Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu suni

 
Reitings 65
Reģ: 13.09.2013
Sveikas meitenes :)
Kādu laiku apsveru domu paņemt suņuku no patversmes, bet diemžēl nav nekādas pieredzes ar suņiem. Vienmēr ir bijuši tikai kaķi.

Tāpēc man ir daži jautājumi:
1. Cik apmēram mēnesī aiziet nauda par maza vai vidēja auguma suni?
2. Cik saprotu, viņam kaut kādas potes arī būtu nepieciešamas? Cik bieži, un cik tas apmēram maksātu?
3. Cik ilgi viņu drīkst atstāt dzīvokli vienu? Cik bieži viņš būtu jāvadā ārā?
4. Kāda ir procedūra, ja ņem no patversmes? Vai par to ir jāmaksā?
5. Vai ir vēl kaut kas svarīgs, kas man būtu jāzina?

Lūdzu padalieties savā pieredzē, kad paņēmāt savu pirmo suni :)
15.10.2013 14:46 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man staffs ēd ~3.5ls nedēļā
Vienu atstāju cik ilgi vajag , ja ir nepieciešamība varu pat uz 3 vai vairāk dienām , man nav saprotama šitā baidīšanās atstāt suni vienu. Ārā vedu no rīta un vakarā kopā ne vairāk par 30 min , dažreiz brīvdienās uz parku
Mūsu suns nav potēts un arī netiks, neredzu tam nepieciešamību, ja nelaiž klāt citus suņus un nekur nevazājas ...
15.10.2013 14:52 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
2.visi dzivnieki patversmes ir vakcineti.
3.ja suns ir iemacits un nav garlaicigi tad var atstat uz kadam 5 stundam vienu. butu javed ara ka minimums 3 x diena
4. kka tev bus ''jasamaksa'' par to suni var aizvest baribu vai naudu, tas jaruna ar patversmes darbiniekiem.
15.10.2013 14:53 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.09.2013
Dzīvoju viena, tāpēc visvairāk uztrauc, vai varētu viņu atstāt vienu, kamēr esmu darbā. Ar kaķiem šāda problēma nekad nav bijusi :D
15.10.2013 14:56 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
1.,2. - man kaķim un sunim tādas pašas izmaksas. Cik iztērēju kaķim par smiltīm kastītei, tik sunim par gaļu. Potes ir 1x gadā.
3. kā pieradini. Mans suns 3x iet ārā - agri no rīta, pa dienu un vakarā, bet pastaigas ir ilgas, vismaz stundu. Draudzenes suns gan no rīta un vakarā, pa dienu reti kad mājā pačurāja, ja nevarēja izturēt. Un atstāt vienu - atkarīgs kāds palaidnis, bet vairāk par pus/pilnu dienu neatļaujos.
4. Cik zinu, tad samaksa ir ziedojuma formā.
5. apmāci, lai ir gudrs, dāvā daudz mīlestību un rūpējies. Sagādā mantiņas, zobiem higiēniskos līdzekļus un iemāci ko drīkst un ko nē.

Tā vismaz man ar manu ķiparu iet :)
15.10.2013 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits