Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izkratu dusmu

 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
dzīvoju privātmājā, ap dārzu žogs, dārzā suns. tālāk uz manas ielas ir krievu skola, kā mācību gads klāt, tā viss no jauna, bērni iet garām žogam un kaitina visus suņus pēc kārtas, spārda bumbu pret žogu, bļaustās, klaigā, rupji apsaukā suni, nu audzināšana tur ir pēdējais, kas stāvējis klāt, mans suns, loģiski, rej , ar katru gadu arvien agresīvāk uz šiem bērniem, un tad vel kaimiņi brīnās, kapēc suns neieredz viņu dārzā gar žogu skraidošo bērnu, ejot pastaigāties, mans suns rej uz visu kad skrien vai plivinās, tas ir neizturami, un ne mans suns vien, visi šajā ielā jau ir izkaitināti, vai tiešām vecākiem vai skolās ir tik grūti tiem knēveļiem pateikt, ka nu nav tie suņi jākaitina?, nu priekškam tas jādara?, tādas dusmas gribas ar kko iemest viņiem, bet tad jau es pie visa būšu vainīga...
vai tiešām esmu vienīga, kurai šitais viss besī?
05.09.2013 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
man liekas, ka es būtu tik ļoti nokaitināta tādā situācijā, ka nebrīdinot bērniem uzsūtītu policiju par mana žoga bojāšanu. par sunu nezinu ko darītu, bet kad nonāktu šādā situācijā izdomātu, bet nekas labs bērniem nebūtu.
tā starpcitu-man vecmāmiņai pie žoga pīpē skolēni un benčikus nomet kur pagadās, viņa zolīdi ar viņiem aprunājas un noliek spaini, lai savus benčikus iemet tur
06.09.2013 10:44 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es darītu tā - aizietu pie skolas direktora un mierīgi izrunātu situāciju. Ja bērni sper tīšām ar bumbām pa žogu, tad tā ir īpašuma bojāšana. Pasaki direktoram, ka, ja tā turpināsies, Tev nāksies izsaukt policiju. Diez vai direktors gribēs tādu ķēpāšanos ar policiju (jo, kamēr bērni skolā, par bērniem atbild skola, pirmkārt - vadība).
Šķiet, ka visās skolās taču jābūt klases audzināšanas stundās - tajās skolotāji var mēģināt aprunāties ar bērniem.

Ja suns ir savā teritorijā un neko sliktu nedara, es tiešām nesietu viņu vai nespundētu iekšā mājā.
06.09.2013 10:16 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Man ir tāda pati problēma, tikai manā gadījumā tie divi mazie krieviņi braukā ar riteņiem gan sētu un kaitina suni. Un tādiem vārdiem, ka pat man būtu jāpamācās tāds lamāšanās līmenis.
Neesam izdomājuši kā tikt ar to galā, jo viņi kaitina suņus braukājot ar riteņiem šurpu turpu gar sētām, tātad noķert un kko pateikt ir praktiski neiespējami.
Un jā, manā gadījumā arī tie ir krievu tautības bērni, varbūt sakarība, varbūt nē. Bet nu vecākus viņiem satikt negribu, kaut vai mēģinot kko pateikt par viņu bērniem, jo ja bērnu vasaras galvenā izklaide bija braukāšana pa rajonu gar sētām ar suņiem un to kaitināšana, tad nu man vairs nav ko teikt!
06.09.2013 10:09 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Es dzīvojot pilsētas nomalē arī ar šo sastapos un sīkie bija pat tik nekaunīgi ka līda manā sēta pāri žogam. Atceros ka tas bija vēls rudens vakars ka pieķēru sīkos to darot uj ku dusmīga biju, un tie sīkie zināja manu suni ļoti labi, jo vinam no viņiem jau bija saķeršanās ar manu suni. Kad pateicu ja tulīt nepazudīs no manām acīm izlaidīšu suni arā, nebija sīčiem divreiz jāsaka un kopš tās dienas nenāk manai sētai ne tuvumā. Zinu visu to sīču vecākus, bet vai ir jēga iet un teikt ko ja tie sīkie paši savā nodaba ir auguši.
06.09.2013 10:06 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
eh..Suns ir suns. Suņi rej, kaķi ņaud.Ej un pakaries, bet tā nu tas būs un ir..
Es uzskatu,ka tā ir tīrākā audzināšana....Jo aizņemtāka mā'miņa, jo , es atvainojos, tupāks bērns. Nez kāpēc es tā nedarīju? Negāju, suņus nekacināju, ar akmeņiem nemetu, kaķiem ar kājām nespēru, jo man bija ieaudzināts,ka arī dzīvniekam sāp. Un arī tiem ir savs mērs. Kad sajkodīs ģīmi, tad visa pasaule būs vainīga, nevis vecāki,kas nejēdz izaudzināt savus bērnus.
Mūsu novadā ir viens miests, kur izaudzināti puikas sadisti. Tēvs kaķiem ar kājām vienmēr spēra, piedzima 2 dēli un dara to pašu. Nožņauz ielas kaķi, pakar kokā un sit ar mietiem, utt...Kurš vainīgs? Kaķis,ja? Psihiski kropli bērni aug mūsdienās. Jo tālā,jo trakāk.
Es cienu visus,kas uz šodienu spēs izaudzināt normālu bērnu, jo paskatoties apkārt sāk mākt doma, ka labāk cilvēce būtu izmirusi, nekā šitādus briesmoņus palaist dzīvē.
06.09.2013 09:45 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nu nevajag nekādu vardarbību pret bērniem, lai arī kādi lohi viņi būtu. Vardarbība pret vardarbību nav labi. PP + skolas vadība. Nevajag vairot agresiju.

Suni savadāk māca tikai idioti, kas ir spējīgi dzīvnieku pakļaut ar fizisku spēku, ne intelektu.


Bērnus "savādāk" arī tikai idioti māca.
06.09.2013 09:35 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Pie savas sētas vienu tādu noslānīju. Vēlāk, protams, tiku izvazāta gan pa skolu, gan iecirknī paskaidrojumus rakstot, bet ar sētu vairs nespārdīja.
06.09.2013 00:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Policija var arī nošaut suni , ja viņš ir bruks viņiem virsū, ja viņi pamatoti , būs Tavā privātīpašumā ... Tas taču ir tikai dzīvnieks, lai cik skumji arī nebūtu, visi taču atceramies, kas notika ar lāceni :(
05.09.2013 20:44 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Policija atnāk ar suņu ķērājiem vai PVD , vismaz kādreiz tā bija... Neviens Tev neticēs un neļaus viņu ar" baļki nosist un aprakt piemājas dārziņā "
Ko tad Tu vari viņiem teikt, kas notika ar suni !?
05.09.2013 20:42 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Autorei blakus citām kaut kādām rīcībām, tiešām, tiešām iesaku nopirkt kameru, lai vajadzības gadījumā tiktu pierādīta to idiotu vaina.
05.09.2013 20:41 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Bet kā tas notiek? Atnāk kkāds rīkojums,ka tev tas ir jādara,vai atnāk policija un atnjem tev suni!? Kā šis process notiek? Var jau pateikt,ka nospricēts tas sunis,bet īstenībā uz laukiem aizvests vai tamlīdzīgi.?
05.09.2013 20:39 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
nebija teikts,ka meitene būtu to suni kaitinājusi

Kurš tad atzīsies..
05.09.2013 20:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Euphoria, Krievijā viss ir ar otru galu ...
Bet jā , Latvijā suņi tiek likvidēti bez īpašām ceremonijām it īpaši , ja ir liels vai šķirne skaitās bīstama ...
05.09.2013 20:37 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Mēness Meita

Tev policija lika spricēt nost? nebija izvēles?

Vnk. nesen skatījos PUSTJ GOVORJAT sižets bija par meiteni kura bija nenormāli saplosīta. Suns viņu bija sakodis,plosījis,vinjai ļoti daudz šuves pa visu ķermeni,izskatījās šausmīgi tiešām,un cik viņi tur runāja,un skaidrojās,nebija teikts,ka meitene būtu to suni kaitinājusi,un tas viss notika sētā laikam.

BET sunis nav nospricēts. Tāpēc tagad man jābrīnās,sanāk,ka Krievijā nevar piespiest nosprcēt uni,ja vins reāli saplosa bērnu,bet brīnumzemē Latvijā par dažiem skrāpējumiemkur vainīgs pats bērns,liek spricēt nost ... dīvaini.
05.09.2013 20:34 |
 
Reitings 46
Reģ: 05.09.2013
Mums kādreiz bija suns. Viņš bija pamanījies izbēgt no mājām, kamēr sīkais brālis gāja ārā un nepievēra durvis. Visi pagalma sīči suni kaitināja un uzjautrinājās.. suns, protams, spēlējoties sāka kost.
Lielais suņu kaitinātājs ar dažiem skrāpējumiem pasūdzējās saviem vecākiem..
Tā lūk. Mums vairs nav tā suņa. :(
05.09.2013 20:18 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Visas lapas neizlasiiju, varbuut tas jau piemineets, bet - vistrakaakais buus tad, kad kaads siikais paaraapsies paari zhogam vai kaa tamliidziigi un nabaga nokaitinaatais suns iekodiis vinjam. Tad cukurdupsiisha vecaaki varees taisiit Beztabu sizhetus par agresiivajiem, nepieskatiitajiem sunjiem un likt vinju iemidzinaat.

Man nav saprotama agresija pret dziivniekiem. Dziivniekus izjuutu kaa sev tuvaakus par cilveekiem, taa kaa tos siikos sadistus pashus labpraat nokaitinaatu, apmestu ar akmenjiem, brauktu virsuu ar riteni utt.

Par skolu - mums skolai blakus bija veikalinjsh, kur pamatskolnieki ljoti negliiti iztureejaas. Kaads pasuudzeejaas (varbuut veikala vadiitaajs?) un skolaa par to patiesi runaaja klases stundaas, turklaat uz mirkli tika liegta iespeeja iet aaraa starpbriizhos pamatskoleeniem. Taa kaa ir veerts parunaat ar skolu, varbuut buus saprotoshi cilveeki.
05.09.2013 18:42 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
Palaid suni vaļā, vienreiz sīkie aizskries mājās ar pilnām biksēm, vairāk nelīdīs.

+++

kad sie nak atkal,tad panem pavadaa un izej pretii .. redzes cik drosmigi
05.09.2013 18:28 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
ar auksta ūdens šļūteni tos sīkos nolaisti
05.09.2013 18:26 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
galvenais ir rezultāts !
05.09.2013 18:14 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
vai saimniekam ar viņu švakāk



tā izskatās...
05.09.2013 18:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits