Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola

 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
atradu aizdomīgi labu piedāvājumu.. un, protams, ka viss liekas pārāk labi, tāpēc gribētu jautāt jūsu viedokļus par autoskolu - navigator? vai kāda ir šeit mācījusies un likusi tiesības? kā tur ir ar tām braukšanām, kādi pasniedzēji? cik ilgi likāt un kā patika mācības šajā autoskolā?

vai citiem ieteiktu šo skolu? :) interesē atsauksmes.. ir pienācis tas brīdis, kad jau ilgi domāju par to, ka vajadzētu sākt likt, bet tālāk par domām netieku un šodien uzskrēju virsū šim:

https://cherry.lv/autoskola-navigators-teoretiskas-b-kategorijas-apmacibas-92-percent-davana-brauksanas-nodarbibas

ko sakāt? :)
20.10.2013 12:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tas nav aizdomīgs piedāvājums, daudzas autoskolas ik pa laikam tirgo teorijas kursu par 1.99, 3.99, 5.99 un tamlīdzīgi.

Autoskola, kurā mācījos es (Glorija) arī ik pa laikam tirgo kuponus.

Ko iegūst autoskola:

Klientu, kurš pēc tam maksās viņu instruktoriem,
kurš maksās par pirmo palīdzību,
kurš (ja būs slinks) maksās par eksāmena pārlikšanu,
kurš neaizies pie citiem :)

Izlasi kas cenā iekļauts, kas ne, sazvanies un noskaidro, ar kādiem vēl maksājumiem jārēķinās.

Teorijas kurss nav tā dārgākā daļa visā automācīšanās epopejā.

Pirms pirkt kuponu, noskaidro, kādas ir atsauksmes par konkrēto skolu, salīdzini, kādas ir cenas par braukšanas nodarbību pie viņiem un citur. Varbūt ietaupīsi uz teoriju un pārmaksāsi par braukšanu.

Ja šī skola nav laba, gaidi citus kuponus, viņi bieži parādas.
20.10.2013 12:36 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Neiesaku uzķerties uz pārāk lētām cenām, sevišķi,ja mācīsies no O!
Autoskolai ir kaut kā jāpelna un jāmaksā gan teorijas pasniedzējiem,gan administrācijai. Skaties,ka mēģinot iet pa lētāko ceļu, nesanāk dārgāk. Man sanāca.
Gāju Mustangā, tur bija akcija,ka 15ls visa teorija, dokumentu kārtošana utml. 10ls/1,5h braukšana, viss tā lēti izklausījās. Bet reāli Mustangā braukšanas instruktoram par tām pirmajām 14 akadēmiskajām stundām nemaksā neko autoskola, t.i. tie 70ls aiziet tikai autoskolas vajadzībām, instruktoram Tu esi tikai kā izdevums,jo ir jāapmaksā degviela,savs laiks utt. Tad padomā cik instruktors ir ieinteresēts Tev ātrāk visu iemācīt.
Es biju izcili stulba un pie "Mustanga"instruktores nobraucu 26 nodarbības, neko diži neiemācījos, neko ar baigi nemācīja, visu laiku dzina pa vienu un to pašu maršrutu, tāpēc bija nenormāls stress,ja pēkšņi apstākļu dēļ vajadzēja braukt pa citu ceļu.
Pēc tam aizgāju pie cita instruktora no citas autoskolas, maksāju vairāk un jūtu par ko. Par kvalitāti tomēr jāmaksā!
20.10.2013 12:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es autoskolā ar atlaidi arī samaksāju ap 15 Ls par teoriju+dokumenti, bet mani neviens nečakarēja - nobraucu tikai drusku vairāk par minimālajām stundām. Atkarīgs no skolas, n visur ir negodīga administrācija un negodīgi instruktori.
20.10.2013 13:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
..ne visur.

pirmos 70 ls autoskolai maksā visur, tatad braukšanas instruktoru neietekmē tas, cik tu samaksā par teoriju.
20.10.2013 13:14 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
paldies, meitenes :)

varbūt kāda pati ir navigatorā mācījusies un ieguvusi tiesības?
vilinoši te šķiet tas, ka ir arī tās braukšanas iekļautas cenā.. uz kuponiem bieži visu ko redzu un ir tā, ka es sāktu no apaļas nulles visu, jo pie stūres tā reāli neesmu sēdusies.
protams, ka uzreiz neskriešu braukt, gribās to pieredzīti pirms tam arī dabūt, jo braukšana tajā visā ir visdārgākā :) bet svarīgi ir tas, lai arī to teoriju u.c. lietas iemāca labi :)
20.10.2013 14:24 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Neiesaku ņemt lētos piedāvājums, ja tomēr izlem to darīt, tad kārtīgi izlasi līgumu ar autoskolu, jo tur mēdz būt ļoti neizdevīgi punkti, kas liek pārmaksāt.
20.10.2013 14:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits