Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Es savejo tikai ap gada vecumu iemaciju ar pudeli est, un jaa tas samazinaja barosanu, parsvara bez kruts iemieg un diena gandriz nebaroju, bet nakti kaut pa sienam.varu rapot ipasi sajas dienas, bet nekas nelidz. Gul un blauj,ar kruti apklust sekundes laika. Mani nosvaiditu ar akmeniem, bet bebim dodu parasto veikala pienu vai gatavo bebisu pienu, maisijumu, ne par ko nenema, un izmeginat 10 veidus un visas pakas mest ara negribejas. jau pari gadam un taa glazite piena varbut neko neizdaris.
Vispar kada tilpuma pudeles jusu berni izdzer? Mans neizdzer pat 125 ml.
09.11.2016 16:56 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Ja mana ēd tikai maisījumu, bez cietās barības, tad 240 ml vienā reizē. Un es arī jau 7 karošu vietā lieku tikai 4, bet tāpat viņa grib un grib naktī. Un vēl dēļ tās dzeršanas pamperi jāmaina naktī, savādāk pamostas peļķē. Tagad jau bišķi labāk, paēd un aizmieg uzreiz kā ielieku gultā, retu reizi knosās. Vienu brīdi bija pasākusi 3-4 reizes nedēļā nakts vidū 2 h tusēt un negulēt. Tā 2 mēnešus. Un ne dēļ zobiem. Un ar visu to, ka pa dienu neļāvu gulēt daudz. Labi, ka pašlaik kādu brīdi tas nav atkārtojies.
Par runāšanu - mana saka atā-atā, mamma un mācāmies teikt bumba, dažas reizes izdevies.
09.11.2016 17:14 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Es laikam drīz izmisumā kritīšu. Meitai ļoti patīk kost. Kož ļoti stipri, tā ka paliek nelieli asinsizplūdumi, izskatàs pēc lielām zilisarkanām pumpām. Nestrādā ne balss pacelšana (zinu, zinu ka nav pareizi ), ne - nu nu teikšana, ne ignorēšana, ne raudāšana, sakot ka mammai sāp, jo viņa tik pasmejas un iebliež pa seju, bet ja kož pretī, tad histēriski smejās un es esmu arī stiprāk mēģinājusi, nu tā lai sāp nedaudz, bet tāpat smejās. Reāli nezinu vairs ko darīt. Izskatās, ka viņai patīk, ka citiem sāp. Bet es staigāju vienos zilumos, kas diez gan pamatīgi sāp. :'-(
09.11.2016 18:36 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
jūsu ~1 gadiigajiem berniem interesē grāmatas, kad lasa pasakas?

Esmu lasījusi, bet ļoti īsas pasakas, jo viņai patīk pašai šķirstīt un nekāda baigā lasīšana nesanāk. Grāmatas kopumā gan ļoti, ļoti patīk. Sevišķi, kur daudz smalku objektu. Interesē pilnīgi visas grāmatas. :D Vairākas sava vecuma grāmatiņas jau pārzina perfekti, zina visu parādīt, ko prasa, pat hidrauliskās šķēres un skābekļa aparātu (jā, tādi arī ir 1gadīga bērna grāmatiņā :D ).
09.11.2016 18:45 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Varbūt kāda mamma, kas mēģinājusi vairāku firmu maisījumus, var man pateikt, kurš ir mazāk salds? Gribu likt maisījumu klāt putriņām, bet nevēlos lieki pārsaldināt.
09.11.2016 20:20 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Mereda,
cik atceros, tad visi daudz maz vienādi, man slikti bija no tādas putras vien pagaršojot :D + man meita putras uz maisîjuma bàzes neēda, citi atkal tādas tikai grib ēst. Es taisu var nu bez piena vai rīsu/mandeļu/rīsu-kokspienā.
09.11.2016 21:02 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.08.2015
Kadas ir atsauksmes par nestle nan optipro plus 2 maisijumu ?
09.11.2016 21:11 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Skatos, ka daudzām te mazie Taisoni. Mans gan rokas nepalaiž, bet, kad dauzamies pa gultu, tad trakumā vaigos grib kost. Neļaujam un viņš arī neprotestē.. spēlējas tālāk.
Vispār arī baigie runātāji te pagadījušies. Būs mums jācenšas noķert.
Vispār mans vēl vienu frāzi visu laiku saka : edī... vai, nu, savu vārdu, vai vienu nepieklājīgu teicienu, kuri noteikti nemaz tik bieži viņš nav dzirdējis!
Izlasot tavu iknakts rutīnu, daydreamer, iedomājos ieteikt vienu variantu, kas man likās vislabākais, kad pa nakti nācās dot pudeli.
Mums bija tāda forša lieta kā divi griķu spilventiņi un tad arī tajā spilvenā "iestutēju" pudeli, iedevu rokās miega lupatiņu, apsedzu un mazais tā sūca, kamēr aizmiga. Vienīgie slapjumi, kas mēdza sanākt bija manis tizli aizskrūvētās pudeles. Tā kā ļoti reti, bet varbūt arī pudelē var būt vaina. Mums ir parastās NUK pudeles, kā pirmo nopirku dēļ parastā lateksa knupja, tā arī palikām, tik tagad silikona uzgaļus lietojam un nekādu noplūžu nav bijis.
Es savam regulāri devu pudeli un tā arī atstāju - pati fiksi likos gulēt. Tāpat viņa gultiņa tieši pie mūsējās un, ja kas notiktu, tad noteikti būtu dzirdējusi, bet viņam arī bēbīšvecumā nebija nekādas atvemšanas.. tāpat nav arī tagad. Ir gan gadījies, ka viņš pieceļas sēdus, pačīkst, atraugājas, apkrīt un aizmieg.. tad parasti apsedzu un gulēju tālāk.
Pamperu plūdi paliek pamperu plūdi. Citreiz, kad pati eju gulēt uzreiz apmainu arī viņam, lai ilgāk miers. Par laimi man kaut kā tā sanāk, ka pat nepamostas.. arī biksītes tā esmu vilkusi.
10.11.2016 00:19 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kaa paveicies,mazaa gulj pilnu nakti jau no kaadiem 5 meeneshiem.Paeedam ap 21-22 un guleet.Tad mostamies ap 7-8,paeedam maisiijumu un liidz kaadiem 10 gul.Arii pa dienu ir 203 diendusas,kad gulj kaadu stundu-pusotru.Protams,ir naktis kad mazaa pamostas vai pa miegam ieraudas,bet es pat neceljos vienkaarshi pakushinu,vai paglaudu galvinju un mazaa aizmieg atkal.Pati pat iemaacijusies knupi pa nakti atrast,ja vinjai vajag.Mazajai pekai ir gandriiz 11 meeneshi.
Par eeshanu.Jau kaadu meenesi vaaru putras ar govs pienu,dodu est sieru,pie daarzenju biezenja lieku klaat sviestu,garshvielas.Kad saaku piebarot mazaa vispaar atteicaas eest galju,kartupeljus un daudzus daarzenjus.Kad saaku likt nedaudz saali un citas garshvielas,mazaa eed visu ar gardu muti.Daktere pateica,ka taa nu mana mazaa eediis.Un man ir jaadod taa,kaa vinjai garsho nevis taa,kaa man gribeetos.
10.11.2016 01:14 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kā jums rati iet? Man šķiet daudziem tā ir problēma, kuri nopirkuši ar mazām priekšējām riepām. Mums gan viss ir iztīrīts, un paldies Dievam sētnieki nekaisa sāli, iet viegli, bet tāpat kratās, jo nav jau viss gluds. Tagad gan novērtēju lielās riepas, jo laiks ir izcils priekš pastaigām, būtu sāpīgi sēdēt mājās.
10.11.2016 05:49 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Mēs nopirkām ratus ar lielajiem riteņiem, nesaprotu, kā staigātu ar maziem, ja jau dažviet arī ar tiem ir problemātiski. Pie dažām pārejām sniegs nav nošķūrēts tā, ka jāstumjās ar varu, ja viena eju ārā. Tā besī, ka tie celiņi nav notīrīti kārtīgi... nepatīk, ka nenormāli kratās pa tiem grumbuļiem, tad nu uzmanīgi dikti eju vietām. Pie saulesakmens Swedbankas nenormāli iestrēgu, divi vīrieši tik skatās kā es mokos un nemaz nepiedāvā palīdzēt pārcelt pāri tos ratus, jo reāli nebija citas vietas, kur likties man, tad nu kaut kā ar varu pārstūmos. :-D
10.11.2016 08:29 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Rassberry, baroju meitu ar nanu, no manis vislabakas atsauksmes, bet katram bebim tas individuali. Cik saprotu Nan Opti plus ir jaunais iepakojums vecajam zala h am Nan pro. Sastavs teoretiski tas pats.
Meitas vederam netika nedz friso, nedz aptamili, bet Nans aizgaja uz urra-nedz veders sagaja cupa, nedz piena krevele metas, nedz kadi citi izsitumi.
Meitai pagaidam vel 1 Nr, pec menesa kersimies pie 2 Nr.
10.11.2016 08:35 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Kā jums rati iet?

Vieglos pastaigu ratus esmu nolikusi malā (ņemu tikai tad, ja kaut kur tiešām jāpaņem līdzi un bez ratiem nevar). Ja ejam pastaigās savā rajonā, tad tikai ar lielajiem, smagajiem. Nekādu problēmu, var izbraukt arī ap 30 cm sniega kārtu kā pārliecinājos pagājušajā ziemā. 8-)
10.11.2016 11:39 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
S* un Kukuruza, kādi rati jums ir? Esmu meklējumos šobrīd ;-)
10.11.2016 12:32 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Ebe, ja domā lielos, tad man ir Milli Classic. Ļoti patīk, bet dzīvoju privātmājā, līdz ar to nav problēmu ar cilāšanu, nešanu un tml. Vienīgi paņemt kaut kur līdzi nepraktiski, tāpēc nopirkām vēl vieglos pastaigu. Tas tāds vienīgais mīnuss. Tagad Milli sporta daļā vizinās meita un rati ir ļoti labi nopakoti. Skatos, ka daudzi sporta rati tādi pliki. Šiem no visām pusēm viss aiztaisāms kārtīgi arī sporta daļai. :)
10.11.2016 12:50 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Pagàjušajā gadā pa trakiem sniegiem pa meźu, tad gar jūras malu stūmos (normāls sportiņš, ka mugura slapja :D) 7 km uz vienu pusi, tad man bija Roan Marita poļu rati, un ziniet, neviena slikta vārda nevaru pateikt. Kulba milzīga, bebis siltumā visas stundas, viss forši. Man bija piepūšamās lielās riepas.
10.11.2016 12:50 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Ar lielajiem riteņiem mierīgi cauri sniegam tieku.
Tik žēl skatīties uz tām mammām, kas atspērušās mēģina tikt uz priekšu ar mazajiem ritentiņiem.
Vakar pārdevu savus smagos xlanderus un vietā nopirku xlander xa. Sākumā ar šaubām domāju vai tikšu cauri sniegam, bet šie arī iet kā tanks cauri, kaut priekšējie riteņi ir nedaudz mazāki. Beidzot man nav nekādu sūdzī par ratiem, vismaz pagaidām :D
10.11.2016 12:59 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Man bija Roan Marita ar puiku. Šoreiz likās, ka varbūt atradīšu ko labāku, bet izskatās, ka atkal nosvēršos par labu šiem :-D, jo principā man viņos viss patika. S*, tavi rati arī forši izskatās!
Svars mani nebiedē, jo dzīvoju pirmajā stāvā. Roan arī nebija no pašiem vieglākajiem.
10.11.2016 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Ebe, manējie saucas Emu Verdi 13
10.11.2016 14:27 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Kukuruza, man ar tādi rati, esmu apmierināta:-)
Kad jūsu mazuļi sāka velties? Vai censties to darīt?
10.11.2016 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits