Attiecības ar sportistu

 
Reitings 2
Reģ: 13.11.2013
Sveikas, situācija ir tāda, ka jau mazliet vairāk kā pusgadu esmu kopā ar fantastisku vīrieti. Viss tiešām būtu lieliski, ja vien es nebūtu 'greizsirdīga' uz viņa sirds lietu - sportu. Viņš ir profesionāls sportists, treniņi aizņem 4 dienas nedēļā, kā arī nu ir sākusies sezona, līdz ar to vēl reizi, divas nedēļā ir spēles. Es tiešām saprotu, ka man viņš būtu jāatbalsta, jāpriecājas par viņa sasniegumiem, tomēr savu mīļoto redzu vien vēlu vakaros un no rītiem, jo abiem ir darbs. Jā, viņš man velta visu savu brīvo laiku, tomēr arvien biežāk ar skaudību noskatos uz meitenēm, kas ar saviem vīriešiem apmeklē dažādus pasākumus, atļaujas visu dienu pavadīt gultā, kamēr mūsu attiecību laikā vien pāris reizes ir iekritušas kopīgas brīvdienas, kad varam nodoties viens otram.

Varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu? Un vai, jūsuprāt, ir vērts 'upurēties' attiecību labā, jo apzinos, ka mīlu viņu, tomēr ir tik ļoooooti grūti..
13.11.2013 00:49 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011
Lasot Tevis rakstīto, man uzreiz ir skaidrs par kādu sporta veidu ir runa :) Pārāk ilgi jau esmu šajā vidē :D
Kādreiz mēs dzīvojām tādā režīmā kā jūs, bet.. kā jau teicu, prioritātes ir mainījušās. Turklāt nu jau kādu laiku vairs nedzīvojam Latvijā, te viss ir citādāk. Ar Latvijas režīmu nudien par studijām var aizmirst, lai gan tas arī ir atkarīgs no situācijas, ir treneri, kas spiež uz to, lai viņa sportisti iegūst kādu izglītību, jo nu galu galā visādi var notikt un sportista karjera pavisam noteikti nav mūžīga.
13.11.2013 10:12 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Pildspalva - pilnīgi intriga parādījās :D
13.11.2013 10:23 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011
hehe :) Man gan ar dažu cilvēku nobīdi, bet ir aptuveni skaidrs, kas varētu būt Tavs draugs. Kā jau teicu, esmu ļoti ilgi tajā visā :D Bet nu saglabāsim arī mazliet intrigas :)
13.11.2013 10:35 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Mana māsa jau divus gadus ir kopā ar sportistu. Viņa viņu ļoti mīl, viņš viņu arī.

Jā, viņam ir daudz treniņi, spēles, bet viņa iet uz spēlēm un atbalsta, viņi tiekas pa vakariem (viņi nedzīvo kopā!) un atrod iespēju arī kopīgi izklaidēties, aiziet uz pasākumiem un viens otram veltīt laiku.

Vienīgi ilgtermiņā pasākumus neplāno, jo viņš nekad nezin savu grafiku, bet.. turās.
Un jūtu, ka turēsies vel ilgi.

Tā ka, ja gribi, viss ir izdarāms ;)
13.11.2013 14:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un vai, jūsuprāt, ir vērts 'upurēties' attiecību labā, jo apzinos, ka mīlu viņu, tomēr ir tik ļoooooti grūti..


Protams, upurēties NAV vērts. Attiecībās ir jāizjūt cilvēkiem komforts.. nevis jācieš. Ja Tu pieņem puiša lietas un greizsirdību nostum malā, viss kārtībā.

Nevienam arī nebūs tiesības vainot Tevi tāpēc, ka pārtrauc attiecības, jo nespēj ar to sadzīvot.

Saproti, puisim profesionālajā jomā jāsaņem no līdzcilvēkiem 100% atbalsts, nevis iekšējs pārdzīvojums un nosodījums. :)

Katra meitene nevar būt jūrnieka sieva, bohēmista/brīvmākslinieka 2. pusīte utt.
13.11.2013 14:14 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti kura prioritāte neesmu es ....
13.11.2013 14:37 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Noteikti atbalsti,jo tas viņu iepriecinās,ka arī tu akceptē viņa nodarbošanos. Un 4reizes nedēļā vel nav tik traki. Draudzenes puisim ir katru dienu treniņi izņemot svētdienās un pie tam 2 treniņi dienā.
13.11.2013 16:28 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
kas ar saviem vīriešiem apmeklē dažādus pasākumus, atļaujas visu dienu pavadīt gultā


Ta ari ir?

Bet nopietni, ko tu gribi, lai sezh majas un tev rocinju tur? Vai pavada visu laiku pie TV uz divana?
Jo mazak esat kopa, jo stipraka milestiba veidojas, parak daudz kopa but nav veseligi attiecibam.
13.11.2013 16:32 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
weee - tas, ka vīrietis ir profesionāls sportists, nenozīmē, ka viņa sieviete viņam nevar būt dzīves prioritāte.
Zinu, ka savējām es esmu prioritāte. Jā, sports (lasīt - darbs) aizņem būtisku laiku viņa dzīves, bet tad var uzdot jautājumu, kādēļ to dara? Protams, viens no iemesliem - viņš ar to nodarbojas kopš bērnības un ir nostādījis sev konkrētus mērķus. Otrs - viņš cenšas, sitas, dara visu iespējamo, lai mana dzīve būtu nodrošināta, lai mūsu nākotnē nekas netrūktu. Protams, tas arī kaut ko prasa. Viņš reizēm nav mājās. Bet pa to laiku mēs ļoti noilgojamies viens pēc otra un atkal redzēšanās rada tāaadu prieku.
Un, tā kā, es strādāju ierasto 8h darbu - es nejūtu tos viņa treniņus, izņemot tās ļoti retās reizes, kad iekrīt vakaros. Spēles vakaros? - jā. bet man jau konkrētais sporta veidz patika arī pirms es ar viņu sāku veidot attiecības, gāju uz spēlēm. Man tas nesagādā problēmas, kā min autore.
Laikam jau jāsaka, ka būt par profesionāla sportista sievu ir jābūt sava veida aicinājumam, vēlmei, ka Tava dzīve ir pakārtota viņam. Ja jāpārvācas uz citu valsti - jābrauc līdzi. Jābūt ar viņu patiesi, gan priekos, gan bēdās. Tas nav viegli, bet ja mīl otru cilvēku, tad visas lietas iespējamas :) Un tā kā, es neesmu karjeriste, bet gan ģimenes cilvēks, tad man tāda pēkšņa pārvākšanās neradītu galvas sāpes. Bet protams, kamēr varu, mēģinu veidot savu karjeru :D
13.11.2013 18:23 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
nemāku es īsi rakstīt :D
13.11.2013 18:24 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.08.2013
Pirmkārt, kopīgas intereses!!!
Ja viņš iet uz treniņiem, dari to pašu un kopā ar viņu! Saku no pieredzes, nekas tā nesatuvina kā sports un kopīgi treniņi! ;)
13.11.2013 19:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Saku no pieredzes, nekas tā nesatuvina kā sports un kopīgi treniņi!

Kā Tu iztēlojies kopīgus treniņus, ja vīrietis pārstāv komandu sporta veidu? Piemēram, kā var īstenot koptreniņus ar hokejistu?
13.11.2013 19:31 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Ja viņš iet uz treniņiem, dari to pašu un kopā ar viņu! Saku no pieredzes, nekas tā nesatuvina kā sports un kopīgi treniņi!



Un ja viņš ir basketbolists, kurš trenējas kopā ar komandas biedriem? Neliekas kkā stulbi ieteikt viņai iet draugam līdzi? Diez vai tur ļauj sportistu draudzenēm pa vidu jaukties, kamēr viņi trenējas.
13.11.2013 19:35 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.08.2013
Um, sportistiem nav tikai komandas treniņi. kā tad viņi uztur sevi formā?? :D
13.11.2013 19:56 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Profesionālajā sportā ir gan fiziskie, gan spēles/tehniskie treniņi. Visi notiek kopā ar komandu.
Vai Tavā pieredzē bija tā, ka draugs fizisko trenēja individuāli?
13.11.2013 19:59 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Nu nav viņš profesionāls sportists, ja jau vēl uz darbu iet. Profesionāls ir tad, kad pelna ar savu profesiju, tikai ar sportu. Nu neko nedari, sportistiem jāmeklē sievas, kas ir no dabas sievietes, kas ir pārņemtas ar bērnu, tad vinām ir ko nodarboties un vīra nebūšana mājās nesatrauc, jo visa viņas zemeslode griežas tikai ap bērnu. Ja esi no tām, tad tiec pie bērna, ja ne, tad pamet to džeku un atrodi tādu, kuram visa zemeslode griežas tikai ap tevi.
13.11.2013 20:26 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Nav jau ta, ka visa zemeslode griezas ap bernu, vienkarsi sanak ta, ka sievietei ir jatiek ar visu saimniecibu pamata pasai gala. Protams ir jau gadijumi, ka virs tiesi del treninu grafika var piepalidzet majas darbos, t.sk., bernu audzinasana, bet ta ir retak. Ja ir kaut cik veiksmiga karjera ar treninnometnem un spelem arpus lv, tad tur majas lietam virietim ipasi laika un energijas neatliek. Galvenais, ka naudu nopelna. Parejais uz sievas pleciem, tapec ari vairums sieviesu ir majsaimnieces.
13.11.2013 21:09 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Un vispar sportisti aktivas sezonas laika ir diezgan saaudzejami, jacensas maksimali nenoslogot vinus ar ikdienas problemam, lai maksimali var koncetreties uz darbu un rezultatu, tapec ari, manuprat, gudras sievietes lielako dalu sadzives rupes iznes uz sevi.
13.11.2013 21:13 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Es zinu kā tas ir, kad sports ieņem lielu lomu otra cilvēka dzīvē. Pazīstami arī tie vakari,kad viņš ir tik noguris,ka neko citu kā gultu un miegu redzēt nevēlas. Zinu,kā ir svētkus svinēt šķirti. Zinu,kā ir tad,kad komanda zaudē un viņš aizmet garām pēdējo metienu.. Zinu arī to, kā ir tad,kad otram ir trauma un tev ir jābūt tam lielajam balstam,kas nebeidz atkārtot - "Būs labi, tikai nepadodies!"
Būt par sportista otro pusīti nav viegli, taču, lai viss izdotos, tev jāsāk iemīlēt viņa sporta veids un jābūt līdzās kā uzvarās tā zaudējumos, kā virsotnēs tā kritienos.Es gan nezinu,kādu sporta veidu tavs vīrietis pārstāv,bet vari kaut vai treniņus pavērot no malas, varbūt ieraudzīsi to lielo dzirksti viņa acīs un sapratīsi, kāpēc tas viņam ir tik svarīgi .

Ar šo visu gribēju teikt,ka - pirms sāki satikties, zināji,ka viņš ir sportists,ka viņam ir treniņi un spēles un ka sportam ir ļoti liela nozīme viņa dzīvē. Vai nu tev ir jāsamierinās ar šādu viņa dienas grafiku un jāiemācās savs laiks plānot citādi, vai arī jums diemžēl nav lemts..
13.11.2013 21:26 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Iesaku padomāt arī par saviem nākotnes mērķiem,prioritātēm. Vai esi gatava dzīvot uz koferiem,ja līgums ir,piemēram, uz 3 gadiem un tālāk par savu dzīvi neko nezini ? Esi gatava nesalūzt un būt stipra brīžos, kad viņam ir smagi ? Es gatava savu karjeru nostādīt aiz viņa karjeras un pielāgoties dažādām izmaiņām?

Vissvarīgākais,manuprāt, ir iemīlēt šo sporta veidu tik pat ļoti, cik to mīl draugs/vīrs. Es nezinu lielāku prieku, kā apmeklēt katru spēli, redzēt kā viņam veicas, redzēs uzvaras, redzēt dzirksti un azartu viņa acīs!
13.11.2013 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits