Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kompleksi par izskatu, cik no tiem ir iisti un cik no tiem ir iedomaati

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Iespaidojoties no daudzaam citaam diskusijaam, man radaas jautaajums par to, cik pashas speejam sevi objektiivi noveerteet. Ir gadiijies dzirdeet, ka sievietes zeelojaas par kaut ko taadu savaa izskataa, kur paareejie nemaz nespeej saskatiit nepilniibu. Kaa arii esmu redzeejusi sievieti, kurai bija liiks deguns uz vienu pusi, jo beerniibaa tas tika salauzts un nepareizi iebiidiits atpakalj, kura tai vietaa, lai izlabotu degunu un speetu normaali paelpot, uztaisiija jaunas luupas un kruutis, kuraam nav nekaadas vainas.
Vai parasti pashas nonaacaat pie sprieduma, ka kaut kas nav kaartiibaa vai arii komplekss ir radies kaadas pieziimes deelj no viiriesha vai draudzeneem?
21.11.2013 01:06 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Šīs tēmas man ir ļoti sāpīgas, jo man ir milzīgi kompleksi manu vecāku dēļ. Pateicoties dažiem cilvēkiem, kas sastapti pēc izvākšanās no mammas mājām, sāku ticēt tam, ka nespēju sevi objektīvi novērtēt. Cenšos..
21.11.2013 01:20 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Iedomātais resnums mūsdienās ir tik apnicīga parādība, ka bez pieklājības mēdzu tādām meitenēm pateikt "tu esi nevis resna, bet stulba". Mans "iedomātais" izskata trūkums ir čirkainie mati, un es tieku saukta par jocīgu, jo tos taisnoju. :)
21.11.2013 01:43 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Lindachka, čirkaini mati ir superīgi.
21.11.2013 01:47 |
 
Reitings 11
Reģ: 21.11.2013
Esmu dzirdējusi piezīmes no apkārtējiem par kādu ķermeņa daļu, kuru nu nekādi bez plastiskās ķirurģijas iejaukšanās mainīt nevaru, taču man tas tiešām lika domāt sliktāk par tiem cilvēkiem, kuri piezīmes izteica, nevis pašai par sevi, kaut gan pati apzinos, ka tā nav mana daiļākā daļa, taču laikam esmu dikti spītīga un tai kaut kā nepievēršu uzmanību un sakoncentrēju visu savu kompleksaino uzmanību uz kaut ko citu, ko vismaz druscītiņ varu izmainīt. Kopumā gan nav nācies daudz tādu piezīmju dzirdēt. Laikam lielākoties tādi jauki un toleranti visi apkārt pagadījušies (nu, skolas laikus, protams, te neskaitu :D ).
21.11.2013 01:48 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man ir trūkumi, kurus es objektīvi apzinos. Piemēram, man ir plāni mati. Nu tur nav ko domāt vai nedomāt, tie vienkārši tādi ir. Jā, tas man ir liels komplekss, jo nekad nevarēšu lepoties ar krāšņu matu rotu. Man ir komplekss rētainās muguras dēļ. Ir vēl šis un tas, kas mainās atkarībā no garastāvokļa. Bet kopumā, esmu ļoti reālistiska attecībā uz savu izskatu.
21.11.2013 01:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista -man vakar bija trauma:DEs biju iedomaajusies ,ka esmu loti smuka,sarmanta sieviete un laikam tomeer tikai tas ir manaa galvaa,jo nofotograafeejos pases bildei(driiz iztek termins)un rezultaatsnebija veelamais....Biju tik prieciiga,ka fotograafe man paraadija taadu mazu bildiiti sakumaa,lai ir priekstats-es sajuusmaa iekliedzos-tik smuka !!!!Tad kad peec stundas ieraudziiju iisto izmeeru -nepazinu sevi,vai negribeeju paziit...Viirs veel sodien smejaas!:D:DVins gan teica,lai eju atpakal un atkaartoju-negribaas tomeer lidostaas baidiit cilveekus:D
21.11.2013 02:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Man ir slikta sejas āda - pumpas, rētas no pumpām, bet arī - nav katastrofāli. Citi pat saka, ka ja nepēta, tad nelec acīs (tas - ja pasaku kautko tajā sakarā).
Bet tā - esmu pieņēmusi sevi, un nespļauju acīs mātei dabai, ka kaut kas nav kā vajag, jo visā visumā esmu diezgan glīta izdevusies meitene :)
Piemēram man nevar izaugt gari nagi, jo tie lūzt, bet par to nagiem ir skaista, vienāda forma, un arī īsi tie izskatās labi. Vel ir slikti zobi (tie ļoti bojājas, bieži jālabo), bet tie visi ir taisni, glīti un ar krāsu arī paveicies - balti. arī skropstas man ir plānas, toties garas. utt utt. :)
Bet es tos "trūkumus" neuzskatu par trūkumiem :)
21.11.2013 02:18 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man liekas, ka kompleksi par samērā nelieliem fiziskiem defektiem aizlien aiz stūra nokaunēties, kad blakus nostājas cilvēks, kuram ir lieli fiziski defekti, kuri nav labojami. Piemēram, cilvēks ratiņkrēslā. Tādos brīžos kaut kāda nesmuka dzimumzīme, riepa vai līks deguns šķiet tik maznozīmīgi. Jā, protams, man arī ir kompleksi, bet es cenšos tos pāraugt. :)
21.11.2013 02:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Emmanuelle Nomierinies. Es nepazīstu nevienu cilvēku, kam būtu tiešām smuka pases bilde :D Man liekas, ka tiem, kas pasei fočē kaut kā šmaucas, un ar fotošopu tur vel piestrādā :D
21.11.2013 02:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
RedRed-man liekas ,ka sie fotograafi tiisaam taisa taas bildes,lai biedeetu tautu:D:DNu vareeja tacu kaut ko iemineeties,pateikt ,kaa skatiities,kur skatiities...Tajaa briidii tiesaam bija zeel,ka neesmu modele,kura zinaatu varbuut kaa tajaa briidi to galvu pagriezt un acis nemirkskinaat utt
Kaadreiz cilveeki uzskata par lielu truukumu sarkanus matus un vasaras raibuminus!Tas man atkal liekas iipass skaistums cilveekos!
21.11.2013 02:26 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Bija kaut kāda anekdote par tēmu, ka par savu izskatu jāsāk uztraukties tad, ja sāc līdzināties pases fotogrāfijai :D
21.11.2013 02:30 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Vienīgais kas man patiešām nepatīk ir priekšējie zobi, jo žoklis ir deformējies bērnībā un tie izbīdās uz āru. Izvēle ir raut ārā ilkņus un cerēt, ka nepaliks šķirbas, bīdīt atpakaļ, vai samierināties... un pēdējā laikā tam nepievēršu uzmanību tik ļoti, kā skolā. Un patiesībā saprotu, ka tas bija citu iedzīts komplekss vairāk,kā reāls nesmukums. :)
21.11.2013 02:32 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Mans komplekss ir tas, ka esmu tieva. Visas te mēģina notievēt, bet es meklēju veidu kā uzņemt svaru.
Vairāk izteicienus par manu izskatu pie sirds ņēmu skolas laikā, tagad jau pierasts un man vienmēr ir ko atbildēt.
21.11.2013 02:55 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es nekompleksoju par resnumu/tievumu, krūšu/dibena lielumu... utt.
Es kompleksoju par līkām kājām un sliktiem zobiem. Pēdējo jau vēl var labot. Tikai vajag naudu :D Toties kājās... Mani tiešām ļoti skumdina fakts, ka tās nav taisnas. Bet kompelksos neviens cits par to mani nav iedzinis. Džeki kaut kā nepamana vai? :D :D Nu vismaz neviens neko man acīs nav teicis.
21.11.2013 07:40 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Es diezgan objektivi noverteju savus trukumus.
Svarigs ir cilveka koptels, stils, man ir diezgan daudz ari bonuss lietu, lidz ar to trukumi izlidzinas vai nepilnibas tiek mazak nemtas vera.
Pusaudzu gados gan loti kompleksoju.
Nesen man kada laba kolege aizradija par manu ta saucamo trukumu, interesanti ir tas, ka mani tas pilnigi nesatrauca , tiesam. Jo es apzinos kada es esmu un nu jau par saviem trukumiem varu pasmieties. Esmu apmierinata ar sevi, protams, ka gribetu, lai nebutu tie trukumi, bet ja nevaru maini notiekoso vai vnk nesanak, tad varu maini attieksmi:)
21.11.2013 08:50 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kaut kādi jau kompleksi pa visu uzrodas, bet to visu uzspiež mūsdienu sabiedrība, žurnāli. Tas ir skumji.
Principā, ja domāju reāli, tad man nevajadzētu īsti kompleksot par kaut ko, jo ar mani viss kārtībā.
Ir tādi, kas uzrodas, bet uzreiz cenšos tos labot.
21.11.2013 08:54 |
 
Reitings 341
Reģ: 10.11.2009
Dēļ izskata nekompleksoju. Varu teikt, ka man ir paveicies- esmu slaida, gara, labiem sejas pantiem. Protams ir lietas, kuras vēlētos pielabot- veselīgāku sejas ādu, lielākas krūtis, biezākus matus. Lielāki kompleksi man ir tieši rakstura un pagātnes dēļ. Un to nu ir daudz grūtāk izmainiit, nekā vizuālo tēlu.
21.11.2013 08:57 |
 
Reitings 150
Reģ: 05.06.2009
Mans lielākais komplekss ir manas krūtis - divi bērni tās ir pamatīgi pabojājuši, tagad tās ir par izmēru mazākas. Un tāpat reizēm uznāk melnie, kad man liekas, ka pakaļa ir par lielu....
Bet vīrs man parasti mēģina iestāstīt, ka ar mani viss ir kārtībā! :)
Zinu, ka savos 30 izskatos labāk kā daža laba 18 gados, tāpēc cenšos nekomplaksot un mīlēt sevi tādu, kāda esmu.
21.11.2013 09:06 |
 
Reitings 150
Reģ: 05.06.2009
Reizēm riktīgas dusmas un neizpratni uzdzen tādas personas, kurām tu redzi, ka tiešām kaut kas nav kārtībā ar izskatu - līks deguns, milzīga pakaļa utt, kurām patiešām vajadzētu kompleksot, bet viņas ir tik pašpārliecinātas, ka pat slikti paliek.
Sanāk ka ir divas galējības - kad skaista sieviete komplekso par neesošiem trūkumiem un kad neglīta sieviete uzskata sevi par dievieti.... Pat nezinu, kas ir sliktāk :D
21.11.2013 09:09 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Tie ir mati, vienīgais, kas man nepatīk. Tie ir ļoti biezi, gari (ļoti patīk gari mati, tāpēc tas mani apmierina)- neapmierina tas,ka viņi ir ne čirkaini, ne pūkaini- nu ne kādi :D protams, apkārtējie jūsmo par tik gariem, bieziem un skaistiem matiem- sapinot bizi viņa ir resna nevis zivs asaciņa :D aiii, tā ir mana sāpe!

Par pārējo šķiet, ka kāds mani ir apdāvinājis...
21.11.2013 09:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!