Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kāda ir strādājusi Narvesen?

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
precīzāk Valdemāra ielā 2 un varētu pateikt kāda ir vadība un attieksme?

Lasiju,ka visi Narvesen tgd ir frančīzes,katram savs priekšnieks.


Varbūt kāda, kura strādā vienalga kurā narvesen, varētu padalīties info par to cik stundā maksā?
22.10.2013 17:09 |
 
Reitings 328
Reģ: 03.05.2013
Pati neesmu strādājusi Narvesenā, bet ņemot vērā to, kā maksā vietās, kas ir saistītas ar tirdzniecību, tad es domāju tas varētu būt 1.20/h - 1.30/h pēc nodokļiem.

Un jā, to 1.20/h es redzēju, ka piedāvā sludinājumā kā algu.
23.10.2013 10:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc dažādos Narvessenos atšķiras kafijas cena?
23.10.2013 10:03 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
esmu strādājusi Narvesenā, ne tieši tavā nosauktajā, bet vienā no centra Narveseniem. Nostrādāju tur ~ 3 mēnešus un uzrakstīju atlūgumu, jo attieksme bija diezgan slikta, lai neteiktu vairāk. Tā kā manā Narvesenā ( droši vien, ka visos ta ir, bet varbūt nav , īsti nezinu) bija tā, ka pēc pārbaudes laika alga jāmaksā lielāka, tad pēc diviem mēnešiem tā teikt centās tikt vaļā. Nu tur skaidri varēja redzēt, ka nekad nekas nav pa prātam, lai kā un ko es darītu. tad sāka izdomāt visādas lietas, ko es neesmu darījusi, es vēl teicu viņiem , lai skatāmies kamerās kopā, bet to , protams, vienmēr atteicās. Tad arī no apsargiem uzzināju, ka dažas meitenes šeit ļoti ātri mainoties, un jautāja man kāpēc tā, tad arī sapratu. Izdomāju, ka man nav vajadzīga tādu nervu bendēšana un aizgāju.
23.10.2013 10:20 |
 
Reitings 68
Reģ: 30.09.2013
Latvijā ļoti daudzi Narvesseni darbojas uz franšīzes pamata, tā kā ne visos attieksme un vadība ir vienāda.
Pēc būtības arī uzņēmumiem, kas izmanto franšīzi, jābūt tādās pašās cenās, kā Narvessenam, bet ne vienmēr tas tiek ievērots, tādēļ cena var atšķirties.
23.10.2013 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits