Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautrie suņi :D

 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Iespaidojoties no tēmas "Ņemt pieaugušu suni?", vēlos Jums lūgt, lai uzrakstat smieklīgus stāstus/atgadījumus ar Jūsu suņiem :) Vārdu sakot, jebko, kas ir interesants un liek Jums smaidīt/smieties :)
11.10.2013 20:46 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kad biju stāvoklī, tad man vīramātes suns (kucīte) bija uzmeties par neparastu sargu- neviens nedrīkstēja mani aizskart, kur nu vēl samīļot! Bija klāt visu laiku, kad biju mājās :D biju riktīga ņedatroška :D
Piedzima puiši, sargāšana beidzās, sākās bēgšana no puišiem :D
11.10.2013 20:50 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Tagad man liek smieties divi lieli nedarbi ko mana meitene izdarīja pēc operācijas mājas. Izgāju uz 10 min uz veikalu atnāku apakaļ un man istabas durvīm ir viss polsterējums noplēsts likās ka viesulis ir aiz durvīm.
Un brīvdienu rītā patīkamais pārsteigums ieraugot ka suns ir nogaršojis dārgākos apavus kuri ir mājās.

Un tagad nesen ejot gar upi ierāva mani līdz ceļiem dubļos :D

Bet tādi mazi un smieklīgi jociņi ir katru dienu no manas monstrenes :D
11.10.2013 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 3279
Reģ: 29.01.2009
Nekas baigi smieklīgs, bet parasti sasmejos, kad viņš tā dara:
mēdz vakarā iekāpt blakus dīvānā, nolikt galvu manā klēpī un aizmieg (bet tiešām tā, ka krāc un neko nedzird, kas notiek apkārt..). Tā jau viss ok, bet viņš ir tiešām liels vilks..
11.10.2013 20:54 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Amber, man arī mājās ir viena tāda monstrene, 5 mēnešus veca :D :) Katru dienu kaut ko izdomā, nu tik strādīga, tik strādīga! :D Katru dienu kaut kas jādara meitenei. Izdomā pārlīmēt tapetes, plēš nost vecās... Grib sapucēties - un tik skaties, kas viņai zobos (lūpukrāsas, matu taisnotājs, ķemme, krēms, kurpes, smaržas un kas tik vēl ne). Vēl arī istabas kārto, slotas pa gaisu, lupatas pa gaisu, viss pa gaisu :D Ravē puķudobes... Vienvārdsakot, visur jāiebāž savs deguns :D Reizēm tāda sajūta, ka viņa kopē cilvēkus... Ja redz, ka, piem., kāds ēd kko, tad arī viņai vajag (lai gan agrāk neēda).

Un vēl atsevišķa tēma - attiecības ar kaķiem. Visu laiku kasās pie viņiem :D Piem., kaķis vienkārši sēž, neko sliktu viņai nedara, bet viņa pieiet, pagrūž ar priekšējām ķepām un tad bēg prom :D Vienmēr atrod iemeslu, lai piekasītos... Jau samācījusies no kaķiem kā kauties :D Reizēm tik smieklīgi izskatās, kad divi sēž un sitās ar ķepām. Un vēl mūžīgi izēd visu kaķu ēdienu.

Reizēm tiešām nevar izsekot līdzi viņai, bet tas sagādā tik daudz prieka un smaidu! Nekad nav garlaicīgi :)
11.10.2013 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits