illuminati

 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2013
Sveikas. Veicu nelielu aptauju. Vēlos zināt cik daudz jūs par to zināt, ko jūs zināt, cik daudz no tā visa ticat, cik ļoti tas skar mūs un mūsu valsti utt.? :)
10.09.2013 21:41 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Mūzikas industrija un masu mediji ir kā starpnieks, bet pa vidam vēl dažas personības. Caur mūziķiem viņiem vieglāk komunicēt, jo daudziem mīļākie mūziķi ir elku vietā. Tāpat ar masu medijiem cilvēki viņos klaušas,skatās, sāk domāt,uzvesties kā "uzspiež" tv. Bet,protams,neviens jau nepamana,ka tv uzspiež "pareizos" uzskatus. Tas notiek nemanāmi. Kā piemēram ar 25kadra palīdzību. Psiholoģija, zemapziņa
10.09.2013 22:43 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Manuprat ar masu medijiem klust par isu, jo ne visi prot un var un lasa tos (ari illumaniti nopelns), ar dazam zvaigznem, slavenibam, elkiem ari par isu, jo tik pat atri, kadas idejas noliedzejs ari var radit savu slavenibu un kada dala sabiedribas pavelkas ne uz velamo pusi. Ta ka manuprat sobrid topa ir tiesi socialie tikli, caur kuriem daudz tiek spiests uz sabiedribas domu. Partika un farmacijas kompanijas, kas padara sabiedribu vienkarsie vardiem tupu.
10.09.2013 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Visu konspirāciju teoriju sakarā par centrālo kontroles un vērtību "objektu" uzskatu naudu. Paskatīsimies uz Maslova piramīdu. Cilvēks kā fiziska būtne nemirst no Obamas atbalstīšanas, peldēšanās naftā vai karadarbību atbalstīšanas. Viņš mirst, esot bez naudas. Jā, pat ne bez pārtikas, bet bez naudas. Nauda ir viscentrālākais virzītājspēks šai pasaulē. Atņem cilvēkam darbu, iespēju tikt pie naudas, nekāda politika viņu vairs neinteresēs.

Es tik nesaprotu vienu lietu par "varenajiem". Jebkura organizācija tomēr balstās uz cilvēku, kura mūžs un iespējas tomēr ir stipri ierobežotas. Ja pieņem, ka lielākā daļa pasaules resursu pieder saujiņai cilvēku, kur tam visam ir jēga gūt vēl un vēl vairāk? Kur ir jēga no resursu "būšanas", ja nevienam no viņiem nebūs iespēju pilnībā izbaudīt šo resursu (=naudas) izlietojumu? Kur ir prikols joprojām paverdzināt cilvēkus, uzsākt karus, piesārņot planētu utt., ja mēs visi kopā esam uz vienas Zemes? Rītdien te ietriektos meteorīts, visi kā viens un kopā aizietu bojā. Kur ir jēga brīvprātīgi uz savas sirdsapziņas krāt atbildību par pasaules ciešanām, ja NAV NEKĀ līdzvērtīga, ko par to saņemt?!
10.09.2013 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bet kur ir jēga no tupa cilvēka? Viņam, gudram vai tupam, tāpat vajadzēs ziepes, tīru ūdeni, siltumu. Labi, tups cilvēks varbūt nevarēs vairāk naudas nopelnīt sev, bet - nav naudas, nav iespēju to tērēt uz jau saražoto pasaues produkciju. Ja cilvēks saslimst un, nesaņemot pienācīgu medicīnisko aprūpi, nomirst - nomirst arī fizisks darbaspēks un naudas ražošanas resurss (no "vareno" skatu punkta). Tātad vēlreiz - kur ir jēga? Vienkārši ļaunums, naids pret cilvēku?
10.09.2013 23:09 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Es īsti nemācētu formulēt, kas tieši ir illuminati, taču savā galvā saprotu to kā slepenu (cik vairs tas mūsdienās ir slepeni) organizāciju, kura valda pār pasauli. Mūzikas industrija, televīzija, masu mediji - tas ir tikai starpnieks. Illuminati būtība ir meklējama tieksmē pēc varas un naudas. Tā dvēseles pārdošana ir tāds metaforisks apzīmējums, ja mākslinieks vairs nedzied par sev tuvām tēmām, bet propagandē narkotikas, vieglu uzvedību utt., jo tas sabiedrībā tas kļūs populārāks, tad tā jau ir dvēseles pārdošana. Ir lasīts, ka ļauna sakne ir meklājama ASV un illuminati izpaužas tikai tajās valstīs, kur ir jūtama ASV ietekme. Latvijā, protams, tas ir jūtams skatoties ārzemju kanālus un klausoties populāro mūziku, es no savas puses arī esmu izjutusi to, kā atšķiras valsts ierēdnis, kurš studējis Latvijā un tāds, kurš kādā IVY līgas skolām. Šie cilvēki ir apmācīti manipulēt ar cilvēkiem. Interesantu ieskatu sniedz arī grāmata "Ekonomiskās slepkavas grēksūdze".
10.09.2013 23:12 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Cilvekam nekad nebus gana, ta ir Zhadnostj. Vara, nauda, kontrole tas ir sekas, ko mes baudam, bet visam pamata vini un vinu Zhadnostj
10.09.2013 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Medicīnai vajadzētu mūs tieši padarīt par riktīgiem darba zirgiem, jo kurš tad strādās, ja izaugs fiziski slima un nespēcīga datoratkarīgo paaudze? Kurš strādās, ražos naudu, patērēs produkciju?!

Redz, "varenie" noteikti nedomā kā ierindas cilvēks - cik žēl, ka rītdien nevarētu nopirkt nagu laku. Cilvēks ir slinks pēc dabas, viņam vajag plānu, motivāciju darboties, bet te no vienas puses sludina seksu un izlaidību, no otras - saķīmiķo mākslīgas slimības, lai daļa apmirtu. Jēga no "viena roka nezina, ko dara otra"?
10.09.2013 23:18 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Pēdējais, ko dzirdēju, bija tas, ka Mailija speciāli bija izvēlēta kā Hanna Montana, kura ir ļoti nevainīga, ģimeniska, jauka personība. Jau toreiz tas bija izlemts, ka kādu dienu Mailija pārvērtīsies. Šajā pārvērtību periodā viņa jau būs kļuvusi par daudzu jauniešu elku, līdz ar to, ja Mailija teiks:"Lietojiet narkotikas!", liela daļa to arī darīs. Taču tā ir tikai lāse lielā okeānā. Tikai viens no piemēriem, kā šīs lietas ietekmē cilvēkus (protams, tikai tos, kuri ļaujas ietekmei).
10.09.2013 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Zhanna, to esmu teorētiskā kursā dzirdējusi un analizējusi, bet manuprāt, tam joprojām vajadzētu būt racionālākam.
10.09.2013 23:20 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Ari tupo cilveku skaits tiek veiksmigi kontrolets. Vienkarsi es sobrid esmu iekarsusi ari par parak plaso antidepresantu izplatibu. Agrak biju dzirdejusi, ka ja Amerika ta ir. Pie mums Latvija zinaju dazus gadijumus, bet tiesam kritiskas situacijas. tagad paskatoties apkart, jaunas meitenes, lieto ka normalu uztura bagatinataju un pat vairs nekautrejas un neslepj to. Amerika berniem skola un pat jau bernudarza izsniedz antidepresantus.
10.09.2013 23:22 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Man sāk īpaši muļķīgas šīs teorijas šķist, kad cilvēki, kuri tās atbalsta, sāk runāt kaut kādas muļķības. Piemēram, par medijiem.. nu tas taču skaidrs, ka visur ir reklāma, jo visi grib naudu, es arī gribu naudu, gan jau visi šī foruma lietotāji grib naudu. Ja mēs kaut ko ražotu, mēs gribētu to pārdot, lai iegūtu naudu - un tur nebūtu nekāda sakara ar iluminātiem, sazvērestību teorijām utt.
Vai par antidepresantiem arī.
10.09.2013 23:28 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Nezinu.. neesmu ipasi skolas gajusi, nepretendeju ne uz kadu absoluto patiesibu:)
nu racionalak varetu but, ka pie tiesam nozimigiem notikumiem zemes un cilveces vesture, iespejams pie tada pamatiga 3. pasaules kara, tur tad ari butu redzams, kurs ir stipraks un izturigaks, kuras dzimtas parstavji izdzivotu un varetu sakt buvet atkal savu jaunu pasauli. Man vel liekas, ka tados patiesi izskirigos brizos " but vai nebut" , tur ta ietekme varetu noderet
10.09.2013 23:29 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Grecia, atbildot uz tavu varu par neirobežotajām vēlmēm..
Lielākajai daļai no mums ir nepieciešama izaugsme, vienam šī izaugsme var būt jaunu kursu uzsākšana, otram - naftas ieguve. Ja tev pieder vienas naftas atradnes, nākamā izaugsmes iespēja ir otrās naftas atradnes. Tagad iedomājies, cik varens ir cilvēks, kuram pieder VISA pasaules nafta, tīrākais monopols. Šajā gadījumā, Amerika vēlās iegūt visas lielākās naftas atradnes(uzskata to vērtīgāku par zeltu), lai izveidotu vienu lielu valsti - Ameriku (to ir atzinuši daudzi ASV politiķi). Es personīgi uzskatu, ka ir tādi, kurus ir jāvada un tādi, kuri ir vadoņu, tāda nu ir tā pasaules hierarhija.
10.09.2013 23:32 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Uz tavu jautājumu par neierobežotām vēlmēm :D
10.09.2013 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Te joprojām apliecinās, ka mēs visi esam vienā katlā un savā dažādībā, daudzveidībā esam totāli nepieciešami viens otram. Par jauno pasauli - vienas vai divu dzimtu asinsradniecība ilgi neizvilktu, atliktu tikai mēģenes bērni. Kas tad tie vairs par piederīgajiem dzimtai ...

Bet es patiešām gribētu kaut kur uzzināt kaut daļu no varenā pasaules saverdzināšanas plāna un tā būtības. Sevis pašas dēļ, jo atsakos ticēt, ka pasaules gudrākie un viltīgākie prāti darbojas tādā plānā, kas jebkurā gadījumā noved pie NEKĀ.
10.09.2013 23:34 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Margo reklamas ir vismazak kaitigas un tajas uz kopeja fona ir vairak patiesibas neka mums apkart ikdiena. Mans viedoklis, ka illumanati, loti daudz iespaido dzivesstila tendences.
10.09.2013 23:35 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Margo, šeit nav runa par privātā uzņēmēja reklāmām, bet par kaut ko daudz ietekmīgāku. Pēc manām domām, šīs industrijas pārbauda savu spēku, gadiem ilgi izdara spiedienu uz cilvēki, lai stiprinātu savu varu un, kad tā būs pietiekami nostiprināta.. tad jau redzēsim, kas notiks.

Man personīgi ļoti interesētu šī visa saistība ar Maiklu Džeksonu, īsti neizprotu to. Ir dzirdēts, ka viņš gribējis pasaule pavēstīt par illuminati, taču vai tad tas jau sen nav izdarīts?
10.09.2013 23:39 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Grecia tada jau ir ta dzive, ka atrak vai velak jau noved pie NEKA, nekas nav muzigs racionalajiem, bet parejiem .. nu tiem pec ticibas.
10.09.2013 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Samantha, manas pārdomas bija ne gluži par neierobežotām vēlmēm, bet par nerealizējamām iespējām baudīt visas vēlmes un resursus.

Labi, kādam piederēs visa nafta, bet tālāk? Pie tādas bagātības viņa dzīvē neko vairs nemainīs 100 miljardi šurp vai turp, bet viņš joprojām meklēs jaunas naftas ieguves vietas. Kapā līdzi to naudu nepaņemsi.

Gala jautājums - kāpēc sliktais uz šīs pasaules tiek uzskatīts (no vareno puses) par labo? Kāpēc šiem varenajiem morāle ir darīt sliktas lietas, nevis savu potenciālu ieguldīt labās lietās?
10.09.2013 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man tādas vakara pārdomas brīžos, kad šur tur jūtu satraukumu par mūzikas kaitīgo ietekmi uz mums :D Cik patiesībā daudzas lietas, "ietekmes" ir nebūtiskas uz kopējā fona. Vienmēr ir jādomā plašāk.
10.09.2013 23:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits