Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesaprotu ko darit?!?

 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011
lieta tada,ka spiestu iemeslu del dzivoju jau kadu laicinu pie drauga,lidz nostasos pec smaga kritiena atkal uz savam kajam un spesu dzivot atseviski! piebildisu ka ta bija ka palidziba un pirms tam mes bijam tiesam ka draugi,bet jau pec vairakiem menesiem es saprotu ka man tas cilveks loti patik,un pilnigi noteikti vairak ka draugs,jo jaatzistas ka kopa dzivojot redzi visus vina plusus,un minusi man ir pienemami,protams esam ari pargulejusi un ne reizi vien,jo abi itka skaitamies brivi,bez attiecibam,bet oficiali ka draugi! un viss kas notiek dzivokli,notiek starp mums! loti daudzas lietas daram kopa,gatavojam,uzkopjam,skatamies fimas,uzrikojam vina vakaru,tapat ari kopiga fimu izvele un skatisanas,nu viss briziem skiet ka esam attiecibas.pienaca moments ka sapratu ka man jaatzistas,ka velos vinu redzet oficiali ka savu otro pusiti,un ari oficiali ka tadi doties arpus majas! BET es sanemu atteikumu,'"kopa mes nekad nebusim,jo neesmu prieks vina" ,vinam esot vajadziga mazliet savadaka tipa meitene...kada? vins pats to nemaz nezin... un reali es nesaprotu ne vinu ne ka man rikoties un ko darit lai vismaz tiktu pie iespejas ,jo esmu vairakkart dzirdejusi no vina,ka neesmu vinam vienaldziga,sanemu zvanus vai sms par to ka man iet?! katru vakaru vins man pajauta ka es jutos ka man klajas,biezi dzirdu komplimentus,ieteikumus... bet tas viss skaistais kas starp mums iet pretruna ar vina vardiem! Ludzu iesakiet kautko... es loti nevelos so cilveku zaudet! esmu meginajusi ignoret,telot veso,lai parbaudit ka vins uz to reages,un reakcija tiesam bija... vins vienmer nopietni uz mani noskatas,vero manas darbibas,censas darit kautko paraleli ja daru kautko... es tiesam nezinu ka tas viss var nelimeties kopa,un pec vina vardiem mums nevar nekas sanakt! Un vel es esmu pilna parlieciba par to -ka vinam nav nevienas citas,ne milakas,ne vienkarsas seksa partneres,uz so visu laiku esmu bijusi es,un nenoliegsu ka sex mums ir vismaz 4 reizes nedela!
31.10.2013 18:55 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu.. Jūs esat kopā, bet to tā nesauc.
Vai nu samierinies ar to,ka tas tā ir ,vai arī ej prom no viņa un dzīvo atsevišķi.
31.10.2013 19:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es aizietu uzreiz. Ja sailgosies, sapratīs, ka viņam patika un pietrūkst jūsu kopā dzīvošana, tad darīs kaut ko lietas labā, lai Tevi atgūtu. Ja neko, tad nav vērts.

Kāds bija tas slavenais teiciens? Gribi sev - palaid vaļā?
31.10.2013 19:09 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, bet izklausās, ka vizuāli varbūt neesi viņa gaumē. Jā, kopā jums forši, tu esi pieejama, gan jau, ka nav arī vienaldzīgs... bet neesi viņa meitenes tips... bet nu nez..
31.10.2013 19:15 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Labi iekārtojies, seksu dabū kad grib, bet saistības it kā nekādas.
Centies aiziet, agrāk vai vēlāk tas notiks un būs ļoti sāpīgi. Bet neko darīt, nepazemojies skrienot pakaļ.
31.10.2013 19:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Interesanti, kā var gribēt ar tādu puisi likties gultā, kurš ir atklāti pateicis, ka neesi gana laba viņam?...
31.10.2013 19:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neon, īres maksa par dzīvokļiem jau pašlaik ir gana augsta... Nu, ja meiteni tas apmierina.
31.10.2013 19:23 |
 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011
neon...tapec ka sirdi ir vins kas cits,un vienalga vai zinu to ka vins negrib,mums vienmer ir kaisle uz to laiku,mes viens otru iekarojam,jo ari ir brizi kad kermenis kliedz ka gribas...un taja momenta nepiedoma vairs ne pie ka!
31.10.2013 19:24 |
 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011
un atbilde anny,esam ari runajusi par to ka ari tada veida attiecibas vajadzetu partraukt,bet kads no mums parasti neizstur! protams ka mani tas neapmierina,briziem jutos izmantota vai ka savadak,bet tai pasa laika visu so laiku mes esam viens otram bijusi ka seksa partneri!
31.10.2013 19:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc sevi sāpināt? Jā, sāpēs arī, ja pārtrauksi, jo Tev ir kaut kādas jūtas. Bet Tu varēsi, manuprāt, tādā veidā saglabāt pašcieņu.
Jo ilgāk Tu šo turpināsi, jo grūtāk būs. Un es domāju, ka vīrietis nepārdomās, jo neciena Tevi - tāpēc, ka pašlaik Tu necieni pati sevi..

Veiksmi!
31.10.2013 19:30 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Varbūt samierinies..
Ja nebūs tad nebūs. Kamēr nevari dzīvot atsevišķi, tikmēr paliec, bet iekrāj naudu, meklē paralēli citu dzīvesvietu. Es tavā vietā meklētu kādu citu, izietu sabiedrībā ar draugiem, gan jau uzrastos džeks,kas tevi gribētu no visas sirds un viņam tu patiktu tāda kāda esi.
31.10.2013 19:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Redzi tur jau tā atšķirība - man būtu tik pretīga sajūta ar tādu vīrieti likties gulēt, ka nekāds sexa bads vai kaut kas tikpat truls mani nepiespiestu likties ar viņu gultā pēc viņa vārdiem.

Es sevi parāk augtu vērtēju, bet tu, acīmredzot, pirmajā vietā liec jebko pārejošu, izņemot sevi un savu lepnumu...
31.10.2013 19:34 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Evita S. , bieži vien ,kad meitene ir iemīlējusies viņai liekas ,ka viņam rūp viņa, viņš uztraucas, viņa pamana visu to labāko viņā un neapzināti neredzēt slikto.

Vispār vīrieši ir sarežģīti! Bet pēdējā laikā es domāju- meitenes tomēr arī ir ļoti sarežģītas -nav taču tā patīk-nepatīk- ideāli- galīgi garām. Tāpat puišiem ir visādas dalītās emocijas. Nepatīk līdz galam, patīk bet ar piebildīti...
31.10.2013 20:05 |
 
Reitings 56
Reģ: 11.02.2011
ja godigi,pati esmu uzdevusi sev jautajumu-vai es vinu milu? un pati atbildeju,ka diezin vai tagad varetu pateikt vinam sadu frazi,bet es gan jutu sirdi to,ka man vins ir loti svarigs,ipass,tuvs,patik,iepaticies,simpatizee...utt.,bet pagaidam ka milu nevaru teikt! isteniba jau stasts ir tiesam gars,un ir tiesam tadas nianses kuras ir vienkarsi neparprotamas-ka piemeram,bij reize ka pec nakts mainas pamodos ar loti specigam vedersapem,tada ka nevareju pat izliekties,taja diena vins bija aizbraucis uz laukiem pie vecakiem palidzet majasdarbos un zinaju ka to nakti parnaksnos tur,jo biju dzirdejusi vina sarunu ar mammu pa telefonu,es vinam uzrakstiju par to ka jutos slikti,ka loti sap un neko nevaru padarit,ka tas pretsapju zales kas bija majas man nepalidz un pie tam parjautaju vai vins tiesam nenaksnos majas! atradas vins kadas pusotras stundas brauciena no majam. Beigu beigas nepagaja pat 3 stundas ka vins bija pametis visus darbus un bija klat ar visam zalem kas varetu lidzet,to visu atlikuso dienu vins rupejas par mani,gatavoja est,taisija tejas,es sajutos ta itka butu slima nevis ar parastam vedersapem kas ir ikmenesi! tad vienu reizi jokojoties pieregistrejos iepazisanas portala un pateicu to vinam-vins jautaja ko raksta,kas raksta,ludza paradit to viriesu bildes,un vestulu tik tiesam bija loooti daudz! bija sajuta ka vins nav pret to ka es ietu ar randiniem un ko es ari esmu darijusi,bet no otras puses es sajutu tadu ka greizsirdibu,jo smaida seja nebija,un paris reizes diena vins man jautaja par to vai kads megina nopietni iepazities. tapat ari aizejot arpusmajas ar draugiem,vins mani bridina pats cikos apmeram bus,labprat pastasta kur bija ka atputas,bet ari neslepj ka uzsaucis meitenem kokteilus,iepazinies... vins ari vienmer pamana ja esmu sev iegadajusies kautko jaunu,no velas,no drebem,aksesuarus...un iisteniibaa ta var turpinat un turpinat! tapec es neteiktu ka es es redzu to ko es gribetu redzet...
31.10.2013 21:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
+mari. gluzi manas domas.

un neguli ar vinu, ja negrib attiecibas!
31.10.2013 21:26 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Sāc satikties ar citu puisi un skaties kā viņš reaģē. Tad arī sapratīsi vai viņa vārdi, ka negrib tevi kā draudzeni atbildīs vai neatbildīs realitātei. Noteikti ir kādas īpašības tevī, kuras viņš negrib redzēt savā meitenē un ar prātu viņš to saprot. Bet varbūt pa šo laiku viņš ir pie tevis tā pieradis, ka tad, ja tu pazustu no viņa dzīves, viņam būtu grūti un pār viņu nāktu atskārsme, ka tomēr viņš bija tevī kaut cik ieķēries.
Vismaz tā bija manā gadījumā- es biju tā, kas gribēja tikai just for fun, jo puisis galīgi nebija tāds, ar kuru veidot nopietnas attiecības (kauslis utt). Bet, kad viss pārtrūka, tad tomēr grūti bija, sapratu, ka kaut kādas jūtas tomēr bija parādījušās, trūka vēstuļu, sms utt.
31.10.2013 21:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Sāc satikties ar citu puisi un skaties kā viņš reaģē. Tad arī sapratīsi vai viņa vārdi, ka negrib tevi kā draudzeni atbildīs vai neatbildīs realitātei. Noteikti ir kādas īpašības tevī, kuras viņš negrib redzēt savā meitenē un ar prātu viņš to saprot. Bet varbūt pa šo laiku viņš ir pie tevis tā pieradis, ka tad, ja tu pazustu no viņa dzīves, viņam būtu grūti un pār viņu nāktu atskārsme, ka tomēr viņš bija tevī kaut cik ieķēries.


+++

gribēju piebilst, ja jūsu ikdienas dzīve ir kā pārim, bet, visticamākais, ka viņš to negrib atzīt un varbūt vēl grib paskaidrīt pakaļ citiem brunčiem. tikko kā varētu - aizietu. ja viņš negribētu normālas attiecības, tad pārtrauktu jebkādas, jo savādāk ne tu būsi kopā tiešām ar to puisi, ne tu spēsi izveidot citas normālas attiecības. jo kurš gan puisis gribēs satikties ar sievieti, kura jau guļ ar kādu un nespēj aiziet no viņa? viņš sapratīs, ka jaunajām attiecībām nebūtu nākotnes.
tā kā mans ieteikums ir iet prom. tālāk skaties, kā veidojas nākotne, bet šādu situāciju vairs nepieļauj.
01.11.2013 10:05 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Nav ne jausmas, ko domā Tavs paziņa, taču ir tikai normāli, ka vīrieši negrib redzētdraudzenes statusā visas, ar kurām guļ. Man ar ex ir ļoti labs kontakts ik pa brīdim (kad mans esošais scēnas nerīko),viņš, protams, tiekas ar sievietēm. Ir tādas, ar kurām dzīvo, guļ, uztur, ilgojas pēc viņām, taču godīgā sarunā man atzīst, ka viņas nav tādas, ar ko grib ģimeni un kopīgu nākotni. Un tādu vīriešu, kuri čubinās ar sievietēm, guļ, dzīvo kopā, bet atzīst, ka tās nav īstās, ir ļoti daudz satikts. Tā kā varbūt Tu neesi īstā...
01.11.2013 10:13 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man tas viss kkā nepareizi liekas. Man attiecības ar vīrieti un kur nu vēl sekss ir ļoti intīms process. Es tā nevaru gulēt un dzīvot ar kādu vīrieti un tajā pašā laikā kkur reģistrēties, saņemt vēstules no citiem un klausīties, kā vīrietis, ar kuru es dalu gultu, flirtē ar citām un meklē savu vienīgo. Negribu nevienu aizvainot, bet es no malas neko labu par tādu meiteni nepadomātu...
Te viss ir skaidrs vismaz man - kamēr nav atradis savu "īsti", tikmēr tu kompensē visu fizioloģisko un psiholoģisko nepieciešamību apmierināšanu. Viņš tak to nemaz neslēpj. Sava veida pieķeršanās viņam ir, noteikti tu viņam simpatizē, bet savos plānos viņam ir citādāka meitene. Kāda? To mēs nevaram zināt. Iespējams, kkas nākotnē mainīsies un viņš sapratīs, ka tieši tevi meklējis, bet pēc "vinam esot vajadziga mazliet savadaka tipa meitene" un "nenoliegsu ka sex mums ir vismaz 4 reizes nedela" es justos maigi sakot netīra.
01.11.2013 10:20 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Šādu rīcību var tulkot sekojoši: "Šobrīd man ir labi ar Tevi, bet ģimeni un nopietnas attiecības es ar Tevi nespēju iztēloties un nevēlos". (vismaz šajā dzīves posmā)
Es arī esmu no tiem, kas domā tālejošāk, un man, satiekoties ar sievieti, ir svarīgi spēt viņu iztēloties sievas un mammas lomās. Ja es to nevaru, tur nekas vairāk par īslaicīgām attiecībām nesanāks .. un arī, tiklīdz es jūtu, ka kādā no šīm lomām sieviete ir nederīga, tā tur čuš vien sanāks.
Ir gan zināms arī tas, ka cilvēki mēdz būtiski mainīties svarīgos dzīves pagriezienos kā, piemēram, bērniņa ienākšana dzīvē, bet šis ir risks, kuru es neuzņemtos un necerētu, ka nu sieviete mainīsies uz man vēlamo pusi pēc bērna dzimšanas .. tā ir sevis maldināšana.
01.11.2013 10:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šis izklausīsies briesmīgi.. bet tā tiešām varētu būt:
Nezinu, bet izklausās, ka vizuāli varbūt neesi viņa gaumē.


Katrā ziņā.. nav ko gaidīt lielo brīnumu.. Viņš pateica, ka nekas nopietns nebūs.. stāsta par randiņiem, + Tavas interneta iepazīšanās.. Tā kā .. beidz sevi spīdzināt :)

Beigu beigas nepagaja pat 3 stundas ka vins bija pametis visus darbus un bija klat ar visam zalem kas varetu lidzet,to visu atlikuso dienu vins rupejas par mani,gatavoja est,taisija tejas,es sajutos ta itka butu slima nevis ar parastam vedersapem kas ir ikmenesi!

Tā ir vienkārši cilvēciska attieksme! Nevajag jūtas pīt it visur!

vins ari vienmer pamana ja esmu sev iegadajusies kautko jaunu,no velas,no drebem,aksesuarus...un iisteniibaa ta var turpinat un turpinat!

Ir naivi domāt.. ja puisis ar mani guļ bez saistībām, tad viņš ārpus gultas izturēsies rupji, vēsi un vienaldzīgi. Bet normālu komunikāciju nevajag uzreiz jaukt ar mīlestību :)
01.11.2013 10:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits