Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurš vairāk dara attiecībās?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Sveikas!

Pēdējā laikā nemitīgi kašķi ilgus gadus esošajās attiecībās. Nevēlos pazaudēt to cilvēku, jo ļoti mīlu, bet nezinu ko iesākt. Problēma tāda, ka es jūtos tā, ka daru vairāk mūsu attiecībās un reizēm pat neredzu jēgu no tām, paliekot kopā vien tāpēc, ka mīlu.
Es nezinu, varbūt es pārspīlēju, bet pēdējā laikā kaitina viss - tas, ka mani nekā nepārsteidz, nepalutina, ka es daru vairāk mājas darbus, ka atnākot mājās pēc darba viņš sēž pie TV vai datora, ka man ir jāizdomā, ko foršu padarīt weekendos, ka man ir jāizrāda lielāka inciatīva visam, ka strīdu laikā 80% gadījumu man viss jānogludina un jārod ceļš salīgumam utt. Runāju ar viņu par to, viņam liekas, ka man viss ir slikti un viņam apnicis, ka viņu nemitīgi pataisu par slikto, jo uzskata, ka nav tā, ka neko nedara. Ok, reizēm aizdomājos, ka varbūt tiešām nenovērtēju daudz ko, un, ka man 'vienmēr ir par maz, ar to, ko otrs dara. Ok, kas varētu būt labs - viņš man iz uzticīgs, apkārt nevazājas, netusē, nav slikto ieradumu, ir mīļš pret mani, ikdienā rūpējas kādreiz, uztaisot vakariņas, atbraucot pretī pēc darba utt.
Pati, es, manuprāt, ļoti cenšos - gan domājot aktivitātes mums, gan bieži pārsteidzot viņu ar visādiem sīkumiem un romantiskām lietām. Ok, vienreiz viņš arī, kad biju dušā, iededzināja svecītes un bija romantisks vakars, bet tas arī viss. Labi, pus gada laikā esmu saņēmusi 2 reizes pa rozei tāpat vien. Bet man gribas vairāk. Liekas, ka citām ir kafija gultā, ziedu pušķi, vešana ceļojumos, vakariņās utt, bet man nekā, viss vairāk jāizdomā man un reizēm nejūtos , kā sieviete, ka mani nepalutina. Un tie kašķi nāk ārā paši no sevis, ka es 3h varu savā brivaja laikaa taisit viņam nelielu pārsteigumu, bet viņš pēc darba vienmēr sis 3h pavada pie TV vai datora.. Un liekas, ka arī nedēļas nogales tiktu pavadītas mājās, ja es vienmēr kaut ko neizdomātu.

Kā ir jūsu attiecībās? Nav sajūta, ka otra puse sevi kopumā mazāk iegulda attiecībās? ( visādās ziņās un kopumā skatoties ) ?
04.09.2013 10:51 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
:)
04.09.2013 10:57 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Neiedziļināšos Tavās attiecībās, bet atbildēšu uz šo:
Kā ir jūsu attiecībās? Nav sajūta, ka otra puse sevi kopumā mazāk iegulda attiecībās? ( visādās ziņās un kopumā skatoties ) ?

Neesmu nekad mērījusi, cik un ko izdaru es un ko viņš. Esmu laimīga, viņš ir laimīgs. Lutinam viens otru. Man lutināšana arī šķiet kafijas pagatavošana, kad pašai slinkums pakaļu pacelt :D vai arī brīvdienās cepu viņam gardumus - to es saucu par lutināšanu no savas puses..
04.09.2013 10:59 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Hmm, nu laikam jau tiešām nav labi, tā mērīt, bet es nespēju - gribas vaiŗāk, jo viņa dēļ varu izdarīt daudz vairāk un nesaprotu, kāpēc viņš nevar.

Ok, izdomāju, ko viņš dara vairāk - vairāk rūpējas par manis apmierināšanu, kā es par viņa, un man bieži masē muguriņu, viņam tas labi padodas, bet man nē.

Vienkārši gribas, lai mani nēsā uz rokām arī pēc 7 gadus ilgām attiecībām :(
04.09.2013 11:02 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man liekas,ka esam līdzsvarā..Mājas darbus vairāk dara viņš, ēst gatavo lielākoties viņš. Par kopīgu brīvdienu plāniem, esmu atbildīga es vairāk.(bet tas iespējams ir tāpēc,ka mums brīvdienas kopā iekrīt kādos 2 mēnešos reizi un tad draugs grib,lai ir pēc mana prāta). Strīdos viņš piekāpjas vairāk - viņam nepatīk strīdēties..
Es esmu tā,kas vairāk rūpējas par emocionālo pusi un attiecībām, bet viņš praktiskāks un dara vairāk darbus mājās..
04.09.2013 11:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vienkārši gribas, lai mani nēsā uz rokām arī pēc 7 gadus ilgām attiecībām

:D manhi nēsāk. Tikai es pati uzprasos :D vakar galva sāpēja, tad nu liku aiznest mani uz otru istabu,ko ar smaidu sejā arī darīja :D mīļi.
04.09.2013 11:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs arī nav nekāds romantiķis, reizēm jau uznāk skumjas, bet tas tomēr ir sīkums.
Nedāvina man puķes ikdienā,m arī svētkoe ne vienmēr tieku pie puķēm, nebija ne vārdadienā, ne Valentīndienā, ne kāzu jubilejā. Kad palasu cosmo, tad sakreņķējos :D bet tā īstenībā nemaz tik ļoti pēc tā neilgojos.

Romantiskus vakarus nerīko, bet rūpējas par mani tā, ka man nav jādomā, kā nomaksāt rēķinus, varu pirkt sev jaunas kurpes vai kleitu, kad man ienāk prātā. Uztaisa man tēju u.c. sīkumus, ja man slinkums. Cep man kartupeļu pankūkas, kad gribu un gan jau tā vēl varētu turpināt.

7 gadus gan kopā neesam, tikai 5.
04.09.2013 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Mans apraksts būtu līdzīgs tam, ko tu sarakstīji, tikai iztrūkst šādu lietu: rožu dāvināšanu, jebkādu citu ziedu vai dāvanu dāvināšanu un iedegtu sveču, kamēr esmu dušā. Tas laikam nozīmē, ka manas attiecības ir vēl nožēlojamākas, salīdzinot ar pārējām.? :D es gan tā nejūtu.
04.09.2013 11:13 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
kristel - man sītā bija vienu brīdi - likās, ka es taču daru visu.. nu visu.. mazgāju, slauku, gatavoju utt... un es viānm sāku par to zāģēt ... es varu teikt, ak tā ir liela kļūda.. tiešām liela..

bet tagad kaut kā viss nostabilizējies un man liekas, ka vairs tā nav ka viens dara vairāk kā otrs vienkārši katrs dara citas lietas ... es daru mājas darbus un gatavoju .. viņš rūpējās par izklaidēm, weekendiem .. mēs esam nogurdināti no dzīves pārpilnības, emocijām un draugiem un nav laika kašķēties ... beidzot viss ir super... man pat ir prieks viņam katru reizi pagatavot vakariņas :D ... aa.. nu vēl viena lieta, kas mani reāli atslogoja - trauku mašīnas ienākšana ģimenē :D .. tikai tagad es sapratu cik man reāli besīja laukā mazgāt raukus, bet cik ļoti man patīk viņus likt tajā parātā :D

mans rezumē - iekustini viņu uz aktivitātēm... kan pats pavilksies... ja Tu viņu mīli - nu nezāģē.. tas ne pie kā laba nenovedīs...
04.09.2013 11:13 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
ak, Jēzus, kas par kļūdām.. bet nu ceru, ka doma skaidra :D
04.09.2013 11:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man tā ir bijis gandrīz ar visiem vīriešiem, ar ko bijusi darīšana.
04.09.2013 11:17 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Attiecībās vairāk kā 7 gadi..

Es ļoti novērtēju dažādus ikdienas sīkumus! Kafija gultā, trauku mazgāšana, vakariņu gatavošana pa reizei, utt.
Un vispār man jau škiet, ka in general visas romantiskās fīčas ir vairāk sieviešu pārziņā. Bet nu čīkstu jau tāpat par romantikas trūkumu reizēm. :D
04.09.2013 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es arī čīkstu par romantikas trūkumu. Bet ko es varu gribēt no viņa, ja pati nepildu sieviešu darbus? Ne vakariņas gatavoju, ne māju tīru. Esmu šausmīga sieviete :(
04.09.2013 11:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Zaķis man atgādināja, ka arī mums traukus pārsvarā mazgā vīrietis.
Un viņš gludina arī manas blūzes, jo man nepatīk to darīt :D

Nu, jā, bet romantika tā, protams, nav..
04.09.2013 11:26 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Kordelia, kas gatavo un tīra māju?
04.09.2013 11:28 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
viņš man iz uzticīgs, apkārt nevazājas, netusē, nav slikto ieradumu, ir mīļš pret mani, ikdienā rūpējas kādreiz, uztaisot vakariņas, atbraucot pretī pēc darba utt.

Tev ir ļoti paveicies ar tavu mīļoto. Šādu labo īpašību un tikumu kopums, noteikti atsver to, ka tev jāuzņemas organizatoriskā puse. Tas viss ir "pupu mizas".
04.09.2013 11:32 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Gatavoju, tīru, izvēlos pārtiku lielākoties es, par kopīgo laiku atbild mans draugs. Kopīgos strīdos uzvar stiprākais - nevienam no mums nepatīk piekāpties :)
Tā kā manu draugu bieži vien apmierina viss, kas apkārt notiek, tad reizēm šķiet, ka es cenšos vairāk, bet visticamāk tā ir tāpēc, ka man vnienmēr gribas labāk un nav miera. Bet nekad nevarēšu apgalvot, ka kāds no mums nepietiekami cenšas :)
04.09.2013 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Sancho, šobrīd neviens māju īpaši netīra. Ēst ar negatavo, ledusskapis tukšs... Diezgan skumji.

Nē, nu es ik pa laikam kaut ko uztaisu, 1x nedēļā, biežāk nav spēka
04.09.2013 11:38 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Tad maja bardaks, ja netira?
04.09.2013 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Nu tā var teikt... Es nezinu, kas ir ar mani, es vienkārši nespēju saņemties tam visam. Kad ir kāda brīva diena, vienkārši gribas nogulēt vai vanna pasēdēt vai uz kino aiziet. Kā lai saņemas? :)
04.09.2013 11:47 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
kordelia, kāds tev ir darba laiks, ka grūti pieķerties?
Mājās esmu pēc pieciem, tad pasēžu, paskatos kādu filmu, tad ap 8iem es jau sāku rosīties, jo esmu nedaudz atpūtusies.
04.09.2013 11:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits