Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laika mašīnas un pārdabiskais

 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
Ar pretenziju uz laika mašīnas radīšanu Krievijas mežos trakuļi, idejas pārņemtie un pseidozinātnieki ik pa laikam būvē ar sudrabotu foliju apvilktas bumbas. Jau nopietnākās laboratorijās cilvēkiem izdevies fragmentāri saskatīt seno laiku priekšmetus, bet viens no skandalozākajiem un zināmākajiem mēģinājumiem pārvietot cilvēkus laikā ir tā sauktais Filadelfijas eksperiments. 1943. gadā ASV flotes kuģis ar visu apkalpi tika ne vien padarīts neredzams, bet pārcelts citā dimensijā, proti, tas nozuda no šīs pasaules realitātes. Eksperimentā piedalījās pats Alberts Einšteins un militārie zinātnieki. Kad kuģis atgriezās, daļa apkalpes bija mirusi, vairāki cilvēki bija burtiski iekausēti metālā, bet dzīvi palikušie jukuši. Kaut ko sakarīgu pateikt nespēja neviens.
Nav zināms, kādu enerģiju zinātnieki izmantoja, taču aculiecinieki stāsta, ka tās jauda bijusi velnišķīga. Dažiem kļuva slikti, citi krita zemē un smējās, bet daži apgalvoja, ka satikušies ar citas pasaules būtnēm. Eksperiments tā arī palika slepenības plīvurā tīts. Turklāt uzskata, ka Einšteins, izprotot šā pētījuma dēmonisko un postošo spēku, visas liecības par to pirms nāves iznīcinājis. Pirms vairāk nekā pusgadsimta notikušais pētījums ļauj domāt, ka mūsdienu zinātne ir tikusi krietni tālāk, bet nopietnākie pētījumi no sabiedrības tiek rūpīgi slēpti. Vairākos interneta avotos minēts, ka laika mašīna jau esot izgudrota un cilvēki tajā veiksmīgi pārvietojoties turp un atpakaļ. Vienīgais gads, no kura neviens nav atgriezies, esot 2012. ... Bet varbūt tajā ir tik labi, ka atgriezties neviens nevēlas?

AVOTS - kasjauns.lv

Ko domājat, vai tā taisnība?

Uztaisam "spoku diskusiju" :D Pirms nakts drosmīgajām :D
07.09.2013 00:36 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
kasjauns.lv komanda vienmer kakut ko pīpē :D
07.09.2013 00:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Peec sarunaam ar Kombulieni un Kiopu ne to vien uzrakstiis.
07.09.2013 00:41 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Tas ir pilnīgs absurds. Tas kuģis vienkārši pazuda no radariem, nevis pazuda vispār. Tajā laikā nebija tik attīstītas GPS sistēmas, kā mūsdienās, tāpēc tas nav nekas neparasts. Neparasti ir tas, ka viņi visi bija pazuduši vai miruši. Bet arī to var loģiski izskaidrot, jo runā, ka viņi visi tiešām esot piedalījušies kaut kādos ar atomenerģiju saistītos izmēģinājumos, līdz ar to visi vienkārši nomira no starojuma, jo tur kaut kas nogāja greizi.
Par ceļošanu laikā. Pats Einšteins ir pierādījis, ka tas nav iespējams ar savu relativitātes teoriju. Nepratīšu izskaidrot, bet es biju iebraukusi tajā. Galvenā doma ir tāda, ka kustoties ar gaismas ātrumu, tu vari palēnināt laika gaitu attiecībā pret sevi, bet attiecībā pret citiem tā ir tāda pati, tāpēc nav fiziski iespējams atgriezties pagātnē, jo tajā laikā, tā jau ir pagājusi attiecībā pret citiem. Tomēr uzskata, ka ir iespējams ielūkoties, ne ceļot, nesenā pagātnē. Tāpat zinātnieks Stīvens Hawkings ir izvirzijis troriju, ka, ja ceļošana laikā nākotnē būtu iespējama, mēs būtu jau saskārušies ar cilvēkiem no nākotnes un tā kā tas nav noticis ir divas teorijas, kāpēc tā - 1)tas nav iespējams; 2)tas būs iespējams, bet tad, kad tas būs iespējams, nebūs iespējams ceļot laikā uz atpakaļu tālāk kā līdz tam brīdim, kad tas ir kļuvis iespējams. Otrais arī sasaucas ar to, ko iepriekš minēju par iespējamu ielūkošanos nesenā pagātnē.

Tā kā, tas mani nebiedē. :D
07.09.2013 00:50 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nav paardabisks, bet ir baisi un saistiits ar astrologiju. Saistiibaa ar peedeejaa laika saspiileejumu pasaulee, domaaju, ka ikvienam, kas par to intereseejas, sevishki omuliigi vis nav. Njemot veeraa visu pushu nostaaju un pat Krievijas oficiaalos pazinjojumus. Konkreeti no astrologijas viedoklja raugoties, pamekleeju sho to. Pashlaik planeetu konfiguraacija ir ljoti atbilstosha nemieriem un probleemaam, kas no taa izriet. Uraans ir kvadraataa ar Plutonu un kopumaa buus preciizi aspekti 7 reizes, saakot no 2012.gada juunija, liidz 2015.gada pavasarim. Sheit var palasiit siikaak, arii par ieprieksheejo reizi, kad tas ir bijis - http://astrologyking.com/uranus-square-pluto/

Buutiibaa, 1933.-1934.gados, tas, kaa atceramies,bija loti sarezhgiits laiks, kad demokraatiskaas valstiis varu paarneema autoritaari rezhiimi un saspiileejums auga! Pie kaa tas noveda dazhu gadu laikaa, nevienam nav nosleepums...
07.09.2013 00:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tādai ceļošanai laikā es neticu. Lai kas nebūtu tas, ko tas Einšteins tur uzbūvēja, pieļauju, ka ar ceļošanu laikā sakara tam bija maz.
Nevaru iedomāties neko no fizikas, kas liktu laikam atgriezties. Zeme sāks griezties otrādāk? Nedomāju, ka pat tas līdzēs.
07.09.2013 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Mani vairāk interesē teorētiskie apsvērumi par to, ka varbūt patiešām mēs visi dzīvojam simulētā datorrealitātē.
07.09.2013 00:53 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Iesaku izlasiit graamatu Holograafiskais visums. Tas - atsaucoties uz grecia komentaaru.
07.09.2013 00:54 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Paldies, tagad nevarēšu iemigt - lauzu galvu, vai es par to gaismas ātrumu esmu pareizi pastāstījusi. Nevaru atcerēties, tagad sāku gudrot pati, kā tur sanāk. :D Moš šovakar kādu jaunu teoriju piedzemdēšu. :D
07.09.2013 00:55 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Sallija, paldies, zinu šo grāmatu, bet izlasīju vienu ļoti kritisku recenziju par to. Tagad varbūt neatstāstot, taču atkal uzmanību šim jautājumam man pievērsa kaut kad nesen publiskotais pētījums par tās salīdzinoši lielo procentuālo varbūtību.
07.09.2013 00:57 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Lasīju, ka čalis ar ģimeni vakariņojis, līdz vēders saucis pēc gurķiem. Nokāpis uz pagrabstāvu šiem pakaļ, nāk augšā un tur sveši ļautiņi priekšā. Izrādās, ka iekāpis laika cilpā, pazaudējies un mājā sen jau citi dzīvo. :D
07.09.2013 01:00 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2013
Domāju, ka šis tas varbūt no šī ir patiess.

Luīze Kur tu to lasīji?
07.09.2013 01:05 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
misterious grāmatā, kur apkopojums par neizskaidrojamām situācijām, kuras reiz notikušas.
07.09.2013 01:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Patiesību sakot, man pat domāt bail, kas būtu, ja tas viss būtu iespējams.
07.09.2013 01:14 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Viens vārds- radiācija!
Atgādina filmu Devil's pass. Sākumā likās laba, bet nu beigās sviests :D
07.09.2013 01:52 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
es par šo
Kad kuģis atgriezās, daļa apkalpes bija mirusi, vairāki cilvēki bija burtiski iekausēti metālā, bet dzīvi palikušie jukuši. Kaut ko sakarīgu pateikt nespēja neviens.
07.09.2013 01:55 |
 
Reitings 16
Reģ: 07.09.2013
Kaut ko līdzīgu ir gadījies dzirdēt..
07.09.2013 02:22 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Nu, par dzīvošanu datorsimulācijā - tas nav tik neiespējami. :D Par laika mašīnu man prātā nāk Šeldons no TBBT:
http://www.youtube.com/watch?v=N0qDy0T5WXM

Es pati ļoti vēlos laika mašīnas, un nemirstību, un citus labumus, un man ir patiesi skumji, ka dzīvoju tagad, nevis kādus 500 gadus vēlāk. Un skumji arī par to, ka nevaru būt viens no ģeniālajiem prātiem, kas pēta un izgudro, un tuvina cilvēci kaut vai tai pašai nemirstībai. :/

Ā, un par šito rakstu - tak fufelis.
07.09.2013 02:42 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Neko daudz nezinu par šīm tēmām, bet pēc jūsu komentāriem ieinteresēja, piemēram, tā datorgrafikas tēma. Būs jāpalasa. :)

Sakarā ar tehnoloģijām un dzīvi ienāca prātā filma "Moon" - kosmonautam ir līgums uz pāris gadiem, viņš dzīvo uz Mēness, viņam tiek sūtīti ziņojumi no mājām, viņš mīl savu ģimeni, ilgojas utt. Kādu reizi viņš atrod otru sevi - izrādās abi ir īstā kosmonauta, kurš jau ir padsmit gadus uz Zemes, kloni, visi tie ziņojumi no mājām un atmiņas par pagātni ir meli. Mērķis - panākt darba izpildi, jo katrs klons strādāja noteiktu laiku.
07.09.2013 03:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)