izkratu dusmu

 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
dzīvoju privātmājā, ap dārzu žogs, dārzā suns. tālāk uz manas ielas ir krievu skola, kā mācību gads klāt, tā viss no jauna, bērni iet garām žogam un kaitina visus suņus pēc kārtas, spārda bumbu pret žogu, bļaustās, klaigā, rupji apsaukā suni, nu audzināšana tur ir pēdējais, kas stāvējis klāt, mans suns, loģiski, rej , ar katru gadu arvien agresīvāk uz šiem bērniem, un tad vel kaimiņi brīnās, kapēc suns neieredz viņu dārzā gar žogu skraidošo bērnu, ejot pastaigāties, mans suns rej uz visu kad skrien vai plivinās, tas ir neizturami, un ne mans suns vien, visi šajā ielā jau ir izkaitināti, vai tiešām vecākiem vai skolās ir tik grūti tiem knēveļiem pateikt, ka nu nav tie suņi jākaitina?, nu priekškam tas jādara?, tādas dusmas gribas ar kko iemest viņiem, bet tad jau es pie visa būšu vainīga...
vai tiešām esmu vienīga, kurai šitais viss besī?
05.09.2013 16:01 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ak, dzīvot jebkuras skolas tuvumā ir posts, vai nu pīpē vai nu kkādus sūdus nonstopā taisa. Es
a) runātu ar direktori
b) rasktītu iesniegumu pašvaldības policijā vai kkā tā
c) doma par elektrisko žogu ir feina!
05.09.2013 17:25 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu bet lai aizstāv, ka tur kāds iet iekšā, pati esmu vairākas reizes gājusi garām mājām ( neko nedarot, vienkārši ejot ), kur suns , kā psihopāts lec savā žogā un žvankst pa visu ielu un šādu māju ir daudz , daudz vairāk nekā māju , kas atrodas skolu tuvumā ... ko tad , ari esmu tiesīga mest viņam ar akmeni !?
Agresija vairo agresiju .....
05.09.2013 17:27 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Palaid suni vaļā, vienreiz sīkie aizskries mājās ar pilnām biksēm, vairāk nelīdīs.
05.09.2013 17:29 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
weee, pastāv suņi ar izteiktu sarga instinktu.
Tas, ka Tev ir citādāka šķirne, nenozīmē, ka citi suņi ir slikti, jo neuzvedas tā kā Tavējie...
05.09.2013 17:34 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
wee, suņi atšķirībā no cilvēkiem pakļaujas dzīvnieciskiem instinktiem un tas ir normāli. Cilvēkbērniem tomēr vajadzētu filtrēt, ko dara un ierobežot savas dzīvnieciskās tieksmes, nevis otrādi. Tā ir nasta, ko uzliek saprāts.
05.09.2013 17:39 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ar netālu skola ir, bet lielākie bērni kaitina, tie, kuriem jau būtu prātam teorētiski jāparādās. Mazākie suni respektē un mierīgi iet garām.
05.09.2013 17:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
ctn, es nesaku, ka viņi ir slikti, bet ja Tu ņem suni tad Tev ir jāizvērtē iespējas, es domāju, ka kaimiņi arī nav starā par tiem suņiem , kas kvankšķ kad citi iet garām ...
Un nedomāju, ka vaina ir šķirnē ( ja vien tas nav suns , lielas žurkas izmērā, tiem tiešām neko nevar iemācīt), suns ir jāmāca, ja nesaprot pa labam vajag savādāk ...
+ Kāda jēga no sargsuņa , kurš rej pa labi un pa kreisi neviens sen jau vairs nepievērš uzmanību suņa riešanai ...
05.09.2013 17:42 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Kāda jēga no sargsuņa , kurš rej pa labi un pa kreisi neviens sen jau vairs nepievērš uzmanību suņa riešanai ...

Jēga tāda, ka potenciālais iebrucējs, ja vien nav aprīkots ar kaut kādu pretsuņu ierīci, neriskēs uzbraukt mājai. Man arī bija suns-rējējs, kas nekad nevienam neiekoda, bet visi mani draugi no viņas baidījās un es arī uzturēju to mītu dzīvu, lai manā mazajā ciemā visi domātu, ka suns mums rīkļu rāvējs.
05.09.2013 17:45 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un, ja iebrucējam/zaglim ir tā pretsuņu ierīce (tā saucamā dresētāju svilpe, piemēram), tad arī tavs ūber dresētais suns, kurš tev netraucē, nevarēs tev palīdzēt.
05.09.2013 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Vajag izvērtēt iespējas dzemdēt bērnu, jo skolā viņš var sadumpoties ar kādu citu, kurš viņu apvaino un kaitina. Labāk iespundēt bērnu mājās un mācīt par sevi nepastāvēt un vispār virsū neskatīties, lai vēl pa muti nenoraujas no kaitinātāja!

Suns nav pliks kājslauķis, tāds pats bērns vien ir. Izvērtēt iespējas, vai ņemt suni? Izvērtē opcijas, vai ir vērts dzemdēt! A ja nu...

(Nav domāts personīgi uz TEVI wee, tikai uz tavu viedokli)
05.09.2013 17:46 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
atseviķu iežogojumu vajag sunimap laiku,kad bērniem stundas beidzas laiirkur paturēt. Vienigais ieteikums. Ar visiem bērniem neizkarosi. tā tas ir :)
05.09.2013 17:46 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu protams, ka tā darīt nav labi ... tikai manuprāt atbildība ir abās pusēs ... bērni ir un paliek bērni, vienmēr, kāds kacinās suni vai skaļi klaigās, pīpēs vārtrūmē u.t.t ja mijiedarbība būtu no abām pusēm problēmu būtu mazāk ... Ja saimnieks dod sunim komantu un tas momentā klausa ,tas atrisinātu virkni problēmu ... Pie tam šajā situācijā cietēja ir autore , jo viņu jau neapmierina suņa kaitināšāna , bērni kaitinās tik un tā , saki vai nesaki kaut ko , maksimums tas būs 2 dienu jautājums ...
05.09.2013 17:51 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
weee, varbūt arī pirms grūtniecību plānošanas, vajadzētu apspriesties ar kaimiņiem? Bērna raudas arī nav ausij mūzika... :)

Tava domāšana par suņiem ir ļoti aprobežota. Pamatošu kāpēc:

ja vien tas nav suns , lielas žurkas izmērā, tiem tiešām neko nevar iemācīt



suns ir jāmāca, ja nesaprot pa labam vajag savādāk ...


Kāda jēga no sargsuņa , kurš rej pa labi un pa kreisi neviens sen jau vairs nepievērš uzmanību suņa riešanai ...



1. Lielas žurkas izmēra suns, acīmredzot, ir domāts metiss vai bezšķirnes - arī tiem var iemācīt komandas.
2. Savā privātīpašumā var turēt kādas šķirnes suni grib, ievērojot normatīvo aktu regulējumu.
3. Ir starpība starp watch dog un guard dog. Šādu iedalījumu Tu pat nezini...
4. Suni savadāk māca tikai idioti, kas ir spējīgi dzīvnieku pakļaut ar fizisku spēku, ne intelektu.
5. Normāli cilvēki nesoda un neapsauc suni par to, ka tas sargā īpašumu. Tas ir viņa darbs.
05.09.2013 17:52 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Es gan nezinu, kādas bērniem parasti ir tās gaitas pēc skolas, bet domāju, ka šitāda blandīšanās drīz beigsies, jo skola ir tikai sākusies, vēl ir silts, pablandīsies līdz septembra beigām un būs miers. Vēlāk jau būs lietains un tā. Ziemā arī savu mīluli diez vai turēsi laukā. Nu es tā vismaz pieņemu, ka šādi varētu būt.

Vēl jau var būt, ka gan jau neesi vienīgā, kurai tie bērni nepatīk. Pieņemu, ka kāds kaimiņš var "netīšām" savu suni uzlaist uz bērniem. Sekas var būt graujošas. Vienīgi es gan savu suni apzināti neuzrīdītu bērniem, un arī nemēģinātu draudēt, jo būs situācija - bērna vārds pret tavējo. Bērnam ticēs uzreiz, un cietīsi tu un tavs suns. Nāksies ciesties.
05.09.2013 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
5. Normāli cilvēki nesoda un neapsauc suni par to, ka tas sargā īpašumu. Tas ir viņa darbs.


Aleluja.
05.09.2013 17:53 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Ja tev ir normāls pieaudzis suns, kad tiebērni iet garām un kaitina, izej ārā un pasaki, ka tūlīt izlaidīsi suni ārā. Man savulaik tas palīdzēja :D
05.09.2013 17:56 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Un ieteikums autorei, kad redzi, ka sīkie ārdās pie sētas, izsauc pašvaldībniekus, sakot, ka Tev pie suņiem lien nepieskatīti mazi bērni. Tev bail, ka šie pirkstus iekšā sāks bāzt, bet Tev pašai tūliņ jābrauc uz darbu, ka arī sīči Tevi neklausa.
05.09.2013 17:59 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Vienreiz situācija: draudzenei arī māja netālu no kaut kādas skolas un stāsts pilnīgi kā tev.Sīkie suni kaitina.Kas notika?Suns pārleca (jā,pārleca) pāri žogam un uzleca bērnam virsū.Lieki piebilst,ka suns ir dresēts un uzbrukšana ir kā īpašuma aizsargāšana.Draudzene uzreiz ārā,suni savāca.Bērnam traumu nebija,ja nu viegli saskrāpējumi. Sīkais pasūdzas vecākiem,ka suns uzbrucis "ne no kā" un nāk vecāki.Manai draudzenei ļoti noveicās,ka viņai ir uzstādīta video novērošana un tad tiem vecākiem arī parādīja,ko tad sīkais dara un kādēļ sunim tāda agresija.It kā saprata,bet bubināja tāpat,ka suns neaudzināts.

Par jauniešiem,jā.Ir ļoti daudz,neaudzinātu.Jau sākot ar to,ka vecākus cilvēkus nepalaiž apsēsties,kad vecāka gājuma tante knapi nostāv un beidzot ar huligānismu.Netālu no mājām uztaisīja jaunu bērnu laukumiņu-un jau sazīmēts.Visu skaisto sazīmē,smēķē kur nevajag,izrunājas nepieklājīgi.Un mazākie mācās bieži vien.Zinu vienu sievieti,kura tiešām ļoti stingra bija audzināšanā,palaida bērnu vidusskolā un tagad ir tikai problēmas.Un ne visiem "dalec" kad saņem protokolu.
05.09.2013 18:03 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lielas žurkas izmēra suns ( jorks, špic un citi mošķi , nekāda sakara ar bezšķirnes suņiem )

Savā privātīpašumā var turēt kādas šķirnes suni grib, ievērojot normatīvo aktu regulējumu.


aiz privātīpašuma varu kaitināt suni kā gribu , kaut vai stāvēt ar gaļas gabalu vai kaķi tā lai suns redz ....

Ir starpība starp watch dog un guard dog. Šādu iedalījumu Tu pat nezini...


dodu priekšroku fight dog un jebkura problēma ir atrisināta

Suni savadāk māca tikai idioti, kas ir spējīgi dzīvnieku pakļaut ar fizisku spēku, ne intelektu.


ir suņi kuriem ar intelektu švakāk ... vai saimniekam ar viņu švakāk, galvenais ir rezultāts pārējās ir pupu mizas .

Normāli cilvēki nesoda un neapsauc suni par to, ka tas sargā īpašumu.


Ietve ir koplietošanas īpašums līdz ar to nav vajadzības to apsargāt ...

weee, varbūt arī pirms grūtniecību plānošanas, vajadzētu apspriesties ar kaimiņiem? Bērna raudas arī nav ausij mūzika...


Pārejoš process un nebūt ne skaļākas par manu mūzikas atskaņošanu vai kašķi ar draugu par "TV pulti "
05.09.2013 18:04 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
vai saimniekam ar viņu švakāk



tā izskatās...
05.09.2013 18:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits