Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jums arī tā ir?????

 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Jautājums tām,kuras dzīvo kopā ar vīrieti...

Tātad,viņš man stradigs viriņš,strada no 8-20 vakarā(majas ap 21)bija plānots ka vienu nedēļu būs brīvas 3diena,6diena,7diena un otraja nedēļa 4diena,5diena.6diena,7diena,bet nu kādu laiku ir sanācis,ka darbinieki slimo vai vel nav atpakal no atvaļinajuma un viņam ir jastrada regulāri katru dienu +6dienas,es protams priecajos,jo maksā varen labi un 6dienas + 50%,bet mani uztrauc un grauž tas ka viņam nav nekropatiņas laika mums(ar bērnu)
Viņš atnāk pārguris,jo darbs smags,paēd,pieiet pie neta,drusku uzmet aci Tv un guļ,un pirms tam aprunājas ar bērnu(maziņa),bet man gribas to ģimenes sajūtu,kautkādu mīļumu sev blakam,bet tā nav un tik ļoti trūkst,bet viņš to nejūt,un atbildet var tikai-es daudz stradaju,lai mums butu vairāk naudas...bet tā nauda nedara mani laimigaku,es gribu ģimeniskas attiecības...

Kāāā Jums???
12.09.2013 21:53 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Tik bieži gribas pastastit kā mums pa dienu gājis,kas jauns,itkā jau klausas,bet redzu,ka ja pajautātu ko stastiju tad nemaz nezinātu un cik ilgi tad varu pļurkstēt ,ja atbildes nekādas īpašas nav...tikai ja,ja,ja,nu forši jums iet
12.09.2013 21:55 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Nu reizēm man arī tā ir. Gribas, lai ir laiks tikai mums diviem. Nē, nu laiks ir, bet periodiski uznāk, kad darbā daudz darāmā, darbi pa māju, vēl šis tas. Tā vien reizēm šķiet, ka viņam visam ir laiks, tikai ne man.. Bet tad nomierinos un cenšos saprast, ka tā nav visu laiku, ka tādi viņam pienākumi. Jācenšas saskatīt tajā pozitīvo... Man tad ir arī laiks sev - mierīgi nolakot nagus, noskatīties kādu filmu (kuru viņš varbūt negribētu skatīties), papļeckāties ar krāsām u.t.t. Ok, mums nav bērni, tāpēc Tev varbūt tas nebūtu tik vienkārši (kā man šobrīd), bet kaut kādi plusi arī taču ir, ne? :)
12.09.2013 22:03 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tāda dziive. Mums ari ir patraki, tikai bērnu nav.
Draugs visu laiku strādā, ir mainju darbs. Tad nu kad es atnaku no darba, viņš iet uz darbu, un kad man noskan modinātājs no rita, viņš ierodas. Kopīgas brivdienas ir labi,ja pusgadā reizi.strāda brīvdienās, svetku dienās, utt...
Neko..dzīvojam..
Zato 4 gadu ilgās attiecībās ir gan romantika, gan ziedi, gan pārsteigumi, gan katru dienu sazvanamies. Vienmēr ir par ko runāt un kad sanāk tas brīvdienas kopā-izbaudam uz visiem 1000%...
Reizēm jau ir skumji, bet nu...esmumiemācijusie ssamierināties un neņerkstēt.
Tieši šonedēl abiem beidzot iekrīt brīvs...esmu baigajā starā, jo nākamās brīvdienas sanāks ganjau tikai uz Z-svētkiem.
Es zinu,kā vārdā tas tiek dsrits, tpc pat neuzdrikstos viņu grauzt, kaut gan šad tad dikti gribas.
12.09.2013 22:11 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Zin, sievietem nekad nebus labi.. Bus gimenes sajuta tev katru dienu, tad naudas bus par maz!
12.09.2013 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Viņš atnāk pārguris,jo darbs smags,paēd,pieiet pie neta,drusku uzmet aci Tv un guļ
Shis gan nav forshi. Juus nevarat kaut vai gimeniskas vakarinjas eest kopaa? Nu taa ar uzklaatu galdu, beernu, un vienkaarhsi runaashanos? Itsevishki jau televizors, kur muusdienaas tikai pilniigu suudu raada. Ok, lai izlasa internetaa zinjas un viss. Cilveeki ir aizmirsushi kaa komuniceet pat gjimenee. skumji...
12.09.2013 22:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Zin, sievietem nekad nebus labi.. Bus gimenes sajuta tev katru dienu, tad naudas bus par maz!


++

Es arī vīram kādreiz daudz pārmetu, ka tikai darbs, darbs, darbs. Kopīga laika maz. Bet, ja būs daudz laika, tad atkal trūks finanses. Reti, ka ir tas līdzsvars. Visbiežāk jau kaut kā pietrūkst.
12.09.2013 22:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Godiigi? Shobriid man ir sajuuta,ka varretu iztikt ar mazaaku summu meenesii, ja vien vinjam darbs beigtos 5os kaa visiem normaaliem cilveekm un 6-7diena buutu briivas.
Piemeeram, shonedeelj mees esam tikushies ne vairak par kaadaam 7h. Nedeeljaa. Un mees dziivojam kopaa:D
Kaut uz vienu jubileju vai radu paseedeeshanu zinaat,ka mees abi buusim, nevis ziileet-nez buus briivs vai nee? Tiksim vai netiksim? Jaabrauc vienai vai vinjsh buus ar mani?
Kaada jeega no naudas,ja nav laika to izteereet? :D
12.09.2013 22:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
čāča, vai ne? Manam gan nav maiņu darbs, bet nekad nevar zināt, vai kas steidzams neatgadīsies.
Ir bijis tā, ka sarunājam tikos un tikos randiņš - 10 minūtes pirms tam atnāk sms, ka steidzami darbi.
Vai pēkšņi jāatceļ izplānotās brīvdienas, jp 6dien, svētdien jābūt darbā.
Un kāda jēga dusmoties? Tikai sakašķēsimies.
12.09.2013 22:27 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Anny-tieshi tā.
Ar laiku pierod. Man vismaz tika kakis kā izklaidētājs:D
Shiis briivdienas es gaidu kaa maza meitene ziemassveetkos. Ja kaadreiz bimboju par to,ka vienai jaapaliek un jaagulj visu nedeelju, tad ar laik pierod.
Vis vairaak gan besij,ka muusu dziive tiek pakaartota vinja darbam. Muus pat draugi uz dzimeneem aicina1,5 meenei ieprieksh, lai draugs var izdomaat,kaa tikt un pieziimeetu datumus.
Vispretiigaakaa sajuuta ever ir tad,kad peec darba ir frizieris vai nagi un tad vsp nav iespeejas pabuut kopaa. Kad neesam tikushies visu diennakti..un maajaas uz galda uzlikti ziedi prieksh maniim, vai kaads nashkjis vai siikuminjsh,ko man ir saruupeejis. Tad gan uzshauj pa smadzeneem,ka nav kam pat buchu uzspiest uz vaiga...
Bet viss ir paardziivojams.
12.09.2013 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
tas, ka sievieteem nekad nebuus labi, tas jau logjiski :D Bet peec taa darba darba darba atnaakot maajaas laiks jaapavada kopaa ar gimeni nevis internetu un TV
12.09.2013 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
chaaca, ar ko tavs draugs nodarbojas?
12.09.2013 22:36 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kad mans atnaak 6dienaa no riita no darba kaa zobijs,kas grib tikai guleet, visu nakti nostraadaaji-mums kopiigais laiks ir tad,kad no riitinja guljam kopaa. Kad pielien un apskauj, iedod miegainu buču...tad nu visu dienu nogulju vinjam blakām.'tāds ir mūsu kopīgi pavaditais laiks bieži vien:D
12.09.2013 22:38 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
čāča.. Ja man būtu kā Tev (7h pa nedēļu), tad man reizēm būtu jāaizdomājas, vai mans b/f nav iedomu draugs :D Traki vsp, bet pierast jau var :)
12.09.2013 22:39 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Aprunājies ar viņu. Tas, ka vēlies pavadīt laiku kopā, nekur nepazudīs.. Ja viņš zina, ka strādā tik daudz tikai kādu laiku, tad ir vērts paciesties, bet ja tā ir ikdiena, ir jārunā un kaut kas jāmaina.
Tā kā čāčai, piemēram... nu es tā nevarētu un arī negribētu.
Mums arī bija periods, kad viņš daudz strādāja, bet es tikai pa mājām pārsvarā.. vai nu atrodi sev papildu nodarbošanos (nezinu, cik Tev vecs mazulis, bet gan jau varat izdomāt, ko padarīt ārpus mājas), lai nebūtu jādomā, ka kaut kā pietrūkst, vai arī runā ar vīrieti un meklējiet risinājumu.
12.09.2013 22:43 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Demoiselle-ar visu iespējamo, tikai ne majas būšanu.:D
12.09.2013 22:43 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Inese- protams,ka pierod, bet nu par spīti darbam, ka cilvēks, kā vīrietis viņš ir ieguvums..
Reizēm jau ir kašķi no sērijas:" tu nekad neesi mājās, pat tad kad esi- tevis nav" utt., bet nu neko....:D
12.09.2013 22:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mana 2. pusīte arī ir darba varā.. Izbaudu katru mirkli viņam blakus, rūpējos.. baroju, pienesu tēju, sakopju vidi, lutinu kā vien māku :)

Mana draudzene reiz teica: Gribi, lai Tev ir puisis, kas pievērš nežēlīgi daudz uzmanības? Apsveicu, viņš visticamāk ir bezdarbnieks! :D
12.09.2013 22:46 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vienmer jau nav tikai 7h...ir arī mazāk,kad ir spiests sutku noraut:D vai vairāk h,kad dienā strādā un naksniņas kopā un vakari. Tad esmu pielipusi kā dadzis vinam:%
12.09.2013 22:47 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Pazīstama situācija. It kā draugs ir, it kā nav. :D Ok, mums gan nav Tik traki, ir pa kādai brīvdienai, bet viņa brīvdienās parasti man ir saplānots viss kkas, ko nevaru izdarīt, kamēr viņš nav mājās, kaut vai tā iemesla dēļ, ka pašai nav tiesību. Pelna ļoti labi, ir arī kam pelnīt (mērķis kaut ko nopirkt) nevis manām vajadzībām. Samierinos. Apziņa, ka tas nebūs mūžīgi, iedveš optimismu, pats ir teicis, ka grib kko mainīt, ceru, ka uz labo pusi ar normālāku darba laiku būs pēc šīs ziemas, uz vasaru un turpmāk. Līdz tam laikam būs viens sasodīti grūts posms.
Bet - es ņemu no šīs situācijas tik daudz labā, cik varu...
13.09.2013 00:39 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bija, jā... Un tas bija skaistākais laiks patiesībā. Tieši to iemeslu dēļ, ko minēja čāča - no rīta pamosties, draugs pēc darba ievēlies gultā blakus, bet puķes nakts vidū kaut kur sagrabinājis, nolicis un krēsla pie gultas, lai acu priekšā stāv uzreiz kā atveru acis... Jā, tas laikam bija skaists laiks tomēr. :) Smags, bet skaists.
13.09.2013 00:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits