Me shokaa

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Zinu, ka ta ir veca informacija, bet tikko izlasiju rakstu par G. Ulmana arlaulibas bernu. Viss it ka saprotams, ta sanaca, publiska persona, viss uzpeldeja medijos. Bet … Vins ir 44 gadus vecaks par vinu, tas nozime, kad vina ienema bernu vinai bija 22 un vinam 66!!! Vai jums tas neliekas amorali no abu puses? Ka var likties gulta ar 66 gadigu virieti un kadam izvirtulim jabut, lai to daritu ar tik jaunu meiteni? Me shokaa!

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/120457/noslepums-atklats-gunta-ulmana-mazmeitina-izradas-arlaulibas-meita
12.09.2013 21:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
faktiski vieglak uzradit parus kas ilgi ir preceti.


Šlesers :D :D
13.09.2013 19:04 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Mani šajā situācijā pat nešokē tik daudz gadu starpība un laulības pārkāpšana kā abu indivīdu patērētājattieksme.
Neviens man neiestāstīs, ka abu "attiecību" pamatā ir mīlestība. Drīzāk izskatās pēc labuma gūšanas - viena plānprātīga večuka velme papriecāties ar jaunu miesu, savukārt jaunuve bez lielas (smadzeņu) piepules sagādāt sev bezrūpīgu dzīvi, paguļoties apakšā vectēva vecuma vīrietim.
Abi varianti izraisa neko citu kā tikai riebumu un vemšanas refleksus!
13.09.2013 19:05 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Šis pāris īpaši neatšķiras no Ulmaņa. Kopā pie prezidenta uz pieņemšanu gāja, kamēr "šarmantajam onkam" laulene sēdēja mā

Varēja vismaz atgādināt pārvilkt guļamistabas štāti uz kaut ko zolīdāku, citādi par etiķetes analfabētismu kauns lielāks kā par laulības pārkāpšanu.

13.09.2013 20:44 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tai zinjaa man patiik Z-amerikas politikju etikjete. Ja kraap savu sievu vai pamet ar maziem beerniem, tad politiskai karjerai biezji vien tiek nodariits neatgriezenisks trieciens.

Jā, pret šo ir liels respekts!
Atceros, laikam, pagājušajā gadā bija skandāls ASV, kur bija iesaistīts ģenerālis Petraeus un, šķiet, ka viņš pats bija atzinie savā sakarā ar gados jaunāku sievieti un pats(!) izlēma atteikties no sava amata.
Varbūt tā ir pseidomorāle, to mums neuzzināt, bet tomēr!!!
13.09.2013 22:29 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nesākšu tagad šausmināties par to, kā tā var, bet šajā situācijā man vienkārši cilvēcīgi ir žēl Ulmaņa kundzes. Presē visur raksta, ka viņa vīram piedevusi sānsoli - a kas cits sievietei vecumā ap 70 atliek? Aiziet no vīra un atrast citu? Skaidrs, ka nodzīvos atlikušo mūžu kopā. Bet tas nenozīmē, ka ir piedots un tas nesāp.

Un vēl es nesaprotu, kā 22 gadus jaunai sievietei var "stāvēt" uz veci tādā vecumā.
13.09.2013 22:41 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
vecumama nav nozimes jo vinjam nauda , tp tikai jaunas kko fire ar veciem krakjiem
13.09.2013 22:44 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.09.2012
vecumama nav nozimes jo vinjam nauda , tp tikai jaunas kko fire ar veciem krakjiem


Šis apgalvojums gan ir absolūti aprobežots!
13.09.2013 22:53 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Kārtējais apliecinājums tam, ka poligāmija ir katra normāla vīrieša adekvātākā dzīvesveida iezīme. Gan Petreusam, gan Parādniekam, gan Klintonam, gan Putinam, gan Krauklim, gan Jakovļevam, gan Zagorskim, gan jūsu padevīgajam kalpam un poligāmajam nelietim Melnam. Būtu iespēja apprecēt to otro - nebūtu nekādu ārlaulības bērnu. Nedaudz apskaužu tos, kuriem tāda iespēja ir.
13.09.2013 23:15 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Melns aizmirsi vēl pieminēt Berluskoni:D
13.09.2013 23:19 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Bet jeņķi attiecībā uz seksu un sānsoļiem nav labāki par Eiropas vīriešiem, tikai liekulīgāki. Atceros vienu gadījumu (vārdu politiķim neatceros) par amerikāņu politikāni, kurš šausmīgi brēca par ģimenes vērtībām un nosodīja gejus, bet vēlāk atklājās, ka pats ir gejs:D
13.09.2013 23:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet jeņķi attiecībā uz seksu un sānsoļiem nav labāki par Eiropas vīriešiem, tikai liekulīgāki. Atceros vienu gadījumu (vārdu politiķim neatceros) par amerikāņu politikāni, kurš šausmīgi brēca par ģimenes vērtībām un nosodīja gejus, bet vēlāk atklājās, ka pats ir gejs

Tomeer ir vairaak pozitiivu piemeeru no kaa jaunatnei maaciities! Jaa, taas lietas ir vienmeer pastaaveejushas, bet ljoti daudzi negatiivi piemeeri tikai veicina to, ka neviens vairs iisti negrib piestraadaat pie savaam attieciibaam, bet pie mazaakajaam probleemaam skrien prom.
Kārtējais apliecinājums tam, ka poligāmija ir katra normāla vīrieša adekvātākā dzīvesveida iezīme. Gan Petreusam, gan Parādniekam, gan Klintonam, gan Putinam, gan Krauklim, gan Jakovļevam, gan Zagorskim, gan jūsu padevīgajam kalpam un poligāmajam nelietim Melnam. Būtu iespēja apprecēt to otro - nebūtu nekādu ārlaulības bērnu. Nedaudz apskaužu tos, kuriem tāda iespēja ir.

Tad buutu cita nelaime - buutu daudz vairaak sievieshu, kas no sirds ieniistu citas sievietes, tiktu piitas intrigas gjimenees un notiktu slepkaviibas. Labs piemeers ir tas, kas dariijaas kaadreiz hareemos.
13.09.2013 23:30 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns aizmirsi vēl pieminēt Berluskoni

Ja gribētu pieminēt visus, tāds pagarš saraksts - uz miljardiem trim sanāktu.
13.09.2013 23:30 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tad buutu cita nelaime - buutu daudz vairaak sievieshu, kas no sirds ieniistu citas sievietes, tiktu piitas intrigas gjimenees un notiktu slepkaviibas. Labs piemeers ir tas, kas dariijaas kaadreiz hareemos.

Austrumos otro sievu (jā - visbiežāk - tieši, kad vīrietim ir ap 40) izvēlas neviens cits kā pirmā sieva. Kādas te pie adekvātas audzināšanas var būt slepkavības?
Labi, atvainošos autorei un uzdošu savu jautajumu! Vai jūs būtu gatavas dalīt vīrieti ar savu miesīgo māsu, ja vīrietis ir spējīgs un gatavs vienlīdz labi rūpēties par jums abām? Ar labāko draudzeni?
13.09.2013 23:36 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Kārtējais apliecinājums tam, ka poligāmija ir katra normāla vīrieša adekvātākā dzīvesveida iezīme.


Melns, taču acīmredzams, ka šeit nav nekāda sakara ar attiecībām. Viss ir tik primitīvi, cik var būt - labuma gūšana, viens - jaunas miesas blakus sagrabējušiem saniem, otra - naudu un pazīšanos. As simple as that!
13.09.2013 23:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Labi, atvainošos autorei un uzdošu savu jautajumu! Vai jūs būtu gatavas dalīt vīrieti ar savu miesīgo māsu, ja vīrietis ir spējīgs un gatavs vienlīdz labi rūpēties par jums abām? Ar labāko draudzeni?

Nekaadaa gadiijumaa! Pat pie sava sameeraa mieriigaa rakstura es paliktu greizsirdiiga un to otru sievieti saaktu ieniist. Esmu ljoti teritoriaala un man vispaar ljoti cieshas draudziibas ar citaam sievieteem nekad nav patikushas.
13.09.2013 23:42 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, taču acīmredzams, ka šeit nav nekāda sakara ar attiecībām. Viss ir tik primitīvi, cik var būt - labuma gūšana, viens - jaunas miesas blakus sagrabējušiem saniem, otra - naudu un pazīšanos. As simple as that!

Nu, bet tieši par to jau ir runa! Ja būtu iespēja apprecēt otru, daudzi vīrieši, kuri dzīvē ir sasnieguši vairāk par vidusmēru, neslapstītos ar mīļākajām pa konspiratīvajiem dzīvokļiem, bet tērētu savus spēkus, lai uzturetu otro, trešo un ceturto ģimeni. Un arī jums pašām būtu mazāk jastreso par to, ko rīt pret mana vīra libido pasāks tā pie vietas neesošā darba kolēga?
13.09.2013 23:49 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Vai jūs būtu gatavas dalīt vīrieti ar savu miesīgo māsu, ja vīrietis ir spējīgs un gatavs vienlīdz labi rūpēties par jums abām? Ar labāko draudzeni?


Nekad un nekādos apstākļos. Tāpat kā mans vīrs nevēlētos dalīt mani ar vēl kadu vīrieti. Tas ir attieksmes un cieņas jautājums, nevis "dabas" jautājums. Nevajag te novelt visu uz "poligāmiju" un ta jau dabā ir iekārtots!
13.09.2013 23:49 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Sānsoļi laikam ir veci kā pasaule un diemžēl tur nekas nemainīsies, lai kā to negribētos atzīt:(. Pa LTV kaut kur pirms gada taču rādīja sižetu, kā vairāki zviedru politiķi brauc uz Latviju maukas pirkt. Tur nedrīkst, bet aizbrauc uz savu Zviedriju pēc tam kā balti un pūkaini godavīri:D Tā ka nevar teikt, ka tikai Latvijā vīrieši ir izlaidušies, pff...
13.09.2013 23:51 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tāpat kā mans vīrs nevēlētos dalīt mani ar vēl kadu vīrieti.

Vīrieši un sievietes tomēr ir ļoooooti atšķirīgi, salīdzināt nevar!
13.09.2013 23:54 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Ja būtu iespēja apprecēt otru, daudzi vīrieši, kuri dzīvē ir sasnieguši vairāk par vidusmēru, neslapstītos ar mīļākajām pa konspiratīvajiem dzīvokļiem, bet tērētu savus spēkus, lai uzturetu otro, trešo un ceturto ģimeni.


Melns, tu kā naivs puišelis spried, goda vārds. Nav tai jaunajai mamzelei vajadzīgs Ulmaņa kundzes statuss. Viņu apmierina šis statuss, ka var būt "brīva", bet vienlaicīgi saņemt bonusus! Par to es tieši runāju.
13.09.2013 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits