Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

diskusija domāta pēdējā kursa studentēm

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
agrāk nekad nekavēju lekcijas, var pat teikt, ka visur man bija gandrīz simtprocentīgs apmeklējums, bet tagad, kad strādāju, un vēl jāraksta darbi, bakalaurs, un viss pārējais, tad vnk to visu nevar savienot, un tad nākas arī lekciju vietā (protams, ne visu) vnk sēdēt mājās un pildīt darbus, rakstīt kursa darbus, projektus, referātus un visu pārējo.

manā skolā šis ir diezgan izplatīts stiliņš

kā ir ar jums? jūs nejūtaties vainīgas sevis priekšā par neapmeklētām lekcijām?
un ko jūs vispār domājat par šādu pieeju?
20.11.2013 12:08 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Vasarā pabeidzu maģistra studijas. Darbs līdz 17:30 un skola sākās 18:15-21:30. Tā kā jā, man arī bija šāda prakse, ka neaizgāju uz lekcijām, kuras varēju atļauties kavēt, lai kādu darbu uzrakstītu vai arī, ja darbā maza slodze, kaut ko papildīju skolai. Brīvdienas pārsvarā pagāja mācoties. Maģistra gadus atceros kā darbs-skola-gulta :D

Un nē, nejutos vainīga neapmeklēto lekciju dēļ. Lekcijas jau ir priekš manis. Ja jutu, ka varu kavēt, tad kavēju. Piem, nekad nekavēju augstāko matemātiku, jo mājās būtu stundām jāsēž, lai saprastu vielu, ko nezinu, bet psiholoģiju regulāri - atlika mājās izlasīt grāmatu un visu sapratu.
20.11.2013 12:12 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
paldies, aloe, ļoti iedvesmojošs viedoklis :)
20.11.2013 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Man šobrīd ir tāda situācija, ka strādāju un mācos pēdējā kursā. Darbu varu darīt no mājām, datorā, jāraksta ir daudz un dažādi referāti, kā arī jāsāk meklēt informācija bakalaura darbam. Un tas vēl nav viss - man ir mazs zīdainītis, kas prasa nepārtrauktu uzmanību. Tāpēc izvērtēju, uz kurām lekcijām ir jāiet un uz kurām varu atļauties neaiziet. Mans lekciju apmeklējums ir tikai kādi 30%, mazliet ir sirdsapziņas pārmetumi, taču pasniedzēji ir informēti par manu situāciju.
20.11.2013 12:38 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
upupup, izsakās :)
20.11.2013 18:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits