Izrādās neesmu viens tāds uz pasaules

 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Zinu, neglaudu pa spalvu un šis video ir ļoti tuvs manai notiekošā uztverei. Tām kuras saprot krieviski.
02.11.2013 17:49 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nepiekrītu, šis nonāk pretrunās ar to, ka viņas gaida daudz no otras puses. Nomaini "pirmo pretīmnācēju " uz "pirmo alfa tēviņu, kas par viņām izrāda nedaudz uzmanības" un teikums kļūs daudz ticamāks.

Piezīme - vietā! Piekrītu.
03.11.2013 00:05 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Valfrīd, jūtos piemānīta! :D

Vienā diskusijā rakstīji, ka dzīvo kopā ar uzstājīgu māti. Ja jau par to samuldējies, tad pa šo

Ja man ir iespēja vienlaicīgi būt attiecībās ar trim sieviešu kārtas pārstāvēm un panakt to ka visas ir apmierinātas apdāvinātas smaidīgas un gaidošas tad man nav pamata uzskatīt ka mana vērtība ir zema.


arī būsi samuldējies.
03.11.2013 00:09 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es nekur neesmu apgalvojis ka dzīvoju ar māti. Es dzīvoju viens un māte man ir vairs ne uz šīs zemes. Tās kuras man ir vajadzīgas jau sen esmu paņēmis. Ja man ir iespēja vienlaicīgi būt attiecībās ar trim sieviešu kārtas pārstāvēm un panakt to ka visas ir apmierinātas apdāvinātas smaidīgas un gaidošas tad man nav pamata uzskatīt ka mana vērtība ir zema. Tā ka inventarizācija šoreiz nenotiks.


Acīmredzami tu neesi pelnījis vairāk cieņas, kā tās sievietes,kas aprakstītas video. Arī viņas tāpat kā tu gaidot to sapņu princesi/princi. Izvēlas dzīvot savtīgi, necienīgi. Jo tu nemaz nedomā par to 3 sieviešu laimi, jo kādreiz viņas noteikti sāpināsi. tu to zini,bet savs labums tev ir svarīgāks, lai viņas dzīvo ilūzijā. Tev šķiet, ka esi īsts vīrietis, bet vai tā ir vīrieša cienīga rīcība. Neredzu tajā neko no vīrišķības un diskusiju neturpināšu, pretīgs tu esi.
03.11.2013 00:14 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
annija, pateici kā naglai uz galvas. Valfrīdiņam viela pārdomām. Laikam inventarizācija tomēr būs! :D
03.11.2013 00:25 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Vienā diskusijā rakstīji, ka dzīvo kopā ar uzstājīgu māti. Ja jau par to samuldējies, tad pa šo

Neatceros ka šeit būtu to rakstījis.

arī būsi samuldējies.

Skauž vai kas cits?

Acīmredzami tu neesi pelnījis vairāk cieņas, kā tās sievietes,kas aprakstītas video. Arī viņas tāpat kā tu gaidot to sapņu princesi/princi. Izvēlas dzīvot savtīgi, necienīgi. Jo tu nemaz nedomā par to 3 sieviešu laimi, jo kādreiz viņas noteikti sāpināsi. tu to zini,bet savs labums tev ir svarīgāks, lai viņas dzīvo ilūzijā. Tev šķiet, ka esi īsts vīrietis, bet vai tā ir vīrieša cienīga rīcība. Neredzu tajā neko no vīrišķības un diskusiju neturpināšu, pretīgs tu esi.

Ja man būtu iespēja oficiāli viņas visas trīs apprecēt es to nekavējoties izdarītu. Esmu jau rakstījis ka latvietes ir pārak vēsas seksuālā ziņā un man gulta ar viņām trim pietiek so-so. Kamēr viss ir status quo neviena no viņām netiks sāpināta ja tu domā ka izvēlēšos vienu. Mans normālais stāvoklis ir poligāmija un kāpēc es nodrošinot viņām to ko no dzīves materiālā un emocionāla ziņā grib viņas arī pats neesmu pelnījis dzīvot tā ka patīk man nevis kādam no malas?
03.11.2013 00:26 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Skauž vai kas cits?


Jā, nierēs griežas. Ceturto iedomu draudzenīti nevajag? :D


Neatceros ka šeit būtu to rakstījis.


Nu, Valfrīd, atzīmē savā inventarizācijā kā plusiņu, Tevis dēļ rakšos cauri diskusijām, lai atrastu Tavu apgalvojumu. Un kad es to atradīšu, jo es to noteikti atradīšu, kas man par to būs? :D
03.11.2013 00:33 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Jā, nierēs griežas. Ceturto iedomu draudzenīti nevajag?

Ja tu par sevi tad - nevajag.

Nu, Valfrīd, atzīmē savā inventarizācijā kā plusiņu, Tevis dēļ rakšos cauri diskusijām, lai atrastu Tavu apgalvojumu. Un kad es to atradīšu, jo es to noteikti atradīšu, kas man par to būs?

Skaidrojums.
03.11.2013 00:36 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Daudz kur jā!
Kapēc džekam gulēt ar visām pēc kārtas ir ok a meitnēm nē ?

Nav OK, bet ne man tev ka vecim jāskaidro ka kamēr būs piedāvājums no otrās puses tas notiks. Testosterons, saproties :-).
03.11.2013 00:38 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Nu es jau nezinu, cik mans viedoklis ir pareizs, bet....man šķiet, ka šīs sieviešu nīšanas diskusijas tiek veidotas tāpēc, lai pierādītu cik ļoti mēs esam dažiem eksemplāriem vienaldzīgas un nevajadzīgas laikmetā, kurā bieži sanāk, ka sieviete itin labi var izdzīvot arī bez vīrieša platās muguras... un tas pierāda tikai pretējo...:)
03.11.2013 00:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Eh, Valfrīdiņ, jo vairāk lasu Tavus tekstus, jo vairāk mīlu savu kaķi. Viņam vismaz bez manis nav vēl divas saimnieces un viņš nesapņo par ceturto.

Ja Tavs normālais stāvoklis ir poligāmija, brauc uz arābu valstīm, lai gan Tevis izsapņotā Ukraina arī nav slikts risinājums - kārtīgs krievu sievišķis Tev to poligāmiju ar mīklas rulli izdauzīs.
03.11.2013 00:44 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Ja tu par sevi tad - nevajag.


Sasmīdināji, Valfrīdiņ, Tādai ļupatiņai kā Tev līdz manīm kā četrrāpus uz atpakaļu līdz Maskavai, tā ka es par sevi noteikti nē. Bet, ņemot vērā to, cik Tev ir dzīva iztēle, Tev nebūtu grūti iztēloties arī ceturto iedomu draudzenīti.

Skaidrojums.


Grasījos veltīt savu dārgo laiku. Bet zini, slinkums, tiku līdz tam, kur raksti par Purvciema dzīvoklīti bez apkures un sasito autiņu, un nolēmu nebojāt sev pievakari ar neveiksmes stāstiem par Tevi.
03.11.2013 00:51 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Eh, Valfrīdiņ, jo vairāk lasu Tavus tekstus, jo vairāk mīlu savu kaķi. Viņam vismaz bez manis nav vēl divas saimnieces un viņš nesapņo par ceturto.

Ja Tavs normālais stāvoklis ir poligāmija, brauc uz arābu valstīm, lai gan Tevis izsapņotā Ukraina arī nav slikts risinājums - kārtīgs krievu sievišķis Tev to poligāmiju ar mīklas rulli izdauzīs.

Tieši par kaķi ir runa. Taču dzīvo ar to! Kaķis ir līdzvērtīgs vīrietim :-D sekojoši tāds vecis tev un daļai pārējo LV sieviešu būtībā vispār nav vajadzīgs. Tāpēc ierosināju diskusiju par to kur vidusmēra latvietim ņemt sievu kurai vīrietis nozīmē kaut nedaudz vairāk nekā kaķis un ar kuru vienu varētu pietikt gultā.
Kāpēc man kaut kur jābrauc? poligāmija ir normāls stāvoklis vairumam veču lai kā jums gribētos dzīvot savā roža sapņu pasaulītē un šito faktu ignorēt. Man viss šinī ziņā ir OK. Poligāmija dzīvo šeit pat - maz kam no kaut ko dzīvē sasniegušajiem vīriešiem nav mīļāko, bet to protams var izlikties neredzam.
03.11.2013 00:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kaķis man liekas cienījamāks radījums par tādu vīrieti, kā Tu. Tas ir viennozīmīgi.

Tu tiešām esi stulbs. Pie kam izskatās, ka neārstējami. Ko Tu te mēģini panākt vispār?
03.11.2013 01:06 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Kaķis man liekas cienījamāks radījums par tādu vīrieti, kā Tu. Tas ir viennozīmīgi.

Tu tiešām esi stulbs. Pie kam izskatās, ka neārstējami. Ko Tu te mēģini panākt vispār?

Jā esmu neārstējami stulbs, man rādās halucinācijas es raustu valodu un man trīc rokas :-D Jā un es apskaužu kaķus. Slimīgi. :-D Apmierināta? Tagad atbilstu tam tēlam kuram man būtu jāatbilst lai tavs un pārējo prāts būtu mierīgs?
03.11.2013 01:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mans prāts būtu tīri apmierināts, ja vispār neko nenojaustu par Tavu eksistenci.
03.11.2013 01:16 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Grasījos veltīt savu dārgo laiku. Bet zini, slinkums, tiku līdz tam, kur raksti par Purvciema dzīvoklīti bez apkures un sasito autiņu, un nolēmu nebojāt sev pievakari ar neveiksmes stāstiem par Tevi.

Zini nu jau kurina un īrnieks arī vairs nerūc. Un autiņš ir braucams lai arī vēl nesaremontēts tā ka līdz Maskavai es ātrāk tikšu. Nu redzi vienā lietā mūsu domas saskan - tu nēesi vajadzīga man es nēesmu vajadzīgs tev :-D. Paliekam katrs pie ta kas kuram ir (vai nav:-D ) :-D.
03.11.2013 01:25 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Grasījos veltīt savu dārgo laiku. Bet zini, slinkums, tiku līdz tam, kur raksti par Purvciema dzīvoklīti bez apkures un sasito autiņu, un nolēmu nebojāt sev pievakari ar neveiksmes stāstiem par Tevi.

Kāda neveiksme! Es tā gaidīju kad beidzot kāda atmaskos manus melus!:-D še tev - nekā! :-D Nu varēji taču visu meiteņu miera labā pacensties!
03.11.2013 01:30 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Teksts Alexxai no diskusijas par pelēm:
var būt, jā. No pagraba pa kādu spraugu var ielīst. Man vienreiz dzīvoklī arī bija maza pele, no kaimiņiem caur ventilācijas sistēmu ielīda. Atceros, kā toreiz bija agrs rīts, es gāju uz virtuvi, slēdzu iekšā gaismu un nesapratu, kāpēc kaķis knibinās man gar kāju, es paskatījos un izrādījās,ka tai pelei uz astes es biju uzkāpusi. Tas bija šausmīgi!

Redzi cik slinki mēdz būt kaķi? Padomā vai tiešām vīrietis nevar būt vismaz vienā līmenī ar tādu skiņķī? :-D
03.11.2013 01:34 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Valfrīd, Tevis dēļ pacentos!

Nu lūk - problēma atrisināta. Sāc ar sevi, nevis nomelno apkārtējos, Tavā gadījumā - sievietes.



Atvainojiet, nav viegli dzīvot kopā ar valdonīgu mammu!


Bet, ja nopietni, tad acis uz kātiņiem lasot cauri tās diskusijas, un ne tikai tādēļ, ka sasodīti daudz jālasa, bet arī tādēļ, cik daudz negatīvisma uz personisku aizvainojumu Tev tiek veltīts.
Zinu, ka arī neesmu bijusi toleranta pret Tevi, un esmu veltījusi iespējams nepatīkamus tekstus Tev. Atvaino, ja esmu Tevi personiski aizskārusi, tāds nebija mērķis. Katrs mēs esam unikāli un neatkārtojami, un tāds esi arī Tu ar saviem uzskatiem, un tādēļ pasaule ir tik vienreizēja, jo tajā valda dažādība. Savā ziņā var Tevi apbrīnot, cik ļoti dedzīgi, neskatoties uz neko, Tu aizstāvi savu viedokli, ne visi cilvēki uz to būtu spējīgi. Novēlu Tev sastapt sievieti, kas, Tavuprāt, būtu Tevis cienīga, un abiem kopā piedzīvot laimīgas vecumdienas.
03.11.2013 11:44 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Video ka naglai uz galvas. :D :D :D
03.11.2013 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits