Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizdomājos...

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Sveikas!

Vai jums kādreiz ir bijis tā,ka viss kaut kas krājas, krājas (darbā, skolā, mājās), ka vairs nepietiek spēka cīnīties un gribas visam tam pielikt punktu?

Šobrīd esmu tādā posmā un netieku ar to visu galā. Esmu palikusi tik trauksmaina, stresaina, ātri aizsvilstos pa visu un tā varētu turpināt. Visa saknē-studijas. Nestudēju pirmo gadu, bet šobrīd vienkārši nespēju vairs tikt galā. Darbu tik daudz sakrājušies. Visu vienmēr esmu laicīgi sākusi pildīt, neko neatstāju uz pēdējo,bet tagad jau sāk parādīties daži parādi,jo es nespēju vairs to paveikt. Jau nez kuro diennakti sēžu un pildu darbus. Pati jūtos - vienkārši briesmīgi!!! Spēka nav, galva kā spainis, drebuļi krata, gulēts ir ļoooti maz. Nav pat laika atpūsties. Koncentrēšanās spējas nekādas. Darbi neiet uz priekšu, lai gan agrāk ar to nebija problēmu...

Nespēju saprast,kas notiek un vispār-kā lai atkal saņemās :( Ir 2 izejas - nepildīt neko vai pildīt visu dauuuuuuuuudz paviršāk un nospļauties uz atzīmēm!
02.11.2013 15:08 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2013
Vai šī situācija tiešām pazistama, bet nu es iemācījos visu uztvert mazliet vieglāk. Es nezinu kā. Varbūt tāpēc, ka es tiešām neuztraucos skolā par tām atzīmēm, bet nav arī tā, ka es darbus pildu pavirši.
02.11.2013 15:15 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Tiešām nezinu,kā būtu labāk rīkoties... Tagad vienkārši sēžu pie datora, skatos uz darbiem un raudu :( Galvā nenormāls spiediens.... :(

Esmu jau aizdomājusies tik tālu,ka jāņem akadēmiskais un miers!
02.11.2013 16:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nespēju saprast,kas notiek un vispār-kā lai atkal saņemās Ir 2 izejas - nepildīt neko vai pildīt visu dauuuuuuuuudz paviršāk un nospļauties uz atzīmēm!


2. variants! Parāds nav brālis ;)
02.11.2013 16:05 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Jaa, biezhi, jo esmu dumja un nekad nesaprotu, ka neemsu no tiem cilvekiem, kas visu dara aatri, labi un kam miegs, laiks sev nav vajadzigs. Esmu parak miermiliga, un, kad esmu uznjemusie sapr daudz, pec kada laicinja ari nonakshu situacija ka tu, kad vairs nevareshu paviltk to stresu. Ta bija pirms mazak, ka menesha, kad skola, brivpratigie darbi un veselibas problemas sasniedza zenitu. Bija japardoma prioritates un ta nu brivpratigais darbs protams pazuda no prioritatem. Tagad jutos daudz labak, lai ari iepriekshejas problemas a rskolu vel var just un veselibas problemas ari vienmer ik pa laikam uzpeldes :)

PRIORITATES. Tas nekas, ka neesi supersieviete, kas var paveikt VISU. Tev tadai nav jabut.

Viena no labakajam draudzenem bija tava situacija un vinja ir ljoti lidziga man. Panjema to akademisko, aizbrauca uz arzemem pie radiem apdzivoties un pastradat, ietaupit naudu, lai atgriezhoties studijaas, par darbu nebutu ta jauztraucas un varetu koncentreties vienai lietai vienlaicigi. Tev tikai jasaprot, vai spesi atgriezties studijas pec akademiskaa.
02.11.2013 16:11 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Vairs tikai 2 mēneši un tad jāraksta noslēguma darbs.

Man vienkārši vairs nav spēka ar tiem visiem uzdotajiem darba kalniem cīnīties. Esmu sev arī nolikusi mērķi,ka darbiem labi un kvalitatīvi jābūt izpildītiem,kā jau līdz šim. Bet jūtot,cik slikti jūtos (pašsajūta nekāda),man gribas visu skolu pasūtīt dillēs...
02.11.2013 16:15 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
es šobrīd esmu tādā situācijā. Arī brīžiem uznāk panika un bezspēcība, biju pat paņēmusi atvaļinājumu darbā, kas situāciju ne pa kripatu neuzlaboja, jo darbā iekrājās darāmais. Pēc mēneša slinkošanas esmu saņēmusies un tieši tagad cītīgi pildu parādus.

darbā daru tikai tekošos darbus, to, ko varu atlikt - atlieku, kad būs mazāk darba, tad paveikšu.
Skolas darbu pildīšanā esmu iesaistījusi ģimeni :D draugs taisa SVID analīzi kursa darbam, krustmāte pilda latviešu valodu utt. un pati brīvdienas pavadu pie PC.

Ar mājas darbiem man paldies dievam palīdz draugs...
02.11.2013 16:40 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jā, ir bijis, bet tas ir bijas tikai pašas nolaidības dēļ - atlikšu uz rītdienu, šodien labāk neko nedarīšu u.tml.
Visu atrisināja to do listes sastādīšana un laika plānošana.
02.11.2013 16:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tādas situācijas dzīvē būs ne vienreiz vien. Tās ir jāpārdzīvo. Jo vairāk spēsi tām tikt cauri jo garīgi stiprāka paliksi.
02.11.2013 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits