Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Te bija jautājums par bērna nodarbināšanu, mācīšanu. Es ļoti daudz stāstu, komentēju visu, ko daru, ja meita blakus. Kopā daudz skatāmies grāmatas, burtus gluži vēl nemācu, bet stāstu un rādu grāmatā un viņa zina, kurš ir viņas burtiņš. Ir mums arī rotaļas divatā, bet viņa prot spēlēties arī vienatnē. Pa lielam visu saprot, ko viņai saka,prasa. Dārziņā ir doma laist no 3 gadiem, bet skatīšos pēc situācijas. Dārziņā noteikti ies! :)
raven, es pievienojos par Biodermu. Tā kā meitai diezgan sausa āda, tad pēc mazgāšanās vienmēr sasmērēju ar Biodermu.
19.12.2016 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Manai ar acīm viss bija ok. Nesaprotu gan kā tas ārsts tur varēja kko saprast, jo viņa bļāva visu laiku un birdināja lielas asaras :D Uz poda esmu mēģinājusi likt, nevar viņu tur noturēt ne 15 sekundes....Mājās ar mantām spēlējas maz. Vislabāk patīk izkrāmēt savu kumodi.
19.12.2016 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Manam tagad divi gadi un tūlīt 3 mēneši, divas nedēļas atpakaļ audzinātāja ierosināja ņemt no pampera nost. Tā nu tagad uz dārziņu iet ar dažiem pamperiem (pusdienlaikam un pastaigai un vakaram, ja paliek ar pēdējām biksēm) un kaudzi apenēm un trenusķām. Mums foršas audzinātājas, kas tā arī pateica, ka tas laiks 1-2 mēneši būs jāpārcieš, bet vispār viņš ir gatavs. Ir dienas, kad mājās izturam ar 1-2 piečurātām biksēm un ir dienas, kad liekas, ka viss kaķim zem astes! :D Patstāvīgi jautāju, iesim uz podiņa un ejam kopā vai viņš iet ar tēti, tad tas process aiziet, citreiz pats saka - čuļa, čuļa... Vienīgais, kas nepatīk, ka citreiz dusmoejas par kaut ko, paskatās acīs un reāli piečurā bikses par spīti! :D
19.12.2016 17:25 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Manam nemaz nav tik daudz bikšu, nopietni. Apenes vēl būtu, tās vēl tagad 15 pasūtīju, bet bikses ir kādas 6-7, un ja es vienkārši visu dienu laidīšu bez pampera, tad man tur pat vienai dienai nepietiks :-D Bet lieliski, ka jums tādas audzītes. Manā b/d tādu iniciatīvu neuzņemas.
19.12.2016 18:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es tā kā esmu izlēmusi, ka pēc pārvākšanās arī vienkārši mājās nelikšu pamperu. Kaut gan doma par aizčurātu māju (sevišķi gultas, dīvāns) mani nesajūsmina.
19.12.2016 19:32 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Šodien vajadzēja būt dàrziņa pirmajai dienai, bet kaut kur dabūja mistiski
vīrusu, jàsēž mājās

Jums arī dārziņš klāt? :) Veseļojaties.
Man bija doma, ka laidīšu dārziņā no pavasara, bet uzradās labs darba piedāvājums, kas nozīmē, ka man jāiet darbā un meitai dārziņā no februāra. Un te nu sākas manas sirdssāpes :( Tik žēl, ka ar meitu vairs diendienā nevarēsim pavadīt laiku. Raudiens nāk, goda vārds. Tajā pašā laikā saprotu, ka ir jāsavācas, jo bērns jau jūt mammas noskaņojumu. Ceru, ka viņai dārziņā patiks, jo viņa man ir komunikabls un zinātkārs bērns. Varbūt te kāda mamma ir no Ķengaraga un var ieteikt labu privāto dārziņu?
20.12.2016 14:25 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Runājot par podu, mana labi zina, kas tur jādara, skatās uz viņu un saka -cssss....Sēdina tur lelles un lāčus, bet pati nesēž ne pa kam. Bet nekas, gan pienāks laiks. Prieks, ka vispār zina, kas ir pods un pārējais nāks ar laiku.
20.12.2016 14:26 |
 
Reitings 37
Reģ: 14.08.2014
Sveikas, gribeju zinat, ko jūs velkat mugurā uz svētku pasākumiem, paslaik man ir 12. Nedēļa, saprotamas, ka vēders nav liels, bet tomēr tāda ka neliela riepiņa ir redzama. Lūdzu padalieties ko vilkāt šajā laikā vai ko plānojat vilkt, jo pašlaik esmu izmisumā, jo trukst ideju.. .::-/
20.12.2016 14:49 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Runājot par podu, mana labi zina, kas tur jādara, skatās uz viņu un saka -cssss....Sēdina tur lelles un lāčus, bet pati nesēž ne pa kam.

Manai līdzīgi, bet viņa pati arī labprāt apsēžas uz poda, tikai nekas ārā nenāk. :D
Kamēr ziemas periods, baigi neplivinās ar pliku dibenu, jo mums nav ļoti silti mājā. Siltā pavasarī, vasarā cita runa, protams.
20.12.2016 17:03 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Kad man bija 12 nedelas neko ipasu nevilku, nebija ar nevienas grutniecu drebes nopirktas. Vilku to pasu ko vienmer :)
20.12.2016 17:04 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Sodien savaksu meiti no darzinu un pastastishu cik daudz bikses sacuratas :)
20.12.2016 17:05 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
leo_leo,
Paldies, beibe veseļojas, vien puņķi palikuši ir. Tā ir, kad pasaku, ka vairāk kā pusgadu nav slimojusi, paņem un saslimst, nakarkala :D :-P
Parcik neesmu no Rīgas, bet Saulkrastu puses, tad meitai vieta jau sen nodrošināta bija. Nav lielas grupiņas. Ceru, ka baigi neslimos, un ka šeit vecāki ir apdomīgaki ka Rīgā, neved slimus bērnus, bet nu tad jau redzēs, kas mani un meitu sagaida. Viņai dikti patīk bērni, viņa daudz, daudz runā, man liekas, ka viņai būs interesanti.
Es atkal pēc svētkiem oficiāli bezdarbniece, tikko saņēmu no jau bijušā darba abus atvaļinājumus, un laimīga Jaunajā gadā skatīšos
citu ceļu, kas jau ir izplānots, pabeidzu mikropigmentāciju- taisu uzacis un aci jau reizi nedēļā, skatîsimies, kā būs vēlāk :)
20.12.2016 19:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
khkh, mums tieši viena mamma mūsu grupā tagad cepas par to, ka ved slimus bērnus...
Saprotu, ka besis, ka mazais slimo visu laiku, bet nu...:
1. Tā vienmēr ir bijis, ir un būs, ka grupā būs klepojošie/puņķainie u.tml.;
2. Audzinātājas var aizliegt nākt tikai tad, ja ir temperatūra, caureja, izsitumi, vemšana;
3. Saprotu, ka vecākiem sāp sirds, bet nu tur neko nevar darīt un cepties ir pilnīgi lieki! (nu es ne pa tevi, bet par savas grupas mammīti!)
Bet, protams, vēlu, lai visiem mazuļiem veselība, nav forši tie puņķainie (arī man kā audzinātājai, ka zaļie mutē tek, fui :-D), bet nu arī vecāks pie plikiem puņķiem īsti brīvdienu ne var ņemt, ne var atļauties ņemt...
20.12.2016 22:12 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Tā, tā, tā.. vai tad klepus un iesnas ir lipīgi? :-O
Visu mūžu uzskatīju, ka saaukstēšanās nepielīp citiem cilvēkiem, bet tagad man arī līdzīga situācija. Manējais nedaudz puņķains palicis un interesanti, ka pēc dienas, kuru pavadīja kopā ar jau nopuņķojušos draudziņu.
20.12.2016 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Undiya, protams :D Mana sīkā ar kopā ar biš apaukstēto kaimiņu meiteni tusēja kopā un pati sāka puņķoties... Bet nu tagad izlīdis viens zobs tā kā moš tas bija pie vainas vai nu puņķiem vai zemajai imunitātei.
20.12.2016 22:32 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Undiya, protams!
Ir arī alerģiskās iesnas, kas nav lipīgas, kaut kad laikam pēc slimošanas arī viņas tur vairs nav tik lipīgas, bet pa lielam - protams! Turklāt bērniem vienas mantas, viena darīšana, daudz nevajag, lai saslimtu!
20.12.2016 22:34 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kad jūs mazajiem sākāt lasīt pasakas? :)
Es nezinu ko lai meitai dāvina, savējiem pateicu lai pasaku grāmatas(mantas mums ir ļoti daudz un neinteresē). Bet tagad domāju kad atnaks ta diena kad varēs lasīt, jo tagad tas nav iespējams, izrautu no rokām un saplēstu un daļu apēstu un ir riktīgs turbozaķis, īpaši vakaros, ieslēdzas kaut kādas noklusētās enerģijas rezerves :D
21.12.2016 08:38 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Manai ar puņķi bija pagājušo nakti, domāju, ka iesnas klāt, bet nākamajā dienā vairs nekas. Laikam ka zobi, gulēt ar iet ar lielu raudāšanu un krokodīla asarām.
21.12.2016 08:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu manai , februara beigas paliks 3 gadi un tagad sak klausities pasakas. Darzina lasa pirms miega , iespejams, tas ari ir nacis par labu
21.12.2016 09:17 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Manai šobrīd ir 2 gadi un trīs mēneši - tādu konkrētu mirkli, kad viņai sāka interesēt grāmatas, jāatzīst, vairs neatceros, taču tagad viņai ir pilnīgi noturīga interese par grāmatām. Ir dažas grāmatas, ko viņa biežāk lūdz man lasīt (piemēram, Šarla Pero pasaku Runcis zābakos, grāmatiņu cietajās lapās Maša un Lācis, Tūves Jānsones Muminu un spociņu un Māra Runguļa skaitāmpantiņus - konkrēti no šīs grāmatiņas, lai cik tas izklausītos neticami, viņa var noskaitīt no galvas gandrīz visus dzejolīšus) un tad nu šīs grāmatiņas viņa ne tikai klausās un vērīgi skatās ilustrācijas, bet arī pati prot īsos teikumos pastāstīt saturu. Viņa man vispār tāda šiverīga, šerpa un zinātkāra, izskatās, ka nākotnē mammai ar savu raksturiņu liks kārtīgi pasvīst:-D
21.12.2016 09:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits