Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību statusa definēšana

 
Reitings 49
Reģ: 05.07.2012
Sveikas,

Iespaidojos no vairākām šeit lasītām diskusijām. Tad nu jautājums tāds - Vai tiešām puisis pēc trīs mēnešu pazīšanās (vai mazāk) tiešām neaizbēg, kad sākat runāt par attiecību statusu. Tik daudzas raksta, ka jānoskaidro, lai nav neziņa, BET....man liekas, ka es pati bēgtu, ja man pēc tik īsa laika liktu skaidri pateikt, vai ar šo cilvēku gribu nopietnas attiecības, kas savā ziņā ir arī doma par nākotni...

Sen neesmu gājusi uz randiņiem, jo esmu attiecībās. Tomēr šis jautājums interesē.
21.11.2013 16:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka, ja cilvēks patiesi patīk, neviens nekur nemuktu.
Ja nesāk pēc tik īsa laika runāt par kāzām un bērniem, tad jau viss ok.

Es vispār nesaprotu, kāpēc tās attiecības ir jādefinē.

Bet manam vīram laikam bija viegli. Mīlestībā viņš man atzinās dienu pirms bildinājuma :D. Gandrīz gadu dzīvoja bez raizēm.
21.11.2013 16:26 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Vienīgā attiecību statusa definēšana ir kāzas. Pārējie ir pupu mizas.
21.11.2013 16:27 |
 
Reitings 49
Reģ: 05.07.2012
Domāju, ka, ja cilvēks patiesi patīk, neviens nekur nemuktu.


Arī taisnība..
21.11.2013 16:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, bez laulības Civillikumā ir iekļautas normas arī par saderināšanos.
21.11.2013 16:30 |
 
Reitings 49
Reģ: 05.07.2012
Vienīgā attiecību statusa definēšana ir kāzas. Pārējie ir pupu mizas.


Šis vēl trāpīgāk. Jo, pat esot attiecībās vairākus gadus, vīrietis mēdz bēgt, kad sieviete sāk runāt par kāzām.. Un izdomā visādus attaisnojumus, kāpēc tās nevarētu notikt tieši tagad.
21.11.2013 16:32 |
 
Reitings 49
Reģ: 05.07.2012
Priekš manis definētas attiecības nav ne plika graša vērtas, ja atbildi "Jā, mēs esam kopā" esmu panākusi ar savu neatlaidīgo spiedienu. Ja tas nāk dabiski no vīrieša (tāpat arī bildinājums) tad jau šai attiecībām ir pavisam cita nozīme..
21.11.2013 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Mans nekur neaizbeega. Peec 3 meeneshu paziishanaas atzinaas pirmais miilestiibaa, un pats arii peec kaada laika saaka runaat par beerniem un taa. Tas jau no cilveeka atkariigs.
21.11.2013 17:26 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Jo, pat esot attiecībās vairākus gadus, vīrietis mēdz bēgt, kad sieviete sāk runāt par kāzām..


Ne tikai vīrieši mēdz bēgt. :D Es arī laikam bēgtu, ja manējais tagad sāktu spiest, ka jāprecas. Nu negribu un viss. Esam attiecībās/kopā vairākus gadus un viss ir ļoti labi, bet precēties gan nevēlos. Mani tas pilnībā nesaista, lai cik dīvaini tas būtu. Varbūt sarkastiski skan, bet es neuzskatu, ka papīrs kaut ko mainīs manās vai viņa jūtās. Kas zin, varbūt pēc laika mani uzskati mainīsies, bet šobrīd vēl esmu diezgan jauna, tā teikt neesmu tajā vecumā, kad var sevi uzskatīt par vecmeitu. :D
21.11.2013 17:39 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nekad neesmu definéjusi attiecíbas - nu davai, tagad esam páris, vakar nebijám, bet shodien mums ir nopietnas attiecíbas... man vienmér viss sanák dabiski.
21.11.2013 18:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es nekad tā neesmu jautājusi - nu, tagad mēs esam kopā, ja?
atbilde - nē.
pēc kāda mēneša - nu tagad mēs esam īsti kopā vai kā?
atbilde- nu laikam, ka jā. es nezinu.

nu visticamākais, ja šādi cenšās definēt attiecības, tad šāds scenārijs varētu sanākt.
attiecības starp cilvēkiem ir jebkurā gadījumā, bet tikai - cik nopietnas vai nenopietnas?
ja tev pašai ir bailes pēc trīs mēnešiem par to, vai tu vēlies ar šo cilvēku būt attiecībās, tad visticamākais, ka to nevajag darīt. man jau pēc pāris tikšanās reizēm bija skaidrs, ka ar šo cilvēku vēlētos nopietnas attiecības. saprotams, ka ar jautājumiem par kopā būšanu neuzbāzos, bet viss nāca dabiski. reizēm viņš, reizēm es iesākām sarunas par mūsu attiecībām un kādas tās būs, ko vēlamies. es pirmā laikam iesāku par to runāt, jo viņš vēl tajā laikā bija citās attiecībās. kad izšķīrās, pagāja laiks un pats aicināja mani uzsākt kopdzīvi. pats atzinās, ka par to jau bija domājis sen, bet baidījies, ka es atteikšu vai domāšot, ka par ātru.
22.11.2013 12:48 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Attiecību definēšana nenozīmē visas nākotnes ieplānošanu, tipa "būsim mūžīgi mūžos kopā". Es nesaprotu, kāpēc gan divi cilvēki, kuri pat dala vienu gultu un ir intīmās attiecībās, nevarētu atļauties apspriest arī emocionālas lietas: ko otrs vēlas - vai brīvās attiecības, vai tomēr nobriedis kam ilgstošākam, nopietnākam...kā redz otru cilvēku - vai saista arī raksturs, jūt vēlmi dalīties dažādās ikdienas lietās, ne tikai fiziskās utml.

Es uzskatu, ja otrs cilvēks liekas tāds, ka ir vērts iepazīt dziļāk un gribās šo cilvēku sev blakus, un likt viņam justies īpašam, tad nav iemesla, lai gribētos "bēgt prom", tiklīdz tiek paceltas runas par attiecībām.

Man drīzāk liekas nepareizi atdoties seksā ātrāk, nekā tu spēj atklāt savas emocijas un vēlmi pēc drošības un cieņas. Runāšana un iekšējās pasaules atklāšana ir būtiska, veidojot kvalitatīvas attiecības. Kāda jēga ir būt attiecībās, ja baidies, ka aizskries, tikai tāpēc, ka vēlies izrunāties? Neviens jau neprasa precēties :D
22.11.2013 12:59 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man arī kaut kā parasti nesanāk definēt kādā noteiktā laikā .. vienīgi var piebilst, ka satiekos ar sievieti līdz brīdim, kamēr varu iedomāties ar viņu ko vairāk par pašreizējo "statusu". Tiklīdz šis neizpildās, tā to arī pasaku un tinu makšķeres.

Zem vārdiem "ko vairāk" slēpjas, ja tā var teikt, nākošais attiecību posms. Ja tie ir randiņi, tad nākošais posms ir gulta, kam seko dziļāka iepazīšana, kopdzīve, kāzas, bērni. Nu kaut kā tā ..

Ko es ar to gribu pateikt .. ja cilvēks ir ar Tevi kopā un neuzmet, tātad turpinājums ir iespējams. Vienīgais izņēmums, ja otrs neattiecas nopietni pret Tevi un otram tas viss ir for fun vai tikai, lai kāds būtu blakus, vai "friends with benifits" situācijās. Kaut gan arī pietiekami bieži šīs situācijas, kas sākumā tika domātas kā izklaide, pāraug par ko vairāk ..
22.11.2013 13:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Parasti tas, ka ir kopā un nopietni, ir skaidrs jau pēc pāris nedēļām, kur nu vēl 3 mēnešiem. Pēc 3 mēnešiem uzdot šādus jautājumus jau ir nesmieklīgs joks, par ko var pat apvainoties (ka jautā acīmredzamas lietas). Ja nu kādam tā nav, tad skaidrs, ka vienkārši nav nopietnu jūtu.
22.11.2013 13:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits