Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
cik neinteresanti. jūs jau būsiet sadzemdējušas un runāsiet par to cik daudz lācīši ir aizgajuši un kādas blēņas dara, kad es varēšu te sūdzēties kā man gribas aliņu un arbūzus :D
01.12.2013 23:57 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Loģiski,ka datumi atšķiras,jo to noteikšanai ir 3 veidi.Parasti arī ņem to vidējo un skatās pēc usg.

katevate, nāks cita partija ar grūtniecēm :D nebūsi viena noteikti :)
02.12.2013 00:00 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu ganjau būs vēl kāda, kas pievienosies tavām sūdzībām... :D

Es vispār jūtu, ka tas būs kāds zīmīgs datums, jo man daudz kas dzīvē saistās ar 4... pati ļoti forši piedzimu... :D
Vai nu 14.12.13 vai 24.12.13 vai 4.01.14...
02.12.2013 00:01 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
jūs plānojāt savus bēbukus vai paši pieteicās? un kā atklājāt ka esat stāvoklī? :)
02.12.2013 00:04 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu pēc mr man pilnīgi noteikti ir ļoti neprecīzs datums, jo tajā laikā es vnk nevarēju palikt stāvoklī.Nebija ar ko. :D
02.12.2013 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
194, vakardien biju ciemos, kur šī tēma tika ļoti daudz skarta. Kompānijā bija vairāki cilvēki ar dažādiem stāstiem par to, kāpēc nav vairs kopā ar sava bērna otru vecāku. Aizdomājos, sapratu, ka arī tad, kad viss šķiet esam pat kārtībā, pienāk diena, kad viss sagriežas kājām gaisā. Kurš atrod citu, kam notiek kāds īssavienojums galviņā, kas saprot, ka nav īstie viens otram.
Nevēlējos vakardien daudz tos cilvēkus izjautāt, bet šī tēma tā nedaudz nomoka manu prātu. Tāpēc jautājums vairāk tādas padiskutēšanas un pieredzes dalīšanās pēc :)
02.12.2013 00:13 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
194, nejauši nospiedu enter, lai gan vēlējos uzjautāt vēl Tev pašai, protams, ja par šo tēmu nav sāpīgi runāties.
Kā Tu tā izlēmi, ka viss, šķiraties. Jā, iemeslus jau nosauci, bet nu ir daudzas, kas pie šādiem tā arī paliek, domādamas, ka bēbis ko mainīs, vai arī baidīdamās palikt vienas ar bērnu uz rokām. Kā Tu saņēmies? Kā sevi motivēji, ka viss būs kārtībā?
02.12.2013 00:15 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu es jau kādu laiku domāju, ka mums nekas nesanāks, nezinādama nemaz, ka jau gaidu mazo. Man viss jau bija apnicis, t.i. pakārtoties viņam, par sadzīvi liekas, domāju tikai es, dzīvojām par manu vecāku naudu (jo mamma uzskata, kamēr mācos, viņa mani uzturēs jebkurā gadijumā, neskatoties, ar ko es dzīvoju), tad arī visādi ikdienišķi it kā sīkumi, kas citiem liktos attiecībās pilnīgi normāli, man ļoti ātri var radīt nepatiku un pat riebumu. Un tas viss vēl neskaitot galvenās problēmas, spaisiņa uzpīpēšanu ar draugiem, kas vienmēr beidzās ar galējo stāvokli, dzeršanu, kur viņš arī nezinājarobežas, un tad sākās agresija, par lietām no sērijas ''pats izdomāja-pats sadusmojās-vainīga palieku es''. Vienu reizi sabiedrībā atļāvās mani pagrūst. Izrunājām,ok,piedevu. Otrreiz kaut kas līdzīgs, bet tad viņš arī dabuja ar durvīm atpakaļ.
Tad aizbraucu ciemos pie tēta uz UK. Tā vietā, lai beidzot pabeigtu normāli skolu, atrastu darbu, viņš izvēlējās patusēties un izklaidēties. Man tas bija pēdējais piliens. Pametu viņu. Savukārt viņš paziņoja visiem, ka gaidu bērnu, lai gan es to pati pat nezināju. Viņa māte zvanīja manējai un gribēja piespiest manu mammu, man likt apprecēties ar viņu, jo bija pieradusi, ka dēliņš bez ierunām klausās visā ko viņa saka. Nu, visam pa virsu memmes dēliņš tāds vien bija, pieradis, ka viss ar karoti iebarots. Savos 24 gados viņam nekā nebija, tikai parādi un alko atkarība, par vidusskolu vēl nebija beidzis. Un ko, es sākumā tā, uz to attiecos kā uz kaut kādu izmisīgu meiģinājumu, bet atbraucot uz LV, izrādās, patiešām 15 ned. Bija mazas aizdomas, jo kādu laiku bija pēdējā mēnesī kavējušās mr, bet tā, pilnīgi nekādu pazīmju 3 mēnešu garumā.

Tad es sapratu, ka būšu viena un ar bērnu un viss. Pat neesmu apsvērusi šī pusgada laikā pie viņa atgriesties, jo man viņš kā cilvēks ir pretīgs. Es saprastu, ja vēl meiģinātu laboties, pal'īdzētu, bet viss ko viņš ir darījis, tikai vēl vairāk man uzdzen riebumu. Pat lasīt vēstules no viņa pilnīgi pretīgi paliek. Iespējams, ja es attiecību laikā (kopā bijām 8 mēn), būtu viņu iemīlējusi, būtu pavisam savādāk, tad censtos kaut ko glābt... Bet neesmu gatava es atteikties no sava ''es'', no savas dzīves, lai censtos kaut ko veidot ar viņu, tikai tāpēc, ka sabiedrībā valda uzskats, ka lai vai kāds, bet bērnam vajadzīgs tēvs.
Es negrasos bērna acīs nomelnot viņu, vai ko tamlīdzīgi. Nav tas manās interesēs, bet šobrīd - nav man vajadzīgs tāds vīrietis blakus, kurš pats par sevi nevar parūpēties...

Man draudzenes paliek attiecībās tikai tpc, ka cer, ka viņš mainīsies. Vienai atkarīgs no automātiem, mēdz viņu iekaustīt tā, bez iemesla, zog naudu, bet viņa paliek kopā ar viņu. Lai gan ir visas iespējas palikt pie mātes, dzīvot un pēc tam jau pamazām izķepurotos, jo no tāda ar nav nekādas dižas jēgas. Otrai alkohols, nokodējās uz pusgadu, tad atkal aiziet plostā, nedēļu, divas, nospēlē pēdējo naudu pārtikai, visu, arī var pacelt roku. Bet viņas paliek, jo laikam ir tā mīlestība tomēr. Uzskatu, ka ja nebūtu mīlestības, tad bērna dēļ tādās attiecībās neviena nepaliktu. Baidās tikai atzīt, ka var mīlēt tādus, atvainojos, kropļus.

Ui, cik gari sanāca. :D
02.12.2013 01:15 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu, ar pirmajām naudiņām man palīdz vecāki. It īpaši tētis. Viņiem arī smags posms tāds,laiku atpakaļ izšķīrās attāluma dēļ. Brālis tagad dzīvo ar tēti ārzemēs, mācās koledžā, vismaz tik daudz, ka viņš nepaliek viens pats. Jo, it kā jau esmu pieaugusi, un tūlīt sākšu dzīvot savu dzīvi, bet vienalga ir skumji ka tā. Mamma arī daudz ar ko palīdz.
Man ir sava māja. Jā, mamma te mēdz uzturēties, tētis arī kad atlido ar brāli, bet vairāk kā ciemojoties...
Es esmu pieradusi pie tādas vientulības, bet neuztveru to tā, man tā vairāk ir kā brīvība, nevis skumjas...

Kaitina gan, it īpaši no vecākiem cilvēkiem tas stulbais uzskats, ka kur nu tu tagad ar bērnu, kas tevi ņems, u.t.t. Reāli, tāda sajūta it kā es būtu norakstīta... Par skolu arī tas pats bija, bet tagad laikam ir sapratuši, ka kaut kā jau es viņu pabeigšu. Vispār, liekas, ka daži cilvēki domā, ka pēc bērna dzimšanas dzīve izbeidzas... nu nav tā.

Jā, ir tik superīgi, kad ir tāda beznosacījumu mīlestība, kad tas vīrietis blakus ir labs, gādīgs un ģimenē valda mīlestība. Bet es nespētu dzīvot ar vīrieti, pret kuru man nav pozitīvu jūtu, pat ja ne mīlestības, tad vismaz fiziskas pievilcības. Man tādas attiecības ir pretīgas. Un jo vairāk es domāju, jo vairāk saprotu, ka nevienās attiecībās neesmu tā īsti mīlējusi otru cilvēku, patesot kopā gadu, divus... un es nezinu, ko vēlos...
02.12.2013 01:23 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
katevate
neplanojam, pats izdomaja pieteikties :D
no rita nedaudz reiba galva (kad tuksa dusa) un kkas zemapzina teica ka ir :)
02.12.2013 10:47 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
194, es jau to vienreiz teicu, bet pateikšu vēlreiz - tu tik tiešām esi malacis! Žetons tev par apņēmību un izturību! Malacis, ka esi sapratusi, ka ir vieglāk visu izbeigt uzreiz un sākt no baltas lapas, nekā mocīties, gaidīt, cerēt un miljons reižu aplauzties! Vēlāk aiziet ir tiiik grūti... Prieks par tevi, veiksmi tev un veiksmi mazulītim. :)
02.12.2013 11:04 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neko neplānoju, pats atļīda. :D
Vīrs ļoti gribēja bēbi, tā kā mūsu attiecībās valda abpusēja cieņa, tad es nespēju viņam pateikt - nē, zini - mans ķermenis, darīšu kā gribu. Nekad neesmu sevī jutusi aicinājumu audzināt bērnus, bet manā dzīves un arī karjeras plānā vienmēr ir figurējusi kārtīga ģimene. Šis arī bija piemērotākais laiks, lai apbērnotos. Mīļš mans bēbis, bet grūtniecība bija emocionāli Man sarežģīta. Tagad bēbim trīs nedēļas un man pilnīgi skumji paliek, kad meitenes tik krasi noliedz iespēju laist pasaulē bērnus. Tādu beznosacījumu mīlestību kādu sniedz šis kukainis nekad mūžā neesmu jutusi. Un īstenībā jebkurai nāktu par labu viens bērns. Jo nekur dzīvē nav iespējas iemācīties tā plānot savu laiku kā ar bēbi piespiežas iemācīties.

194 - izlasīju tavu stāstu. Ļoti patīk tava pārliecība un konkrētība pašas vēlmēs. Kaut kā liekas, ka Tu zini ko vēlies un kā to panākt. Vēlētu tev veiksmi, bet to neesot labi darīt, tādēļ teikšu - nezaudē degsmi un savu gara grāciju.

Kur pazudusi Mari? :D
02.12.2013 11:26 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tak liecieties visi mieraa ! :D besij aaraa , visi radi arii , katru dienu , jau agri no riita prasa vai jau ir ? A tagad ? A tagad ir ? Un tagad ir ? Nu tak, kad buus, tad pateikshu :D
02.12.2013 11:29 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nu, bet ir taču interesanti sekot līdzi - gribas zināt, un visiem girbas būt pirmajiem. :D
02.12.2013 11:37 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Seit ir grutnieces jau ar stazu:D
Man jums jautajums, esmu pasa grutniecibas sakuma un ceresu, ka viss bus labi, tatad jautajums par esanu... Cik lasu, tad pastiprinata apetite visam sakas 2.trimestri.
Bet man ir nenormala zirga apetite jau tagad! Gribas visu laiku est. apetite ir nenormala, gribas visu, gan saldumus, gan galu, gan kapostus utt. Censos piebremzet, bet tad staigaju dusmiga visu laiku. Kas tad ar mani talak notiks? Es saksu izplust pa nedelam? Jums ari ta bija?
02.12.2013 11:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nē, man nebija. Man nebija nekādas nepārvaramas kāres, man nebija lielas apetītes, man nebija īpašo ēdienu, smaržu un citu lietu. Man nebija nelabumu un man nebija nespēju, nebija nekā. Domāju, ka viss ir galvā - tu zini, ka esi stāvoklī tādēļ gribi ēst, jo taču esot stāvoklī visām gribas ēst. :D
Nē, nezinu - katrai tas ir ļoti individuāli. Varbūt, mežonīgā apetīte pazudīs, bet varbūt nē. Man tā nebija.
02.12.2013 11:45 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Mari, protams, ka visus interesē, mani it sevišķi - mans znotiņš topošais kā nekā. :D
02.12.2013 11:46 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Uj, man gan bija. Es kā 3 mēnesī sāku rīt eklērus, tā līdz grūtn beigām norijos tā, ka tagad ne uz vienu eklēru nevaru paskatīties! :D
02.12.2013 11:48 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man arī nav bijusi mežonīga apetīte, jo vienmēr ļoti pūtās vēders un sāpēja. Neko daudz nevarēju ieēst.


Man arī daktera vizīte, bišķi esmu satraukta , jo viņiem te UK ir mode stimulēt dzemdības noteiktajā due date. To es kaut kā nesaprotu, tas ir datums,kad ir pilnas 40 nedēļas. Nav nekas pārstaigāts, kāpēc viņi stimulē? ? ?

Vienai paziņai nesen tā bija,.. viņa arī šokā par to bija. Mazajam itkā viss ok, pašai viss ok, bet tāpat stimulē. Jokaini. Nez, kāpec tā!? (t)
02.12.2013 11:49 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Galvenais, ka nelabumu man nav, vienigais, ka krutis sapigas, mazliet miegainiba un ta apetite.
Kadreiz domaju, ka ja busu stavokli, tad edisu veseligi utt. Ceru, ka tas ir parejoss periods, ka bus ari kads bridis, ka negribesies tik loti est.
02.12.2013 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits