Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā jūs rīkotos dažādās dzīves situācijās?

 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Mes esam sievietes, un nenoliedzami dažādās dzīves situācijās rīkotos pilnīgi pretēji vīriešu rīcībai. Tad nu gribēju uzzināt, kā rīkotos jūs? Gribu salīdzināt un varbūt kādā situācijā vēsu prātu varēšu izdarīt kaut ko, par ko agrāk man nāktos kliegt :D

''Spēle'' pavisam vienkārša- izdomājam atbildi uz konkrēto sitūāciju, uzrakstam, un izdomājam pašas savu.

Mana kapitālā situācija(pieredzēta): Jūs dzīvojat daudzstāvu mājas 5 stāvā, jums ir mazi bērni. Ārā ir riktīgs aukstums( - 15 grādi vismaz), un jūs esat izmagājusi veļu, kuru vajadzēt izkārt uz balkona. Mugurā, pidžama un plāns halātiņš. Un jūs domājat: ai, es aši!
Tā nu jūs karat veļu, kad pēkšņi..jūsu mazais bērns ņem un iespundē jūs uz balkona.
Rezltātā esat aukstumā, bez kārtīgām drēbēm, augstu virs zemes un bērni ir vieni paši istabā.

Kā jūs rīkotos?
28.09.2013 20:17 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Tik un tā vilktu, un lai nenāk man klāt :D ja man tas darbs nebūtu kā zivij ūdens tad laikam iet prom, bet ja tomēr būtu, tad paciestu visu kaunu.
29.09.2013 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 6211
Reģ: 01.04.2009
Es ceru, ka tomēr viņš neizmantotu situāciju :D Vēl jau pēc tam jādomā, kā pirmdien parādīties darbā, tad vēl lielāks kauns būtu.
29.09.2013 18:11 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
:D superīgi. Es teiktu tāpat, bet ja nu viņam būs citi plāni attiecībā pret mani. Pat reibumā ievilktu pa zobiem :D
29.09.2013 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 6211
Reģ: 01.04.2009
Pateiktu tiešā tekstā, ka esmu iedzērusi un kļūdījos. Es esmu par atklātību :D
29.09.2013 18:05 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Hmm,
situācija: naktī, reibumā netīšām piezvanat šefam un jaukā balstiņā sakat lai aizved jūs mājās. Un viņš tiktiešām atbrauc jums pakaļ. Jūs esat apmulsusi, bet tomēr iekāpjat mašīnā..
nemaz nezinot, ka viņš jūt simpātijas pret jums.

dīvaina situācija :D bet nu tomēr, ko tālāk?
29.09.2013 18:00 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Esmu bijusi iespundēta uz terases, ar piecu min. pamācību puika veiksmīgi tika ar uzdevumu galā un es biju brīva :).
Tadag mums vienmēr ir vaļā otras terases durvis, kuras reti izmantojam.
29.09.2013 16:11 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
1. Ja berninjs ir turpat pie durvim, ar zhestiem raditu, ka vajag atvert tieshi tur, raaditu vairakas reizes, jo dazhi berni attopas atrak, un zin ko mamma grib. Tomer vinjiem patik speles, un vinji tik apsezhas un smejas par mammu, ka vinja kjemojas tur pie durvim. Tomer meginjatu pierunat savu bernu, atvert to sledzi. Lai nu kaa tur izskatiitos. Tomer neizraditu paniku, lai berni nenobitos.
2. Ja ir cilveki ara, noteikti teiktu lai sauc ara ugunsdzesejus. Kapec gan ne...tas nebutu tik ilgi, un tomer vinji ari uzlauztu manas durvis. Un lieta atrisinata.
3. Ja nav neviena majas vel, tikai berni, tad sauktu kaimnjus. Mestu kaut ko vinjiem balkonaaa da pilnigi jebko, kas pagadas pa rokai. Un censtos sildit savu kermeni ar kustibaaam.

Par mezhu .... turpinatu iet. Galu gala tapat tas beigsies. Piedzivojumi tak ir interesanti. Galvenais sanjemt sevi rokas, un nebaidities. Es domaju, ka es varetu iet un iet. Protams, ja esmu viena. Vel pa celjam iekurtu kadu ugunskuru, un vel apppestu zveru, ja celjs butu ilgi meklejams.
29.09.2013 15:58 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Es censtos izcelt durvis no enģēm. Ir gadījies, ka mazs bērns iestrēgst vannas istabā. Tad tās durvis ņēmu un dzcēlu+ man vannas istabā bija instrumentu kaste, kur bija kalts, ar ko centos izsist slēdzenes mēlīti, bet neizdevās :D
29.09.2013 15:27 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Situacija-tu atnac majas, dzivokli atrodies viena pati.Uzliec tejkannu uz gazes varities, pati aizej uz tualeti un pekshni tualetes durvis iestregst taa, ka nu nekadigi neizdodas atvert.Plusaa vel visam taa kaa majas atrodies viena, tad aizsledz ari dzivokla ardurvis, kuras no arpuses draudzene nevar atvert, jo es esmu aizverusi no iekspuses.
29.09.2013 15:03 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
pamosties naktī, esi mājās viena ar 1 gadus vecu bērnu. Gaudo signalizācija, ap māju skrien divi vīrieši un ar lukturiem spīdina gaismu iekšā pa logiem. Meklēju pie gultas telefonu, tas izlādējies. Ko darīsi tālāk??

pieslēktu dtoram tumbas un ieslēgtu melodiju-policijas sirēna :D -iegūtu laiku drpšvien atdzīvinātu telefonu-zvanītu uz policiju :D un jā bērnu skapīiebāztu :D
29.09.2013 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Situācija: sabiedriskajā transportā svārki pārplīst pa vīli


Man gadiijaas nedaudz citaadaak. Universitaatee pieliecos, lai aizshnoreetu kurpi un manas dzhinsenes paarpliisa ar skalju kkkrrrhht visaa platumaa zem viena no dibena vaigiem. Nu neko, labi, ka liidzi bija paliela soma, nesu vinju piesedzot dibenu. Paprasiiju vienai meitenei, vai var redzeet, vinja teica, ka mazliet :D Bija veel jaabrauc ar metro uz maajaam un diezgan jaaiet.
29.09.2013 14:45 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Vēl kādai ir kāda situācija? Man nekas nenāk prātā :D
29.09.2013 14:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Interesants raksts. Par to pirmo gadījumu- es pirms ~ gada atbraucu uz Dāniju un biju sarunājusi sākumā padzīvoties pie vienas latvietes dzīvoklī, kamēr viņa Latvijā. Tad nu lūk- ievēlos dzīvoklī ar koferiem, novilku mēteli un sadomāju visu apskatīt. Dzīvoklis 3. stāvā, ar skaistu skatu.. Protams, arī balkons bija. Izgāju uz balkona, papriecājos par skatu un tad pagriezos, lai ietu atpakaļ, bet balkona durvis bija aiztaisījušās. Ārpusē roktura nebija.
Mēģināju atgrūst durvis, bet viņas pat nepakustējās- kā aizslēgtas. Ņēmos kādas 15minūtes visādi, bet nekā.
Beigās jau gandrīz kritu izmisumā, domāju, ka jāsauc kaimiņi un netīšām atspiedos pret durvīm ar vienu roku un viņas attaisījās. Izrādījās, ka es visu laiku stūmu durvis nepareizajā pusē (respektīvi, tur, kur ir eņģes,nevis rokturis). :D
29.09.2013 04:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man ir bijusi situācija, kad mašīna ciet un atslēgas iekšā. Dauzīt logu nebija variants, jo tajā brīdī nebija naudas par ko sastiklot atpakaļ, bet Pļavnieki nav tas rajons, kas izceļas ar garažām, bet maksas stāvvietas, protams, Tavai mašīnai drošību negarantē, vienkārši iekasē naudiņu par to, ka Tev ir pleķītis, kur to auto vispār atstāt.
Tad nu - planšete rokā un meklēt instrukcijas. Izrādās, pietiek ar garo plāno metāla lineālu, apm metru garu, nazīti vai jebkuru citu kaut nedaudz asu priekšmetu un lietussargu ar to spieķa kātu, vai jebko citu, ar ko izķeksēt tās atslēgas. Nūūū, kaimiņus gan manas darbības pārāk nepiesaistīja, jo es ik pa laikam mēdzu kaut ko bakstīties ap savu auto, pieraduši. Taču pašvaldības policijai labu brīdi nācās skaidrot, ka vienkārši mēģinu izdabūt atslēgas no mašīnas. Viņi gan atzna, ka ieraugot autozagļa standarta ekipējumu manās rokās, nez ko pārliecināt par to, ka esmu auto īpašniece, viņi nejutās :D Ja nebūtu laika, būtu atlauzusi bagāžnieku, palūgusi kaimiņu, lai stundiņu pieskata auto un piezvanījusi labākajam draugam, lai atkal sauc evakuatoru :D
29.09.2013 02:29 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Nu traka situācija ar tām biļetēm, šausmas :D
29.09.2013 02:14 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Varu piemest vēl vienu situāciju (protams, nav nekāda dzīvību apdraudošā vai tamlīdzīgi, tīri sadzīviska) iz manas dzīves: jums ir aptuveni 10 gadi, jūs braucat kopā ar vecākiem ceļojumā. Ir tiešām lielas automašīnu rindas, lai šķērsotu robežu (neLatvijas), jūs izejat meklēt tulaeti. Maldaties ilgi, bet, atnākot atpakaļ, redzat, ka rinda ir tā aizvirzījusies, ka vecāku mašīna jau ir otrpus. Telefona nav. Jūs gribat šķērsot robežu kājām (pase līdzi), taču robežsargi to neļauj (pamatojumu nezinu) un burtiski jūs atšuj (par to robežu vismaz tajos laikos man būtu daudz ko teikt..). Ko darītu?

Un pilnīgi ar šādiem pašiem apstākļiem varētu padomāt arī tādā variantā, ja bērnam līdzi ir māte.
29.09.2013 01:55 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Tur sanāca vesela epopeja. :D Centās atlauzt bagāžnieku, nesanāca. Meklēja info internetā, zvanīja servisam, nekādu panākumu nebija. Par spīti mūsu iebildumiem, stāsta vīrietis sāka dauzīt logu, lai no iekšpuses dabūtu somas, kas bagāžniekā. Tā arī notika, bet process bija ļoti ilgs, puse mašīnas salona tika izārdīta (naži, instrumenti), visur stikla gabali, neizpalika bez asinīm. Troksnis bija paliels, kaimiņi modās, lai no logiem vērotu šo interesanto skatu, policija piebrauca - pierakstīja datus un novēlēja veiksmi. Pāris paspēja uz reisu (brauca ar to pašu saārdīto mašīnu), gāja bojā tikai radinieces biļete.
29.09.2013 01:41 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Un kā? Aizlidoja lielas naudas summas? :(

Traka situācija. Nu mašīnu varētu salabot, es lauztu vaļā, zvanītu kādiem servisiem, nezinu :D
29.09.2013 01:27 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Jā, tika meklētas internetā pamācības, kā konkrētai mašīnai (starp citu, ne tik sen iegādāta un smuka, ti, personīgi man būtu žēl kaut kā skādēt to) lauzt bagāžnieku, bet tas (tieši tādā parastā variantā) nesanāca. Pilnai laimei sāka līt lietus, zibeņot.
29.09.2013 01:22 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Margrietiņa- kā tu izgāji no šīs situācijas?

Es lauztu vaļā bagāžnieku :D
29.09.2013 01:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits