Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diskusijā, kurā padalīties ar sajūtām un ieteikumiem.

 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Sēžu un domāju...

Šogad uzsāku studijas, bet pēc laika sapratu, ka tas nav tas, ko gribu. Patiesībā sapratu to jau tad, kad gāju parakstīt dokumentus par uzņemšanu. Diemžēl pēc vidusskolas beigšanas nebiju īsti pārliecināta, ko un kur gribu studēt, tāpēc izvēlējos kaut ko, kas šķita interesants un mazliet vieglāks, nevis to, ko tagad patiesi vēlos. Bet nu neko! Vairs jau neko nemainīšu. Nolēmu strādāt un nākamgad mēģināt stāties tur, kur gribu. Tad nu tagad nāk grūtākais. Kā lai saņemas ikdienas rutīnai? Kā lai nosēž darbā tās nenormāli garās stundas, kā lai saņemos nekrist depresijā, ka dažreiz jāstrādā arī brīvdienās, ka nevaru aizbraukt uz mājām pie mīļajiem? Tā Rīgas dzīve ir tik nomācoša. Kā iebraucu Rīgas robežās, tā jau sākas stress un "neko negribu, viss apnicis" sajūta. Pat dzīvoklis, kurā dzīvoju, man nešķiet jauks. Kaut gan draugi apgalvo, ka jebkurš students būtu laimīgs tādā dzīvot. Mazs, gaišs un mājīgs. Bet es te kaut kā nejūtos labi. Atgādina kaut ko sliktu, nelabu, kaut ko tādu, ko es negribu.

Varbūt jums ir līdzīgas sajūtas. Padalieties ar tām un ar saviem ieteikumiem, kā tikt galā no nelabās sajūtas!
19.11.2013 12:10 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Ja nav problēmu, tad izdomās...
19.11.2013 12:12 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai nu samierinies tā, ka Tevī rodas sajūta, ka tas, ko dari ir pareizi, vai kardināli maini visus apstākļus uz tiem, kas tev šobrīd šķiet, ka liktu justies labāk.

Jauna meitene, bet tā vietā, lai iedvesmota dotos savās ikdienas gaitās, tu laiku pavadi apātijā un nepatikā pret notiekošo.

Kad tad jutsties labi, ja ne tagad?!
19.11.2013 12:17 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Tā Rīgas dzīve ir tik nomācoša. Kā iebraucu Rīgas robežās, tā jau sākas stress un "neko negribu, viss apnicis" sajūta.


Varbūt sāc ar to, ka jānomaina pilsēta? Ne visiem patīk dzīvot Rīgā. Ir arī citas lieliskas pilsētas, kur studēt - Jelgava, Ventspils...
19.11.2013 12:20 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Beidz čīkstēt..ne Tev vienīgajai ir grūti. :D
19.11.2013 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 4080
Reģ: 02.01.2011
Oiiii, kā es tevi saprotu!! Kad studēju Rīgā, manas izjūtas bija tieši tādas- katru svētdienu braucot no mājām uz Rīgu, vienīgā doma bija- negribu, negribu, negribu! Bet es brīnumainā kārtā izturēju..
Es ieteiktu kardināli mainīt savu ikdienu, ievies aktivitātes ārpus mājas, tiecies ar draugiem, galvenais nesēdi dzīvoklī, ja tev tur nepatīk, vai arī- maini pilsētu! Jāpiekrīt Aloe- ne visi var dzīvot Rīgā un ne visiem vajag, nav jēgas sevi tā mocīt..
19.11.2013 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Buushu riebekle un pateikshu - nu tad brauc prom no taas "nomaacoshaas" Riigas. Un beidz chiiksteet.

Ok, man dazhreiz uznaak taada sajuuta, bet tas ir uz kaadu stundu un peec tam viss jau atkal ir labi.

Un iekaarto savu dziivokli maajiigaak. Vai nu risini probleemas, paliekot Riigaa, vai maini pilseetu, ko citu var ieteikt?
19.11.2013 13:03 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Ko es neatdotu, lai varētu atkal dzīvot Rīgā.. :)

Bet tā viss atkarīgs no Tevis, visur var pierast un justies normāli.
19.11.2013 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits