Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RUDENS

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Ir rudens. Dzirdu, kā cilvēki man apkārt īd, ka ir auksts, slapjšs un drūms laiks. Tumšie vakari un garlaicība. Nevaru teikt, ka mani tas izbrīna, bet drīzāk nomāc, ka apkārtējie nemāk baudīt katru konkrēto gadalaiku. Varbūt, man tādi cilvēki gadījušies apkārt. :)
Man personīgi rudens ir mīļākais gadalaiks. Jā, varbūt tādēļ, ka man ir dzimšanas diena oktobrī. Bet jebkurā gadījumā, es cenšos no katra gadalaika ņemt kādu labumu. Man rudens ir pārdomu laiks, sevis lutināšanas laiks. Liekas, ka viss ir nedaudz pierimies, cilvēki mierīgāki. Pēc iespējas vairāk gribās laiku pavadīt ar otru pusīti. Šajā laikā mums aktuāli ir atrasties pie dabas, pastaigas parkos, mežos, pie upes vai jūras. Saģērbties silti, silta tēja termosā un aiziet. :) Vakaros sveces, pleds, tēja un kāda jauka filma. Tā pat dzīvoklī ir dažādi sīkumi, kas atgādina ka ir iestājies rudens. Sveces ir dzeltenas, oranžas, tumši sārtas. Vāzēs miķelīši un mārtiņrozes. Virtuvē divi lieli ķirbji. Šur tur mazi keramikas ķirbīši kā dekori. Tas viss padara šo gadalaiku siltāku un patīkamāku. Protams, brīžiem paveroties pa logu ir diezgan nomācoši, īpaši ja līst, bet visam var atrast savus plusus.




Kā ir ar jums? Vai ir tikai viens mīļš gadalaiks un pārējos vienkārši "pārciešat"? Kādās ir jūsu mīļākās nodarbes rudenī? Varbūt ir kāda tradīcija, ko darāt, konkrēti šajā gadalaikā? Vai varbūt kā dekorējat māju? Labprāt uzzinātu, kā citas pavada konkrēti šo gadalaiku, savādāk sāk likties, ka es vienīgā sajūsminos par rudeni. :)
09.10.2013 15:10 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja tā padomā, rudens aiz loga, tāpat, kā jebkurš cits gadalaiks, neievieš krasas pārmaiņas manā sadzīvē, rīcībā, domāšanas veidā utml.
Laikam mainās tikai apģērbs, ko velku un minimāli brīvdienu pavadīšanas veids - tas tāpat ir izvairīšanās no sēdēšanas mājās.
Nekad nesūkstos par gadalaikiem, nokrišņiem, gaisa temperatūru ārtelpās. Pārstāvu viedokli, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, tikai nepiemērots apgērbs.
09.10.2013 15:17 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Es mīlu vasaru, pavasaris patīk, ziema un rudens - riebjas un tos ar ļoti lielām grūtībām pārciešu :) Rudenī dažas pastaigas, Sigulda, purva laipas un tad sākas ''neko nedarīsim, pasēdēsim un paskatīsimies filmas'' laiks :) Un tu neesi vienīgā, es pazīstu vēl divus cilvēkus, kuri ir sajūsmā par rudeni (pārējie gan rudeni necieš :D )
09.10.2013 15:23 |
 
Reitings 182
Reģ: 14.09.2013
Es mīlu rudeni. Bet man patīk visi gadalaiki. Ziemā ir vnk grūtāk, jo salst. Citādi ziemā ir forši - ja sēdi siltā istabā un skaties pa lielu logu laukā. Turklāt ir ZS, un tas ziemu padara iespējamu. Pavasarī ir drausmīgi forši, ļoti priecīgi. Nekas nelīdzinās tam priekam pēc smagas ziemas, kad viss paliek silti, smaržīgi. Tas ir īpaši. Vasara tāpat kā pavasaris - prieks par to, ka var plāni ģērbties un būt laukā. Vasarā ir silti - beidzot un līdz ar to komfortabli. Rudens atšķiras. Tāpēc tas ir visskaistākais, pieklusinātākais, baudāmākais katrā ziņā sajūtām.
09.10.2013 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Labprāt dzīvotu gadalaikā pa vidu starp pavasari un vasaru. Ļoti nepatīk Latvijas klimats, pārāk karstas vasaras, pārāk gari rudeņi un pārāk aukstas ziemas, mani tas ļoti ietekmē.
09.10.2013 15:28 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Man rudens patīk. Jau vien tāpēc, jo man rudenī ir dzimšanas diena. :) Pārējie gadalaiki arī patīk. Katram ir savi plusi.
Runajo tieši par rudeni - man patīk pastaigāties pa parku, apkārt krāsaini koki un krāsainas lapas jau nokritušas. Man patīk pēc pastaigas vēsā un vējainā rudenī ienākt istabā, iedzert siltu tēju, ieslēgt kādu filmu. Ir tādi vakari, kad viena esmu mājās, tad nu uztaisu tēju vai kafiju, apsēžos pie loga un vēroju to, kas ārā notiek. Tāpat ir arī ziemas mēnešos. Vispār man šie rudens un ziemas mēneši asociējas ar mieru un klusumu :)
09.10.2013 15:34 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Par rudeni priecājos tikai tāpēc,ka rudenī man ir dzimšanas diena,bet tā viņa varētu arī nebūt. Nomāc mani tas drūmais laiks,lietus,asais vējš,tumšie rīti. Ziemu vsp gaidu ar paniku.
09.10.2013 15:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
man ļoti patīk pavasaris. Taču katrā gadalaika ir kas labs:)
09.10.2013 15:45 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Katram gadalaikam ir savs šarms, arī rudenim. :) Nu, man nepatīk tumšie vakari, drēgnais laiks, aukstais vējš. Bet - patīk baudīt krītošās/nokritušās lapas, bauda acīm, cits gaiss, tāds dzestrs un, ja skatus rudenī var baudīt no siltas istabas ar tējas krūzi vai braucot auto, tad man ļoti patīk. :) Tādas baigās tradīcijas nav, tik, cik nopirkt kādu apģērbu ziemai, sapirkt gardas tējas, medu un smaržīgas sveces. :)
09.10.2013 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits