Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Favel, baigi grūti būt mierīgai.. Un par to,ka dakteri spēj noteikt datumu...es 4. datumā jau zināju,ka esmu stāvoklī,tests bija pozitīvs.Tātad man stabili jau pāri 40. nedēļai..Un kā nenāk tā nenāk.. Vismaz kāds piemērs,ka dzimst arī pēc 40.nedēļas.
04.01.2014 19:30 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
The one, man piedzima tajaa dienaa, kad tiesi palika 40 nedeelas , tiesi noliktajaa datumaa. :)
04.01.2014 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Jā, pašsajūta bieži vien pēdējā gr. mēnesī nu galīgi nav medusmaize, bet teikšu no savas pieredzes. Nekas mani tā nesagatavoja dzemdībām, kā tā ūdens aizture, krampji kājās un sliktā pašsajūta. Es vienkārši biju gatava dzemdēt pat vairs nedomājot par savām bailēm no tā procesa :D
Es biju iedzīta konkrētā depresijā to visu cilvēku dēļ, kas uzbāzās ar saviem jautājumiem un zvaniem. Arī biju iedomājusies, ka pieviļu visu pasauli un kas es par sievieti, ka pat bērnu laikā nevaru izspiest (heheee, the_one, Tu man šo atgādināji pēc sava ieraksta). Bet tas viss aizmirstas. Jūsu mazulīši piedzims kuru katru dienu (šomēnes jau būs!!!! :) ).
Par tiem uzbāzīgajiem svanītājiem- izrunājiet ar savu vīrieti, izskaidrojiet, katas Jums rada ļoti daudz stresa, kas neļauj atslābt. Lūdziet un ļaujiet vīriešiem uzņemties atbildību par šo jautājumu un varbūt pat aprunājoties ar uzbāzīgajiem zvanītājiem un izskaidrojot, ka vēlaties nedaudz privātās telpas pirms mazuļa ienākšanas. Mans vīrs šādi aprunājās un cilvēki, kam kaut cik pratiņš galviņā, saprata un neapvainojās :) Ar savu mammu un omi, gan runājos pati, jo tā bija mūsu vienīgā iespējamā saziņa- telefons, skype.
04.01.2014 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
PS. Atvainojos par drukas kļūdām. Ar vienu aci rakstu, ar otru vaktēju bēbi, kas aizrautīgi spēlējas uz paklājiņa.
Starpcitu, viņa mums mācās bučoties :D Man pusseja tiek nosiekalota, kad viņai uznāk mīļuma lēkmes :D
04.01.2014 19:44 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Jā,garšvielas tagad arī katrs pats sev ber,ja vajag, jo nevaru jau bērna porciju pārpiparot un pārsālīt.
Es nevaru vairs saprast savu bērnu! :D Vai ņerkājas ar ēdienu vai izsalcis. Kamēr ēd,spēlējas,ņurkājas, kad nesu prom šķīvīti, tad sāk kliegt, nesu atpakaļ, atkal kaut ko uzēd, atkal ņerkājas, nesu prom, kliedz utt. ! :D Pēdējā laikā pasākusi mani viltk uz virtuvi, lai tik kaut ko iedot uzēst. Domāju,nu cik tad tajā mazajā vēderā der iet iekšā?! Un der ,der, diez gan!! No vienas puses,man ir bail pārbarot, bet ja nu ir badā? Dēļ šitā čakara....eh,agrāk bija normalos laikos normālas ēdienreizes, bet tagad-normālās ēdienreizes+visu laiku viskaut ko uzēd,uzdzer. Pilnīg sāk likties,ka visa diena paiet vienā ēšanā.
04.01.2014 19:50 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
peliite21,

man drēbītes ir vairāk kā vajag. Moš te kādai, kam mazāks laiks, kad uzzinās, ka puika, vajadzēs.
04.01.2014 20:29 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Kamēr ēd,spēlējas,ņurkājas, kad nesu prom šķīvīti, tad sāk kliegt, nesu atpakaļ, atkal kaut ko uzēd, atkal ņerkājas, nesu prom, kliedz utt. !

To sauc par robežu pārbaudīšanu. Manējai bija tāpat. Joprojām reizēm ar rīta putru tādi pigori gadās, bet, nu jau retāk. Nevajag ļaut šitā raustīt sevi. Ja nē, tad nē, ja ēd, tad lai ēd kamēr paēd. Turi kaut kur bērnam pieejamā vietā uzkodiņas, protams, ja ir normāli pirms tam paēsts, lai nesanāk, ka tikai knakstās, bet neko normālu nepaēd. Sīkie šajā vecumā vēl māk regulēt to, cik daudz jāapēd, paši.Pa lielam jau jādod ēst tad, kad prasa, bet arī jābūt kaut kādām robežām - ja ēdienreize, tad jāpaēd līdz galam, cik gribās un tad jāiet prom no galda, nevis šurpu turpu mamma jādzenā - tad ēdīšu, tad nē. Ja no rīta neko jēdzīgu nepaēd, es arī nedodu nekādas maizītes, burkāniņus un tamlīdzīgi, drīzāk pēc 2 stundām piedāvāju vēlreiz normāli paēst. Nu, kaut kā tā. :)
04.01.2014 20:47 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tām mātēm, kurām bērni 1-2 gadus veci- cik reizes dienā un ko dodat ēst?


Mazajam gadu un 1 menesis, baroju 5x diena. No rita putrina, pusdienas darzeni ar galu, tad kko no auglu pure, vakara atkal kada putra vai darzeni, vai auglu vnk sagriezti. Un uz nakti pina maisijums.
04.01.2014 21:39 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
piena maisijums
04.01.2014 21:40 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Mi amor, un viņš tev ēd tik daudz bez sūdzēšanās? Manējai laikam 1,3 g sākās tās periods, kad sāka neēst, bet 5 reizes dienā viņa nav ēdusi kopš piena pudeļu laikiem.
04.01.2014 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Sāku aizdomāties par grūtnieču jostu. Vīramāte arī ieteica tādu nēsāt, bet tādu, ko var likt gan grūtniecības laikā, gan pēcdzemdību periodā. Cik aptuveni tāda maksā? Skatījos Tonus Elast mājaslapā, izskatījās tādas pamatīgas, bet tur nebija norādītas cenas.

Kā bija jums grūtniecības laikā? Vai nēsājāt tādu jostu? Vai pēc dzemdībām vēders smuki savilkās, vai arī izmantojāt jostu, kādas citas metodes?

Esmu dzirdējusi, ka vēdera nošļukšana jeb liekā āda ir risks tām grūtniecēm, kas ir vai nu smalkas, vai arī šī problēma palielinās sievietēm ar lieko svaru.
04.01.2014 21:46 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nenēsāju jostu un nesmērēju krēmus, man viss savilkās 3 nedēļu laikā un vasarā jau vispār nebija pamanāms, ka būtu bijusi stāvoklī. Ja neskaita to tumšo pigmentācijas svītru - tā man bija diezgan ilgi.
04.01.2014 21:48 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Jap, nekadu problemu. Vins kad ierauga edienu, jau plata muti un no priekiem tirinas, jo paedis.
04.01.2014 21:49 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kremus smereju pirms tam, bet uz krutim paris strijas sana tomer ir. Ar vederu nekadas problemas. Iztiku bez jostas. Savilkas menesa laika.
04.01.2014 21:50 |
 
Reitings 28
Reģ: 14.09.2013
ķirsīt, es jostu sāku lietot jau no 30 nedēļas. jo vēders bija ļoti liels un sāpēja mugura.
meitiņai ir pusotrs gads šobrīd, bet vēl ir paliekas, kas liecina ka esmu bijusi stāvoklī. pirms mazās biju balerīna, un grutniecības laikā pieņēmos par 28kg, tagad ir vēl =10kg, ir vēl strijas, bet tām es nepievēršu uzmanību, draugam arī netraucē, viņš saka, ka tagad esmu sieviete nevis kaulu kambaris , un ir kur ieķerties! :D Bet nu ikdienā es sportoju, katru dienu skrienu, katru otro dienu eju uz zāli, ļoti minimāli, bet strijas sašaurinas. :)
04.01.2014 21:51 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Nezinu, vai šāds jautājums šeit jau ir bijis, bet mani interesētu atbildes un pieredze no tām, kurām jau ir bērniņš. Lasīju vienu diskusiju šeit pat cosmo, kur diskutēja par OK un risku kļūt neauglīgai. Vai kāda pirms bērniņa izsargājās ar OK, vai tāpēc bija kādas grūtības tikt pie mazuļa? Vienkārši aizdomājos...
04.01.2014 22:02 |
 
Reitings 28
Reģ: 14.09.2013
Annija- esmu pati nesen sākusi lietot OK, un griezos ar jautājumu pie savas mammas , un mana mamma atbildēja, ka tās ir muļķības, jo man tagad ir brālītis un vēl viena māsiņa. tā kā, no manas puses es domāju ka tās ir muļķibas.
04.01.2014 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Man jau prasās tagad to jostu ( ir tikai 18/19 nedēļa). Puncis iet man pa priekšu. Mugura sāp, kājas naktīs rauj krampjos. Esmu maza gan augumā 1,6m), gan svarā (sākumā bija virs 45kg). Ēdu labi, bet biedē punča izmēri, kas tad būs tad, kad ritēs pēdējās nedēļas? :( negribu slēpt savu punci pēc tam, tāpēc sāku domāt jau profilaktiski, ko var darīt lietas labā. Sākšu ar jostu. Strijas parādījušās uz gūžām, laikam paplatinās. Ar krūtīm viss kārtībā, +1 izmērs. Man prieks, vīram arī.

Jautājums - kas tā par pigmentācijas svītru, kas parādās dažām grūtniecēm uz punča? No izstaipīšanās?
04.01.2014 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Annij, man arī aktuāls ir šis jautājums, kaut arī pirms grūtniecības piekopu dabisko cikla skaitīšanas metodi. Zināju dienas, kad varu ieņemt bērniņu. Prezervatīvus nelietojām, jo man ir alerģija no lateksa, OK šķita sintētisks un kā man pašai un pāris draudzenes domā - bērniņu pēc tam var ieņemt, iznēsāt, bet pastāv iespēja, ka viņš būs alerģisks pret kko, piem., putekļiem, ziedputekšņiem, konkrētām vielām. Jo OK ir ķīmiskās nogulsnes, kas uzkrājas organismā kā transtaukskābes, piem., un spēj ietekmēt bērniņa imūnsistēmu. Kas zin, varbūt tās ir kārtējās zinātniskās blēņas, neko neapgalvoju.
04.01.2014 22:19 |
 
Reitings 28
Reģ: 14.09.2013
Ķirsīt,es arī esmu 1.60 augumā,un beigās biju kā kuģis. Bet nebija tā,ka nevaru paiet,vai kas. Un tā svītra pazudīs,kad bebis būs klāt,būs vēl tumšāka ,neuztraucies :D parasta pigmentācijas,hormonu svītra. Tada ir 90% grūtnieču. :)
05.01.2014 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits