Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mohito veikals

 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Sveikas!
Kāda ir bijusi šajā veikalā? Kāds tur ir piedāvajums ziemas mēteļiem un zābakiem? :)
24.10.2013 17:08 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Biju pirms pāris dienām, nepatika man tur mēteļi.
Zābakus, manuprāt, vispār nav prātīgi pirkt tādos veikalos kā Mohito, Zara, Mango...
24.10.2013 17:12 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
man atkal patīk tie mēteļi, tādi ar pūciņu :D nopirku tur pagaišgad, liekas manējais ir labākas kvalitates nekā tur ir tagad, bet nu nezinu, ej un skaties pati.
zābakus gan labāk skatīties kādā apavu veikalā....
24.10.2013 17:14 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nesen vienā diskusijā meitenes minēja, ka šajā veikalā sakārti pagājušās sezonas ziemas mēteļi, kā ir patiesībā - nezinu :D :)
24.10.2013 17:19 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.05.2014
Pretigs veikals ! Nekad tur neiesu vairak un neieteicu citiem ! Personals loti nelojals un ne pretim nakoss pie klienta. Bija situacija Mohito Riga Plaza- meita nopirka svarkus, atnesa uz majam, tulit saprotam ,ka izdarija kludu ( kaut gan vina merija to pielaikosanas kabine, bet biezi veikalos ir speciala gaisma, lai ieraudzit sevi labaka"forma , neka ir realitate ). Pec 2 dienam aizbrauca atgriezt, un personal atlava tikai mainit. Mainit nav par ko, jo apgerba kvalitate neatbilst parspiletam cenam ! Uz daudziem lugumiem, skaidrosanu ka meitai tikai 18 un vina kludijas , ka vajag naudinu nopirkt tiesam vajadzigo mantu, personals neatsaucas. Uzvedot sevi loti loti auksti un strikti.Pat veikala vaditaja Aija Bite atlava sev teikt- jus varat vairak neiet pie mums . Latvija ir daudz labako veikalu , kur personals loti izpalidzigs un saprotoss , un drebes augstakas kvalitates par zemako cenu - Promod , Zara,Strardivarius, Lindex , HM etc, lai mana kaja kaut vel vienu reizi skersotu Mohito !
22.05.2014 11:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits