Ārējais izskats.

 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Sveikas! :)

Man te tāds jautājums iešāvās galvā. Visi jau skandina, ka ārējais izskats nav svarīgs utt., bet patiesībā jau ir, nu vismaz pirmajam iespaidam. Tātad cik ļoti/vai vispār sabojājas jūsu iespaids par cilvēku ar nesakoptiem nagiem vai ne pārāk tīriem matiem, saburzītām drēbēm? Ko jūs padomājat un vai tas maina kontaktēšanās stilu ar šo cilvēku?

28.10.2013 21:17 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.05.2011
Heh.. Ikdienā esmu mākslas iestādē un te cilvēki pret to attiecas daudz brīvāk. Neviens nesmird, matus mazgā, cik var sakopjas, bet ģērbjas brīvi, traki un jā, reizēm arī nevīžīgi. Vienlaikus tajā ir savs šarms un kopējais stils. Pie mums nāk pozēt visdažādākie cilvēki, arī trūcīgi un īpatnēji ģērbti, bet jaunieši ir laipni un neiespringst uz ārišķīgo. Drīzāk interesanti ir cilvēki savā būtībā.. Bet stāsts nav par hard core netīreļiem, vienkārši par iekšējo brīvību un koncentrēšanos uz lietu, uz rezultātu nevis savstarpējs karnevāls, kam koptāks manikīrs un uzspodrinātas kurpes. Who cares?
29.10.2013 20:59 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Principā man vienalga par citiem, bet, protams, patīkamāk ir kontaktēties ar koptu cilvēku. Galvenais, lai cilvēks ievēro higiēnu - nesmird un nestaigā netīrās drēbēs. Pārējais, t.sk. stila izvēle, lai paliek viņa paša ziņā (protams, nav runa par potenciālo otru pusi).

Un tai, kura te minēja par to, ka pumpas uz sejas ir nekoptuma pazīme, vai esi dzirdējusi kaut ko par taukainu un problemātisku ādu vai veselības (hormonālajiem) traucējumiem?
Man pašai ir problēmatiska sejas āda un daudz naudas tērēju dažādiem kopšanas, ārstnieciskajiem līdzekļiem un ārstu, speciālistu apmeklējumiem. Bet ir jau cilvēki, kuriem tādas naudas nav, tad automātiski viņi ir nekopti, jo nevar atļauties iztērēt simtiem latu ādas veselības uzlabošanai?
29.10.2013 21:04 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nopriecājos par kadria ierakstu. Superīga attieksme. :) Jo man liekas autobusos ,uz ielām ,dažādās iestādēs cilvēki pārāk pēta viens otru un ne tikai jaunieši arī itkā prātā sen nobrieduši cilvēki! ja ir divi paziņas kopā aprunā- ...paskaties tam acis šķības, tam nagi netīri. Kāda starpība? Domāju ,ka vienīgais uz ko vajadzētu skatīties ir -katram pašam uz sevi.
29.10.2013 21:08 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man vizuaalais tels ir loti svarigs! Loti! man kaut ka uzreiz zud ciena, ja es satieku cilveeku, un vinam mati nedelju nemazgati, nagi kaa bildee, uz biksem kkads kleksis veel.. manuprat, netiriba ir lielaka serga, kada vien civleku viduu pastav. un nerunaju pa krasosanos utt. es dazreiz esmu ieveerojusi, ja , piemeram, sanak sedet runat ar cilveku, no kura kaut kas man atkarigs un ja vinam ir kaut kas netirigs kermeni , es vienkarsi negribot luuru uz to vietu :D it seviski man vemiens nak no spekainiem matiem ar blaugznu pleksnem :D :D nezinu, nav tam visam attaisnojumu. es , piemeram, celos atrak , lai sakoptos un tapec man neliekas , ka attaisnojums ir - oi es nogurusi, nav laika utt.
29.10.2013 21:13 |
 
Reitings 63
Reģ: 22.09.2013
Ja kādu reizi redzu nesakoptu cilvēku, tad tas nav nekas īpašs. Ja redzu, ka cilvēks regulāri ir nesakopts, tad varbūt nedaudz mainās domas. Bet kopumā laikam mani neietekmē cilvēka izskats. Man laikam būtu vienalga vai viņam ir kopti vai nekopti nagi, vai taukaini vai tikko mazgāti mati. Katrs taču dzīvojam kā gribam un kā varam.
29.10.2013 21:54 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
Man ir svarīgi,lai mati ir tīri- vot,kā matus var nemazgāt, es nesaprotu. Arī tās visas copītes, messy buns un zirgastes neglābj situāciju. Mazgāju matus katru dienu, un, ja kādu dienu nesanāk, reāli negribas pat ārā no mājas iet. Tas pats ar nagiem- ja ir tīri, kopti, novīlēti, bez lakas- viss kārtībā, bet ja ir nolupuši, nograuzti, nolauzti, vienkārši ir pretīgi.

Man ir patīkami, ka apkārtesošie ir tīri, kārtīgi un kopti- nav runa par špiļkām un sarkanām lūpām, bet vienkārša, neuzkrāsota seja ar tīriem matiem un nagiem. Un tas ir minimums,kuram laiks jāatrod- tāpat kā paēst. Tā vienkārši ir elementāra cieņa pret apkārtējiem.

Vispretīgākās ir tās meitenes,kas ir sapucējušās, sakrāsojušās, sasauļojušās, bet nagi netīri, mati taukaini, pieliktās šķipsnas krīt nost, un caur saldu smaržu mākoni jūtama sviedru dvaka. Tas uzdzen šermuļus,un es nesaprotu,kā tādām vīrieši vispār tuvojas.
29.10.2013 22:01 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
* bet ja ir nolupuši, nograuzti, nolauzti, un tomēr uzlakoti
29.10.2013 22:02 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Iespējams, ka tam nepievēršu pietiekamu uzmanību, bet man liekas, ka ikdienā nesanāk kontaktēties ar cilvēkiem, kuriem būtu tādi izteikti nekopti nagi vai netīri mati. Un saprotu, ka ne visiem ir laika un līdzekļu būt perfektiem.
Vairāk ievēroju to, ka cilvēki neprot ģērbties, neprot kombinēt krāsas, velk pavalkātus džinsus un džemperus, topiņus tur kur vajadzētu vilkt svinīgu vai lietišķu apģērbu. Bet tā ir viņu izvēle, lai jau katrs dara kā grib.
29.10.2013 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits