Dzīvošana kopā ar vīrieti

 
Reitings 340
Reģ: 19.01.2013
Sveikas svētdienā :)

Tad nu tā: drīzumā gatavojos pirmo reizi sākt dzīvot kopā ar savu vīrieti un gribēju dzirdēt par jūsu pirmo šāda veida pieredzi. Jāpiebilst gan, ka neesam tīņu vecumā, iepriekš vienkārši man nav bijušas tik nopietnas attiecības, lai ievāktos kopā. Arī viņam šī būs pirmā dzīvošana kopā ar sievieti.
Padalieties ar stāstiem šajā jomā, tieši par pirmo reizi dzīvojot kopā-kā bija sākumā, kādi plusi, mīnusi, kuriozi, grūtības ? Kā arī pēc cik ilga laika attiecības sākāt dzīvot kopā, cik jaunas bijāt ? :)

Un vēl, kā sadalīt pārtikas izmaksas, ņemot vērā, ka viņš ēd trīsreiz vairāk par mani ? :D Par dzīvokļa īri maksāsim uz pusēm.

Šīs man tik jaunas emocijas, iepriekš biju liela brīvības mīle :D

15.09.2013 13:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vispirms, ļoti bieži palikām viens pie otra pa nakti (5/6 naktis nedēļā ) , pēc tam tikai kļuvām par pāri, no sākuma ~ 4mēnešus dzīvojām pie viņa , tad pārvācāmies pie manis :)
Kopā sākām dzīvot, kad man bija 17 :)
16.09.2013 15:18 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Sākām dzīvot ļoti ātri kopā, bet mēs abi jūtamies, ka pazīstams viens otru ilgāk nekā patiesībā.
Mūs dzīvošana kopā papildināja.
Abi kopā apdarām mājas darbus. Viņam ļoti patīk, ka mēs kopā gatavojam, tāpēc katra iespēja tiek izmantota. Darām arī citus darbus kopā. Ja es darbā, bet viņš mājās, tad mierīgi varu palūgt kaut ko izdarīt un viņš bez kurnēšanas to izdarīs. Kārtīgs, strādīgs un rūpīgs. Māju uzkopj labāk nekā es :D
Viņš pirms tam jau bija dzīvojis kopā ar kādu, man tā ir pirmā kopdzīve.
Man 24 gadi, viņām 27, kad uzsākām dzīvot kopā.
Nenožēloju ne mirkli.
Kas kuram kuriozi, man dažas lietas liekas smieklīgas vai tādas īpatnējas, bet es zinu, ka viņam attiecībā pret mani tas pats.
Par dzīvesvietu nav nekas jāmaksā ne man, ne viņam. Komunālos apmaksā viņš. Pārtiku pērkam, kuram sanāk ieskriet pēc darba vai brīvdienās kopā. Izklaides apmaksājam kā kuru reizi.
Neskatoties uz dzīvošanu kopā tieku lutināta gan ar kādu ziediņu, gan kafiju gultā, gan sagaidīšanu pēc darba pieturā, gan visādiem citiem jaukumiem.
Mums jau ir izveidojušās dažādas savas tradīcijas.
16.09.2013 16:12 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Sākām dzīvot kopā pēc pāris nedēļām, nekas tāds nebija, tā it kā tas viss būtu pašsaprotami...
16.09.2013 16:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits