Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dažreiz gribas padomāt?

 
Reitings 66
Reģ: 09.11.2012
Vai jums ir tadi brīži, kad gribas padomāt vai arī pasapņot par savu tagadējo dzīvi, iespējams arī par nākotni.
Pastāstiet par ko jūs domājat? Piemēram, pirms aizmigšanas,visi taču domā tajā brīdī!?
Interesanti taču, vai katram tas ir kaut kas savs, īpašs, vai visi sapņo savu sapņu dzīvi.
P.S. Tēma ir domāta, kā tāda beztēma, bet ar tādu novirzi.
Ceru uz jūsu atsaucību.
Piemēram, es pirms miega analizēju dienu un sastādu dienas plānu uz rītdienu. Ja es neesmu pilnīgi ne ar ko aizņemts, tad domāju par saviem mērķiem un sapļiem un par veidiem kā tos sasniegt. Dažreiz atceros labākos dzīves momentus. Katru reizi sanāk citādi.
Un vēl viens jautājums- Vai jums ir tā gadījies, ka vel neesi pamodies, bet jau ir kautkāda baiļu sajāta, itkā no kautka baidies, kaut ari neesi redzējis nekādus sapņus vai ko tml.?
19.11.2013 21:02 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Es vairāk plānoju nekā sapņoju, lai tie sapņi būtu reāli.
Esmu daudzreiz secinājusi, ka sapņi un ļoti lielas vēlmes piepildās, vajag tikai izfunktierēt kā visu piepildīt.
19.11.2013 21:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk plānot.. kā iekārtot mājokli omulīgāk.. ko lai gardu pagatavoju?
Fantazējam bieži vien ar draugu pie tējas tases :) Sākot ar to.. kāda varētu būt dzīve citās planētās.. beidzot ar tēmām ''ko Tu darītu, ja.. '' :D
19.11.2013 21:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es biezi sapnoju par savu naakotni-meeginu to iedomaaties savaa acu prieksaa...
19.11.2013 21:18 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
O, es fantazēju par to, kā mēs iekārtojam savas mājas. Par to, ka mums ir bariņš bērnu.

Bet visbiežāk domāju par to, kādu kūku nākamreiz uzcept :D
19.11.2013 21:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Anny-reizeem lasu te un domaaju,meiteneem kaut ko uzcept ir tas pats,kaa man ko uzadiit ,vai uzgleznot...:DLiekas,ka tas ir kaa taisit kaadu maakslas darbu ,un es to loti labi saprotu...viss buutu loti labi ,ja vareetu apeest to kuuku mazu gabalinu,tad tas buutu pavisam veertiigi...
19.11.2013 21:37 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
es pirms aizmigšanas atceros dienā piedzīvoto, redzēto. ja negatīva diena bijusi - grūti aizmigt, maļas viss pa galvu atkal un atkal. citreiz fantazēju kaut ko. par foršu vīrieti, ar kuru nejauši iepazīšos, un kā mēs laimīgi dzīvosim kopā, staigāsim roku rokā pa Parīzi, brauksim ceļojumos.. vai ko es gribētu sev nopikt tādu skaistu, ja būtu bagāta. vai kādu dzīvokli es sev gribētu. kaut kā tā nesakarīgi :)

par rītdienu parasti izplānoju un pierakstu plāniņu pirms došanās gulēt, ja nepieciešams. tad var mierīgi doties gulēt ar labu sajūtu, ka būs ok.
19.11.2013 22:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits