Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CSDD braukšanas eksāmens!!!

 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Šodien eju uz braukšanas eksāmenu.
Bail ir nežēlīgi!!!!!!! :D neskatoties uz to, ka nav mērķis nolikt ar pirmo reizi, jo zinu, ka stresa ietekmē braucu daudz sliktāk un aizmirstu noteikumus.
Ko jūs man iesakāt šajā sakarā? Kāda ir jūsu pieredze, kā nolikāt?
02.09.2013 11:17 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Izņēmuma gadījumos var ar otro, ja kāds čp noticis vai instruktors ir pilnīgs āmurs, bet tie, kas liek 3x un vairāk un tad lielās, tiem uz ceļa vispār darīt nav ko.

Woooow, šis gan ir daaudz par skaļu teikts! Zinu vairākus, kam nav sanācis arī ar otru reizi, bet neesmu gan sastapusies ar lielīšanos pēc tam, ar prieku gan! Un tas ir pašsaprotami :) Uzskatu, ka īstais instruktors nemaz neļaus pieteikties uz eksāmenu, ja neesi 100% gatavs, vismaz man tā bija :)
.
Man bija jautājums par eļļu - kur, kā pārbaudīt un kā un kur noskaidrot, kura būs īstā.
16.02.2017 21:43 |
 
Reitings 253
Reģ: 09.09.2013
Rekur tehnisko jautājumu varianti -
„B” kategorija – zināšanu pārbaude par transportlīdzekli, tehniskie jautājumi:
1. Paskaidrot riteņa maiņas gadījumā veicamo darbību secību un šajā gadījumā ievērojamos drošības pasākumus;
2. Paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt eļļas līmeni motora karterī;
3. Paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt šķidruma līmeni dzesēs sistēmā;
4. Paskaidrot, kā pārbaudīt un papildināt bremžu šķidruma līmeni;
5. Pārbaudīt šķidruma līmeni logu mazgātāju tvertnē un ieslēgt stikla tīrītājus dažādos režīmos, pārbaudīt to darbību;
6. Ieslēgt ārējās apgaismes ierīces vai avārijas gaismas signalizāciju, pārbaudīt to darbību;
7. Paskaidrot, kā pārbaudīt gaisa spiedienu riepās, paskaidrot pārāk liela vai pārāk maza gaisa spiediena negatīvās sekas;
8. Noteikt, vai automobilis ir aprīkots ar ziemas vai vasaras riepām, paskaidrot ziemas riepu ekspluatācijas īpatnības, izskaidrot riepu protektora zīmējuma augstuma pārbaudi un bīstamību, braucot ar riepām, kurām ir nodilis protektors;
9. Paskaidrot kontroles mēraparāta nozīmi.
Eksāmenā kursantam ir jāatbild uz vienu no šiem jautājumiem, kuru izvēlas speciāla datorprogramma. Šī pati programma izvēlas arī to, kādas figūras ietver CSDD eksāmens vadīšanā konkrētajai personai. Ja eksāmena licējs nespēj izskaidrot tehnisko jautājumu, tiek piešķirta nenozīmīga kļūda.
16.02.2017 21:25 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Man inspektore teica, ka jautājums būs par vējstikla slotiņām. Es jau domāju, kas tad nu par jautājumu. Pajautāja vai māku notīrīt vējstiklu un ja jā, tad lai notīru. :-) Tas arī viss. :-D
16.02.2017 19:23 |
 
Reitings 467
Reģ: 31.03.2010
Kādus vel tos tehnisko jautājumus var uzdot?
Es prasiju instruktoram,viņs teica,ja nemāki atbildēt neuzskatot to par kļūdu ..(t)
jo es nezinu pilnīgi neko :-/ viņs arī neko nemācīja.
16.02.2017 19:08 |
 
Reitings 253
Reģ: 09.09.2013
ir vēl kādi jaunie stāsti?
šodien nokārtoju csdd teoriju, drīz arī braukšanas tuvojas :))))
16.02.2017 18:39 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@Ledussirds, PALDIES! (l) Varēšu ar mierīgu sirdi svinēt svētkus.
23.12.2016 16:39 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
xazinaa, APSVEICU!!! Prieks par tevi! :-)8-)
23.12.2016 16:37 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Yess, biju eksāmenā un noliku! Jāsaka gan, ka ar pirmo reizi neiebraucu stāvvietā paralēli, bet tad skaļi pateicu: Saņemies! Ko es daru nepareizi? Padomāju un pildīju vēl. Otra figūra bija apgriešanās.:-D
Bija jābrauc ar Golfu un eksaminatore bija sieviete ar tumšiem/blondiem matiem. Biju salasījusies, ka visas sievietes raganas, bet redz, ka galvenais rādīt pārliecinošu iespaidu jau sākumā. Paspēju izvizināties gan pa Dienvidu tiltu, gan pa Vanšu, bija arī Mūkusalas rotācijas aplis, Krasta iela. (l) Jautājumu arī paprasīja: Kā noteikt eļļas līmeni? Tpc. ir svarīgi tomēr izlasīt.
Esmu neizsakāmi laimīga, zinot, kāds čakars man bija ar pirmo instruktoru (naudas kāsējs). Otrs gan perfekts = uz eksāmenu aizveda, parunāja un nomierināja.(l)
Tām, kurām tas vēl priekšā, galvenais radīt pārliecinošu iespaidu, savākties, būt mierīgai. Nav tiešām tik traki. Viss ir galvā!
23.12.2016 16:05 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Man liekas, ka tās, kuras ļoti cenšas pierādīt, ka labi brauc tikai tie, kas noliek ar pirmo reizi un pārējie ir stulbi, āmuri utt, un ka tādus nevajadzētu laist uz ceļa, vai ka patiesībā labāk brauc tie, kas noliek ar trešo, patiesībā pašas brauc slikti, jo pretējā gadījumā saprastu, ka uz ceļa nav tam nekādas nozīmes, ar kuru reizi kurš ir nolicis, neviens tikko ne pēc pirmā, ne pēc desmitā eksāmena nebrauc perfekti un ļoti pārliecinoši, un visi iemācās labi braukt tikai un vienīgi ar pieredzi, nokļūstot dažādās situācijās uz ceļa.
22.12.2016 19:05 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Manā uztverē eksāmens ir jānoliek ar pirmo reizi. Izņēmuma gadījumos var ar otro, ja kāds čp noticis vai instruktors ir pilnīgs āmurs, bet tie, kas liek 3x un vairāk un tad lielās, tiem uz ceļa vispār darīt nav ko.
22.12.2016 17:53 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Dienas humors!! Tie,kas nokārto ar pirmo ir lūzeri,bet tie,kas iet 3x ir ļoti uzmanìgi utt.:-D
Protams! Viena kolēģe ĺoti lepni stāstíja kā ar septīto reizi nokārtojusi eksāmenu.:-O Nu piedodiet man,bet es sīkāk neizteikšos,ko domāju par tādiem zābakiem!:-P:-D
22.12.2016 17:37 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
kā man saka, ka to tāpat iemācīšos, kad braukšu ikdienā
Piekrītu, daudzas lietas pēc tam tā pa īstam iemācās, eksāmena brīdī ir tik milzīgs uztraukums, 101 doma galvā, svešs cilvēks blakus, kas tevi vērtē...reālajā dzīvē viss būs savādāk. Veiksmi tev rītdienas eksāmenā!!! 8-)
22.12.2016 17:29 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@Ledussirds tā man arī problēma, ka vilcinos pirms izbraukt no mazāk svarīga ceļa, bet kā man saka, ka to tāpat iemācīšos, kad braukšu ikdienā. Tāpēc, ja rīt tā gadīsies, tad ceru, ka baigos punktus par to neieliks.
22.12.2016 17:22 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Daudzgadus atpakaļ eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Autoskolas instruktors gan stāstīja, ka neesmu gatava vēl kārtot un bla bla bla, vienvārdsakot bija iecerējis slaukt naudu. Vajadzīgās stundas bija savāktas, autoskolā dabūju parakstus un bez instruktora ziņas aizgāju kārtot eksāmenu (teorija bija nokārtota). Bija laikam viena piezīme, ka kavējos pie izbraukšanas uz galveno ceļu no mazākas nozīmes :-D, bet nu satiksme bija briesmīga. Pāris gadus pēc tam praktiski nebraucu, nu normāls svētdienas braucējs biju :-D tagad nav problēmu, visur ar auto, bez auto, kā bez rokām.
22.12.2016 17:16 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
07092013 uh, ceru, ka man arī tā paveiksies. (l)
Man būs 11:00, it kā ielām vēl nevajadzētu būt pilnām, bet zinot, ka tā ir piektdiena un vēl pirmssvētku laiks. :-D
22.12.2016 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi piekrītu tam, ka eksāmenu ar pirmo reizi noliek tie, kas ir arī mācīti braukt "tā kā jābrauc eksāmenā" - ar dažādiem pārspīlējumiem utt.

Beidzat mierināt sevi par savu neizdarību, stulbumu, nemākulību vai nespēšanos savākties.
Lielākas muļķības neesmu dzirdējusi. Es noliku ar pirmo reizi, diezgan daudz paziņas ir nolikušas ar pirmo reizi. Tikpat arī daudzi ar otro reizi. Attiecīgi, vai nu tu māki savākties un arī braukt, vai nē (plus vēl zini ceļu satiksmes noteikumus).
Un es nesaku ka braucu ideāli, bet slikti noteikti nebraucu, ļoti bieži puiši ir teikuši, ka braucu labi. Pie tam zinu arī daudz ar auto, autosportu saistītus cilvēkus, kas ir nolikuši ar pirmo reizi. Tad tie arī nejēdz braukt un īstenībā ir pilnīgi zābaki uz ceļa?
22.12.2016 15:37 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Aurita, lai veicas labāk nākamajā reizē!
Es noliku ar pirmo, bet, godīgi sakot, pateicoties ūber jaukam instruktoram (tam, kurš pieņēma eksāmenu CSDD). Biju tik nežēlīgi satraukusies, eksāmena dienā sākās putenis (liku janvārī vai februārī, pirms vairākiem gadiem), nežēlīgi slīdēja, līnijas uz ceļiem vispār nevarēja redzēt... Un man par lielu brīnumu viņš lika braukt nevis pa Āgenskalnu, Pārdaugavu utt., kur ir sarežģītākie krustojumi, bet vienkārši pa Rīgas centru. KUR ES NEKAD NEBIJU BRAUKUSI. :-D Tas radīja vēl lielāku šoka momentu - lai arī es redzēju, ka viņš tieši gribēja palīdzēt.
.
Līdz ar to pieļāvu nenormāli stulbas kļūdas, jo uztraukuma līmenis bija +100000 un likās, ka viss un visi ir sazvērējušies pret mani šajā dienā. Neatceros vairs, kādas kļūdas, bet nu tiešām smieklīgi stulbas. Liekas, ka sākumā aizmirsu piesprādzēties vai ko tamlīdzīgu + vēl nemācēju sākumā ieslēgt mašīnu, jo tā bija citādāka nekā manam instruktoram, ar pogu. :-D:-D Tagad to visu atceroties, tik ļoti smiekli nāk - gan par uztraukumu un stresu, kāds bija, gan arī par pieļautajām kļūdām. Biju gatava bez maz vai mīlestības vēstuli tam instruktoram uzrakstīt (viņš bija ne tikai jauks un saprotošs, bet arī simpātisks. (l) :-D)
22.12.2016 15:31 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
Man arī interesē citu pieredze, likšu janvārī, pieteicos uz izmēğinājuma eksāmenu 6.01., ja viss būs ok, kādas dažas dienas pēc tam likšu īsto.
Es noteikti negribu, trāpīt uz sastrēgumiem, tad jau labāk normāli braukt nevis muļļāties uz vietas.
22.12.2016 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Tieši pirms gada 23.12.2016 liku braukšanas eksāmenu. Man bija 9:15. Tehniskais jautājums bija, ko nozīmē, kad deg sarkans P burts. Figūras jau biju nolikusi pirmajās reizē, bija tikai braukšana satiksmē. Eksāmens ilga max 25 min, es jau domāju, ka nav nolikts, ka tik ātri dzen atpakaļ uz CSDD. Maršruts bija ap CSDD, mazliet Vienības gatve, mazais Ziepniekkalna aplis, un dzīvojamā zona, un apgriešanās, kur, tas ir atļauts.
22.12.2016 15:16 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Paceļu!
Rīt man eksāmens rīta pusē. Cerams, ka būs korķi un nekur tālu nevarēs aizbraukt. :D
Vakar bija lielāks stress, šodien cenšos nomierināties.(l)
Stāstiet kā jums gāja, kas ir likušas. Vai tehnisko jautājumu pajautāja.?
22.12.2016 14:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits