Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribas uzspert visu gaisā

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es jau nezinu kam to pateikt. Bet man ir tāds emociju uzplūds, raudu kā kucēns.
Bijušā drauga jaunā draudzene ievērtēja mani draugos ar ekstra seksīgu foto ar manu bijušo draugu. Tas ir briesmīgi, jo lai vai kā, es 3 gadus biju kopā ar to cilvēciņu, es viņu cienīju, cienīju viņa bijušās un nekad neatļāvos kādai spert acīs ka mums ir attiecības. Man pietika prāta, es biju laba. Bet kāpēc man tas ir jāredz? Kāpēc?
29.10.2013 23:34 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Malacis, Gurri!

Man atkal ir tieši otrādi- drauga bijusī visu laiku neliek mierā. Gan mani, gan viņu skatās. Nu labi, lai jau cilvēks "laiko" tās bildes, bet tie sīrupa saldie komentāri... Grrr. "Smukulītis! Vai, cik tu te izskatīgs!" Bildē, kur abi esam kopā "Nu ļoti glīts tu te!" Bet nu neņemu galvā, lai jau meitene perās :D
01.11.2013 13:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Viss ir ok, es statistiku vairs neskatos :D
01.11.2013 13:23 |
 
Reitings 78
Reģ: 28.10.2013
Lasot tiešam spēj būt arī tādas maitas,tiešam esi vienaldzīga pret to!Ieliec svaigu bildi kur smaidi un esi skaista par spīti tam,nebloķē biežāk skatīsies,redzēs tavas laimīgās bildes vairāk aizsvilsies :)

Bet nepazemojies,turies :)
01.11.2013 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man pietika prāta, es biju laba. Bet kāpēc man tas ir jāredz? Kāpēc?


Jo cilvēki ir dažādi. Viņa nav tāda kā tu un viņa uzvedas savādāk. Mēs varam būt cik labi vien gribam, bet tas nenozīmē, ka citi cilvēki arī tādi būs. Tā nu tas ir.
Protams, visas rētas ir svaigas, tāpēc sāp vismazākais sīkums, kas saistīts ar to cilvēku, bet tomēr...tie ir tikai dr.lv un tikai profila apskate. Nav jau tā, ka viņi atnāca pie tevis uz darbu vai apsēdās pie blakus galdiņa un sāka pozēt ar savām attiecībām.
Ignorē viņu. Nekādā veidā neparādi, ka tevi tas ietekmē vai izraisa emocijas.
Laiks dziedē visu. Izsāpi sāpi, izraudies, jo tādas emocijas ir pilnībā saprotamas, bet pēc tam celies un turpini savu dzīvi. Viņš ir bijušais. Tu atradīsi labāku.
01.11.2013 13:04 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
es tiešām pilnībā izprotu to pretīgo situāciju, kas sanākusi. visas šito bijušo, svarīgo cilvēku sāpes ir drausmīgas.
es šodien arī sakašķējusies un uzvilkusies par kaut kādu sīkumu, ieeju draugos, manējais izskatījis savai bijušajai pusgalerijas un draugos uzaicinājis. sīkums, bet aizķēra.
01.11.2013 13:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es arī nepasūtu statistiku. un ziniet, ir daudz vieglāk dzīvot, nevis tagad domāt, kāpēc mani skatījās utt. tas ir sviests. bet nu jā, kurš tad sunim asti cels, ja ne pats? tas attiecināms uz cilvēkiem, kuriem statistika nepieciešama kā ēdiens gandrīz.
ieteiktu nebloķēt. tas tiešām viņu tracinās.
piekrītu tam, ka tā sieviete droši vien nav pārliecināta par savām attiecībām, ja tā dara. varbūt viņi nemaz nav tik laimīgi un kas to, lai zina, vai maz ir kopā.
01.11.2013 12:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu viņi parāda, ka viņiem ir attiecības. samierinies. tas, ko viņa dara, nav aizliegts. labāk nodarbojies ar citām lietām un neej draugos tik bieži. neko daudz nevaru ieteikt. tev nav pamata būt dusmīgai. jā, tu esi sāpināta, bet ko padarīsi..
01.11.2013 12:54 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
Man ar tā pat ir ,tikai atšķirība ka neesam kopā 2 gadus jau.:D biju izdzēsusies uz kādu brīdi no draugiem.Piereģistrējos un šis uzreiz atrada mani ,katru otro dienu čekoja manu profilu-apmēram tā it kā savas dzīves nebūtu... :D tad vēl viena viņa bijusī ar visu laiku mani reido draugos ar saviem n-tajiem profiliem :D :D

Bet tavā gadījumā šķiet ,arī varētu viņš tevi spiegot no tās čikas profila-vairs nekas mani nepārsteidz šajā dzīvē :D
30.10.2013 18:21 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es nelasīju visu, spēju saprast, bet es vnk nepasūtītu statistiku un miers mūros.
30.10.2013 17:27 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
pilnībā var saprast, kāpēc ir izveidota saruna. tādā brīdī miljons domas un emocijas lidinās prātā. ko varu pateikt? esmu bijusi līdzīgā situācijā un savu prātu nomierināt nevarēju. tie visi bezspēcībā izkliegtie lāsti, naids un apātija. tam visam nebija un nav jēgas. bijušā jaunās attiecības jau neko nemaina, nu kas tad mainījās? nekas taču! tu vienkārši par to uzzināji, tas viss. nevari gaidīt, kad tavs bijušais izšķīdīs tevī, kā cukura grauds ūdenī, neturpinās dzīvot savu dzīvojamo un dibināt jaunas attiecības. tāpat tas, ko viņš jūt pret tevi, paliks tur, kur tam jāpaliek, un jūsu kopā būšanas laiku nevarēs izdzēst neviena esošā un vēl nākamā. galvenais, lai tagad tevī nepamostas tās kareivīgās alkas - gribu sev, neatdošu citai! atceries, kāpēc jūsu ceļi šķīrās, un dzīvo tālāk! turies! :)
30.10.2013 17:22 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu šokā.. te vairums tiešām ir dīvainas lai neteiktu vairāk....

Vairāki komentāri par to, ka ja jaunā draudzene apskata bijušo draugos, tad jau noteikti viņiem tur attiecībās nav kas kārtībā... Sviests... kur sakars???

Es arī esmu iečekojusi savu puišu bijušās draudzenes, bet nu tīri aiz cilvēcīgas ziņkāres turklāt tobrīd it nemaz nedomājot par to kas ir manā profila bildē...

Kas liek domāt, ka profila bilde izvēlēta speciāli priekš tevis? Kāpēc uzskati ka esi tik īpaša, ka viņa tā censtos :D

un otrkārt, ja jau bijušais, tad jau tā kā būtu jābūt vienalga, jo tas ir BIJUŠAIS.
30.10.2013 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
ba&sh- neesi gurri ex jaunā čikse? :D
30.10.2013 16:05 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
kaapeec taa jaasitas nost par taadu siikumu? bijushais tac ir un paliek bijusais, vins var kaut naakamajaa dienaa copeet sev kaadu zakji un foceeties kaa uziet.
turklaat sodien visi tik focee sevi jebkur un jebkaa, tad buutu pasai jaaparedz,ka agraak vai veelaak vinam buus bildes ar kaut kaadu citu.
kas slikts,ka iegaaja tavaa profilaa? nu un, paraadiija, ka vina ir kopaa ar tavu bijuso. vai arii tev liekas, ka tagad vismaz gadu tavam bijusham aiz cienas pret tevi nedriikst likt kopbildes ar savu lovi?
30.10.2013 12:47 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
a varbut ta nemaz nav vina jauna draudzene, bet vins pats!?...ir ari tadi cukas!
Galvenais pati nedari tadas stulbibas...tas tikai parada vinu smadzenu limeni!
30.10.2013 11:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ignore un dzivo talak. Zini, vina patiesiba tevi uzskata par sava veida konkurenti tadel sadi censas...:)
30.10.2013 10:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Sāpīgi nenoliedzami. Bet izsāpi un pēc tam būs vieglāk aizmirst. Sava veida šoka terapija.
30.10.2013 10:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Apskatīja Tevi zinkārības pēc.., vai arī,jo nav pārliecināta par sevi.
nav teikts,ka bildi ielika,lai Tu justos nelaimīga. pāri liek kopbildes..tas nav jāuztver personīgi. neviens jau nedoma tā-nelikšu pusgadu kopbildi ar jauno draugu,jo varbūt bijušai būs slikti un raudās. ja jūtas laimīga,tad ielik kopbildi.
30.10.2013 09:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Klausieties, šitā tēma slēgta, vakar man bija pamatīgs emociju murskulis, neesat nekad bijušas tādā situācijā? Ko pārmetat? Esmu es emocionāla, neesmu vienaldzīga, īpaši ja tas cilvēks reiz man bijis kā vislabākais un uzticamākais draugs, un man otra tāda drauga nebija, un tagad, protams sāp sirds, jo kontaktus esam pārrāvuši pavisam.
Un es neko nedarīšu.
30.10.2013 09:44 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Piekrītu Gangsteram un skarlet_.
30.10.2013 09:41 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Viņa nav tik simpātiska kā es

Tā saka visas greizsirdīgās, pāri netikušās bijušās.
Bet tu tagad sēdi un raudi gaužas asaras, kamēr viņa ir kopā ar tavu bijušo draugu. Acīmredzot, viņā ir kaut kas tāds, kā tev nav, pat ar visu tavu simpātiskumu.
Nezinu- es tur nesaskatu neko tādu. Domāju, ka tu smagi pārspīlē savu sāpīgo emociju vadīta.

Es arī īsti nesapratu par ko ir cepiens. Tas taču ir internets. Šeit pat ir diskusija, kurā meitene kādu skatās 100 reizes dienā. Nedomāju, ka kaut kas tika darīts speciāli, lai sāpinātu. Tu vienkārši visu tā uztver. Tagad noteikti katru viņu kopīgo bildi viņi liks tev par spīti. :D
Viņa noteikti gribēja paskatīties, cik simpātiskāka tu par viņu esi. Iespējams tavam bijušajam saka to pašu: Viņa nav tik simpātiska kā es.
Pārsāpi, nepasūti statistiku un dzīvo tālāk. Kur palicis tavs izslavētais pozitīvisms, par ko šeit katru dienu raksti? Tiec pāri.
30.10.2013 09:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits