Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stils grūtniecības laikā

 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Jautājums tām sievietēm, kuras ir ar punčiem vai bija. Ko vilkāt pēdējos grūtnieības mēnešos, kad bebītis jau tik apaļš puncī(nevar jakas aiztaisīt ciet), kājas uzpampušas(apavi neder)...
Negribas iegādāties tik salīdzinoši mazam laika periodam speciāli lielāka izmēra apavus vai L izmēra drēbes vairumā, kuras pēc tam nebūs kur likt.
Kā Jūs ģērbāties? Bildes studijā:)
24.09.2013 12:58 |
 
Reitings 63
Reģ: 31.07.2013
Sveiciens visam toposham un esosham maminjam,varu pastastit kad biju gaidibas ar dvinjiem,tad bija liela problema drebju iegade,jo puncis bija dikti liels,iegadajos grutniechu kombinzonu,bet nebija uz ilgu laiku,bet taka pedeja menesi bija dikti gruti parvietoties tad lielakoties biju majas halatinja un chibinjas.
03.10.2013 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Lexyyy, get a life! Nopietni! Tev kaut kas nav kārtībā.
03.10.2013 22:21 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
kā ieraudzīju tā uzreiz iedomājos par šo diskusiju :)
28.09.2013 21:12 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
Njā, Marta, ļoti aktuāla tēma arī man. Visu laiku iztiku ar grūtnieču džinsiem un tunikām, bet tagad, kad 9.mēnesis iet uz beigām - apavi par mazu, arī augšā neko nevar ne aizpogāt, ne izdomāt citādi, kā dabūt ciet:) Varbūt citām ir vieglāk, bet es no S izmēra tagad esmu uz XL (+27kg). Tādam augumam it kā nav grūti ko atrast - humpalas taču pilnas ar milzīgajiem izmēriem, tikai pēdējās dienas pirms dzemdībam neviens vairs nav spējīgs skraidīt, cilāt, meklēt.
28.09.2013 09:14 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Mi Amor - tevi cālī gaida vestule. :)
27.09.2013 08:30 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Nazīc - bet tā ir. Lai gan pašai ir bērns un uz veikalu pārsvarā eju ar ratiem, es tomēr skatos, kas notiek man apkārt un cenšos nesatraumēt pārējos pircējus. Tur, kur telpa maza, ratus atstāju pie durvīm. Neredzu problēmu. Pati arī esmu saskārusies ar tām mammām, kurām šķiet, ka līdz ar ratiem viņām ir piešķirtas kās super tiesības uz pilnīgi visu. Vakar gāju pa ietvi (viena), pretī divas mammas ar ratiem, līst. Ne viena pat aci nepamirkšķināja, lai palaistu kaut nedaudz mani garām. Nācās brist pa zāli un dubļiem. Biju dikti dusmīga. Ir gadījies, ka brutāli brauc virsū un skatās acīs - TEV MANI TAGAD JĀPALAIŽ.. :D
27.09.2013 08:27 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
mani isteniba loti kaitina, ka ar berniem un ratiem iet iepirkties, piemeram drebju veikalos.
Puse uz pusi. Man nav iebildumi,ja iet iepirkties,bet tomēr ar ratiem nevajadzētu bloķēt ieeju/izeju,kā nereti bieži notiek un pat pietrūkst tik maz pieklājības,lai kaut nedaudz ratus pabīdītu malā,lai kaut sāniski varētu izbīdīties. Vistrakāk man tā ir bijis,kad mazā zoo veikaliņā,mamma ar saviem milzu ratiem bija pie kases un rati,protams,bloķē ieeju/izeju. Iekļūšana bija problemātiska un neko vairāk par vienaldzīgu acu skatu no viņas nemanīju,kad tika norādīts,ka traucē citiem ieiet veikalā. Šādās lietās tomēr bērniņš nedod nekādas atlaides un visatļautība tikai tāpēc,ka ir dzemdēts,nav pieļaujama.
Visādi citādi,ja nekas tāds nenotiek,man nav absolūti nekādu problēmu,ka iet iepirkties,manis pēc kaut uz intīmpreču veikalu. :D
27.09.2013 08:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mans lielais puncis bija līdz oktobra vidum, tāpēc grūtnieču kurtkas man nebija. Bija paplats lietusmētelītis, pirkts lietotajās drēbēs.
Tā kā man arī negribējās uz pēdējo mēnesi pirkt visādas jaunas drēbes, vairāk saistīja visādu lietiņu pirkšana mazajam, tad iztiku ar to, kas mājās bija.
Man laikam paveicās, ka mans tālaika vīrietis bija liela auguma - valkāju viņa bītlenes. Tās smuki nostiepās pāri puncim un nedaudz pāri dibenam. Kopā ar legingiem izskatījās tīri labi.
Vēl bija mammas gumijas zābaciņi, parasti, melni - tajos vilnas zeķes, sausākā laikā botes.
Lai izskatītos kaut cik sievišķīgi, taisīju visādas interesantas frizūras un savu vienkāršo apģērbu mēdzu papildināt ar kādu interesantu šalli.

Man nav berni un mani isteniba loti kaitina, ka ar berniem un ratiem iet iepirkties, piemeram drebju veikalos.

Mani nekaitina - kad izstaigāsi savus 9 mēnešus, Tev arī pāries.
27.09.2013 07:35 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Sveikas meitenes!
Nav pacietības lasīt visus komentārus, bet savas grūtnieču drēbes pirku asos.com. Esmu ļoti apmierināta. Vienīgais, aizmirsu laicīgi pasūtīt rudens jaku un tagad vairs nav jēgas jo tik bisķi vairāk pa mēnesi jāstaigā ar mazo puncī, bet piegādā viņi 8 darba dienas, pluss, kamēr vel pastā sašķiro, sanāk ap 2 nedēļām. Patīk arī kā piegāde bezmaksas. Tiešām iesaku.
27.09.2013 02:29 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man nav berni un mani isteniba loti kaitina, ka ar berniem un ratiem iet iepirkties, piemeram drebju veikalos.


Nu re, ar to tad arī patiešām ir jāsāk
Man nav berni
, būs tev bērni, tad paskatīsimies, ko sacīsi. Skarbā patiesība, meitenes, ir tāda, ka viss mainās un ilūzijas par to, kas ir perfekti un ideāli, sarūk mazākas un mazāks... :) Tev ir jānopērk kaut kas un tev ir bērns, un nav, kur viņu atstāt, dosies tu gan uz pastu pēc pakas, gan uz uzlaikošanas kabīni, vai kaut vai - stūķēsies transportā, kur ak vai! - viņš patiešām var sākt raudāt, apvemties utjpr.
26.09.2013 17:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Dominika - no Futuro neko neiesaku ņemt. Slikta kvalitāte. Pa lielam sintētika un super ātri audums saveļās ar bumbulīšiem.
26.09.2013 10:19 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man nav berni un mani isteniba loti kaitina, ka ar berniem un ratiem iet iepirkties, piemeram drebju veikalos. Ar ratiem nobloke visas pieejas drebem. Dazreiz berns raud vai pat kliedz, bet mate nedzird, tik aizravusies ar iepirksanos. Un biezi ir ta, ka nepieskata un berns vispar aiziet prom, un tad no informacijas zino, ka 3 gadigais Karls mekle savus vecakus, a sie nemaz nav pamanijusi, pielaikosanas kabine mera drebes.

Bet par stilu runajos, manuprat, musdienas ta nav problema, var skaisti gerbties ari berninu gaidot.
26.09.2013 10:15 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man vienmer gribas domat-ja sieviete grutniecibas laika izvelas zilo krasu, tad bus puisitis, ja roza-meitenite:)
26.09.2013 10:05 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
man viena tante poliklīnikā gribēja ar spieķi pa ribām sadot , jo es aizņēmu uz trepēm pārāk daudz vietas nu nav taču trakās ko ņemt pierē ...


Wee, no tām trakajām pensionārēm ne to vien var sagaidīt :D

Es pirms pāris dienām devos uz pastu izņemt savas ebaya paciņas.. Protams, Mazā ratos, stāvu rindā.. Mazā pamodās un tā nedaudz ieraudājās, kustināju ratus un sāku dziedāt dziesmiņu. Tieši pirms manis stāvēja viena tāda nikna tante, pastniece šai saka, varbūt, lai māmiņu palaiž pa priekšu - lieki teikt, ka man pat nebija vajadzības pēc tā - viņa atkāpās soli, kamēr pastniece deva man paciņas - tikmēr dzirdu kā tante krievu valodā bubina - nu jā, bērnu speciāli raudina, lai rindā nav jāstāv :D

Goda vārds gribējās skarbi viņai to muti aiztaisīt :D
25.09.2013 21:54 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Esiet ari gudras mammas, ne tikai skaistas. Tas ir svarigakais bebim:)
25.09.2013 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 02.10.2010
Dominika, blondīnēm skaisti izskatās zilā. Es vismaz izvēlētos to.
25.09.2013 19:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Marylin

Loti skaista grutniece esi! Un gan jau, ka neesmu vieniga kurai tavi komentari patik. Tie ir loti patiesi, reali, sirsnigi un nereti smiekligi.
25.09.2013 19:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lielas visszines, man tiesi jums gribas ieteikt - get a life! Nu ka var atcereties visu kadas konkretas personas rakstito?
Tiesam ir laika katru dienu iet cauri desmitiem diskusiju, desmitiem, dazreiz pat simtiem komentaru un vel paspet piefikset, ka konkreta persona rakstijusi, to, to un vel sito?!
25.09.2013 19:48 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nemshu zilo kleitinu, jo tomer ziema nak virsu un man daudz zili aksesuari un pulkstenis un pat kurpites. Ja bus laba kvalitate, pasutishu kko spilgtaku.

A jums nav ta ka gr laika sevi vairak kopjat? Es jau vienreiz teicu, tik loti negribas pazaudet savu seksii mojo jojo, ka uz darbu visu laiku sataisos, sakrasojos, sataisu smuki matus, ari brivdienas majas censos izskatities seksiga, koptiem matiem, nagiem. Vel vakar 11.30 ja pliisu nost, bet nagus parkrasoju.

Man vispar gribas but smukai mammai, smukai grutniecei, smukai sievai. Manii daudz kas mainijas, tas jau laikam dabiski, bet es loti saku rupeties par gimenes pavardu un virieti. Ak, laikam esmu beidzot pie prata nakusi :D

Mani vel loti iedvesmo viena bilde, nez kaut ka baigi prata iekritusi. Varbut jums neko neizteiks, bet man ta bilde ir ka tada motivacija but skaistai mammai.

25.09.2013 18:06 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu es gribēju palaist pa priekšu , lai skrien ... bet šitā sāka klaigāt, ka nav ko visus kavēt un es esmu jauna man kājas jākustina ātrāk ...
25.09.2013 16:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!