par šo tēmu - es laikam esmu īpaši izredzēta (vai arī mani kritēriji ir neapskaužami zemi?), bet man ir bijusi tā laime komunicēt un iepazīties ar patiesi gudriem, veiksmīgiem un foršiem vīriešiem. Gan vienā, gan otrā vietnē.

Protams, pa vidu gadījās arī cilvēki, kuri trīs vārdus teikumā īsti salikt neprata (ar tiem mums pieklājīgās noskaņās parasti saziņa beidzās) vai rupekļi, kuri bija pārliecināti, ka rada baiso šoku, bet kuri paši gandrīz pielika bikses, kad tikpat nešpetni parupeklīgā stilā viņiem atbildēju, bet kopumā es nevaru piekrist, ka šausmu šausmas.

Varbūt es vienkārši tur nepavadīju tik ilgu laiku ikdienā, lai šo vidi izbaudītu pa īstam, bet varu apgalvot droši - tik daudz respektējamas informācijas, smieklu, aizrautības, prieka un jaunu apvāršņu kā tajos dažos mēnešos kopš tā laika man sen nav nācies sajust.
26.11.2013 12:03 |
 
Reitings 307
Reģ: 17.08.2012
Es piereģistrējos šodien oho.lv,gribēju apskatīt kas tad tur tāds notiek,un sapratu to ka tur ir vairākums nogribējušos vīriešu,kuri ir gatavi atdot pat 500 ls par vienas stundas seksu :D
26.11.2013 12:04 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Un attiecīgi Anglijā, Vācijā, Austrijā un citās pilsētās tiem inteliģentajiem ir problēmas ar iepazīšanos? Nesakarīgu neatradu nevienu.
26.11.2013 12:05 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Vaidiņ, tur ir problēma uz to,ka sievietes nav tendētas uz ģimenes dzīvi, bet gan uz karjeru! :)
26.11.2013 12:06 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
pride and prejudice, nav ne jausmas, kur Tu tādu zelta bedri ar sakarīgiem, brīviem vīriešiem atradi, bet uz Eiropas fona latvieši man likās kā no zoo dārza izmukuši.
26.11.2013 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Vaidiņa, kā jau minēju, visi nebija sugas izcilākie eksemplāri un manai pozitīvajai pieredzei pie vainas varbūt arī tas, ka es šajos portālos tiešām biju tā aiz "neko darīt", piedzīvojumu kāre, pavasaris, brīvības garša. Es neloloju nekādas cerības un man nebija konkrētu gaidu - varbūt tas ir lielais noslēpums, kāpēc man paveicās. :)

Sapratu arī to, ka ļoti liela nozīme ir Tavā profilā atrodamajai informācijai - tieši pēc tās konkrētais indivīds izdara izvēli sazināties ar Tevi vai nē.

Patiesībā jau es nevēlos nevienu ne par ko pārliecināt, Tu izteici domas par tēmu, kurā man ir pieredze, tad nu es ar savu dalījos. Tas nebūt nenozīmē, ka citiem pieredze ir tāda pati. :)
26.11.2013 12:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju, ka lomu spēlē sabiedrībā pastāvošie uzskati. Manuprāt, Latvijā joprojām dominē uzskats, ka interneta iepazīšanās ir priekš nožēlojamiem tipiem, kas dzīvē nejēdz to realizēt :) Attiecīgi daļa potenciālo precamo vīriešu, tur nemaz nereģistrēsies. Cituviet Eiropā internetu uzskata par normālu iepazīšanās ''vietu'' (sevišķi tiem, kas darbā pārslogoti), tāpēc tajā apgrozas vairāk ''inteliģences'' :)
26.11.2013 12:17 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
ārzemēs ir liels normālu sieviešu trūkums (lv otrādi), tāpēc arī biežāk sastapsi tiešām normālus cilvēkus, kas meklē attiecības/draugus. Pati esmu iepazinusies ar tiešām inteliģentiem, labi izglītotiem cilvēkiem tieši šādos portālos. Ar vienu esam labos draugos palikuši, džeks inženieris ar normālu sociālo dzīvi, interesants, pieklājīgs, bet nu nespēj atrast "dzīvē" sievieti, jo visas normālās ir aizņemtas :)
26.11.2013 13:59 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
kaut kā man pārāk daudz tas vārds "normāls" :D :D
26.11.2013 13:59 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.11.2013
Besī, besī, besī, besī. Vai šeit bieži notiek tā, ka Tu pusstundu raksti, nospied "pievienot" un tiek izmests errors par to, ka neesi ielogojies sistēmā?
Tik kaitinoši. Viss darbs vējā.
Long story short...
Internetā ir vieglāk filtrēt cilvēkus, ir iespējams izvirzīt aizvien jaunas un jaunas prasības, lai atrasto šo ideālo, jo ar citiem, redz, nav iespējams būt laimīgai. Tas darbojas abos virzienos, abiem dzimumiem. Dzīvē Tev kāds iepatīkas un tikai tad Tu viņu sāc izzināt. Iespējams, ir kas tāds, kas normālā situācijā Tev nebūtu pieņemams, bet tad viņš Tev jau patīk un Tu to pieņem. Internetā Tu sākumā izzini, jo ir taču pieejama profila informācija. Tā kā internetā viss notiek rakstiski, tad uzreiz pamanām gramatikas, valodas lietojuma kļūdas, kas dzīvē mutvārdos varētu aizplūst gar ausīm. Proti, internetā mēs it kā varam būt racionālāki, vairāk domāt ar prātu ne sirdi. Jā, sirds visbiežāk ir rāma, jo mūsidenās reti kurš ir spējīgs rakstīt "dzīvi" - tā, ka to sajūti. To mierīgi varam novelt uz grāmatu nelasīšanu. Dzīvē redzam emocijas, grimases, žestus... ja cilvēkam ir pieejami tik daudz līdzekļi, viņam ir vieglāk iepatikties kādam. Internetā ar šo ir grūtāk. Tur var būt pie vainas nevēlēšanās censties, neprasme. Gribēju īsi, bet atkal aizraujos. :D Bet tagad aizmirsu, ko vēl gribēju teikt. :S Jā, visnormālākie vīrieši okšķerējot pa sieviešu portāliem un dod viedus padomus.
Ak, jā.. vēl par dzīvi un internetu. Interneta portāli ir vistīrākais, visdzidrākais sabiedrības spogulis, kas parāda visu tieši tā, kā tas ir, kamēr dzīvē skatiens mums mēdz aizmigloties. Tāda ir reālā situācija. Vīrieši ir tādi, kādi ir. Sievietes tāpat. Taču dzīvē mums viņi tāpat kaut kādā mistiskā veidā iepatīkas un viņu trūkumus mēdzam nesaskatīt, jo galu galā daudzas lietas ir tik mazsvarīgas, kaut gan tā neliekas. Kā arī katram podiņam ir savs vāciņš - Tev viņš liekas stulbs, kādai citai liksies smieklīgs, foršs (man gan neliksies). Jā, bet tie, kuri pirmajā vēstulē lieto vārdu "sex", kā arī ir spējīgi izveidot nesaprotamu vārdu virkni bez jebkādām pieturzīmēm, tie ir īpaši. Morālā impotence vai kā to nosaukt? Ehh... Kāpēc mani vispār tas uztrauc un par ko es vienmēr aizsvilstos? Es taču esmu skaists un gudrs. :/
26.11.2013 14:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak dievs jā, kad internetā centos iepazīties, nu šausmas, tik daudzi latvieši vienkārši ar saviem tekstiem mani vairāk nokaitināja nekā piesaistija. tā liekas ka tie vīrieši nemaz nemāk vairāk uzrakstīt par " caw, smukulīt"... Bet beigās ar atradu dažu labu vīrieti ar kuru ar varēja ko sakarīgu parunāt, un tagad ar to vienu ar kuru runājos esmu ar kopā, baigi foršais vīrietis izrādijās :D
26.11.2013 15:06 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Iespējams, tikai manas iedomas , bet manuprāt, internet iepazīšanās portālos uzturas cilvēki, kuri ir zaudējuši visas cerības iepazīties normāli - skumji. Bet es nevaru iedomāties normālu vīrieti tupam tajos saitos un medījot meitenes ... Kā arī otrādi...
26.11.2013 15:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits