Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.08.2013
Karīna Jā tā es esmu bildē- jo es neslēpjos no sevis un savas personības :) Bet vairāk iedziļinoties tajā kā Tu atbildi uz visiem padomiem- šķiet Tu nemaz negribi neko savā dzīvē mainīt, gribi palikt pie - viss ir slikti!
Pēdējais ko es iesaku - aizej pie fitnesa trenera sastādi programmu-ķermeni var mainīt, veselīgs dzīves veids, kermeņa kopšana, literatūras lasīšana-kas sniedz padomus kā sevi mīlēt, un kā gūt pašpārliecinātību, ir arī padomi internetā kādu apģērbu iegādāties lai apslēptu defektus, draugus iegūt ir viegli-cilvēkiem patīk jauki, atsaucīgi, laipni un pozitīvi cilvēki (ievēroji? izskats sēit netiek pieminēts)!
08.09.2013 18:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nu šeit visa aina ir skaidra, tu savu seklo vērtību skalu attiecini gan uz sevi, gan apkārtējiem, protams, ka tur nekas labs nesanāks.
08.09.2013 18:22 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja cilvēkiem nedod kādu uzskates materiālu, tad neviens arī nevarēs dot konstruktīvu padomu. Lai gan daža te iebilda, kāpēc ir vajadzīga bildes rādīšana, es tomēr uzskatu, ka pēc meitenes rakstītā teksta lasītājiem galvā notiek dramatizācija, piemēram, man tas viss teksts liek iedomāties cilvēku, kam ir invaliditāte, jo viņš ir tiiiik ieņēmis galvā, ka nu nekādi nav glābjams, lai gan patiesībā varbūt cilvēkam vizuāli viss ir ok un nekādas invaliditātes nemaz nav, tikai tie tarakāni galvā traucē dzīvot.
Patiesība jau ir tajos vārdos, ja pats sev labs neesi, tad diez vai citiem būsi, bet tā domājot jau nekad ne ar vienu nesadraudzēsies, jo visu laiku domāsi, ka neesi pietiekoši laba nevienam.
08.09.2013 18:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
sirena911 Hm, es zinu vienu meiteni, kurai ir tikai viena draudzene un tā pati viņu drošvien izmanto.. Un meitene tiešām izturas jauki diezgan pret visiem, ir gan ļoti apaļa, par to par viņu smejas gan..
Uj, laikam es vienkārši esmu diezgan nelabojama, jo cilvēki ir tik ļoti dažādi vai arī vienkārši uzturos vidēs, kurās ir pārāk "ideāli" cilvēki.. Es tur neiederos..
08.09.2013 18:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tu uzturies starp beerniem, jo pieaugshi cilveeki nemeedz smieties par citu cilveeku svaru.
08.09.2013 18:29 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.08.2013
Maini veidu kā skaties uz dzīvi! Nezinu varbūt palīdzēs filma The Secret!
08.09.2013 18:31 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Patiesība jau ir tajos vārdos, ja pats sev labs neesi, tad diez vai citiem būsi, bet tā domājot jau nekad ne ar vienu nesadraudzēsies, jo visu laiku domāsi, ka neesi pietiekoši laba nevienam.


Tev ir taisnība. Ir cilvēki, kam es esmu kaut cik laba un kas ar mani draudzējas, bet tādas lietas kā piemēram mācīšanās skolā vai komunikācija darbā, mani ļoti apgrūtina. Nākas saskarties ar visādiem cilvēkiem.. Un lielākoties, ja tev pašam ir kompleksi, tu nevari iestāstīt citiem, ka esi gana labs.. Es esmu ļoti īpatnēja izturēšanās ziņā, man ļoti sāp, ja cilvēki par mani smejas utt.
08.09.2013 18:31 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
krista Daļēji jau jā, bet par to, ka nemēdz smieties, par to es nepiekrītu :D
08.09.2013 18:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti tev ieteiktu pieveersties kaut kam taadam ,kas tev dara milziigu prieku,kaut kas taads,kur tu vari dabuut to baudu,to speeku,ka tu esi veertiiga!Aizmirsti,necentreejies pilniigi uz savu izskatu.Loti biezi taa iipasaa ,patiikamaa aura naak no cilveeka ieksienes.
08.09.2013 18:33 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.08.2013
Man ir pazīstama meitene no bērnunama - ar liekā svara problēmām, vienmēr bijusi pozitīvs un patīkams cilvēks - ir daudz draugu un pat ar sava auguma nepilnībām un skarbo dzīvi ir atradusi savu otru pusīti ir laimīga! Viss slēpjas dzīves uztverē!
08.09.2013 18:34 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Ja cilvēkiem nedod kādu uzskates materiālu, tad neviens arī nevarēs dot konstruktīvu padomu. Lai gan daža te iebilda, kāpēc ir vajadzīga bildes rādīšana, es tomēr uzskatu, ka pēc meitenes rakstītā teksta lasītājiem galvā notiek dramatizācija, piemēram, man tas viss teksts liek iedomāties cilvēku, kam ir invaliditāte, jo viņš ir tiiiik ieņēmis galvā, ka nu nekādi nav glābjams, lai gan patiesībā varbūt cilvēkam vizuāli viss ir ok un nekādas invaliditātes nemaz nav, tikai tie tarakāni galvā traucē dzīvot.


Bet kas tad citiem par tarakāniem galvā, ja viņiem žēl manis par to kā izskatos?
08.09.2013 18:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista Daļēji jau jā, bet par to, ka nemēdz smieties, par to es nepiekrītu

Dazji ir nenobriedushi beerni pat savos 40, bet nu taadu cilveeku viedokli un domas vispaar galvaa nebuutu jaanjem, bet taadus buutu jaapazjeelo. Protams, ja tu uz beereem atnaac sageerbusies koshi rozaa kreklinjaa ar uzrakstu - "Sarauj, naave" vai uz tiesas seedi dailslidoshanas kostiimaa, tas ir cits staasts.
08.09.2013 18:38 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Karīna, tā nav tava dramatizācija drīzāk? Tas ir kā cilvēkiem, kam bail no zirnekļiem, visur rādās zirnekļi, tu atkal katru cilvēka skatienu vai pusšķībo smaidu klasificē kā sev aizskarošu, lai gan patiesībā tur nav nekā no tā. Es arī visiem nepatīku. Man atkal patīk kāda cilvēka vizuālais, bet man blakus kāds pasaka, ka tur nekā skaista nav, drīzāk neglīti. Viss atkarīgs no taviem estētiskajiem standartiem drīzāk. Esi par garu/platu? Kā tu pati uzskati, kāds cilvēks tev skaitās normāls?
08.09.2013 18:40 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Kāpēc Tu domā, ka zini, ko citi par tevi domā, ka smejas, izmanto? Normāliem cilvēkiem pašiem sava dzīve svarīga, ne citus apsmiet. Pārējos nav ko ņemt galvā.
Bet ar Tavu attieksmi un domāšanu, pat super modelei būtu grūti atrast domubiedrus un draugus. Jo negatīvisms un gaušanās atbaida cilvēkus. Zinu apaļīgas meitenes, kurām ir gan vīrs, gan draugi. Tāpēc izskats jau nu gan nav noteicošais dzīvē.
08.09.2013 18:40 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
krista Vai tu pati spēj pieņemt pilnīgi visus lai kādi arī viņi neizskatītos? Vienkārši manuprāt te dažas tēlo varoņus :D Ka nevienu neaprunā un visus pieņem :D
Vai tavs uzvārds gadījumā nesākas ar Š.?
08.09.2013 18:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-tu jau noteikti zini veel labaak par mani,ka tie cilveeki ,kuri ir invaliidi, nemaz negrib lai vinus zeelo,vini parasti ir taadi loti lieli ciiniitaaji,loti meerktieciigi!Kaa es teicu-vini veelas izsisties ar kaut ko lielaaku dziivee,kaa savu izskatu,kas nav svariigaakais,lai cilveeks buutu patiesi laimiigs!
Kariina-es tiesaam ieteiktu palasiit kaadu graamatu,apmekleet kaadu lekciju,kas paliidzeetu mainiit attieksni pret sevi!
08.09.2013 18:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Karīna Nee, nesaakaas gan. Un jaa, es pati personiigi savos gandriiz 30 ignoreeju citu cilveeku fiziskos defektus. Esmu iesaistiita briivpraatiigajaa darbaa ar invaliidiem, veciem cilveekiem un mani fiziskie truukumi netraucee saskatiit cilveeku buutiibu. Pati esmu diezgan diivaina, varu nokraasot zaljus matus vai pidzamaa aiziet uz veikalu. Bet mans ekscentriskums man dziivot netraucee.
08.09.2013 18:53 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Kad izeju sabiedrībā, man GODA VĀRDS, liekas, ka citiem pat ir vairāk problēmu ar mani nekā man pašai ar sevi. Es gribētu būt starp kautkādiem savējiem. Laikam gozējos nepareizā vidē.
08.09.2013 18:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kariina -parasti tie cilveeki,kuru profesijas saistaas ar mediciiu,uz dziivi skataas pavisam citaadi!
Es arii dziivee esmu redzeejusi cilveekus ,kuri vizuaali atskiras no citiem- no viniem loti biezi naak aara taada neizsakaama ,pozitiiva straava!
Tev noteikti jaastraadaa ar savu "iekseejo pasauli"!
08.09.2013 19:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Vairākumam cilvēku ir bail no tā, kas ir savādāks.
08.09.2013 19:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits