Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mājās gatavotas konfektes

 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011
vai kāda ir mājās taisījusi trifeles, vai līdzīgas končas rafaello? es zinu, ka googlē ir receptes, bet es vēlētos uzzināt no kādām kura pati ir reāli taisījusi un ir sanācis garšīgi un kādās proporcijās utt. jo bieži vien pēc interneta receptēm nesanāk kā vajadzētu, tāpēc gribētu pārbaudītas receptes :) lūdzu meitenes dalieties :)
17.11.2013 14:49 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Esmu taisījusi! Parasti uz Ziemassvētkiem taisu.
Mēģinu tieši netā atrastās končas, recepti izvēlos tādu, kurai ir manai garšas izjūtai labas sastāvdaļas! Vienmēr sanāk lieliskas!
Labas sanāk serenāde un končas ar pistāciju riekstiem! Konkrēti receptes nepateikšu, bet es visu atrodu netā!
Par rafaello - esmu taisījusi, tās ir vienīgās, kas negaršoja, jo tomēr nevar dabūt to vafeles un krēma pildījumu, tik vien, kā kokosa skaidiņu, mandeles un iebiezinātā krustojumu - man negaršoja!
17.11.2013 15:03 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ā, vēl garda ir ar vīģēm, marcipānu un mandeli, ļoooti garšoja, jāmeklē recepte.
17.11.2013 15:04 |
 
Reitings 141
Reģ: 04.08.2011
Kā te minēja arieta par it kā rafaello, tad es taisījusi esmu līdzīgi, tikai klāt vēl pieliku nesquik, man garšoja un arī mans vīrietis atzina par labu esam.
17.11.2013 15:08 |
 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011
vai jūs taisāt tikai tās kur izkausē šokolādi sajauc ar saldo krējumu un atdzesē un apviļā?

es kkad sen sen, esmu piedalījusies meistara stundā, kur gatavoja trifeles daž ne dažādas, bet gandrīz neko vairs no tā visa neatceros. atceros tikai to, ka sastāvdaļas bija vairāk.
17.11.2013 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits