Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izkratu sirdi.

 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Iespējams, ka kāda man līdzīgu stāstu jau būs dzirdējusi, bet nu izklāstu situāciju:

Esmu kopā ar puisi trīs gadus - puisis gādīgs, rūpīgs, vienīgais ar emociju izrādīšanu ir problēmas un nenormāli greizsirdīgs, par greizsirdību vaētu veidot atsevišķu stāstu, bet nu citreiz.
Pirms pusgada saku strādāt jaunā vietā, iepazinos ar vīrieti, kuram jutu, ka ir simpatijas, bet nu man likās, ka nav man, zināju, ka viņam ir saistības. Bija pārsi darba pasākumi, kuros izrādījām viens otram simpātijas, pēc pēdēja bija arī skūpsti, sajūta bija vnk super!
Mans draugs uzzināja, neprasiet kā, tas ir vel viens liels stāsts, uztaisija scēnu, zvanīja viņam, šantažēja mani.
Tikāmies pāris reizes, viss super, tikai arī pateicam viens otram, ka neko nopietnu nevēlamies, jo abiem ir attiecibas, vienkārši izbaudījām mirkli un viss. starp abiem ir kaut kāda dzirkstele, kaisle, es pat nezinu, kā lai savādāk nosauc.
Neredzot viņu pāris dienas man ir tāda interesanta sajūta - prāts saka: viss, tas ir nenormāli, jūs abi esat lielākie egoisti, Tu kadu vēl sāpināsi, Tev ir superigs draugs, kuram vienkarsi ir jamainās nedaudz :) bet sirds nenormāli velk pie cita, es ik pa laikam to visu atceros. Zinu, ka viņš ari, viņa acīs tas ir redzams.
Meitenes, ko Jūs darat, ja saprotat, ka prāts un sirds galīgi neiet kopā?
Ko Jūs darītu manā situācijā? pašlaik man vnk ir bail no viņa, savām sajūtām...
Galvā ir vienkārši juceklsi, liekas, ka viņu labak nesatikt un miers.
Zinu, ka vislabak noteikti pašai izdomāt un ka visu rādīs laiks, bet gribētu dzirdēt Jūsu stāstus vai viedokļus.
20.09.2013 14:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka tas ir laika jautājums un tu būsi kopā ar to otro. arī viņš ar tevi satiekas, jo viņa attiecībās arī kkas nav riktīgi. a tev vnk apniks tavs psihopātiskais vīrietis. atceries, ka pārlieku slimīga greizsirdība mēdz iet arī tālāk, ja tu to provocē vēl vairāk. nezinu, bet man tavā vietā būtu bail no agresijas. cilvēks, kurš ir greizsirdīgs, tā jau mūždien ir uzvilkts pat, ja tikai pie loga pieiesi, bet, ja tu vēl tam dod pamatu un visu pārējo...tad baidos, ka tu vari rēķināties ar sekām..
kāpēc tu baidies no tā otrā? viņš jau tev neko sliktu nedara. kāpēc viņš ar tevi tiekās, ja viņam jau ir draudzene?
20.09.2013 14:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Šķiries. Ja reiz bučojies ar citu, tad jau īsti pašreizējās attiecības Tev nevajag.
20.09.2013 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
zinu stāstu, kas līdzīgs tavējam -ilggadīgais puisis( 1ais) greizsirdīgs, mājās sēdētājs un emocijas neizrāda, meitene darba darīšanās iepazinās ar citu ( 2trais) -emocijas, dāvanas un viss pārējais. 1ais uzzināja-taisīja scēnas, draudēja utt. 2ais draudus neņēma galvā un meiteni arī iedrošināja. Meitene pašķīrās no 1mā, protams histērijas, draudi, pielabināšanās, bet lēmums netika mainīts. ar 2tro vēl patusēja un izbaudīja visu iespējamo, bet beigās sagāja kopā ar 3šo...
20.09.2013 14:40 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Sany, paldies par viedokli.
Iepriekš viņš man teica, ka ir problēmas, nu ta vismaz arī likās, bet pēdējā reizē viņs man minēja, ka liekas, ka vajag kaut kādus jaunus izacinājumus dzīvē. Viņš nav nekāds jaunais - pēc 35.
ar draugu izrunajos, es ļoi ceru, ka viņš vēl var mainīties! mums vakar bija ļoti gara saruna, es teicu, ka viņs ir superigs virietis, lai nedomā par citiem, bet par mūsu attiecībām.
20.09.2013 14:43 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
vēl gribēju piebilst, ka tam vīrietim ir raksturīgs nemiers, man liekas, ka viņa sievietes viņām visu laiku ir draudējušas, vinš negrib atklāties, bet saprot, ka es viņam varētu sniegt daudz mīļuma.
20.09.2013 14:45 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Krāsa, interesants stāsts! liek aizdomāties! :)
20.09.2013 14:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tev ir superigs draugs, kuram vienkarsi ir jamainās nedaudz

man liekas,ka jāmainās ir tev. ja otru nevari pieņemt un lien sūkties (:D) ar citu veci, tad nu es nezinu. Tas taču ir tik normāli,kā izskatās..Visai pasaulei ir jāmainās,jo tu pati nezinu ko gribi un mētājies kā puņķis uz drāts.
20.09.2013 14:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad manā galvā liekas kopā tikai divi varianti.
pirmais - jūtas mājo tevī, bet otrs ir tikai vienmēr apkārtskrējējs, jo viņam vnm vajag asumiņu. dažreiz vaina ir pašā cilvēkā , ne attiecībās. vai arī nav īsto jūtu. šādā gadījumā tu cietīsi daudz, ja izšķirsies ar esošo un turpināsi tikties ar to otro.
otrais - viņš savas patiesās jūtas slēpj, pats neapzinās, nevēlas būt atklāts. tad šeit pavīd tavs slepenais stariņš izveidot kādas attiecības.

es ieteiktu ar viņu vnk izrunāties par attiecībām kā tādām. bez morāles un atbildības uzņemšanās. tādu brīvu sarunu par to, kā viņš uzver tevi, kā viņa draudzeni, dzīvi, attiecības. par to, ko viņš vēlas vsp sagaidīt no attiecībām un vai ar tevi tā ir izklaide. nelieto vārdu TIKAI izklaide, jo tad viņš sapratīs, ka tu varbūt vēlies ko vairāk un noslēgsies.

nu tas ir manā variācijā. varbūt vēl kas ienāks prātā. bet padomā arī par to, vai tev vsp vajag tagadējo puisi, tik paranoisku, histērisku, greizsirdīgu.. varbūt ir vērts pabūt vienai un satikties ar jauniem puišiem?
20.09.2013 14:52 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
čāča, ceru, ka nekad nebūsi tādā situācijā kā es. Gaidīju jau līdzīga stila komentārus :)
20.09.2013 14:53 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča, ceru, ka nekad nebūsi tādā situācijā kā es. Gaidīju jau līdzīga stila komentārus

a,ko tu gribēji? ka tev visas te galviņu glaudīs un teiks, kāda malace esi? Teiks,ka tavs draugs ir cūka un,ka ir pelnījis visu šito? jā?
:D:D
20.09.2013 14:56 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Sany, liels paldies par padomiem.
ehh, to jau noteikti visu rādīs laiks.
Par būšanu vienai - esmu domājusi, es arī pēc katras greizsirdības gribu būt viena, nevis ar cilvēku, kurš terorizē, bet nu neiet viņš prom no manis. es arī līdz galam nelaižu vaļā.
Sany, liels paldies Tev, ka uzklausiji!
20.09.2013 14:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Esi taču devusi iemeslu būt greizsirdīgam. Neuzticās tev. Un pareizi dara.
20.09.2013 14:59 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
čāča - man nav ko atbildēt. neesmu malace, domāju, ka arī savā tekstā to nenorādīju.
vienkārši, ja cilvēks nav bijis tadā situācijā, viņam ir grūti saprast. man prieks, ka kāds var izdarīt izvēli uzreiz~!
20.09.2013 14:59 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Bet tui taču esi izdarījusi izvēli. Ja attiecībās būtu lielā love un cieņa, tad šāda situācija nerastos. Jā, visas koķetē, visām patīk vīriešu uzmanība, bet ne visas liec bučoties....
20.09.2013 15:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
lūdzu. lai es viena nepierakstītu visu diskusiju, tu vari man privāti uzrakstīt :)
es arī nesaku to, ka autore ir malacis, bet ir visādi faktori, kas radīja šo situāciju. jā, nav labi, ka viņa krāpj draugu, bet daudziem cilvēkiem nav drosmes uzreiz tā paņemt un aiziet.
nē nu, protams, ka drauga greizsirdība šajā gadījumā diemžēl bija pamatota vai arī tā tieši noveda līdz tam, ka meitene viņu paņēma un piekrāpa.
20.09.2013 15:01 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
čāča, greizsirdigs bija 3 gadus, tas viss notika pirms menesa, bet neredzu jēgu neko taisnoties.
20.09.2013 15:02 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Sany, cik labi, ka ir kāds, kas vismaz virtuālā veidā uzklausa un nenosoda. Man ir tikai viena draudzene, bet es pat ar viņu reti satiekos divatā, jo vienmēr ir blakus mans draugs.
Paldies Tev! :)
Ja kādreiz sasāpēsies sirds, rakstīšu privāti. ceru, ka drīkst.
20.09.2013 15:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
eh..man nav sasprotamas tādas teļa ļipas,kas nevar vien izvēlēties,kam lai sēžas kamanās.:D bet nu neko..dzīve visu noliks pa plauktiņiem agrāk vai vēlāk.
20.09.2013 15:06 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nesaprotu, kāpēc lieki jātērē laiks (gadi, sava jaunība), veltot sevi attiecībām, kurās neesi maksimāli "iekšā"? Ja patiesi mīlētu draugu, tad uz pasaules citi vīrieši Tev neeksistētu.. varbūt šķiries un izbaudi romānu ar kolēģi? Paskatīsieties, kur tas novedīs.. vismaz esošajam draugam nečakarēsi prātu ar neuzticību.

Un zini, nesaku, ka tikai Tu esi 100% vainīga. Pašai bija neeeeenormāli greizsirdīgs draugs. Pēc kārtējās scēnas par ne par ko (nekad viņu nebiju krāpusi), man pēkšņi radās sajūta - ja jau Tu tā ņemies, ka krāpšu, vot, paņemšu un nokrāpšu ar! Sūtīja kosmosam savas negatīvās domas - un Tu paņēmi un tā arī izdarīji. Viena pagale nekad nedeg.
20.09.2013 15:06 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Aloe, es arī uzskatu, ka ja nebūtu bijusi tā nemitīga kontrolēšana un greizsirdība, nekas tāds nebūtu noticis. Pēc dabas esmu monogāma, neeju uz tusiniem, tas viss nav man. Ja mīīlu, tad mīlu vienu, bet pašlaik ir juceklis galvā un sirdī.
20.09.2013 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits