Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Arte bag tie kas izgatavo somas pēc pasūtījuma.

 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Sveikas!!! Kāda ir pasūtījusi somu no artbag??? Kādas atsauksmes, cik ātrā laikā dabūjāt savu pasūtījumu?

Vispār jautāju, jo kolēģe tagad cepās, ka viņa nav saņēmusi savu pasūtījumu jau no septembra, tika solīts, ka oktobra vidū būs gatava ( viņa pasūtīja draugam uz dzimšanas dienu) Tā nu vēl joprojām draugs bez dāvanas, iepriekš sarakstoties caur epastiem ar uzņēmumu, visu laiku tika solīts drīz būs dŗiz būs, līdz vienkāŗši sāka ignorēt.

cik sapratu nekāds telefons uz ko viņus sazvanīt nav norādīts, arī aizejot uz norādīto adresi tur tāds uzņēmums neeksistē.

Kaut kāda mistika, intereses pēc iedomājos pajautāt viszinošajai cosmo publikai :) Kāda pieredze?
05.11.2013 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
http://www.artbagdesign.com/lv/par-artbag/kontakti/
šie??

te ir kontakti.

es reiz taisīju somu, man aizņēma 2-3 nedēļas, gan zvanīju, gan gāju uz to adresi, viss bija ok.
05.11.2013 13:32 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mhmm... tad kaut kas ir stipri mainījies.... jo tas nummurs esot izslēgts visu laiku (viņa vairākas reizes katru dienu mēģina piezvanīt) un aizejot uz to adresi kas kontaktos norādīta, tur vairs nekā nav.

Varbūt tad kādai ir info uz kurieni pārvākušies?

Palūrot lursoftā, nav ne maksātnespējas ne parādi, nekas tāds.
05.11.2013 13:37 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tiešām nevienai izņemot pipari nav nekāda pieredze? Populārs uzņēmums, man šķita, ka varētu būt daudzas kurām ir ko teikt ;)
05.11.2013 13:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits