Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hormonālās tabletes

 
Reitings 8
Reģ: 17.09.2012
Sveikas meitenes!

Lieta tāda, biju pie ginekologa un man izrakstīja hormonālās tabletes ''Sidretella''. Mēģināju atrast kādas atsauksmes internetā, bet īsti neko jēdzīgu nevaru atrast.
Vai kādai ir pieredze un zināšanas tieši par šīm hormonālajām?

Ceru uz atsaucību, paldies!
21.11.2013 18:56 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Lietoju Yasminelle. Sidretella ir aptuveni tādas pašas, tik jaunākas. Man par savām Yasminelle nekādu sūdzību nav, bet kad biju pēdējo reizi pie ginekologa, kas bij pirms 2 mēnešiem, tad vienai sievietei bija izraxtītas Sidratelle un viņai no viņām sāpēja visu laiku viena krūts un ar slikta dūša bija parādījusies. Pirms ta, viņa bija lietojusi kkādas vecākas OK un ar tām viņai nekādu sūdzību nebija. Un ginekoloģe teica, lai maina atpakaļ, ka nav vērts lietot pašas jaunākas, ja ar vecajām viss ir labi. Bet Tev iesaku, vnk palietot un tad jau redzēsi kā būs, jo katrai jau savādak ar tām tabletēm ir.
22.11.2013 23:21 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
labāk nelietot hormonus .
mēdz ļoti sabojāt veselību :(
23.11.2013 00:03 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Nivea un kā tieši tad tā veselība tiek sabojāta? Visas tik saka, cik tas ir briesmīgi, tikai nesaka konkrēti kas tad tur tik slikts. Tas ka kādai ir blaknes - slikta dūsa, svara pieaugums, vai vēl kkādas citas līdzīgas - nenozīmē, ka loti sabojā veselību.
23.11.2013 23:00 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Aleksandra - Sliktums ir tajā, ka viss regulējas mākslīgi, nevis dabiski.
23.11.2013 23:05 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
nu tad , kad tabletes tiek dzertas viss protams ir ideāli un kā pēc pulksteņa.
lietoju viņas 2 gadus , kad pārtraucu , tad tikai redzu sekas.
mēnesi pēc tam sāka sāpēt visu laiku vēders, pumpas , un tas joprojām turpinās.
23.11.2013 23:09 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Man parādījās 7 kg plusā, līdz ar to liela neapmierinātība ar savu izskatu, apģērbs spiež, pastiprināta svīšana, lielāks celulīts, strijas. Garastāvoklis kā spridzeklis, kaut gan pati par sevi esmu ļoti mierīga un harmoniska. Pilnībā pazuda libido un atgriezās tikai pusgadu pēc tam, kad beidzu lietot OK. Lielā mērā tas viss ir izskats, bet tomēr nevar vērtēt atrauti no veselības kopumā.
23.11.2013 23:12 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Man parādījās 7 kg plusā, līdz ar to liela neapmierinātība ar savu izskatu, apģērbs spiež, pastiprināta svīšana, lielāks celulīts, strijas.


Un cik daudz Tu darīji, lai tas viss nenotiktu? Sports? Pārtika?
23.11.2013 23:24 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
un aizmirsu piebilst , ka vienu laiku sāku mocīties no lielām galvas sāpēm !
man ir ļoti ātra vielmaiņa, lieki kg nebija , bet meitenem ar normālu un lēnu veielmaiņu svars nāk klāt diezgan lielos apmēros
23.11.2013 23:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Visas tik saka, cik tas ir briesmīgi, tikai nesaka konkrēti kas tad tur tik slikts.


Pietiek attaisīt instrukciju un palasīt.
23.11.2013 23:29 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013

Un cik daudz Tu darīji, lai tas viss nenotiktu? Sports? Pārtika?

++++ Un pēc pirmajiem dažiem kg vizīte pie ārsta, lai pateiktu, ir blakusparādības un meklētu risinājumu? Ir ļoti vienkārši novelt visu uz zālēm, lai gan patiesībā nejau vienmēr zāles ir vainīgas, bet gan cilvēku bezatbildība.
Hormonālās tabletes nav nu TIK melnas, kā viņas mālē, bet šis
Sliktums ir tajā, ka viss regulējas mākslīgi, nevis dabiski.
ir taisnība. Tieši tāpēc, ja sievietei ir neregulārs cikls (kas Latvijā ir ļoti lielam skaitam sieviešu, patiesībā), tad hormoni kā reiz ir tie, kas šo situāciju glābj. Vai to izvēlētos kā pamata kontracepcijas veidu, ja nebūtu problēmu - nezinu. Bet tas tāpēc, ka tāpat jau dzeru daudz dažādu medikamentu un tas viss kopā tomēr atstāj lielu iespaidu uz aknām.
23.11.2013 23:29 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Donata tieši to pašu var teikt par lielāko daļu zāļu. Neviens no medikamentiem, ko lietojam, nav nekāds balts, pūkains un nevainīgs jēriņš
23.11.2013 23:31 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
nē , nu par hormonālajām tabletēm un vispār līdzekļiem , kas to satur ,tad nu tiešām meitenes sākot dzert mēdz vnk piepūsties no viņām.
un reti , kad pie vainas ir ēšanas paradumi .
23.11.2013 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 2967
Reģ: 09.10.2009
Nu, laikam jau lielākais ļaunums ir tāds,ka daļa sieviešu pēc tam paliek neauglīgas.
Mammas māsīca (nu jau bez piecām min. 40 gadi) tā arī mazo (kopš 25+) "nesagaidīja" ; mammas kolēģes meita (25) jau vairākus gadus cenšas palikt stāvoklī un nekas nesanāk. Un ,protams, arī manu draudzeņu vidū tādu sieviešu netrūkst..
Bet katram jau savs viedoklis un uzskati par to,cik labi vai slikti ir lietot šīs tabletes ( pie tam kā vārdā to dara!) :)
24.11.2013 00:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
brunettte9, ir konkrēti pierādījumi tam, ka tieši tabletes vainīgas? Ir pierādīts, ka pirms tablešu lietošanas viņas būtu pie bērna(-iem) tikušas bez problēmām? Vai tabletes vainot ir vieglākais veids?
24.11.2013 01:03 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Tabletes vainot ir vieglāk vienkārši.
tad nu tiešām meitenes sākot dzert mēdz vnk piepūsties no viņām.

Neviens no tabletēm mistiski nepiepūšas. Viena no blakusparādībām var būt lielāka apetīte, utt un otra var būt ūdens aizture organismā, dēļ kura arī svari rāda lielāku skaitli. Abas ir blakusparādības, kuru parādīšanās gadījumā, jākonsultējas ar ārstu un kaut kas jādara lietas labā, nevis jāsaka, ka re cik tabletes sliktas, es no viņām mistiski ''piepūšos''.
24.11.2013 01:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Hone, atšķirībā no daudzām citām zālēm, hormonālo kontracepciju izvēlas lietot arī pilnībā veselas sievietes. Būtu tikai prātīgi apzināties iespējamās sekas.
24.11.2013 02:09 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Autore tikai prasija viedokli par Sidretellu, bet ka vienmer, diskusija ir iegrozijusies pavisam cita gultne ar vardu kaujam. Pati pirms tam lietoju citas kompanijas hormonalas tabletes un biju apmierinata. Par laimi, neizjutu nekadas blakus paradibas, tacu taja pasa laika es nemainiju savus esanas paradumus, dienas ritmu un aktivitates. Tiesi samazinajas pumpas un smagas menstruacijas, hemoglobina raditaji kluva labaki. Katrai pasai kopa ar arstu vajadzetu izlemt, kura kontracepcijas metode ir piemerotaka, jo musu organismi ir loti atskirigi. Prieks manis hormonalas tabletes ir pienemamakais un ertakais izsargasanas veids, ja salidzina ar prezervativiem, plaksteriem, rinkiem, injekcijam, implantu, spirali, utt. Spirali vispar var lietot tikai sivietes, kuras ir dzemdejusas. Man berni nav, tacu nespetu izteloties, ka mani ieksa ir ievietots jebkads sveskermenis. Es nejustos komfortabli. Kautkadas mistiskas svecites, spermicidus, kremus, augligo dienu skaitisanu, partraukto dzimuaktu, man pat negribas saukt par kontracepciju. Labak lietot kartigu kontracepciju, neka ik pec paris menesiem skriet un taisit abortu, kurs nodara vel daudz reiz lielaku kaitejumu, neka tik daudz nopelta hormonala kontracepcija...Varbut tad but ka atturigajai mukenei celibata vai dzivot ka bralim ar masu? Ne tacu! Attiecibas tomer gribas baudit pilniba no visiem aspektiem. Ja gribas izvairities no hormonalas kontracepcijas pilniba, bet taja pasa laika aizsardzibu, tad vienigas kas atliek ir vecie labie prezervativi, tacu ne visiem patstavigas attiecibas esosajiem pariem tas ir pienemami, patikami un erti.
24.11.2013 03:12 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Nav jēgas prasīt, kā citas reaģē uz kādu OK, jo katra panes savādāk. Man doks izrakstīja ekvelalentu belarai, internetā bija šausmu stāsti, cik daudzām bijis slikti, bet man nebija problēmu vispār, jūtos lieliski, pat pāris kg nogāja..
24.11.2013 10:04 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Vienīgais, par ko sievietes uztraucas sakarā ar OK ir liekais svars, pārējais viņām ir vienalga, pat tas, cik kaitīgi tas var izrādīties.
Lielākā daļā, kuras sāk lielot OK, nekad nav piedomājušas pie tā, ko ēd un cik daudz sporto, jā, apetīte var palielināties kaut no tā vien, ka izlasa instrukcijā, tas ir tikai tīri psiholoģiskā līmenī, un tad sākas lielā rīšana un čīkstēšana par to, ka Ok ir pie visa vainīgas, ko tad es - es tikai ēdu un neko nedaru lietas labā.

Un reti kura šo tiešām atzīs, jo ir vieglāk to visu novelt uz kaut ko citu/citām bakuslietām, kas var būt tikai kā daļa no visa iemesla kopumā.
24.11.2013 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jā, katrai meitenei/sievietei vienas un tās pašas tabletes uz organismu var reaģēt savādāk. Cita pieņemsies svarā, kaut gan, piemēram, citai pilnīgi nekas nenāca klāt. Ja sāc lietot tabletes, tad apzinies arī risku, ka kāda no blakus parādībām uz tevi var iedarboties, ja svars nāk klāt ej un maini, runā ar dakteri, un sportot vairāk gan vajadzēs. Man ārsts teica, ja man kaut, kas nepatīk jāiet runāt. Visu saknē ir RUNĀT,RUNĀT UN VĒLREIZ RUNĀT. Mēs visi novelam vainu uz citām lietām, bet pašas arī esam vainīgas, ka nerunājam. Ja nāk klāt 2 kg pie tava nemainīgā savara RUNĀ, nevis gaidi brīnumu, ka pats noies, vai domā aij, tas taču ir nieks, tad jau ir 4 un vairāk klāt un tad attopies zāles vainīgas. Un nevaino zāles, ja pieņemies svarā, tā ir tava bezatbildība, par savu organismu, ka laikus neaizgāji pie doka, lai izrunātu un tev ieteiktu citas. Nav jau viņas vienīgās zāles, ir daudz un dažādas viņas. Tomēr vajag būt pašām uzmanīgākām pret savu ķermeni.
24.11.2013 10:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits