Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un viņa neizlēmība vai kas cits?

 
Reitings 6
Reģ: 13.11.2013
Sveikas dāmas. Vēlejos ar Jums parunaties/dzirdet viedokli,un,varbut arī kādai šadi ir bijis...?
Tā tad,sāku satikties ar virieti kuram ir berns no citas,viss bija ideali,sapratamies no pus vardiem,sekss ideals,tā kā vajag un vienmer esmu velejusies,ari vins to teica,ka esmu visu viņu karstako sapnu piepilditaja utt,satikamies,smejamies,apspriedam visu ko..tad sakas negludumi..vins vareja vairakas dienas nerakstiit,nelikties ne zinas..man protams tas viss mazliet sapeja,centos vinu sev tik tuvu nepielaist,bet ka jau zinams,jo vairak tu no kaut kaa baidies,jo atrak vins tevi panak..tad nu uzrakstiju pati,vai kas noticis utt,atbildeja,ka juutas divaini,ka galvaa putra utt..tad atkal satikamies pec paris dienam..bet jutu ka vins sev nelaiz vairs tik tuvu klat un ir atsvesinajies... itka viss bija labi,teica,ka rauju jumtu nost un tada garaa,bet attiecibas vins neveloties,jo iepriekss ir loti saapinats.. man sis protams salauza sirdi..un nu mes neesam tikusies jau vairakas nedelas..bet sarakstamies ik pa laikam tik un taa..vinam ir loti lielas simpatijas pret mani,un man pret vinu..bet kas noticis nezinu,un nesapratu isti,jo vinam ari velk pie manis tapat ka man pie vina,un,tas,cik jociga veidaa mes vispar satikamies,daudz ko mums lika padomat,jo saadi cilveki taa vnk nesatiekas.
Ludzu padalieties ar savam domam Un velams negacijas paturiet,ja nu kada grib te izpausties.
13.11.2013 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
tas,cik jociga veidaa mes vispar satikamies,daudz ko mums lika padomat,jo saadi cilveki taa vnk nesatiekas.

Gribu dzirdēt piemēru :D
13.11.2013 20:01 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.11.2013
:D
es velejos no vina nopirkt auto,zvaniju,un pat paris minutes nepagaja kad abi jau smejamies un norunajam velak caur emailiem tiksanos :)) bet masinu ta ari netiku skatiit kur nu vel nopirkt :D
13.11.2013 20:03 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Atjaunojis attiecibas ar berna mati vai kaadu citu. Tevi patur drosaa attaalumaa kaa rezerves variantu, ja nu sagribaas seksu. Tie teksti, ka galvaa putra, vajag apdomaaties utt., tas ir visparastakais veids ka pateikt, ka tu vinju taa iisti nemaz neinterese.
13.11.2013 20:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.11.2013
nekas dizi par to,ka atjaunojis attiecibas ar berna maati neliecinaja,neivena sieviskiiga lieta maajas neliecinaja par bijusas atpakalgaitam..
13.11.2013 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Jāpiekrīt Aijai. Ieteiktu viņam nezvanīt, nerakstīt un ignorēt, ja to dara viņš. Ja Tu viņam tiešām interesēsi, tad viņš dabūs Tevi rokā. Savādāk viņš domās, ka var ar Tevi manipulēt, ko viņš jau tagad dara diemžēl.
13.11.2013 20:24 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
nekas dizi par to,ka atjaunojis attiecibas ar berna maati neliecinaja,neivena sieviskiiga lieta maajas neliecinaja par bijusas atpakalgaitam..
Gudra sieviete aiz sevis nekad neatstaas pieraadiijumus. Turklaat, vai tu pie kaada ciemojoties uz paaris stundaam, atstaaj aiz sevis "pieraadiijumus"? Ja vinjs tev baarsta shaadus tekstus, noteikti ir kaada cita (varbuut vinjsh maajaas vinju neaicina, bet brauc ciemos). Aizmirsti vinju un dziivo taalaak.
13.11.2013 20:25 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Pirms vairākiem gadiem es biju līdzīgā situācijā. Iepazinos ar cilvēku, kurš likās visā ideāls - pēc izskata, pēc rakstura.. viss šķita kā rožu dārzā. Arī viņam es ļoti patiku, viss bija kārtībā līdz vienam vakaram, kurā uzzināju, ka viņš tomēr netiek pāri savai bijušajai. Viņš baidījās ar mani veidot attiecības, jo likās, ka nespēs atraisīties un domās tikai par viņu.
Manu sirdi tas salauza, ļoti ilgi pārdzīvoju par to. Pēc tam centos ar viņu uzturēt draudzīgas attiecības, bet es nespēju to izturēt un visam pieliku punktu. Vēl pēc vairākiem gadiem es viņu atceros un domāju, kā nu būtu bijis, ja būtu bijis.
Bet kopumā es saprotu, ka nebija viņš nemaz tik ideāls, tik jauks un burvīgs.
Esmu tagad kopā ar savu vīrieti, kuru nemainītu ne pret vienu, esmu laimīga, ka tā ir noticis un man viņš ir. Iespējams, ja būtu vēl mēģinājusi kaut ko ar to vīrieti, nebūtu satikusi savu tagadējo.
13.11.2013 20:27 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
nu mes neesam tikusies jau vairakas nedelas..bet sarakstamies ik pa laikam tik un taa..vinam ir loti lielas simpatijas pret mani,un man pret vinu..bet kas noticis nezinu,un nesapratu isti,jo vinam ari velk pie manis tapat ka man pie vina

Diivainas simpaatijas, ja neesat tikusies vairaakas nedeelas. Vinjs tev vienkaarsi smadzenes puuderee. Padomaa reaali, ja tev kaads cilveeks patiktu, tu ar vinju gribeetu pavadiit kopaa peec iespeejas vairaak laika, bet te puisis nedeelaam neliekas ne zinis.
13.11.2013 20:28 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.11.2013
nevelos aizstavet vinu,bet man ari agrak bija vina situacija,tikai iznemot ka bez berna utt,nezinaju kaa lai aizmirst savu sasapejuso sirdi..un taa nu nelaidu ilgi viriesus klat,jo visu laiku baidijos,ka atkal kads salauzis sirdi. bet iespejams ari jums ir taisniba,es isteniba loti briinos,ka vins man iepatikas,jo nav no tiem maniem ''tipaziem'',man parasti tumsneji viriesi patik,bet sis ir gaishais un bez matiem :"))) katra zina cilveki ir dazaadi :) bet,es esmu nolemusi vienkarsi palukoties kas daras apkart,iziesu sabiedriiba,jo velos jaunas attiecibas,jo bijusais(pirms shii puisha) salauza man sirdi,un kartigi lika aizvert savu jutu pasauli,jau gandriz 3gadus esmu bez viriesa,un pedejos menesus velos but mileta un milestibu dot.
13.11.2013 20:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, ka par to sapņu piepildījumu viņš vnk piepušķoja, lai tu neapvainotos. 'drīzāk vnk viņam nav tik spēcīgu jūtu, cik tev. arī, ja sāpināti cilvēki iemīlas, viņi turpina mīlēt. bieži vien, viņi mīl daudz stiprāk par tiem, kuri nav sāpināti, jo pazīst šķiršanās sāpes.
manuprāt, drīzāk tavs draugs vēl varbūt ir atmiņās par bijušo un nespēj to aizmirst. tas drīzāk ir patiesais iemesls.
14.11.2013 15:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
turklāt, jā, ja tu vīrietim būtu visu sapņu piepildījums, kā viņš teica, tad viņš centos ar tevi tikties. lai arī viņš varbūt būtu dilemmas priekšā un cīnītos ar uzticēšanos, ar salauzto sirdi, viņš meklētu ar tevi reālu kontaktu.
neatkārtošu jau minēto un piekrītu pilnībā Aijai.
14.11.2013 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits