Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jo tālāk jo sāpīgāk?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Man kā jau daudzām ir bijuši "iemīlēšanās stāsti" ar ne tik labām beigām. Ir bijuši pāridarījumi, nezinu vai tīšām vai netīšām pret mani, emocionāli mani sāpināja cilvēks ,kurš man bija pats pats svarīgākais (pirmā iemīlēšanās un pirmā smagā aplaušanās bija).Kaut nevienas no manām attiecībām par nopietnām nevar nosaukt. Ir bijušas tādas "tuvākas ,mīļākas " un neitrālākas.

Bet tikai nesen sāku sevi analizēt. Un liekas ,ka pēc tā laika ,kad mani sāpināja esmu mainījusies uz neatgriešanos.(Vai to var mainīt...?) Kaut nedaudz, ne speciāli ,bet man ir vēlme kaut ko sāpīgu izdarit otram. Pat ja man neko ļaunu viņš nav izdarījis. Tam ka mani sāpināja jau sen esmu tikusi pāri ,bet vai piedevusi? Laikam jau nē , ja man ir ļauni nodomi visu laiku. Un tad vienā dienā es sapratu ,ka jo tālāk dzīvoju, jo nelaimīgāka esmu. JO...Es sāpinu citus, jo tiku reiz sāpināta. Bet sliktais ko daru citiem, nāk atpakaļ man pašai. Un es tik ļoti gribu būt laimīga, bet ... nevaru! Viss uz ko es varu koncentrēties - ka tikai līdz galam neatveros, ka mani neapčakarē, ka tikai es neesmu tā kuru pamet! Un tāpēc jau nevaru būt laimīga... :(
21.09.2013 21:57 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Īsāk sakot - visu laiku es to neatzinu, bet tagad saprotu ,ka pirmā aplaušanās man neļauj atkal iemīlēties. Vai es varu sev palīdzēt kaut kā? Domāt savādāk?
21.09.2013 22:05 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
If you need to make a change and fear is holding your back, ask yourself these 3 questions:

1) What is the best outcome that can happen?

2) What is the worst outcome that can possibly happen?

3) What is the result of remaining the same?

Un tad padomā, vai 2-ais tiešām ir tik slikts, lai paliktu pie 3-šā un nemaz nemēģinātu tikt pie 1ā.

Fear is never a reason for quitting; it is only an excuse


Procrastination is the fear of success. People procrastinate because they are afraid of the success that they know will result if they move ahead now. Because success is heavy, carries a responsibility with it, it is much easier to procrastinate and live on the 'someday I'll' philosophy.


Fear is a habit, so is self-pity, defeat, anxiety, despair, hopelessness and resignation. You can eliminate all of these negative habits with two simple resolves," I can! and I will!"
22.09.2013 11:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad, kad tu patiešām iemīlēsies, tad negribēsi otram darīt pāri. nav tā, ka cilvēki var iemīlēties kurā katrā. mums cilvēks var iepatikties viegli, bet iemīlēt cilvēku patiešām nav viegli. tev nav jāuzticās katram vīrietim. ja negribi, tad neuzticies un vispār neko neveido. kad pienāks laiks, tad tev tādas muļķības vairs nenāks prātā.
23.09.2013 13:27 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ne pa tēmu, bet grūti skatīties uz Tavu bildi.
23.09.2013 13:30 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
konnca +
23.09.2013 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits