Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Atkal interesanti - nepievērš uzmanību (dzer kafijas/nepasaka labrīt utml) - slikti; mīļo un bučo - atkal slikti :-D
Bet tie nav pārmetumi, vnk kārtējais pierādījums, cik katrs cilvēks/ģimene ir dažādi! :)

Un nav jau arī tā, ka es brutāli ejot bučot :-D
Tas pats, ko jau iepriekš minēju - bērns skrien pretī, apkampj - tā buča ir vnk automātiska... Vai arī kad bērniņš sasitas - mīļoju un sabučoju. Tie mazie rauši jau paši pielīp pie audzinātājm un ja tu dien dienā pavadi ar bērniem visu dienu, tad vnk izveidojas jaukas un labas attiecības...

Bet nu šajā gadījumā vairāk es par sevi, mana kolēge atkal ir tīri pieskatītāja pa lielam.
10.09.2015 18:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ja bērns negribēs , lai viņu bučo viņš neļaus , nav taču kāda lelle , mana ja negrib buču dod var brutāli sākt sist pa seju :D :D
10.09.2015 22:53 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Par to starpību bērnu vecumā grupā... Mums bērnudārzos liek tieši pa dzimšanas gadiem. Līdzīgi kā arī skolā. Tā kā mana meita ir decembra beigu bērns, tad sanāk, kad viņai paliks 2, visiem pārējiem jau sākot no Janvāra grupiņas jubilāriem paliks 3. Viņa ir pati jaunākā grupā, bet es kaut kā neiespringu uz to, jo redzu ka audzinātājas noteikti palīdzēs, ar to ir paveicies. Mums pirmdien būs pirmā diena, zvanīja audzinātāja, ka grūti esot citiem bērniņiem pirms mums iejusties, tāpēc ievelkas nedaudz tā palaišana grupā.
Bet nu nezinu, mūsu grupiņā, 2013 gada bērni, citiem tagad jau 2, 2arpusi, bet nav prasība, lai māk uz poda iet, ēst labi un ģērbties, labi, ka māk kaut ko paši, un teiksim par apģērbu teica izvēlēties pēc iespējas vienkāršāk apģērbjamu, lai bērns var pats sākt mācīties...

Vispār, ko jūs pirkāt bd, kas ir jāpērk, ko vajadzētu?
Mums tikai ķemmi minēja un salvetes, ka ir jābūt un mapīte bērnam... fonda nauda, bet par to arī neviens neprotestēja, ka sapirks papildus materiālus. Jo bd gan ir tikko izremontēts, jaunas mēbeles, spēļu laukumi pilnīgi atjaunoti, bet ar mantām un materiāliem cik saprotu ir švaki.
10.09.2015 23:22 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Draudzenei dārziņā iedeva lapu ar sarakstu, milzumdaudz lietu jāmeklē un jāpērk. Jau ap 30 eur iztērēts sīkumos un būs vēl tikpat.
11.09.2015 07:15 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ja bērns negribēs , lai viņu bučo viņš neļaus , nav taču kāda lelle , mana ja negrib buču dod var brutāli sākt sist pa seju


Gribēju to pašu teikt. Manu puiku arī nevar ar varu nobučot, bet ja viņam pašam gribas, ka audzinātāja viņu samīļo - nu kāpēc ne?

harmless_, mēs pirkām tikai salvetes. Vēl maksāsim par Venden ūdeni, bet to paši vecāki brīvprātīgi izlēma. Obligāti vēl nekas nav bijis jāpērk, bet kaut kad tiks iedots kancelejas preču saraksts.

nav prasība, lai māk uz poda iet, ēst labi un ģērbties, labi, ka māk kaut ko paši, un teiksim par apģērbu teica izvēlēties pēc iespējas vienkāršāk apģērbjamu, lai bērns var pats sākt mācīties...

Mums tieši tāpat. Audzinātājas teica, ka tāpēc jau bērni ejot silītes grupiņā, lai to visu ātrāk iemācītos :-)
11.09.2015 10:17 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.09.2015
es arī domāju, ka labāk ,lai mīļo un bučo tos bērnus, nekā ir vienalga vai ar dusmām. tā tomēr arī kļūst par lielu daļu no mazā dzīves, un gribas jau savam bērnam tikai pozitīvo.
mūsu b.d. arī vajadzēja tikai salvetes, pamperus(kas vēl lieto) ,ķemmi un rezerves drēbītes. ā, kā arī maiņas apavi un pidžamma, bet tas jau visur:) un par pārējo sapulcē vienojamies, ka nesīsim grupiņas naudu un tad audzinātājas sapirks kancelejas preces, kādas tieši vajag un ar ko tādiem maziem ir vieglāk strādāt.
11.09.2015 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Nu tā, manam bērnam sākās neēšanas periods, līdz šim ēda visu, putras, dārzeņus, gaļu, biezpienu un citus piena produktus. Uz 11 mēnešiem noņemu no krūts, bija pa dienu normālas ēdienreizes + vakarā un agri no rīta maisījums! Tagad tūlīt būs gads un viss, biezeņus neēd, putras un biezpienu labi ja pāris karotes... Ēd maizi ar ūdeni un maisījumu, kuru ar neizdzer līdz galam! Vai tas var būt dēļ zobiem? Manējam tagad mēneša laikā 5.gab izšķīlušies! Cepumus un citus saldos našķīšus noņēmu, ja agrāk grauza pa starpai gurķus, galetes, tad tagad to ar visu met prom. Biezeņus ja izdodas iemānīt, tad ar mēli izstumj ārā! Kas ir ar mana bērna labo apetīti? Nevar taču gada vecumā partikt no maisījuma, maizes un ūdens, un plūmēm... (e)
16.09.2015 18:22 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
engelens varbūt zobi pie vainas, ja smaganas jutīgas. Un badā jau bērns nepaliks - ja gribēs ēst, ta ēdīs. Ar varu spiest nav jēgas.

Klau māmiņas - delikāts jautājums - kā jūsu krūtis izskatās pēc krūtsbarošanas? Man sāpe, jo izskatās, ka nu ar trešo bērnu āda ir tā pastaipīta, ka beidzot barot paliks tikai ādas lupatiņas un no mana smukā C izmēra ne miņas, jo jau tagad, kad bērns izēdis tukšu šķiet, ka ir traki. Sāku pat apsvērt domu par vizīti pie Ģīļa.
17.09.2015 10:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nevar taču gada vecumā partikt no maisījuma, maizes un ūdens, un plūmēm...


var, tas nav mūžīgi ....
17.09.2015 10:10 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Manējā arī nedēļu pieteikusi badastreiku. Gaidu zobus. Citādi tūlīt gads un tikai 2 zobi, neko pagrauzt nevar, viss ir jāsmalcina.
17.09.2015 10:54 |
 
Reitings 217
Reģ: 14.12.2013
Sveikas māmiņas! Kāda ir vedusi savu mazo zīdainīti uz baseinu.? Esmu dzirdējusi ka var. Mums tagad trīs mēneši.
17.09.2015 15:52 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Es vedu un eju veljoprojam uz 1. Slumnicu. Zidainu baseins- mammas stav gar malam , bet sikie peldas ar fizioterapeitu un rinku un mammu roku palidzibu. 8-)
17.09.2015 19:19 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ieliku puiku gulēt atsevišķā istabā!
Turiet īkšķus, sūtiet labas domas un saldus sapņus, ceru, iespējams, uz kādām izmaiņām...

Laiks iet, bet labāk nepaliek ne kripatiņas, šķiet, ka pat sliktāk, bet tur, iespējams, "izlutināšana," jo man pietrūkst spēka naktī ik pa 30minūtei/stundai cilāties ka rezultātā nakts vidū viņš jau guļ blakus...

Kādreiz pastenēja, pačīkstēja, bet nu arī stāv kājās un raud! :-/
17.09.2015 22:24 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
carrie, Madonna vienā diskusijā bija ierakstījusi nesen, ka labāk neiet pie Ģīļa.
17.09.2015 22:35 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Carrie – nu ja nejuties miera ar savam krutim un berni vairs nav planos, var tachu uzlabot situaciju. Es gan baigi ilgi nebaroju un sveti 3 menesus krusturi vilku nost tikai, lai nomazgatos lidz ar to forma palika tiri ok. Man tik cita beda – krutis nesamazinajas un ar otru grutniecibu viss paliek tikai sliktak, izskatas, ka visi kg +++ iet uz krutim. Principa, ja pec sis grutniecibas krutis atkal nesamazinasies tad es ari nopietni apsveru domu par plastiku.

Robite – es tevi loti labi saprotu, es ari padevos berna kaprizem, ka neiet gulet sava gulta un bezspeka vadita saku midzinat sev blakus. Vakar gan ar viru bija baigas sarunas par to un vins man teica, lai nu kaa, bet bernam ir jaiemieg sava gulta un punkts. Nu pa abiem mums tas vakar izdevas. Sikais gan vel joprojam celas naktis 1-2x. Tagad es jau esmu gudraka un liekot gulet atstaju gulta piena pudeli, tad vismaz vienu reizi no divam man nav jacelas. Speka to mainit nav, nevaru tak tos 14kg vairs pastiept. Bet es noteikti piekritisu viram, ka mes mazos izlutinam ar savam mammu mikstajam sirsninam. Es pilnigi juutu ka ta slapsa mani izmanto, kaut vai nakti pamostoties, stav kajas un raud ar rokas izstieptu pudeli. Ka es panemu pudeli, lai aizietu pec piena ta sis smaidigs jau riktejas sava piena dzersanas pozaa, viena roka lacis, otra izstiepta pec pudeles.

Sutu jums labas nakts domas. Mums gan visas problemas sakas, kad vienu nakti izdomajam ar viru gulet uz divana ar ceribu, ka mazo nedzirdesim un vins naktis vairs necelsies. Ka tad, ka dels ieraudziju musu tukso gultu ta rauda lidz lidz triceklim un kops tas nakts ne par ko negribeja iet sava gultinaa gulet.
Man jau liekas, ka mazie jut ka briest majas parmainas, tapec ari uzvedas jocigi.
17.09.2015 22:50 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
carrie - jaa, pie Giila nee. Labak pie Rodkes :-)
17.09.2015 22:51 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Čau!

Jautājums tām, kurām ir spirāle.
Cik ilgi, pēc tās ievietošanas, jutāt diskomfortu un nepatīkamas velkošas sāpes olnīcu un muguras rajonā?
Spirāli ievietoja 27. augustā, kopš tās dienas visu laiku velk muguru! Pirmā nedēļa bija briesmīga, tikko kā pacēlu puiku klēpī, tā 3 dienas varēju gulēt uz gultas, jo konkrēti vilka olnīcas. Šodien atkal ir traki, sāp un velk tā, ka nezinu kur likties. Smērējas arī jau kādu nedēļu visu laiku. Vai tas tā normāli, vai arī man būtu jāsatraucas? Pie dokas jādodas 1. oktobrī.
18.09.2015 10:56 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Nē,khkh, man nav pretenziju pret Ģīli. Pret Rodki kā speciālisti arī ne....bet...
Valsts zāļu aģentūrā ir daudz sūdzību par viņas izmantoto implantu kvalitāti (no visiem, kas 'taisa pupus' viņa ir neapstrīdamā vadībā). Un tā nav pa ausu galam dzirdēta informācija, diemžēl.
18.09.2015 11:01 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Mans divgadnieks atkal vienu vakaru vnk uzmeta mūs un pats iemiga uz dīvāna. Un kopš tā laika viņš guļ viens pats uz dīvāna. Es pat biju mazliet sašutusi:-( Bet pret rītu sīkulis tāpat jānes uz lielo gultu.
18.09.2015 12:31 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
drugdealerin, man nekas no tevis nosauktajām lietām nebija... Ja nemaldos, tad varbūt viegla, viegla smērēšanās bija dažas dienas, bet nu tev izklausās traki...
Varbūt organisms nepieņem spirāli? (t)
Varētu būt diskomforts un sūdzības, bet šitik ilgi un šitik traki??? nezinu gan...
18.09.2015 14:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits