Kā lai klūstu par koptu sievieti?

 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
Labdien!Esmu 33 gadus jauna/veca sieviete.Divu bērnu māmiņa.Nesen izšķīros no 11 gadus ilgas laulības.
Vienmēr esmu spējusi atrast laiku citiem,bet laika sev man ir pietrūcis.Esmu bijusi pavirša pret savu izskatu,kas laikam arī nepatika manam vīram,tādēļ viņš atrada sev skaistu,koptu sievieti.Esmu gana simpātiska,tikai laikam neesmu iemacījusies izcelt sevi.Māte man bija alkoholiķe,nebija kas iemāca sieviešu gudrības.
Tādēļ nāku pēc padoma pie Jums,mīļās meitenes.Ar ko ir jāsāk?Kā vispār notiek tā sevis kopšana?Skaidrs,ka seju jākopj katru dienu,bet,piemēram,kā ir ar pēdām un visādiem tiem līdzekļiem kā skrubji utt.Es tiešām gaidu Jūsu padomus.Cik laika dienā veltat sev?Kā lai iegūst koptus matus?
Esmu apņēmības pilna,jo gribu,lai b;erniem nu ir skaista mamma un,protams,nākotnē,lai,kad satikšu vīrieti,es viņam būtu pati skaistākā!!!!!!
Tikai,lūdzu,bez nosodījuma,kādēļ esmu sevi nolaidusi.
08.10.2013 09:36 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
susļiks,tu vari sevi neapgrūtināt atbildot uz maniem jautājumiem,es domāju atradīsies meitenes,kurām nav grūti man šo visu apskaidrot.Varbūt tev tas liekas pašsaprotami,bet man nē.
08.10.2013 10:58 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
ja iekšējā pasaule mirdzēs, būsi harmonijā ar sevi, tad arī ārēji jutīsies skaista. es nedomāju,ka tu esi nesakopta sieviete,tu vienkārši tāda jūties. pati vien tikko atzini,ka esi bijusi pie friziera,tas jau vien pierāda to,ka rūpējies par sevi. nav jau obligāti jaiet pie vizāžistiem,uz manikīriem utt....
ja gribi justies skaista uz brīdi- uzlako nagus,uzkrāso lūpas,aizej uz veikalu-nopērc tikai sev kaut ko (ne bērniem), sapucējies..bet tas būs uz īsu brīdi,tā teikt, butaforija...
08.10.2013 10:58 |
 
Reitings 123
Reģ: 02.10.2010
Vispār jau grūti ta pateikt KO darīt,ja nav redzēts pats cilvēks ;)
08.10.2013 11:01 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es domāju, ka galvenais ir apgriezt matu galus, mazgāt matus, pārējais ir ekstra. Esmu ilgus gadus ne kopusi seju, ne citus līdzekļus lietojusi, pie manikīra ne reizi nebiju bijusi, reti gāju pie friziera tikai mazliet krāsojos un vienalga labi izskatījos. Viss, ko es darīju - pēc dušas nomazgāju seju aukstā ūdenī. Tagad esmu sākusi mazgāt seju ar gēlu un ieziest ar krēmu un mazliet likt kondicionieri matos. Ja es sāktu sevi kopt tā, kā te uzskaita, tad jau es būtu baigā caca :D Bet vai to visu vajag?
08.10.2013 11:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ko jūs uizreiz sūtas sievieti pie visādiem vizāžistiem un stilistiem? Tiešām nu jau vairs pat mājās sieviete sevi sakopt neprot? Te jau neprasa par nez kādu modes dāmu kļūt,kur profesionāla palīdzība būtu vēlama,bet gan viselementārākās lietas,kas neprasa daudz naudu(jo autore minēja,ka tās nav daudz)un lielu piepūli arī ne.

Tātad pirmais,ko dari sāc ar frizūras un varbūt pat matu krāsas maiņu,ja nevēlies drastiskas pārmaiņas,tad,piemēram,matus tikai izfilē,gadijumā,ja tie ir tikai taisni,atsvaidzini matu krāsu,ja tie ir krāsoti vai nomaini to,piemēram, no brunetes kļūsti par blondīni vai otrādi,varbūt pat sarkanie/rudie toņi tevi uzrunā. Ja matus krāsot nevēlies,patīk dabiskā krāsa,tad pietiek ar frizūras maiņu. Noteikti apgriez matu galus un nākotnē dari to regulāri. Varbūt pat vēlies karē? Bet to gan ieteiktu tad,ja mati ir taisni un tiem nav tendence mitrā laikā viļņoties.

Uzzini savas pilsētas labāko uzacu meistarīti,jo ar uzacīm var noiet greizi,ejot pie neprašas. Krāso uzacis,pirmajā reizē,lai to izdara meitene pie kuras iesi veidot formu,pēc tam vari nopirkt krāsu pati,drogās ir estel krāsa,ņem brūno toni vai melno,bet,manuprāt,brūnais ir labāks,krāsot var pati,tikai esi akurāta un uzmanīga,ar laiku jau iemanīsies krāsot kā profiņš. izteiksmīgas uzacis izcels tavas acis. :)

Vai zini kā noteikti savu tonālā krēma toni vai pūdera toni? Ja,jā tad dodies uz kādu veikalu kur pārdod kosmētiku(piemēram, tās pašas drogas),ja tavā pilsētā ir kolonna/douglas tad dodies tur un nekautrējoties ej pie pārdevējas ar tekstu,ka vēlies atrast toni savai ādai. Ja gadijumā tavas domas nesakrīt ar pārdevējas domām,saki to viņai,citreiz var gadīties,ka pārdevējas arī ir neprofesionālas ;) , bet cerams,ka tev tā negadīsies. Jebkurā gadijumā iesaku pūderi,skropstu tušu un acu zīmuli vai laineri(ar šo mājās pie spoguļa katru dienu patrennējies no youtube video),ar laiku jau varēsi piepirkt klāt citus kosmētikas krājums. Ja nevēlies uzreiz riskēt ar tonālo krēmu,tad iesaku BB krēmu vai CC krēmu(sīkāk par tiem palasi google).

Izdomā kādu stilu vēlies sev un izrevidē skapi,tas nekas,ja iesākumā ir maz apģērba,katru mēnesi nopērc kaut kādu mazumiņu,humpalās bieži vien var atrast dažādus,tiešām labus,apģērba gabalus. Noteikti akcentē to,kas tavā ķermenī tev ir visvairāk dots,piemēram,pēcpuse vai krūtis,tomēr noteikti nevajag to akcentēt par daudz :D ja ir abi divi,tad vispār super! :) Lēnām veido savu stilu,meklē internetā vai dažādos žurnālu katalogos apģērbu kombinācijas. Nēsā aksesuārus(kas nu patīk bižutērija,zelts vai sudrabs).

Skrubi var pagatavot arī mājās,piemēram,kafijas skrubis,sīkāk gan pameklē google,tur ir ļoti daudz informācijas par to. Labs ādai ir no rītiem seju notīrīt ar kumelīšu ledus gabaliņiem. Ik pa laikam nolako nagus,iespējams ar laiku iepatiksies to darīt biežāk. Iegādājies vaska strēmeles sejai un likvidē matiņus uz virslūpas un/vai starp acīm(ja tie ir pamanāmi). Papēžus var labi noberzt ar to akmenīti,es nezinu kā pareizi saucās-pumeks laikam. Lieto krēmu rokām,pēdām ķermenim. Man nav atsevišķi krēmu katrai ķermeņa daļai,es droši varu uzlikt savu kāju krēmu uz rokām un otrādi. Var izmantot arī kokosriekstu eļļu šādam nolūkam. Šampūnus izvēlies kvalitatīvus un negāz pārāk daudz dranķus tajos,intensīvi baro tos vismaz reizi nedēļā,man patīk tautas metodes,mani mati spīd un laistās. Neaizmisti par apmatojuma likvidēšanu uz kājām,padusēs un intimajā vietā pēc gaumes izjūtas. Laba sejas attīrīšanas lieta ir māli,tomēr tur ir jāizlasa uz iepakojuma,kuri māli kādai ādai un fukncijai domāti.

Pats galvenais ir smaids un starojošas acis,pat ja jūties nomākta,izej ielās un priecājies par krāsaino rudeni,saulaino laiku vai to,ka lietus laikā tavas kājas ir sausumā. :)

Pagaidām vairāk nekas prātā nenāk.
Veiksmi.
08.10.2013 11:04 |
 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
Tātad-cik bieži jāliek tās matu eļļas?
Kā jūs kopjat kājas?
Mani vairāk interesē citu pieredze.Piemēram,kā Liene aprakstīja.Tik daudz KO jādara es laiakm saprotu,man interesē ko un kā dara citas,lai ir no kā smelties idejas,jo,kā saku,mammas prakstiski man nebija,no kā to visu mācīties.
08.10.2013 11:04 |
 
Reitings 120
Reģ: 03.10.2011
eļļas matiem- kokosriekstu, argana, makadamijas jeb brazīlijas riekstu, gatavie nopērkamie maisījumi piem. drogās DNC riekstu eļļas.
08.10.2013 11:06 |
 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
Nazīcpaldies Tev.Tu esi lieliska! :)
08.10.2013 11:07 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šitais viss atgādināja, ka sen nav raustītas uzacis :D
08.10.2013 11:07 |
 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
Siberika var nopirkt tās matu eļļas lielākos iepakojumos?DNC man leikas,ka diezgan mazi iepakojumi,bet man gari amti.
08.10.2013 11:08 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
aizej uz apteku vai kosmētikas veikalu, pasauc palīgā pārdevēju un nopērc matu eļļu un nagu eļļu. matu eļļu katru rītu 1 pilīti iesmērē (tikai) matu galos, nagu eļļu katru vakaru naga kutikulā. mati & nagi jau izskatīsies labāk.
nopērc labu sejas tīrītāju un krēmu, es ieteiktu madaras (pati lietoju, patīk), bet vari palasīties atsauksmes, pajautāt draudzenēm, vienalga, galvenais netaupi uz sejas krēmu, ļoti svarīga lieta.
dzer daudz tīra ūdens (tēja, kafija, saldinātie neskaitās)
3reiz nedēļā paskrien vai padari kādu citu sporta aktivitāti.
ar to pietiek, lai būtu smuka :) protams vēl skaistumkopšana, es piemēram pie friziera eju reizi 2 mēnešos, vaksāciju reizi mēnesī, manikīru/pedikīru taisu pati reizi nedēļā, tā pat ar uzacīm.
08.10.2013 11:09 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja tev ir pieejams siberika veikals iesaku tur iet un pirkt šampūnus,piemēram,jo tur ir bez parabēniem gan sertificēti,gan nesertificēti. Sertificētie maksā vidēji 5ls,bet,manuprāt ir to vērts,turklāt mati nav jāmazgā katru dienu,ja tu tā dari,iesaku matus atradināt. Bez sertifikātiem maksā lētāk. Tur ir arī dažādas eļļas matu augšanai,stiprināšanai utt Droši jautā pārdevējai ja kaut ko nezini,manas pilsētas vienā siberikas veikalā ir ļoti atsaucīga viena pārdevēja,nesen palīdzēja man izvēlēties matu krāsu par kuru pašlaik esmu sajūsmā. :)
08.10.2013 11:12 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
bet es taču uz tevis nereju. tāpēc tu ar' tā dari :) Es tikai gribu ieteikt, lai esi attapīgāka un patstāvīgāka, nevis kāpēcītis.. Meitenes jau uzrakstīja, ieteica (arī es tajā skaitā). Ir grūti tev ieteikt kādu sejas masku, ja nezinu, kāda tev seja. Ja būtu izlasījusi manis ielikto linku, tev vairs nerastos jautājumi par to, kādu masku lieto citas un ko tev jālieto. Laikam gribi, lai viss uz paplātes, nevis paņemt un mazliet pašai palasīt, ko cits aiz laba prāta tev ir iedevis (šajā gadījumā linku, kur tu pati vari izlasīt un saprast, kas tev mājās pieejams un ko tu varētu uztaisīt).
Matu eļļas. Mēs neesam redzējušas tavus matus, struktūru, PROBLĒMU, tāpēc arī grūti ko pateikt. Tev tie ir trausli, sausi? Taukaini? Ja tev ir vājprātā sabeigti mati, tad pārstāj krāsot (joprojām neatbildēji, vai tu krāso, nekrāso, balini vai staigā superataugušām saknēm) un jā, lieto atkopjošus līdzekļus, tajā skaitā eļļas. Ja tev mati ir veselīgi, nešķeļas un ir glīti apgriezti, tad jau nekādas eļļas lietot nav vajadzība.
Ja tomēr saproti, ka mati sauc pēc eļļas, tad liec vai nu to, kas tev ir mājās - olīveļļu (ko izmanto pārtikā) (Saulespuķu vai rapšu cepamā eļļa šeit tomēr nederēs), vai pērc specializēto, kas paredzēta matiem (to var nopirkt Drogās, aptiekās, kosmētikas veikalos. Tas nemaksā bargo naudu - sākot no lata, līdz pat entajiem latiem, ja izvēlies ko ekskluzīvu (bet tev to tagad nevajag!).
Cik bieži lieto matu elļas? Te jau atkal man tev jāatbild - atkarīgs, kāda ir tavu matu problēma un tips. Atkal jau tu nepateici, kas un kā, tāpēc mēs tev nevaram atbildēt. Ja ir supermega sabojāti, sausi, tad lieto ik pa pārdienām, PIRMS matu mazgāšanas paturot tos matos 30-1 stundai. Pēc tam mazgā ārā ar šampūnu pāris reizes. Ja ir normāli mati, vari tos palutināt ar tādu eļļas masku pēc vajadzības - reizi nedēļā vai reizi mēnesī.
kā mēs kopjam kājas? Es savas kājas, piemēram, kopju tādā veidā, ka katru dienu tās nomazgāju un apgriežu nagus. Vairāk tā kā ne pēc kā man neprasās.
Ja ir "nomīdīti", cieti papēži, tad nopērc aptiekā kaut ko, kas paredzēts tādām pēdām - kosmētisko pumeks akmeni, metāla vīli papēžiem, mīkstinošu krēmu papēžiem. Viss.
Ja tev ir nagu sēnīte, ieauguši vai kādā citā veidā problemātiski nagi, tad aizej uz poliklīniku pie pēdu speciālista PODOLOGA. Tā procedūra izmaksās ap 10 ls, bet tomēr viņš tavas kājas sakops, ieteiks medikamentus, kā ārstēt turpmāk un ko darīt. Atkal jau - tavas pēdas neesam redzējušas, tāpēc neko citu nevaram pateikt :)

Vēl kāds jautājums?
08.10.2013 11:17 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
08.10.2013 11:17 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Maniem matiem, piemēram, tās dabīgās eļļas galīgi nepatīk. Man vislabāk palīdz laba matu maska un serums.
Lieto matu tipam atbilstošus šampūnus, balzamus, maskas. Lieto līdzekli, kas aizsargā pret karsto gaisu.

Par seju tev nevajadzētu būt jautājumi, jo raxtiji, ka apmeklē reizi pa reizei kosmetologu. Gan jau tev viss ir pastāstīts tad, kas tavai ādai vislabāk.

Par pēdām - neko īpašu nedaru. Ik pārdienas noskrubēju ar pumeku un katru dienu sasmērēju ar krēmu. Kāju nagus kopju pie speciālista. Rokām nagus arī
08.10.2013 11:17 |
 
Reitings 90
Reģ: 07.10.2013
Šeit lielākā daļa runā tā it kā visas sievietes, kuras izskatās koptas pa saloniem vien staigātu.
Es, piemēram, vienīgais, ko daru ārpus mājas ir friziera apmeklējums un arī tikai labi jā pāris reižu gadā (galus apgriezt)

Lai gan esmu arī agrāk prasījusi to mammai izdarīt :D

Tātad, ko es daru?
*Reizi 3-4 nedēļās man mamma vai draudzenes nokrāso matus
*1-3 reizes gadā apgriežu galus pie friziera (jāskatās kāds tev griezums. NE visi var atļauties tik reti kaut ko darīt. Man, piemēram, ir vienkārši taisni, gari mati)
*Uzacis raustu pati (kad nu redzu nepieciešamību) Tā kā mati man ir krāsoti un daudz tumšāki par uzacīm, tad ikdienā piekrāsoju ar uzacu zīmuli. Tas dod izteiksmīgāku izskatu, kā arī noslēpj nepilnības - ja kāds robiņš gadījies.
*Reizi nedēļā cenšos matos ielikt DNC eļļiņu pret matu izkrišanu(smērēju tikai saknēs, pēc tam izķemmēju, lai tiek arī nedaudz pārējiem matiem un ar galvas masieri pamasēju, pēc tam ietinu dvielī un sēžu kādu 1/2 h), lai mati būtu veselīgāki un biezāki.
*Sejas maska arī reizi nedēļā
*Manikīrs, pedikīrs arī tikai mājas apstākļos. Ja tev nav laika regulāri lakot un sekot līdzi tav vai laka nav nolupusi, tad vajag vismaz lai vienmēr ir glīta forma, nav aplūzuši, sašķēlušies, netīri.
*Kājas? Ikpalaikam pēdas noberžu ar pumeku dušā, pēc tam kāju krēms. Skuju kājas pēc nepieciešamības, šķiet ka vismaz reizi nedēļā.

Hmm, kas vēl? Uz ātrumu nekas nenāk prātā, bet gan jau ka ir vēl :)

Man arī mamma neko neiemācīja. Viss pašmācības ceļā. Jo padomju laikos jau tāda krāsošanās utt nebija īpaši izplatīta un mamma pati neko nemācēja
08.10.2013 11:19 |
 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
Paldies,meitenes
08.10.2013 11:55 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nevēlos nekādā veidā aizskart, bet man liekas, tā jocīgi.. mamma neiemācija. nu neviens arī mani nekā īpaši nemācija.. bet pati vēlos uzlabot savu izskatu, rūpēties un lutināt sevi, tad arī atrodu sev vajadzīgo.
vai kosmētikas veikalā aprunājos ar pārdevējām, tā var uzzināt pār kko jaunu, interesantu, žurnālos, raidījumos, no draudzenēm, kolēģēm...
man ir liels, liels plaukts ar kosmētiku, matiem, ķermenim, sejai.
08.10.2013 12:00 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Sākumā uztaisīt vispārējo organisma attīrīsanu ar prakšalanu un ieiet pirti, kārtīgi iztvaicēties, ar skrubjiem noberzties un noperties. Un kartīgi iztīrīt un izvēdināt māju, izmest vecās nolietojušās nevajadzīgās lietas.
Vecais aiziet, jaunais nāk vietā:)
08.10.2013 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits