Plika un nabaga

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Tā aizdomājos... man ir vecums 25 - 30 gadi, ir labs darbs, karjera, paēdusi un apģērbusies esmu. BET ja tā reāli man nekā nav! Ne savs dzīvoklis, ne mašīna, ne summa kontā. Ja man vajadzētu aiziet, tikvien būtu ko čemodānā lupatas un kosmētiku ielikt. Nav arī vīra, bērnu, tā teikt ģimenes bagātība. Ja tā no malas skatās, esmu plika un nabaga.

Kā jūs vērtējat šādu situāciju, ka sievietei šajā vecumā nekā nav, nekas nepieder. Vai tas ir normāli? Vai tomēr kaut kas ir nogājis dzīvē greizi.

Vai tev ir vecums pēc 25 un arī tev nekas šajā dzīvē nepieder? Kā TU par to jūties?
11.09.2013 11:42 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
varbūt viņa būs apakšbiksīšu modele :D
11.09.2013 18:34 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Atgriežoties pie tēmas.
Ziniet, es jūs aicinātu neiespringt. Turpinājums - vairāk - tām, kuras ienākušas Rīgā no perifērijas. Katra no mūsu, latviešu, dzimtām, kuras tagad sevi uzskata par pilntiesīgām rīdziniecēm, kādreiz ir pārvākusies no laukiem uz pilsētu. Kāds kādreiz ir riskējis un ienācis uz dzīvi Rīgā. Pēc manas pārliecības, vienmēr vienas paaudzes pūliņi aiziet tam, lai iedzīvotos, un tikai viņu bērni jaunajā vietā jūtas pārliecinoši un droši kā pilnībā piederīgi tai. Nav nekā jauna šai pasaulē, tāpēc, domāju, uz jums attiecas tas pats. Un tas pats, domāju, attiecas uz mūsu kanādiešiem, amerikāņiem, īriem, norvēģiem un angļiem.
11.09.2013 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir 25 gadi un arī nav ne savs dzīvoklis nopirkts, ne mašīna. Man pieder kaķis, bet arī tas ir kopīpašums ar draugu. Bērnu nav un tas ir pēdējais, par ko savā dzīvē gruzos.
Es vispār par šo visu maz domāju un manu pašsajūtu tas maz ietekmē. Būtu traki, ja man šajā vecumā vēl būtu dzīvesvieta pie mātes,izglītības līmenis joprojām vidusskola un nebūtu intereses vispār kko darīt. Tad būtu jāsāk gruzīties un domāt, ka kkas ir nogājis ļoti šķērsām.
Protams, uznāk domas, ka gribētos būt miljonārei vai kkādai biezo atvasei, kas visu var atļauties un visu jau šajā vecumā ir nopirkusi, bet nu...ikdienā par to daudz nedomāju.
11.09.2013 18:54 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Piedodiet, bet man dažu lietotāju loģika nav saprotama:D
Kad šajā forumā meitenes stāsta, kas viņām pieder (dzīvokļi, mašīnas utml), tad nostāja ir tāda, ka vai nu viņas melo vai nu viņas izrādās,bet patiesībā ir bagāti veči un tēvi, BET kad meitenes raksta, ka viņām nekas nepieder, tad atkal ir slikti :D Viņas ar savām personībām un dibeniem nepaēdīšot, pārāk mazas algas, pārāk maz sasniegušas. Kur ir loģika? Kāpēc vienmēr šeit dažas atrod par ko, atvainojiet, padirst???????? (reti ko rupju rakstu šeit, bet šoreiz, palasot diskusiju, dažas liekas pretīgas pārgudrnieces)
11.09.2013 20:04 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
piekriitu meiteneem, ka ar shii briizha algaam Latvijaa diez vai ko var iekraat!

Es pat ar 500 latu algu nespēju viena pati normāli izdzīvot.

Cilveeki nemaak dziivot. Vai arii dziivo paari savaam iespeejaam. nevar ar 500 ls lielu algu gribeet dziivot skaistaa dziivoklii, kura iire maksaa 250 ls. Varbuut padziivot kaadu laiku bomzii, bet iekraat un nopirkt savu?
11.09.2013 20:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man ir normaali uzkraajumi un vienmeer taadi ir bijushi. Es esmu "very cheap". Taa nauda, kas citaam ir skapii un kosmeetikas atvilknee, man ir bankaa.
11.09.2013 20:38 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Man ari tuvu 30, un nav neka no ipasumi, attiecibas, berni. Ienacu seit un nedaudz nomierinaju jau ta diezgan mierigo nervu sistemu:)
But jau var viskaut kas, gan veiksmiga lauliba, gan berni, gan ipasumi, bet noverojumi rada, ka tas viss var zust viena bridi un vissmagak tas skar tos, kas ir dzivojusi un tiekusies pec ta visa, gandriz vai keksisus velkot pie katras lietas. Sakt visu no sakuma var rasties nepieciesamiba jebkura bridi. Reti kam sanak to dzivi, ka tadu viesibu galdu veiksmigi uzklat, apsesties pie ta un visu atlikuso dzivi baudit un priecaties. Viss ir parak mainigs, tadel ma neviena no tam lietam nav pasmerkis.
11.09.2013 20:51 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Cilveeki nemaak dziivot. Vai arii dziivo paari savaam iespeejaam.

Un čīkst, ka nevar iztikt ar 500 ls algu. Nevis nevar iztikt, bet patiesībā nevar atļauties to, ko grib uzreiz un tagad.
11.09.2013 20:58 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Varbuut padziivot kaadu laiku bomzii, bet iekraat un nopirkt savu?


Un cik tad maksā tie dzīvokļi? Tagad cenas ir tādas, ka pat par briesmīgu dzīvokli prasa tos 100 LVL tikai par īri.
UN cilvēkam ar 400-500 LVL algu arī tā nav maza īre, jo vēl apmēram 80 LVL nepieciešami komunālajiem maksājumiem. Paēst arī vajag. Un uz darbu arī pliks neiesi.
11.09.2013 21:11 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
nu ja, vergot kredītam līdz 2039.gadam, lai kaut kad nākotnē iespējams atstātu savam iespējamam bērnam.. muļķības. man neviens neko mantojumā nav atstājis nomirstot. un es redzu kā daži radi mokās, burtiski atsakās no daudz kā lai pavilktu kredītu. kaut kādas mistiskas nākotnes vārdā. dzīve paies un nekas nav redzēts un piedzīvots, bet kredītu maksā laikā.. nu tad mirstot lai atcerās, kā maksājuši kredītu.


Kurš teica, ka mēs grasamies vergot, lai nomaksātu kredītu? Visus šos gadus maksāsim tādu summiņu, par kuru normālu 3istabu dzīvokli neizīrēsi. Jēga maksāt 300ls par dzīvokli svešam cilvēkam, kurš jebkurā brīdī tevi var izmest ārā? Tad labāk esmu kredīta maksātājs, kas maksā 2x mazāku summu, bet maksā par SAVU!
Un mana ideoloģija ir-nevajad pirkt dzīvokli ar domu, ka tas paliks bērniem! Bērniem pašiem sevi, ar laiku, būs jānodrošina un visticamak bērni paši no tā dzīvokļa, pēc iespējas ātrāk, gribēs tikt laukā.
Kredīts ir jāņem saprāta robežās, lai tas tev nebūtu slogs, bet gan stimuls no rīta celties un iet strādāt!
11.09.2013 21:17 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nepiekrītu, ka kredīts ir labas dzīves rādītājs. ja man būtu kredīts, man būtu kauns ar to lielīties, kur nu vēl uzskatīt, ka labi dzīvoju..
11.09.2013 21:47 |
 
Reitings 41
Reģ: 15.05.2009
visas nelaimes sākas no salīdzināšanas.
Uzskatu, ka nav tāda vecuna, kurā būtu jābūt konkrētām lietām, beidz sevi salīdzināt un gruzīties, tā vietā koncentrējies uz vienu no šīm lietām, kas tev ir vissvarīgākā/aktuālākā un dari visu, lai šo mērķi sasniegtu, pēc tam varēsi koncentrēties nākamajam.
11.09.2013 21:47 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Un cik tad maksā tie dzīvokļi? Tagad cenas ir tādas, ka pat par briesmīgu dzīvokli prasa tos 100 LVL tikai par īri.

Paskatījos intereses pēc īres dzīvokļu cenas Rīgas centrā. Nu nezinu, kur jūs tos dārgos dzīvokļus izraujat, bet ja vien nav superduper prasības, tad var normālu dzīvokli par normālu cenu atrast. Citos rajonos cenas nemaz neskatījos, bet pieņemu, ka tur var dabūt vēl lētāk. Vēlreiz atkārtošu - nevajag lekt augstāk par savu pakaļu un izvērtēt savas vēlmes, prasības un iespējas.
Paēst arī vajag. Un uz darbu arī pliks neiesi.

Nevajag lasi katru rītu ēst un gliemežus vakariņās cept, tad vienam cilvēkam tā summa menesī nemaz tik liela pārtikā neaiziet. Jā, un uz darbu pilnīgi noteikti katru dienu jaunu lupatu kārtu vajag iepirkt.
11.09.2013 21:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
11.09.2013 21:58 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Nu vienīgais par ko pārdzīvoju, ir dzīvokļa neesamība. Auto man negribās. Un ar balto skaudību lasu,kā citi ceļo.Man tam naudas nekad nav bijis.Tā vietā pirku mēbeles un sadzīves tehniku.Skatos,vienai draudzenei pavecas mēbeles, bet kur tik nav bijusi.Un tad nodomāju ehh vajadzēja man arī braukt toreiz līdzi, nevis sekciju pirkt.
11.09.2013 22:02 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Paskatījos intereses pēc īres dzīvokļu cenas Rīgas centrā. Nu nezinu, kur jūs tos dārgos dzīvokļus izraujat, bet ja vien nav superduper prasības, tad var normālu dzīvokli par normālu cenu atrast
Vari lūdzu parādīt kur redzēji?
11.09.2013 22:10 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Duša turpat virs poda... vai dzīvokļi vispār bez dušas...Tas nav normāli.
11.09.2013 22:10 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Man besī tas uzskats, ka 25 gados jau jābūt bērniem, mājai, vīram utt. Man ir 25, nesen pametu puisi ar kuru kopā biju trīs gadus, pārvācods atpakaļ pie mammas, pametu darbu un tagad man ir draņķīgs darbs ar draņķīgu algu, nav bērnu, nav pašai sava riteņa (braucu ar brāļa riteni), par mašīnu nemaz nerunājot. Un visi apkārtējie tik skandina - Tev vajag labāku darbu, Tev vajag vīrieti, tev vajag bērnus utt. WTF? Kas vainas manai dzīvei - es dzīvoju privātmājā, kur pat par ūdeni nav jāmaksā, jo tas nāk no akas, man tepat ir ģimene (brālis ar ģimeni dzīvo blakus mājā), paēdusi esmu, drēbes man ir, cauros zābakos ar nav jāstaigā. Esmu laimīga arī bez bērniem. Kad gribēšu viņus, būs man bērni, gribēšu mašīnu, paņemšu kredītu, nopirkšu, gribēšu labāku darbu, iešu vēlreiz studēt. Šobrīd man ir labi kā ir un, ja kādam nepatīk, MANI TAS NEINTERESĒ. Mana dzīve ko gribu to daru ar to!
11.09.2013 22:12 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Es tomēr gaidu tos lētos labos dzīvokļus. Jeb vienkārši prasti muldēji?
11.09.2013 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits